غرب تهران

02188590855

شمال و شرق تهران

02122096805

جهت اعزام زیر ۴۵ دقیقه پرستار و پزشک تماس بگیرید

سایر مناطق تهران

موسسه پزشکی و پرستاری کیان آرامش و سلامتی را ارمغان می‌آورد.

موسسه کیان

پزشک در منزل سعادت آباد | اعزام پزشک متخصص به منزل

ویزیت در منزل غرب تهران

پزشک در منزل سعادت آباد 

ویزیت پزشک در سعادت آباد

آیا از علت  و چگونگی ارائه خدمات ویزیت پزشک در سعادت آباد آگاهی دارید؟ در گذشته هرگاه یک بیمار احتیاج به معاینه و مداوا داشت باید با وجودِ درد و ناراحتیِ ناشی از بیماری ؛ مسیر طولانی خانه تا مراکز درمانی را طی میکرد. البته معدود افرادی دارای پزشک خانوادگی بودند که دکتر برای ویزیت در منزل شان حضور می یافت اما امروزه این امکان با نام ویزیت پزشک در منزل سعادت آباد برای همگان به طور نوین تر، فراگیرتر و جامع تر محقق شده است.

ترس از اطمینان به افراد ناشناس یا عدم آشنایی با نحوه و امکانات ارائه شده در خدمات ویزیت پزشک در منزل از جمله مواردی است بیماران را به بهره مندی از خدمات درمانی در بیمارستان ها یا مطب ها و صرف نظر کردن از حضور دکتر در خانه سعادت آباد تشویق میکند.

ویزیت پزشک در منزل

ویزیت پزشک در منزل سعادت آباد در چه ساعاتی ممکن است؟

بیماری ممکن است در هر ساعت از شبانه روز به سراغ انسان بیاید. بارها برای همه ما اتفاق افتاده است که در طول شب دچار درد شدید در شکم یا گرفتگی عضلات باصطلاح رگ به رگ شدن شده باشیم در این موارد بهترین انتخاب می تواند استفاده از خدمات پزشکی در منزل مانند ویزیت پزشک در منزل شبانه روزی باشد. موسسات بی شماری خدمات پزشکی و درمانی در منزل را به هموطنان گرامی ارائه می دهند اما اندک شماری از آنها خدمات ویزیت پزشک در منزل شبانه روزی را برای بیماران در نظر گرفته اند.

 شرکت خدمات درمانی کیان مفتخر است که  در زمره  ارائه دهندگان خدمات شبانه روزی پزشکی و درمانی می باشد. ویزیت متخصص در منزل شبانه روزی به شما این امکان را می دهد که حتی در مواردی مانند درد آپاندیس، ثانیه ها را مغتنم بشمارید و درمان بهتر و به موقع را دریافت کنید. در برخی از بیماری ها مانند سکته قلبی زمان حرف اول را می زند، خدمات پزشکی در منزل به صورت شبانه روزی می تواند احیا کننده یک زندگی باشد.

هزینه ویزیت در منزل سعادت آباد 

هزینه ویزیت در منزل سعادت آباد بر اساس اینکه شما چه پزشکی را درخواست کرده اید متفاوت  است. مطمئنا هزینه ویزیت پزشک عمومی در منزل با دکتر متخصص یکسان نیست یا حتی هزینه متخصص که همراه خود دستگاه های عکسبرداری همچون رادیولوژی در منزل را دارد با ویزیت متخصص بدون این ابزارآلات پزشکی فرق دارد. 

مدت زمان حضور پزشک در منزل از دیگر مولفه هایی است که در قیمت ویزیت در منزل سعادت آباد موثر است. شبانه روزی بودن ، میزان مسافت طی شده یا استفاده از سایر خدمات مانند تزریق سرم در منزل نیز دارای تعرفه های جداگانه است.

 برآورد هزینه و تعرفه ویزیت پزشک در منزل سعادت آباد بعد از شنیدن شرایط شما صورت خواهد گرفت. قیمت پایه مربوط به هر درخواست از طرف وزارت بهداشت در سال 1401 به موسسات خدمات درمان در منزل ابلاغ شده است که مجموع آن به شما اعلام میگردد.  

هزینه ویزیت پزشک متخصص در تهرانپارس

اطلاعات مورد نیاز قبل از تماس برای اعزام پزشک
 1. نام و نام خانوادگی
 2. حساسیت دارویی​
 3. بیماری زمینه ای​
 4. توان حرکتی​
 5. جنسیت​
 6. سن
اطلاعات مورد نیاز بیمار برای اعزام پزشک به منزل

وظایف پزشک در منزل سعادت آباد

آشنایی با وظایف دکتر در منزل تهران به شما کمک می کند تا از سطح انتظارات خود باخبر شوید و در صورتی که خواسته های شما در حین ارائه خدمات ویزیت پزشک در منزل سعادت آباد تهران محقق نشد با پشتیبانی تماس گرفته و درخواست تغییر نیرو و جبران کاستی ها را کنید.

معاینه 

دیوار درمان در هنگام ویزیت پزشک در منزل سعادت آباد بر پایه معاینه دقیق چیده میشود به گفته بزرگان خشت اول گر نهد معمار کج تا ثریا می رود دیوار کج . خودِ معاینه بر اساس اطلاعات درست اولیه بیمار و جواب تست های تشخیصی آزمایشات مانند آزمایش خون، ادرار، سونوگرافی، اکو و نوار قلب، رادیولوژی در منزل و غیره خواهد بود.

تجویز 

تجویز دو بخش دارد اولی نوشتن نسخه دارویی است و امکان وجود دارو نزد پزشک در منزل سعادت آباد خصوصا مواقعی که جان بیمار در خطر است وجود دارد. دومی نوشتن عکسبرداری های تشخیصی و آزمایش های مرتبط با بیماری است. البته در صورتی که از طریق مرکز شبانه روزی کیان اقدام به ویزیت پزشک در خانه سعادت آباد کرده باشید می توانید همه عکس برداری ها از جمله رادیولوژی در سعادت آباد را داشته باشید. 

درمان

متدهای درمانی باتوجه به تشخیص دکتر در سعادت آباد که حاصل از معاینه ، جواب آزمایشات انجام شده و تجربه چندین سال اوست تعیین می گردد. روش های نوین درمانی شامل : دارو درمانی ، روان درمانی ، جراحی ، لیزر درمانی و… می باشند. انتخاب بهترین شیوه درمانی را به متخصصان اعزامی از طریق مرکز تخصصی درمان سعادت آباد یعنی کیان بسپارید.

پیگیری و ارجاع

وجدان کاری باعث میشود که هرگاه پزشکی به این نتیجه رسید که بیماری یک فرد در تخصص او نیست یا دکتری با مهارت بالاتر برای مداوای بیمار وجود دارد تصمیم به ارجاع  بگیرد. مرکز درمانی کیان به عنوان شرکت خدمات پرستاری در سعادت آباد نیز از ابتدا تا انتهای درمان در کنار شما خواهد بود خواه آزمایش در منزل نیاز داشته باشید خواه نیازمند انجام تنقیه در  تخصص باشید.

چرا ویزیت دکتر در خانه سعادت آباد؟

می دانیم شوخی نیست. سلامتی و جان عزیزانتان در میان است. برای سپردن بیمار به یک پزشک جهت ویزیت در منزل سعادت آباد نیاز به یک اطمینان حداقلی در برخی مولفه هاست. ما در زمینه های زیر به شما اطمینان خاطر می دهیم:

 • موسسه کیان دارای مجوز رسمی از وزارت بهداشت است.
 • مدارک تحصیلی معتبر از آکادمی های جهانی ، رزومه کاری ( داشتن سابقه فعالیت طولانی در بیمارستان های مطرح تهران ) توسط موسسه از افراد اعزامی اخذ گردیده است.
 • ویزیت پزشک در منزل سعادت آباد با متخصصان خانم و آقا در هر رشته و گرایشی ارائه میشود. 
 • اعزام پزشک درب منزل سعادت آباد به دلیل وجود شعب مختلف در سراسر پایتخت در اسرع وقت خواهد بود.
 • پشتیبانی خدمات ویزیت پزشک در منزل سعادت آباد به طور کامل در تمام مراحل از ابتدا تا انتهای روند درمان خواهد بود.
 • دسترسی به انواع متخصص و فوق تخصص در رشته های ( عفونی _ زنان _ ریه _ روانپزشکی _ اطفال _ گوش و حلق و بینی _ قلب_ مغز و اعصاب _جراح _ داخلی اورولوژی _ ارتوپد و…) با ویزیت پزشک در منزل سعادت آباد امکانپذیر میباشد.
 • تمام عکسبرداریهای تشخیصی مانند رادیولوژی ، نوار قلب ، اکو قلب یا سونوگرافی و.. بجز سی تی اسکن در منزل انجام میشوند.
 • حضور دکتر در خانه به صورت شبانه روزی دغدغه بسیاری از بیماران است با اطمینان خاطر ویزیت پزشک در منزل 24 ساعته را درخواست کنید.
 • ویزیت پزشک در منزل فقط مختص به درمان نیست. صدور گواهی فوت در منزل یکی از اختیارات پزشک است.
 • علاوه بر خدمات پزشکی ؛ امکان بهره مندی از خدمات پرستاری مانند مراقبت از بیمار یا تزریقات در منزل نیز وجود دارد.

ویزیت دکتر در منزل سعادت آباد برای چه گروه هایی است؟

آیا می دانید خدمات ویزیت دکتر در منزلسعادت آباد به چه کسانی ارائه می شود ؟ انسان ها بسته به اینکه جنسیت شان چه باشد یا در چه رده سنی و شرایط بدنی به سر می برند به خدمات درمانی مختلفی نیاز پیدا می کنند از سونداژ مثانه گرفته تا ویزیت پزشک در سعادت آباد از جمله آنهاست.

زنان

برای تشخیص و درمان بیماری های مربوط به دوران قبل از بارداری ، حین حاملگی ، پس از زایمان و حتی مسائل یائسگی یا سایر بیماری های مشترک با آقایان از قبیل : شکستگی استخوان ، ابتلا به بیماری های عفونی _ارثی _ تغذیه ای و…  در بانوان میتواند ویزیت پزشک در منزل سعادت آباد تهران مورد تقاضا باشد.

مردان

تفاوت آقایان با خانم ها در سیستم ادراری و تناسلی حاکی از احتیاج  مردان به دکتر اورولوژیست آقاست. علاوه بر متخصص اورولوژی ؛ نیازمندی به سایر متخصصین برای معاینه بیمار ، بررسی ، تشخیص و درمان انواع مشکلات و اختلالات با ویزیت پزشک در منزل برطرف میشود.

ویزیت پزشک کودکان در سعادت آباد

طرز برخورد پزشک و تعیین متد های درمان در کودکان با بزرگسالان متفاوت است و ظرافت بیشتری در نحوه رفتار و گفتار را می طلبد. دنیای بیماری در خردسالان و نوجوانان بسیار گسترده است. بدین معنی که هر پزشک اطفال باید در گرایش خاصی تبحر داشته باشد یقینا مهارت دکتر پوست نوزادان با متخصص گوارش اطفال در بحث بیماریهای گوارشی یکسان نیست. ویزیت پزشک در منزل سعادت آباد نیاز شما به متخصص اطفال در منزل با هر گرایشی را تامین می کند. 

ویزیت پزشک سالمندان سعادت آباد

توان بدنی سالمندان روز به روز حالت کاهشی دارد که روند بهبود بیماری در افراد سالمند را با کندی مواجه میکند. ضمن اینکه این عزیزان به دلیل ضعف عمومی، بیشتر از سایرین در معرض زمین خوردن و شکستگی استخوان بوده و آسیب پذیرترند. ویزیت پزشک در منزل سعادت آباد تهران برای سالمندان بیشترین بازخورد مثبت را داشته است.

ویزیت پزشک در منزل برای بیماران خاص در منطقه سعادت آباد 

برخی از بیماری ها مانند ایدز با واکنش منفی اجتماعی روبرو هستند. ترس از افشای بیماری یا حضور در محیط بیمارستان برای این بیماران قابل درک است. ویزیت پزشک در منزل برای معالجه هرگونه بیماری اعم از مشکلات روان ، ایدز ، سرطان ، کرونا و… کاربرد دارد.

بیماری های تحت درمان با ویزیت پزشک در خانه 

اهمیت ویزیت پزشک در خانه از آن روست که بیماریها و ناتوانی های بسیاری ، افراد را خانه نشین کرده نیازمندی به خدمات آی سی یو در منزل یا توان حرکتی محدود بیمار از عمده دلایل درخواست ویزیت در خانه است. با آگاهی از مزیت های خدمات درمان در منزل که توسط موسسات متعدد ارائه می شود شاهد افزایش تقاضای ویزیت پزشک در منزل بجای رفتن به بیمارستان ها و مطب ها خواهیم بود. بیماری های تحت درمان با ویزیت دکتر در سعادت آباد تهران عبارتند از:

 • بیماری های قلبی = متخصص قلب و عروق
 • بیماری های ریوی = متخصص ریه
 • مشکلات خونی = متخصص خون
 • اختلالات عصبی = متخصص مغز و اعصاب
 • مشکلات روان = متخصص روانپزشک 
 • بیماریهای مفاصل و استخوان = دکتر ارتوپد 
 • امراض میکروبی = متخصص عفونی
 • بیماری های گوارشی = متخصص گوارش یا داخلی
 • نازایی مردان و زنان = متخصص زنان یا اورولوژیست 
 • رفع مشکلات مربوط به زیبایی = متخصص گوش و حلق و بینی یا جراح
 • مزیت ویزیت متخصص در منزل سعادت آباد تهران

ما شما را با مزیت های ویزیت متخصص در منزل آشنا میکنیم. اعزام پزشک درب منزل دارای مزایای زیر میباشد:

عدم اتلاف وقت و حفظ عزت بیمار

شاید بارها و بارها منتظر پشت در مطب ها برای ویزیت شدن توسط متخصص بوده اید علاوه بر اتلاف وقت گرانقدرتان ، از برخورد منشی و پزشک عصبانی شده اید. با ویزیت پزشک در منزل احترام و عزت تان را خودتان زمینه سازی کنید. 

عدم ابتلا به بیماری های تنفسی و قلبی

تماس با آلاینده های صوتی و تنفسی با انجام خدمات درمانی در خانه مانند حضور دکتر متخصص کاهش می یابد. خصوصا در روزهای زمستان با وجود وارونگی دما نباید بیماران تنفسی و قلبی از خانه بیرون بیایند اعزام پزشک به منزل یک امکان بالقوه و مزیت بزرگ برای این بیماران محسوب میشود.

حفظ روحیه بیمار

روحیه بالای بیمار در مبارزه با یک بیماری در درجه اول اهمیت قرار دارد طوری که با روحیه خوب می توان حتی سرطان های نادر را شکست داد. حضور در محیط بیمارستان و دیدن صحنه های دردناک منجر به تضعیف روحیه بیماران خواهد شد. ویزیت پزشک در منزل شما را از دیدن چنین صحنه هایی مصون میدارد.

مصون ماندن از بیماریهای مسری و عفونت بیمارستانی

درگیر شدن با عفونت های مقاوم بیمارستانی و بیماری های واگیردار ( آنفولانزا ) از معضلات بیماران در مراجعه به مراکز درمانی به شمار میروند. مثلا اگر شخصی به خاطر شکستگی پا به پزشک مراجعه کند امکان ابتلا به کرونا و ورود عفونت های بیمارستانی به زخم او وجود دارد.

دریافت درمان تخصصی

هر چه تعداد بیمار جهت ویزیت در آن واحد زیاد باشد میزان تمرکز دکتر روی تشخیص بیماری کاهش خواهد یافت. ویزیت پزشک در منزل به دلیل اینکه یک بیمار تحت درمان قرار میگیرد از نظر تمرکز پزشک متخصص در خانه بهترین است.

دور ماندن از ترافیک های سنگین

ویزیت پزشک در منزل شما را دور از استرس و ناراحتی های ترافیک نگه میدارد. خستگی جابه جایی برای افراد سالم در سفر های درون شهری قابل کتمان نیست چه برسد که قصد داشته باشید یک بیمار را تکان دهید. اگر این جا به جایی با ترافیک های سنگین تهران نیز همراه باشد نتیجه ای جز وخامت حال بیمار ندارد. زمانی را که میشود صرف استراحت بیمار در خانه با ویزیت پزشک کرد با هیچ چیز قابل جبران نیست. 

امکان تحویل رسید مهر شده

از آنجایی که سیستم بیمه ای ایران برای تسویه و بازپرداخت نیاز به تحویل رسید مهر شده دارد شما هرکدام از بیمه های : تکمیلی ، سلامت ، نیروهای مسلح ، تامین اجتماعی ، فرهنگیان ، تاکسیرانی ، طلایی و … را داشته باشید این رسید بعد از ویزیت پزشک به شما تحویل داده میشود.

ویزیت پزشک در منزل سعادت آباد در چه مناطقی است؟

موسسه کیان به عنوان مرکز خدمات تخصصی پزشکی  و پرستاری در منزل شهر تهران به شما امکان بهره مندی از ویزیت پزشک در منزل غرب تهران را نوید میدهد. ویزیت دکتر در منزل به جز منطقه سعادت آباد در مناطق غربی دیگر تهران انجام میشود که از این محله ها میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

 کوی گیشا ، پونک ، تهران ویلا ، شهرک آزمایش ، دریان نو ( شادمهر ) ، مرزداران ، آسمان ، بهرود ، صادقیه یا آریا شهر ، طرشت ، پرواز ، دریا ، سپهر ، ایوانک ، شریف ، توحید ، فرحزاد ، شهر آرا و غیره
برای درخواست اعزام دکتر به منزل در نواحی غربی تهران میتوانید به صفحه ویزیت پزشک در منزل غرب تهران مراجعه کنید. 

ویزیت شبانه روزی پزشک در منزل کیان

موسسه خدمات پزشکی در منزل کیان سعی نموده است که کلیه خدمات خود را به صورت 24 ساعته ارائه کند از جمله این خدمات ویزیت شبانه روزی پزشک در منزل می باشد. اگر به خدمات پرستاری مانند وصل سوند معده در منزل نیز احتیاج دارید روی مهارت پرستاران اعزامی این مرکز حساب کنید.علاوه بر این با استفاده از خدمات 24 ساعته مرکز خدمات پزشکی در منزل کیان ، شما می توانید در هر زمانی از شبانه روز به نیازهای پزشکی خود رسیدگی کنید.

 

پشتیبانی پزشک در منزل سعادت آباد تهران

 

هرگونه خلل در ارائه خدمات ویزیت پزشک در منزل  از بی احترامی تا دریافت هزینه مازاد از توافق اولیه را به کارشناسان مرکز شبانه روزی کیان گزارش دهید اقدامات متناسب با نوع مشکل به وجود آمده از سوی مسئولان این موسسه اتخاذ خواهد گردید که ضمن عذرخواهی ممکن است از عودت هزینه اضافی تا صرف نظر کردن اعزام فرد خاطی به منزل سایر هموطنان متغیر باشد.

نحوه درخواست ویزیت دکتر متخصص در سعادت آباد 

در صورتی که خواستار ویزیت دکتر متخصص در سعادت آباد هستید اطلاعات خواسته شده را قبل از تماس آماده کنید بعد از ارائه اطلاعات ؛ برآورد هزینه و زمان حضور پزشک در خانه از سوی کارشناسان صورت گرفته و اعلام می شود بعد از توافق از شما خواسته میشود که آدرس خود را از طریق پیامک یا اپلیکشن های موجود به شماره های خواسته شده ارسال کنید. کارشناسان هماهنگی ها را با نزدیک ترین نیرو به محل انجام میدهند تا شما شاهد حضور پزشک در سعادت آباد باشید.

ویزیت دکتر در منزل برای درمان بیماری ها

بیماری های عصبی . تشخیص ، درمان و مشاوره درباره بیماری های عصبی از قبیل : ام اس ، آلزایمر ، پارکینسون ، عصبی مادرزادی و.. را از طریق موسسه شبانه روزی کیان و درخواست خدمات پزشکی در منزل سعادت آباد می توانید دنبال کنید.

نحوه ارائه ویزیت پزشک در منزل سعادت آباد

 اگر بعد از مطالعه سایت در صدد تقاضای ویزیت پزشک در سعادت آباد تهران برآمدید می توانید برای تماس از شماره های درج شده در سایت استفاده کنید.

 اطلاعات خواسته شده را آماده کنید هنگام تماس آن را به کارشناس بگویید کارشناس نزدیک ترین و کارآمدترین نیرو به محل را به شما معرفی میکند بعداز توافق بر سر هزینه اعزام پزشک به سعادت آباد از شما خواسته می شود آدرس خود را از طریق پیامک یا اپلیکیشن های موجود به شماره های خواسته شده ارسال کنید سپس زمان تقریبی حضور دکتر در منزل اعلام می گردد. 

کارشناسان هماهنگی ها را با متخصص انجام می دهد در کمترین زمان متخصص در منزل شما خواهد بود. 
ویزیت پزشک متخصص عمومی در منزل

اعزام پزشک به منزل توسط موسسه کیان چگونه انجام میشود؟ 

1- پزشکان عمومی ، متخصص و فوق تخصص موسسه خدمات پرستاری کیان پس از اعلام توسط مرکز ارتباطات بلافاصله با خانواده بیمار تماس میگیرند و شرح حال کامل توسط پزشک مرکز از بیمار گرفته می شود و در کوتاه ترین زمان پزشک مرکز خود را برای ویزیت به محل اقامت بیمار می رساند و ویزیت پزشک در منزل شما انجام میشود.

2-پزشکان موسسه خدمات پرستاری کیان شرح حال کامل از خانواده بیمار می گیرند تا اگر نیاز به تجهیزات خاصی باشد با خود جهت ویزیت همراه داشته باشند ، بلافاصله پس از ویزیت پزشک در منزل موسسه خدمات پرستاری کیان نسخه به بیمار داده می شود.

3-اگر پزشک مرکز داروی خوراکی تجویز کرده باشد توسط خود پزشک توضیحات کامل داده می شود ، اما اگر داروی تزریقی نیاز باشد ، با پرستاران موسسه خدمات پرستاری کیان هماهنگ شده تا در محل اقامت بیمار حاضر شده و روند درمانی بیمار را تکمیل کنند.

ویزیت پزشک کرونا در سعادت آباد (به صورت 24 ساعته در منزل)

اگر به کرونا مبتلا شده اید یا مراقب فردی هستید که به کرونا مبتلا است، برای سلامتی خود و اطرافیان بهتر است در خانه بمانید و از خدمات پزشکی در منزل مانند ویزیت پزشک کرونا در منزل استفاده کنید. اقداماتی از قبیل: ماندن بیمار در یک اتاق جداگانه، فاصله حداقل یک متر با سایرین، داشتن تهویه مناسب در اتاق بیمار و فضاهای مشترک قبل از ویزیت پزشک در منزل ضروری است. بنابراین هوای تازه را تا آنجا که ممکن است قبل از حضور دکتر در منزل وارد خانه خودتان کرده و در صورت نیاز به مشاوره رایگان یا ویزیت آنلاین پزشک در منزل با ما تماس بگیرید تا در کمترین زمان پاسخگوی نیاز شما عزیزان مبنی بر ویزیت شبانه روزی پزشک در منزل باشیم .در درمان کرونا می توانید از ویزیت پزشک متخصص در منزل کمک بگیرید.

حتما بخوانید: ویزیت متخصص عفونی در منزل

ویزیت پزشک عمومی در منزل (تمامی مناطق سعادت آباد تهران)

پزشک عمومی یا (GP) پزشکی است که در زمینه عمومی پزشکی واجد شرایط شده است. همچنین ممکن است پزشک عمومی در زمینه هایی مانند سلامت مردان و بانوان ، پزشکی ورزشی، پزشکی کودکان یا پزشکی سالمندان تحصیلات بیشتری انجام داده باشد. پزشکان عمومی اغلب اولین انتخاب در ویزیت پزشک در منزل تهران هستند.

زمانی که احساس بیماری می‌کنید یا به دلیلی نگران سلامتی خود شده‌اید معمولا اولین قدم مراجعه به یک پزشک عمومی یا درخواست دکتر در منزل تهران است. از جمله خدمات گسترده معاینه پزشک در منزل ، ویزیت شبانه روزی پزشک عمومی در منزل تهران است.

برای دریافت خدمات ویزیت پزشک در منزل پزشک عمومی یا پزشک متخصص شما تنها یک تماس تا انتخاب پزشک مربوطه با توجه به نوع بیماری خود، فاصله دارید.
بیمار به طور معمول در صورت بروز هرگونه مشکل جسمی نزد پزشک عمومی رفته و آن پزشک پس از انجام آزمایشهای کلی که قطعاً همه آنها ضروری نبوده و وقت و هزینه شما را تلف می کند، شما را به پزشک متخصص مورد نظر معرفی نموده و شما می بایست سیکل درمان را از ابتدا طی کنید .

شاید هم پیش آمده باشد که عارضه ای برایتان حادث شده باشد و به جهت مشترک بودن علائم بین چند بیماری، موضوع را در اینترنت جستجو کرده و گمراه شده اید.
حال آنکه فقط با یک تماس با کارشناسان موسسه خدمات پرستاری کیان ، شما به پزشک مجرب مربوطه با تخصص کاملاً مرتبط با بیماری خود معرفی می شوید و فرایند گرفتن نوبت و معرفی برایتان انجام شده و در روز و ساعت مقرر پزشک در منزل شما حضور یافته و شما را معاینه خواهد کرد.

آیا میتوان درخواست اعزام پزشک به صورت شبانه روزی برای مناطق سعادت آباد داشت؟

بیماری های متعددی جسم و روان انسان ها را تحت تاثیر قرار می دهند خدمات 24 ساعته پزشکی در منزل به درمان تمام بیماری های تهدیدکننده انسان در طول شبانه روز می پردازد.

بی خواب های شبانه در عصر حاضر رشد فزاینده ای داشته اند این بی خوابی ها ریشه در مشکلات روزانه افراد دارد ویزیت پزشک در منزل 24 ساعته کمک شایانی به ریشه یابی این بی خوابی ها می کند. اگر در طول شب دچار درد یا اسپاسم عضلات می شوید بهتر است از خدمات پزشکی در منزل به صورت 24 ساعته استفاده کنید.

پزشکان و متخصصان نامی و مجرب موسسه کیان آماده ارائه خدمات به بیماران عزیز تحت عنوان ویزیت شبانه روزی پزشک در منزل هستند. تنها یک پزشک با وجدان کاری از اهمیت زمان برای برخی بیماران و درمان بیماری ها آگاه است. بسیاری از بیماری های تهدیدکننده زندگی در طول شب اتفاق می افتند.

برای درخواست ویزیت شبانه روزی پزشک در منزل تعلل کنید هزینه ها قابل جبران هستند اما جان و زندگی هرگز قابل جبران نبوده است. ویزیت شبانه روزی پزشک در منزل در مقایسه با عمری که در صف های طولانی رزرو متخصص می گذرد یا نبود متخصص در طول شب و استرس درمان بسیار ناچیز است.

چه زمانی به ویزیت در منزل سعادت آباد احتیاج داریم؟

نیاز به ویزیت در منزل سعادت آباد ممکن است در بسیاری از موارد پیش بیاید. مثلاً در صورتی که شخص دچار بیماری یا آسیب فیزیکی شده باشد و نتواند به مرکز درمانی برود، یا در صورتی که شخص بالای ۶۵ سال باشد و نیاز به مراقبت های خاصی داشته باشد، و یا در صورتی که شخص تحت درمان های ویژه ای قرار دارد که نیازمند مانیتورینگ و پایش درستی هستند.همچنین در بعضی موارد، مثلاً درمان بیماری هایی که درمان آنها باید در محیط منزل انجام شود، به ویزیت دکتر در منزل سعادت آباد نیاز است.در هر صورت، مهارت پزشکان در هنگام ویزیت در منزل سعادت آباد ، کمتر از مراکز درمانی نیست که هیچ، بیشتر نیز هست. زیرا این پزشکان توسط افراد خبره برای کار در موسسات خدمات درمانی گزینش می شوند. چون پای آبروی این موسسات در میان است.

پوشش بیمه ای برای ویزیت در منزل سعادت آباد چگونه است؟

پوشش بیمه ای برای ویزیت در منزل سعادت آباد، بستگی به نوع بیمه‌ نامه و شرایط آن دارد. برخی بیمه شرکت ‌ها پوشش برای خدمات درمانی در منزل را ارائه می ‌دهند، اما برای اطلاعات دقیق تر بهتر است با شرکت بیمه خود تماس بگیرید و شرایط پوشش درمانی در منزل را با آن‌ها بررسی کنید.

همچنین در صورتی که بیمه شما پوشش درمان در منزل ندارد، می‌ توانید با پزشک خود یا یک پزشک خانوادگی تماس بگیرید و از امکانات و خدمات ویزیت در منزل اطلاعات بیشتری کسب کنید.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on facebook
Share on email
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on pinterest

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.