غرب تهران

02188590855

شمال و شرق تهران

02122096805

جهت اعزام زیر ۴۵ دقیقه پرستار و پزشک تماس بگیرید

سایر مناطق تهران

موسسه پزشکی و پرستاری کیان آرامش و سلامتی را ارمغان می‌آورد.

موسسه کیان

مشاوره رژیم و تغذیه در منزل

مشاور رژیم و تغذیه در منزل

بهترین رژیم درمانی و مشاوره تغذیه مختصص خودت رو بشناس !

وقتی سخن از مشاوره و تغذیه رژیم درمانی است ؛ فکر همه ما به سمت رژیم لاغری یا چاق شدن می رود. در حالیکه یادگیری علم و آموزش دوره های تغذیه و رژیم درمانی ، یک دنیای گسترده برای درمان بیماری ها و رفع اضطراب های انسانها را پیش رویشان می گشاید. به طوری که برخی از آن ، برای پسر دار شدن ، دختر دار شدن ، درمان نقرس ، تقویت بنیه کودکان ، عبور از دیابت بارداری ، تندرستی و سلامت بدن ، به دست آوردن عناوین ورزشی و.. استفاده می کنند. شما می توانید از طریق مرکز خدمات سلامتی در منزل کیان به بهترین دکتر تغذیه و رژیم درمانی در تهران دست پیدا کنید. 

دسترسی به سایر پزشکان با کلیک بر خدمات : ویزیت دکتر در منزل

مشاوره تغذیه و رژیم

بررسی اجمالی جایگاه رژیم درمانی و تغذیه در جهان

امروزه اهمیت رژیم غذایی و تغذیه بر همگان آشکار شده به طوری که برای آن ، روز جهانی تغذیه و رژیم درمانی معین کرده اند. بدین منظور :  سایت های مرجع ، کلینیک ها ، کتاب با الگوریتم های خاص ، رشته های دانشگاهی ، بیمارستانهای مخصوص و دوره های ویژه ای را برای تغذیه و رژیم درمانی در نظر گرفته اند.  به طور مثال شما می توانید یک دکتر متخصص تغذیه رژیم کتوژنیک شوید یا درباره تغذیه در رژیم فستینک تحقیق کنید.

هدف از درخواست دکتر رژیم و تغذیه در تهران

اهداف متفاوتی برای درخواست دکتر رژیم و تغذیه در تهران وجود دارد مهم ترین دلایل عبارتند از :

برنامه تغذیه رژیم غذایی لاغری

ریشه علاقه به لاغری را می توان در بازی های کودکانه دختران جستجو کرد. عروسک های باربی نقش بسزایی در شکل گیری این تفکر داشته اند البته علم پزشکی ، حد نرمالی از نسبت قد به وزن را ارائه داده است که می توان با دنباله روی از یک برنامه تغذیه برای رژیم غذایی لاغری که توسط بهترین متخصص تغذیه و رژیم درمانی تدوین شده است، به آن رسید.

وارد شوید : آیا می دانستید که سرم تراپی می تواند به لاغری کمک کند ؟ آشنایی بیشتر با فواید سرم و انجام سرم تراپی در منزل

رژیم تغذیه دیابت بارداری

اهمیت غذا برای بانوان در دوران بارداری بیش از هر زمان دیگری است. زیرا برخی از مسائل مانند دیابت بارداری یا لک و پیس های دوران حاملگی ممکن است به طور مادام العمر همراه خانمها باقی بمانند. ضمن اینکه اگر رژیم تغذیه بارداری رعایت نشود ممکن است باعث بروز زردی در نوزاد یا تورم بدن در زنان باردار شود. دلیل این امر ، تاخیر در خروج ضایعات  و مواد دفعی جنین از بدن مادر می باشد. مثلا مصرف نمک یا پیاز موجب تورم بدن خواهند شد. سعی کنید که حجم مواد غذایی را در دوران بارداری کاهش دهید اما میزان مواد مغذی آن را افزایش دهید. متخصص تغذیه و رژیم درمانی راهنمایی بهتری برای شما خواهد بود.

رژیم و تغذیه ورزشی

رژیم تغذیه سالم برای فعالیت های ورزشی می ‌تواند به شکل قابل تنظیمی بر حسب نوع و میزان فعالیت ورزشی شما طراحی شود.  تهیه رژیم درمانی و مشاوره تغذیه برای ورزش بیشتر بر مبنای : تعادل دریافت کالری ، مصرف مناسب پروتئین ، دریافت کربوهیدرات‌ ها ، استفاده از چربی های غیر اشباع ، توجه به دریافت ویتامین‌ ها ، مواد معدنی و الیاف می باشد.

رژیم تغذیه برای چاق شدن

ژنتیک در تعیین توده بدنی نقشی اساسی ایفا می کند برخی از افراد با وجود اینکه اشتهای زیادی دارند اما هرگز به هدف خود یعنی چاق شدن نمی رسند دلیل این امر می تواند عدم آشنایی آنها با رژیم تغذیه متناسب با ژن آنها باشد. با پیروی از دستورالعمل های متخصص رژیم درمانی و مشاوره تغذیه میتوان یک رژیم عالی تغذیه برای چاق شدن را تجربه کرد.

رژیم تغذیه برای پسردار شدن

بسیاری از پزشکان طب سنتی بر این باورند که رعایت رژیم تغذیه برای پسر دار شدن می تواند به تولد نوزاد پسر منجر شود. مثلا مصرف گلابی یا ادویه جات گرم مانند سیاه دانه ، فلفل سیاه ، زیره سیاه یا دارچین در قبل از بارداری را افزاینده شانس بارداری پسر می دانند. برای راهنمایی بیشتر می تواند از خدمات مشاوره تغذیه و رژیم درمانی استفاده کرده و ویزیت دکتر تغذیه خوب در تهران را برای اعزام به منزل تان امتحان کنید.

رژیم تغذیه برای دختردار شدن

برخی مطالعات نشان داده‌ اند که مصرف غذاهایی مانند ماست ، هندوانه ، خیار ، غذاهای غنی از کلسیم و منیزیم ، گوجه و سردیجات قبل از بارداری ممکن است  فرصت ‌های بیشتری برای بارداری دختر را فراهم کند. رژیم تغذیه برای دختردار شدن نیز باید تحت نظر بهترین دکتر تغذیه و رژیم درمانی در تهران تعیین شود. برای رسیدن به این هدف می توانید با شماره های درج شده در این سایت تماس بگیرید.

رژیم تغذیه کودکان

بسیاری از والدین ، نگران بنیه ضعیف فرزندان خود هستند. در عصر کنونی که فست فود ها یا غذاهای دارای نشاسته به قسمت اعظم رژیم غذایی کودکان تبدیل شده است ؛ یافتن رژیم تغذیه ای که هم باب میل آنها باشد و هم تمام مواد مغذی مورد نیازشان را فراهم کند ، به دست خود والدین ، دور از تصور است. در حالیکه می توان با کمک گرفتن از یک متخصص رژیم درمانی و تغذیه به این هدف دست یافت.

رژیم تغذیه نقرس

رژیم تغذیه مناسب برای کسانی که مبتلا به نقرس هستند، معمولاً شامل تغییرات در رژیم غذایی و محدودیت مصرف برخی از مواد غذایی است. در زیر چند نکته کلیدی درباره رژیم تغذیه نقرس آورده شده است :

  • افزایش مصرف آب ، میوه جات و سبزیجات ( توت‌ فرنگی ، آلبالو ، هلو ، آناناس و پرتقال ، اسفناج، کاهو، ریحان و کرفس )
  • محدودیت مصرف مواد غذایی مثل : ماهی‌ های چرب مثل ماهی قزل‌آلا و تون ، گوشت قرمز، سوسیس و کالباس ، دلستر، ماهی ماکرل و ماهی هرینگ.

محدودیت مصرف الکل و مواد شیرین‌ کننده مانند شکر و شیرینی جات . البته برای تنظیم مصرف آنها بهتر است نظر دکتر تغذیه و رژیم درمانی در تهران را نیز جویا شوید

متخصص رژیم درمانی و تغذیه در ایران 

در ایران نیز به اهمیت مشاوره تغذیه و رژیم درمانی واقف شده اند و اکنون دوره هایی برای پزشکان عمومی با مدرک بین المللی برگزار میکنند که خروجی آن ، بهترین متخصص های تغذیه و رژیم درمانی از دانشگاه شهید بهشتی است. این متخصصان یا کارشناس ها را می توانید در مطب های خصوصی ، کلینیک ها و بیمارستان ها ملاقات کنید. البته موقعیت دیگری همچون : ویزیت دکتر رژیم درمانی و تغذیه در منزل تهران نیز برای متقاضیان فراهم شده است.

جوانی را به پوست و مو خود هدیه بده با مزوتراپی در منزل

رژیم درمانی سیروز کبدی

افرادی که با بیماری سیروز کبدی درگیر هستند، باید از یک رژیم غذایی خاص پیروی کرده و مشاوره تغذیه را جدی بگیرند. رژیم درمانی سیروز کبدی بر پایه دریافت روزانه 1.2_1.5 گرم از پروتئین برای هر کیلوگرم وزن فرد بیمار می باشد. انرژی مورد نیاز این بیماران معادل : 35 کیلوکالری بر کیلوگرم در روز از وزن بدن خواهد بود.برای تامین این انرژی و زیر مغذی ها می توانند به مصرف مواد غذایی همچون : سبزیجات برگ تیره ، چای سبز ، موز ، سیب زمینی شیرین ، روغن زیتون ، زنجبیل ، سیاه دانه ، زیره سیاه ، زردچوبه ، آب لیمو و روغن نارگیل روی بیاورند.

مزایای داشتن مشاور تغذیه 

داشتن یک مشاور تغذیه میتواند نقش بسزایی در سلامتی شما داشته باشد از جمله :

  • دریافت رژیم مناسب با نیاز هر فرد
  •  بهبود سلامت عمومی 
  • کاهش وزن و یا داشتن وزنی متعادل 
  • افزایش سطح انرژی
  • داشتن سلامت گوارش

برای داشتن یک مشاور تغذیه میتوانید از خدمات کیان استفاده کنید : مشاور تغذیه در منزل 

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on facebook
Share on email
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on pinterest