موسسه پزشکی و پرستاری کیان آرامش و سلامتی را ارمغان می‌آورد.

موسسه کیان

تزریق سرم در منزل شمال تهران [تزریق سرم شبانه روزی +نیروی مجرب]

تزریق سرم در منزل شمال تهران

تزریق سرم درمنزل شمال تهران

تزریق سرم در منزل شمال تهران با پرستاران باتجربه 

همیشه در دسترس راه ، بهترین راه نیست بلکه آزمودن راه های نرفته، در کنار مشورت با دیگران می تواند دریچه ای جدید از زندگی را به روی انسان بگشاید. استفاده یا درخواست خدمات تزریق سرم در منزل شمال تهران برای انجام سرم تراپی در خانه ، نمونه ای از این ، انتخاب های دلهره آور اما سودمند است. سودمند از چه لحاظ ؟ در ادامه به مزایا و پوئن های مثبت استفاده از خدمات سلامتی در منزل کیان اشاره می کنیم.

چرا انتخاب کیان برای سرم تراپی در منزل شمال تهران

یک موسسه خدمات پرستاری را برای سرم تراپی در منزل شمال تهران انتخاب کنید که بتواند تمام توقعات شما جامه عمل بپوشانند.

موسسه خدمات پرستاری کیان به دلایل زیر بهترین گزینه است:

دارای مجوز رسمی

کلیه فعالیت های این مرکز از جمله ارائه خدمات پزشکی سالمندان در منزل با مجوز رسمی از وزارت بهداشت میباشد .

اعزام در کمترین زمان

گاهی زندگی بیماران در گرو ثانیه هاست. مرکز کیان با داشتن شعب مختلف به سریعترین سیستم اعزام دست یافته است.

اعزام شبانه روزی

اعزام پزشکان برای ویزیت سالمند در منزل در هر ساعت از شبانه روز و حتی در ایام تعطیلات رسمی امکانپذیر است.

پشتیبانی کامل

در صورت بروز هرگونه ناراحتی یا مشکل در حین ویزیت سالمندان در منزل ، آن را به کارشناسان این مرکز اطلاع دهید.

اعزام پرستاران آقا و خانم

با توجه به حساسیت هایی که در تزریق عضلانی زنان یا تزریق داخل حفره ای مردان وجود دارد، پرستار خانم و آقا اعزام می گردد.

تزریق سرم در منزل شمال تهران

دریافت سایر خدمات

اگر یک بیمار، علاوه بر سرم زدن در منزل شمال تهران به سایر خدمات پرستاری مثل نصب سوند ادراری یا ویزیت متخصص داخلی در منزل ، زنان ، عفونی و…. نیاز داشتید ، می توانید از پرستار برای انجام آن درخواست کنید. البته تعرفه آن جداگانه محاسبه می گردد.

رسیدگی به انتقادات و نارضایتی ها

همیشه  اوضاع بر طبق روال پیش نمی رود عوامل ناخواسته یا عدم سخن گفتن از احتیاجات و یا وظایف پرستار می تواند برای دو طرف سوء تفاهم هایی را به وجود آورد. هرگاه در حین وصل کردن سرم در منزل شمال تهران شبانه روزی با مشکلی برخورد کردید با خطوط پشتیبان تماس بگیرید و هرگونه شکایات و انتقادی داشتید به مشاور مرکز بگویید تا در سریع ترین زمان مرکز این موضوع رو برای شما به بهترین شکل جبران کند.

اهداف تزریق سرم در منزل شمال تهران

شما برای دستیابی به اهداف زیر می توانید درخواست تزریق سرم در منزل 

شمال تهران را از طریق موسسه شبانه روزی کیان داشته باشید:

تقویت بدن

بانوان باردار و افرادی که با نقص سیستم ایمنی یا بیماری خاص دست و پنجه نرم می کنند ؛ می توانند سرم تقویتی را بدون اینکه نگران وجود آن در بازار یا یافتن اش از داروخانه ها باشند از طریق موسسه کیان تهیه و در منزل تزریق نمایند.

انتقال دارو

سرم برای دارو های خوراکی و یا تزریق هایی که قابل جذب نیستند استفاده میشود.

جبران کمبود مایعات

سرم باعث میشود مایعات بدن که در اثر جراحی ، بیماری و یا شرایط دیگر از دست رفته تامین میشود. پس، با انتخاب تزریق سرم در منزل شمال تهران، برای جبران کاستی های آب و الکترولیت های مورد نیاز بدن که در هنگام بیماری هایی همچون : سوختگی ، اسهال و استفراغ از بدن خارج شده اند، اقدام کنید.

تغذیه

همچنین سرم برای تغذیه بیمارانی که نمیتوانند از طریق دهان تغذیه کنند استفاده میشود.

افزایش فشار خون

 در مواردی مثل ابتلا به آنفولانزا یا کرونا، بدن با ضعف و خستگی مفرط روبرو می شود. برای افزایش انرژی و بالا بردن فشار خون می توان سرم تراپی در منزل شمال تهران را درخواست نمود.

نحوه وصل سرم در منزل شمال تهران

تزریق سرم در منزل به دو دلیل مهم انجام می شود: اولاً، برای تزریق دارو و درمان بیماری، و دوماً، برای تغذیه پایدار بیماران که نمی توانند خوراکی را به صورت طبیعی مصرف کنند.

برای وصل کردن سرم در منزل شمال تهران ، نیاز به تجهیزات و ملزومات خاصی دارید. مثلا برای بالا نگهداشتن مخزن سرم ، نیاز به یک پایه یا آویز در ارتفاع دارید. البته پایه قابل حرکت برای بیمارانی که نیاز به تحرک دارند پیشنهاد می شود.

سپس باید محل مناسب برای نصب سرم در منزل شمال تهران را انتخاب کنید. این باید یک محل جایی باشد که از دسترسی خوبی برخوردار باشد .

اکنون پرستار باید علائم بالینی و حیاتی بیمار را چک و ثبت کند. محل تزریق را ضد عفونی کرده و دوز دارو را متناسب با تجویز پزشک تنظیم نماید. مخزن سرم را از محل تعیین شده آویزان کرده و سوزن را وارد رگ کند. سپس با استفاده از اهرم فشار موجود در مسیر لوله سرم ، سرعت چکیدن سرم را در منزل تنظیم کند. 

اگر داروی داخل سرم داشته باشید در این مرحله به داخل سرم تزریق می شود. پرستار در حین سرم زدن در منزل و بعد از آن از ثبات علائم حیاتی ، اطمینان حاصل می کند. 

بعد از پایان سرم تراپی در منزل شمال تهران ، پرستار سعی می کند که سوزن را از رگ خارج کرده و تجهیزات استفاده شده را در مخزن زباله خالی کند. محل سرم را با چسب ببندد و درباره تغذیه بیمار یا درباره نکات ضروری که بیمار باید رعایت کند، آموزش های لازم را بدهد.

بعد از وصل کردن سرم در خانه شمال تهران ، اگر شاهد عوارض جانبی دارو بودید آن را به پزشک خود اطلاع دهید.

 انواع سرم تراپی در منزل شمال تهران

برای برطرف هر نوع مشکل پزشکی ، انواع مختلفی از سرم وجود دارد. مثلا برای درمان اسهال شدید از سرم قندی نمکی استفاده می شود در حالیکه در درمان سوختگی های  شدید ممکن است نوع سرم تغییر کند.

مزایای سرم زدن در منزل شمال تهران

شروع درمان خود را منوط به کسب اطلاعات از شیوه های موجود درمانی کنید. هرچه اطلاعات جامع تری کسب کنید ؛ تصمیم بهتر ومناسب تری می توانید بگیرید. برای شناخت مزایای سرم زدن در منزل شمال تهران می خوانیم:

 1. دور ماندن از آلودگی هوا به ویژه از وارونگی دمای زمستان
 2. تجربه آسایش و خنکی خانه در گرمای تابستان 
 3. ندیدن صحنه های درد و رنج مردم در بیمارستان
 4. حفظه روحیه و استراحت بیشتر با تزریق سرم در خانه
 5. نگرفتن کرونا یا سایر بیماری های واگیردار ازبقیه
 6. ذهن و روان آرام و حفظ کرامت انسانی 
 7. صرفه جویی در زمان و انرژی به دلیل دوری از ترافیک
 8.  آسودگی خاطر به دلیل انجام تزریق شبانه روزی سرم در منزل شمال تهران
 9. تمرکز بیشتر پرستار به دلیل سیستم تک بیماری

معایب تزریق سرم در منزل شمال تهران

عوارض جانبی احتمالی که ممکن است برای شما پیش آید عبارت است از:

 • عفونت
 • لختگی خون
 • کبودی محل تزریق
 • داشتن درد
تزریق سرم در منزل جنوب تهران

هزینه زدن سرم در منزل شمال تهران

تعیین دقیق هزینه زدن سرم در منزل شمال تهران امکانپذیر نیست زیرا ما از تعداد دارو های داخل سرم ، مسافت پیش روی پرستار ، لوازم مورد نیاز ، نوع سرم … باخبر نیستیم و بعد از تماس شما و اطلاع یافتن از شرایط بیمار و نوع درخواست شما می توانیم رقم یا همان قیمت دقیق تزریق سرم در منزل شمال تهران را بیان کنیم. البته تعرفه وصل کردن سرم در خانه شمال تهران در ساعات نیمه شب به اصطلاح شبانه روزی ، نسبت به ساعات روزانه یا ایام تعطیل نسبت به غیر تعطیل کمی متفاوت است.

درباره کیان

مرکز کیان به عنوان موسسه خدمات سلامتی در منزل شمال تهران کلیه خدمات درمانی را در خانه بیماران انجام می دهد از انجام سونوگرافی در منزل و تنقیه در منزل گرفته تا اکو قلب در منزل یا اجاره تجهیزات آی سی یو با این مرکز در دسترس بیماران یا خانواده های آنهاست.

سوالات متداول

بازه زمانی رسیدن پرستاران

زمان رسیدن پرستاران مجموعه کیان بستگی به نوع خدمات شما عزیزان دارد.اما موسسه کیان در تلاش است پرستاران خود را تا حداکثر یک ساعت آینده به منزل شما فرستاده و آماده خدمات رسانی به شما باشند.

مناطق تحت پوشش موسسه کیان

مرکز کیان تمام نقاط تهران را تحت پوشش قرار میدهد . سرم تراپی در منزل شمال تهران ، مناطقی از جمله زعفرانیه قیطریه ولنجک تجریش الهیه کامرانیه و… تحت درمان قرار میدهد.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on facebook
Share on email
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on pinterest