موسسه پزشکی و پرستاری کیان آرامش و سلامتی را ارمغان می‌آورد.

موسسه کیان

تزریقات در منزل سعادت آباد

تزریقات در منزل سعادت آباد

تزریقات در منزل سعادت آباد

یکی از راه هایی که می توان تزریق دارو را انجام داد، کمک گرفتن از مراکز خدمات پرستاری در منزل سعادت آباد برای انجام انواع تزریقات در خانه است. مرکز کیان با اعزام شبانه روزی کارشناسان پرستاری که سابقه طولانی مدت کاری در بیمارستان های مطرح پایتخت دارند و حرفه ای در امر تزریقات و رگ گیری هستند به شما دریافت ایمن تزریقات در منزل سعادت آباد یاری می رساند. در صورتی که در سایر نقاط تهران از جمله غرب آن زندگی می کنید، می توانید برای سهولت در رفت آمدن پرستار و پایین آمدن سرعت اعزام از خدمات تزریقات در منزل غرب تهران استفاده کنید.

ویژگی تزریق در منزل سعادت آباد

برای بهره مندی بهتر از همه امکانات ، شما را با ویژگی های خدمات تزریقات در منزل سعادت آباد اعم از تزریق سرم یا زدن انواع آمپول عضلانی و… آشنا می کنیم:

ویژگی تزریقات در منزل سعادت آباد

تزریقات شبانه روزی سعادت آباد 

دیگر نیاز نیست به دنبال درمانگاه شبانه روزی در سعادت آباد باشید. پرستار در هر ساعت از شبانه روز که شما بخواهید برای انجام تزریقات شبانه روزی سعادت آباد در منزل حضور می یابد.

اعزام پرستاران خانم و آقا

بنا به حساسیت های که هنگام تزریقات بانوان در منزل سعادت آباد وجود دارد ، بهترین پرستاران خانم و آقا را گرد هم آورده ایم تا در صورت درخواست شما اعزام کنیم.

مجوز رسمی از وزارت بهداشت 

موسسه کیان با اخذ مجوز رسمی از وزارت بهداشت؛ کلیه خدمات پزشکی و پرستاری از ارسال تجهیزات پیشرفته برای انجام رادیولوژی در خانه تا تزریق در منزل سعادت آباد را ارائه می دهد.

کمترین سرعت اعزام 

داشتن شعب مختلف در سراسر پایتخت این امکان را به مرکز شبانه روزی کیان می دهد که بتواند کمترین زمان برای اعزام پرستار در منزل سعادت آباد را برای انجام تزریقات داشته باشد. 

پشتیبانی تزریقات سعادت آباد

موسسه ای را انتخاب کنید که بتواند با پشتیبانی کامل ، خدمات تزریقات در منزل سعادت آباد را به متقاضیان ارائه دهد. با فراغ بال انتخاب نمایید زیرا ما مسئولیت آن را برعهده گرفته ایم. 

اطلاعات مورد نیاز قبل از تماس

 1. نام و نام خانوادگی
 2. توان حرکتی بیمار
 3. بیماری زمینه ای
 4. حساسیت دارویی
 5. جنسیت و سن

کدام تزریقات در منزل سعادت آباد انجام میشود؟

پزشکان داروهای مختلفی با شیوه های متفاوتی از تزریق را برای بیماران تجویز می کنند از تزریق سرم در منزل سعادت آباد گرفته تا زدن آمپول عضلانی می تواند مورد احتیاج بیمار باشد. شما نیز می توانید روی پرستاران اعزامی کیان برای انجام انواع تزریق حساب کنید. استفاده از خدمات تزریقات در منزل سعادت آباد در موارد زیر به درد شما می خورد:

 1. تزریق سرم در منزل سعادت آباد ( سرم تراپی در منزل ، سرم تقویتی ) برای بانوان باردار ، سالمندان ، کودکان ، بیماران کرونایی ، مبتلایان به آنفولانزا ، افراد درگیر با سرطان و کلیه افرادی که دارو هایشان به تزریقات داخل سرم نیاز دارد.
 2. برخی از داروها باید به سرعت به سلول هدف رسیده و تاثیر مورد انتظار در کمترین زمان را داشته باشند برای اینگونه دارو ها از تزریق وریدی یا همان تزریق در رگ استفاده می شود. 
 3. تزریق آمپول های عضلانی مثل : انواع واکسن ( کرونا ، اچ پی وی  hpv ، آنفولانزا flu و..) ، دگزامتازون ، بتامتازون ، آنتی بیوتیک ها ( پنی سیلین ) ، داروهای تقویتی ( ب کمپلکس یا نوروبیون ) در منزل سعادت آباد از دیگر خدمات موسسه کیان است.
 4. اگر دارویی دارید که نیاز به روش تزریق جلدی و زیر جلدی دارد مثل تست توبرکولین یا انسولین و… برای دریافت آنها از طریق خدمات تزریق در منزل سعادت آباد اقدام کنید. 
 5. تزریق دارو در منزل سعات آباد برای مقاصدی همچون: بهبود روند شیمی درمانی، افت انرژی در بارداری، درد مفاصل و.. در دسترس متقاضیان می باشد.

تزریق در منزل سعادت آباد برای برای چه کسانی است؟

مهم نیست بیمار شما زن باشد یا مرد ، کودک باشد یا سالمند ، کم توان حرکتی باشد یا سالم از نظر حرکت ، نابینا و کم شنوا باشد یا بینا و شنوا ، روز باشد یا شب ، ما آماده ایم پرستاران خانم یا آقا ( بنا به درخواست شما ) را که مجهز به علوم روانشناختی و مجرب در رگ گیری به ویژه نوزادان و افراد دارای اضافه وزن هستند، به منزل ساکنان سعادت آباد بفرستیم تا بهترین تزریق در منزل سعادت آباد را تجربه کنید.

مژده مرکز کیان به بیمارانی که به اکو قلب در منزل احتیاج دارند از این به بعد آن را در خانه انجام دهید. 

قیمت تزریق در منزل سعادت آباد

اگر می خواهید قیمت تزریق در منزل سعادت آباد را بدانید، دقت کنید که چه نوع تزریقی دارید ؟ چند تا آمپول دارید ؟ در چه ساعتی زنگ زده اید ؟ مدت زمان حضور پرستار در منزل سعادت آباد چقدر است؟ مسافت طی شده توسط پرستار چه میزان است؟ همه اینا در تعیین هزینه تزریقات شبانه روزی سعادت آباد در منزل تان اثر گذارند. برای آگاهی از میزان دقیق و قیمت تمام شده تزریقات در منزل سعادت آباد سعی کنید که همه شرایط خود را به کارشناسان پشت خط اطلاع دهید با برآورد کلی صورت گرفته و به شما ابلاغ گردد مطمئنا قیمت تزریق سرم در منزل سعادت آباد با زدن آمپول عضلانی متفاوت خواهد بود.

در صورت نیاز کلیک کنید: ویزیت متخصص داخلی در منزل 

مزایای انجام تزریقات در منزل سعادت آباد  

آگاهی از همه جوانب و مزایای خدمات درمان در منزل سعادت آباد به انتخابی بهتر و موثرتر می انجامد مزایای انجام تزریقات در منزل سعادت آباد عبارتند از :

 • انجام تزریق در منزل سعادت آباد ، شما از معضل آلودگی هوا و ابتلا به بیماری های مزمن تنفسی مثل آسم دور خواهد کرد.
 • حضور در محیط پر سر و صدای خیابان ممکن است منجر به استرس حادثه برای بیماران قلبی گردد تزریق سرم در منزل سعادت آباد این احتمال را کاهش می دهد.
 • تزریقات در مراکز درمانی ممکن است توسط افراد ناشی و بی تجربه انجام شود. درحالیکه افراد اعزامی به خانه شما توسط افراد خبره گزینش شده اند و سابقه فعالیت در بخش نوزادان بیمارستان های خصوصی را دارند.
 • امکان دریافت سایر خدمات مانند : ویزیت پزشک در منزل سعادت آباد به طور همزمان با تزریقات در منزل سعادت آباد وجود دارد.
 • بیمارستان یا مراکز درمانی مملو از میکروب های عفونی هستند. با ماندن در خانه و درخواست انجام تزریق سرم در منزل سعادت آباد از ابتلا به عفونت های مقاوم به درمان مصون خواهید بود.  
 • دوری از بیماری های تنفسی مسری مثل : سرماخوردگی ، آنفولانزا و کرونا با استفاده از خدمات تزریقات شبانه روزی سعادت آباد امکانپذیر است.

نحوه انجام تزریقات در سعادت آباد

 • محیط بیمار از نظر : تهویه ، زیر تابش مستقیم آفتاب بودن ، استرس زا بودن ، انتقال ویروس کرونا ، سطح بدن
 •  آماده کردن تجهیزات و ابزار مورد نیاز برای انجام تزریقات در منزل سعادت آباد ، ضدعفونی کردن دستان پرستار و محل تزریق از دیگر اقدامات پرستار در خانه شماست.
 • علائم حیاتی و بالینی بیمار در قبل ، حین و بعد از تزریق چک و ثبت میشود. تا در صورت به وجود آمدن شرایط اضطراری بتوان آن را کنترل نمود. همچنین نکات ضروری آموزش داده می شود.
 • بعد از انتخاب محل آویزان کردن سرم یا پوزیشن مناسب جهت تزریق عضلانی خصوصا آمپول زدن به پشت، تزریقات شبانه روزی سعادت آباد بر طبق دستورالعمل های WHO انجام می شود.

شما عزیزان میتوانید سفارش خود را با تماس گرفتن با موسسه کیان ثبت کنید: تزریقات در منزل                                        

پشتیبانی تزریقات در منزل سعادت آباد

با مشاهده هرگونه تخلف در رابطه با تزریقات در منزل سعادت آباد از پاسخگویی مرکز خدمات سلامتی در منزل سعادت آباد کیان دلسرد نشوید. موسسه کیان یک شرکت خصوصی است که به عنوان رابط بین کادر درمان و بیماران عمل می کند با اینکه بهترین متخصصان و پرستاران را انتخاب نموده اما این شما هستید که باید در عمل از نحوه خدمات رسانی آنها راضی باشید. لذا تخلفات را طی یک تماس به کارشناسان اطلاع دهید تا از اعزام فرد خاطی به منزل سایر هموطنان جلوگیری شود. مشکلات به وجود آمده را متناسب با نوع مشکل و میزان آن برطرف خواهیم کرد.

پشتیبانی تزریقات در منزل

خدمات پرستاری در منزل سعادت آباد شامل چه مواردی است؟

خدمات پرستاری در منزل سعادت آباد شامل موارد زیر می باشد، از جمله:

پرستاری از بیماران : شامل مراقبت و نظارت بر بیماران در منزل سعادت آباد ، تعویض و پوشاندن باند و پانسمان در خانه ، نمونه گیری آزمایش در منزل ، ساکشن بیمار ، وصل سوند ادراری ، وصل سوند معده ، انجام حجامت ، انما یا تنقیه، فصد خون، تزریق دارو و تزریق سرم در منزل بیماران می باشد.

پرستاری از سالمندان : شامل کمک به سالمندان در انجام فعالیت‌ های روزمره، مثل رفت و آمد ، تغذیه و بهداشتی، رسیدگی به لباس و تنظیم داروهاست.

مراقبت از کودکان : شامل نظارت و پرستاری از کودک بیمار، تعویض پوشک ، تغذیه کودک و نظافت بدن و محیط زندگی آنها خواهد بود.

پرستاری به بیماران پس از عمل جراحی : شامل نظارت بر وضعیت جراحی ، تعویض باند های جراحی ، پایش علائم حیاتی و ارائه راهنمایی برای بهبودی و بازگشت سریع به وضعیت قبلی می باشد.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on facebook
Share on email
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on pinterest