غرب تهران

02188590855

شمال و شرق تهران

02122096805

جهت اعزام زیر ۴۵ دقیقه پرستار و پزشک تماس بگیرید

سایر مناطق تهران

موسسه پزشکی و پرستاری کیان آرامش و سلامتی را ارمغان می‌آورد.

موسسه کیان

خدمات پزشکی در منزل پرند

خدمات پزشکی در منزل پرند

ویزیت در منزل پرند 

پیمودن مسیر از خانه تا بیمارستان ، آنهم زمانی که درد دارید بسیار سخت است. حال آنکه سالمند باشید این وضعیت وخیم تر می شود. هزینه تهیه آمبولانس خصوصی به همراه ویزیت متخصص در کنار معطلی پشت درب مطب ها همه و همه باعث شده که ویزیت در منزل پرند بهترین گزینه درمانی برای بیماران ساکن در این منطقه باشد.آیا می دانستید می توانید از ویزیت پزشک گرفته تا سرم تراپی در منزل پرند را در خانه خود تجربه کنید.

 امروزه موسساتی وجود دارد که خدمات پزشکی همچون : اعزام انواع متخصص را جهت انجام ویزیت ، گرفتن اکو و نوار قلب ،  رادیولوژی  و سونوگرافی ، صدور گواهی فوت ، انجام تست خواب ، انجام نوار مغز در منزل ارائه می دهند. همچنین اعزام پرستار برای نصب سوند ادرار یا معده ، پانسمان در منزل تهران یا کرج ، انجام تزریقات در منزل ، نمونه گیری ( خون _ ادرار _ pcr _ بیوپسی و..) ، ساکشن ، انما ، فصد خون ، حجامت و.. در منزل با عنوان خدمات پرستاری در منزل پرند ارائه می گردد

دسترسی به کدام دکتر در منزل پرند امکانپذیر است؟

بیماری های کودکان، نیازمند تبحر متخصص اطفال است و بیماری های خانم ها برای درمان به نظر متخصص زنان احتیاج دارد. این یعنی ؛ جنسیت ، سن ، توان حرکتی و.. در تعیین نوع متخصص و گرایش او اثر گذارند. اما نگران نباشید ما هر متخصصی که فکرش را بکنید در اختیارتان قرار می دهیم.

 کافیست تماس بگیرید بیماری خود و نوع پزشک مد نظرتان را بیان کنید در اسرع وقت پزشک در منزل پرند جهت ویزیت حاضر می شود. مرکز سلامتی در منزل کیان سعی نموده که متخصصان زیر را تحت خدمات ویزیت دکتر در منزل پرند به خدمات شما عزیزان بگمارد.

تعرفه ویزیت پزشک در منزل پرند

تعرفه ویزیت هر متخصص با دیگری متفاوت است برای مثال ویزیت متخصص قلب به دلیل همراه داشتن تجهیزاتی مثل اکو و نوار قلب بیش از سایرین خواهد بود. هزینه ویزیت پزشک عمومی نیز با متخصص فرق دارد. لذا اگر خواستار دانستن هزینه ویزیت پزشک در منزل پرند هستید ابتدا باید نوع پزشک ، تجهیزات درخواستی ، شبانه روزی بودن درخواست ، مدت زمان حضور متخصص در منزل پرند ، ابزار مورد استفاده ، مسافت طی شده توسط دکتر را در نظر بگیرید. تعرفه ویزیت دکتر در منزل پرند بر اساس ابلاغیه وزارت بهداشت می باشد که هر ساله به موسسات ارائه دهنده طرح درمان در منزل تهران ابلاغ می گردد.

ضمن اینکه اگر بیمار در حین ویزیت به سایر خدمات مانند: پانسمان توسط پرستار در منزل پرند احتیاج داشت هزینه آنها جداگانه اخذ می گردد. در نتیجه مبلغ اعلامی در هنگام تماس ، مربوط به ویزیت پزشک در خانه پرند می باشد نه سایر خدمات.

ویزیت پزشک در منزل پرند

ویژگی خدمات پزشکی و پرستاری در منزل پرند

با شناخت زوایا و  ویژگی های خدمات پزشکی و پرستاری در منزل پرند می توانید از آنها به طور کامل بهره ببرید. موسسه کیان دارای ویژگی های زیر می باشد :

دارای مجوز رسمی

کلیه فعالیت های این مرکز از جمله ارائه خدمات پزشکی زعفرانیه با مجوز رسمی از وزارت بهداشت بوده و قانونی می باشد .

متخصصان آقا و خانم

با توجه به حساسیت ها و مسائل عرفی و شرعی که در زنان یا مردان وجود دارد، متخصصان خانم و آقا اعزام می گردد.

اعزام شبانه روزی

اعزام پزشکان برای ویزیت شبانه روزی زعفرانیه در هر ساعت از شبانه روز و حتی در ایام تعطیلات رسمی امکانپذیر است.

اعزام در کمترین زمان

گاهی زندگی بیماران در گرو ثانیه هاست. مرکز کیان با داشتن شعب مختلف به سریعترین سیستم اعزام دست یافته است.

پشتیبانی کامل

در صورت بروز هرگونه ناراحتی یا مشکل در حین ویزیت شبانه روزی زعفرانیه آن را به کارشناسان این مرکز اطلاع دهید.

اطلاعات مورد نیاز قبل از تماس

 1. نام و نام خانوادگی 
 2. توان حرکتی 
 3. حساسیت دارویی
 4. بیماری زمینه ای 
 5. سن و جنسیت
 6. وزن بیمار

فواید ویزیت شبانه روزی پرند 

معضل تنهایی در جوامع بشری رو به فزونی است سالمندان و جوانانی که با نگهداری حیوانات خانگی تنهایی خود را پر می کنند در هنگام بیماری با مشکلات بیشتری نسبت به سایرین مواجه هستند. آنها مجبورند یا خود برای رسیدن به مراکز درمانی رانندگی کنند یا از ماشین دربست و آمبولانس خصوصی استفاده کنند. در حالیکه می توانند در خانه بمانند و پزشک جهت ویزیت در منزل پرند حضور یابد. فواید ویزیت شبانه روزی پرند عبارتند از :

 • عفونت های بیمارستانی یک معضل بزرگ در امر درمان هستند با ویزیت شدن در خانه از ابتلا به آنها دور خواهید ماند.
 • آلاینده های هوا ، استرس ، آلودگی صوتی ، ترافیک های سنگین ، جابه جایی همراه با خستگی را دیگر تجربه نخواهید کرد.
 • دیگر از صف های طولانی پشت در مطب متخصص ، نیافتن دارو ، ترس کودکان از حضور در مراکز درمانی خبری نیست.
 • بیماری های قلبی ، تنفسی مزمن ، تنفسی واگیردار ( کرونا ، آنفولانزا ، سرماخوردگی ) به طور چشمگیری کاهش می یابد.
 • استراحت بیشتر ، دریافت خدمات همزمان ، درمان توسط افراد خبره و بهبودی سریعتر از فواید ویزیت دکتر در منزل پرند می باشد. 

در کنار گشتن واکسن گارداسیل را می توانید از طریق موسسه کیان تهیه نمایید. 

فواید ویزیت پزشک در منزل پرند

گروه های دریافت کننده ویزیت دکتر در منزل پرند

شرایط جسمانی از قبیل : وزن ، سن ، توان حرکتی ، جنسیت در انتخاب نوع درمان و پزشک مربوطه موثر هستند. به شما اطمینان خاطر می دهیم که بودن در هر یک از شرایط زیر ، شما را از دستیابی به متخصصین مجرب دور نمی سازد:

بانوان

قاعدگی های طولانی ، دردناک همراه با خونریزی زیاد ، بارداری و عکسبرداری های تشخیصی مختص به زمان حاملگی ، یائسگی و سایر بیماری ها در زنان بهتر است با متخصص خانم معاینه و درمان شوند. بهترین متخصصان خانم در خدمت شما هستند به شرط اینکه درخواست ویزیت پزشک در منزل پرند را از طریق موسسه کیان دنبال کنید.

آقایان

همیشه این بانوان نیستند که برای درمان نیاز به متخصصانی از جنس خودشان دارند بلکه برخی از بیماری ها مردان را در معذوریت هایی قرار می دهد که ترجیح می دهند متخصصان مجرب آقا آنها را معاینه کرده و بهترین راه درمانی را به آنها معرفی نمایند. بهترین پزشکان مرد را در هر گرایشی از موسسه شبانه روزی کیان بخواهید.

پانسمان در منزل کرج را با پرستاران مجرب کیان داشته باشید.

کودکان

درمان اطفال علاوه بر تخصص خاص در کشف و تجویز ، نیاز به مهارت برقراری رابطه دوستی با کودک دارد. آشنایی با تکنیک های حواس پرتی ، مهربانی ، صبوری و … فقط چندین مشخصه مورد نیاز برای متخصص اطفال می باشد. بهترین متخصص کودکان در گرایش های مختلف نظیر : گوارش ، پوست ، تغذیه و… را گرد آورده ایم و با ویزیت شبانه روزی پزشک در منزل پرند در اختیارتان قرار می دهیم.

آزمایش در منزل کرج را به دوستان ساکن در این منطقه پیشنهاد دهید.

سالمندان 

زمین خوردن در سالمندان یک امر شایع می باشد علاوه بر این بسیاری از آنها بیماری های زمینه ای مزمن مثل دیابت ، فشارخون ، چربی و.. دارند لذا بیش از سایرین نیازمند خدمات پزشکی در منزل پرند هستند. اعزام سریع پزشک به منزل موجب بهبودی سریع و حفظ زمان طلایی درمان می شود.

معلولین

تردد دشوار در سطح شهر به علاوه عدم آشنایی در برقراری ارتباط با کادر درمان باعث شده که موسسه کیان در پی فراهم نمودن خدمات پزشکی در منزل پرند برای افراد کم توان ، ناشنوا ، نابینا ، عقب مانده ذهنی و.. باشد. کیفیت خدمات ارائه شده برای معلولان هم تراز سایرین می باشد.

درباره موسسه کیان

این موسسه چندین سال است که ارائه خدمات درمانی را برای ساکنین سه استان : تهران ، البرز و کرمانشاه بصورت 24 ساعته و شبانه روزی بر عهده دارد و علاوه بر دسترسی به متخصص ؛ پرستار در منزل پرند را برای اهالی این منطقه در نظر گرفته است کافیست که این مرکز شبانه روزی را برای ارائه خدمات پرستاری در منزل پرند را انتخاب نمایید.

ما آماده اعزام پرستاران مجرب برای نمونه گیری در منزل هستیم.

کدام خدمات درمانی در تماس با مرکز کیان در دسترس شماست؟

 مرکز شبانه روزی کیان سعی نموده که کلیه خدمات پزشکی مورد احتیاج بیماران بستری در منزل پرند را برطرف نماید. از ویزیت شدن توسط انواع متخصص از جمله متخصص داخلی در منزل و متخصص عفونی در منزل و متخصص زنان در منزل و…..گرفته تا ارسال تجهیزات تشخیصی همچون: رادیولوژی ، سونوگرافی ، اکو و نوار قلب را می توانید در تماس با خطوط این موسسه از کارشناسان درخواست کنید.سایر خدمات پزشکی در دسترس بیماران عبارتند از :صدور گواهی فوت در منزل متوفی انجام نوار مغز در منزل انجام تست خواب در منزل ختنه نوزاد در منزل اعزام آمبولانس خصوصی نصب و تعویض سوند ادراری وصل و جایگزینی سوند معدهفیزیوتراپی در منزل پانسمان انواع زخم در منزلدرمان زخم پای دیابتی و زخم بستر

سایر خدمات پزشکی در دسترس بیماران عبارتند از :

صدور گواهی فوت در منزل متوفی

انجام نوار مغز در منزل

انجام تست خواب در منزل

ختنه نوزاد در منزل

اعزام آمبولانس خصوصی

نصب و تعویض سوند ادراری

وصل و جایگزینی سوند معده

فیزیوتراپی در منزل

پانسمان زخم در منزل

درمان زخم پای دیابتی و زخم بستر

کدام بیماری ها توسط متخصص در منزل پرند درمان می شوند؟

با توجه به اینکه انواع متخصصین با موسسه کیان همکاری می کنند در زمینه ی درمان بیماری های زیر می توانید درخواست اعزام متخصص مربوطه به منزل پرند را در طول ساعات روز و شبانه داشته باشید. زمان ویزیت در منزل پرند را شما تعیین می کنید.

درمان بیماری های خونی

 بسیاری از بیماری ها با منشا اختلال در تعداد سلولهای خونی وجود دارند. از کم خونی گرفته تا سرطان خون توسط متخصص داخلی یا متخصص خون و انکولوژی مورد معاینه قرار می گیرند.

پشتیبانی خدمات ویزیت در منزل پرند

با اینکه ما پزشکان ماهر و جزئی نگر را برای ارائه خدمات ویزیت در منزل انتخاب می کنیم اما رضایت مندی شماست که حرف و اول آخر را می زند. نظرات شما در حدی برای ما اهمیت دارد که ممکن است از اعزام فرد خاطی به منزل سایر هموطنان جلوگیری کنیم. ما را از نظرات خود برای بهبود خدمات دهی بهره مند سازید. در صورتی که مشکلی ( هزینه ، نحوه اجرای خدمات ، نحوه برخورد پزشک و..) برای شما به وجود آمد، لطفا جهت پشتیبانی تماس بگیرید.

پشتیبانی مرکز
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on facebook
Share on email
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on pinterest