غرب تهران

02188590855

شمال و شرق تهران

02122096805

جهت اعزام زیر ۴۵ دقیقه پرستار و پزشک تماس بگیرید

سایر مناطق تهران

موسسه پزشکی و پرستاری کیان آرامش و سلامتی را ارمغان می‌آورد.

موسسه کیان

تزریق سرم در منزل جنوب تهران [شبانه روزی+نیروی مجرب]

تزریق سرم در منزل جنوب تهران

تزریق سرم در منزل جنوب تهران در اسرع وقت

سلامتی را نمی توان خرید اما می توان با انتخاب درست از بروز بیماری در آینده جلوگیری کرد. همانگونه  که می دانید هر چه بیشتر در معرض هوای آلوده ، ترافیک های سنگین ، صداهای ناهنجار ، عفونت های بیمارستانی و… قرار گیرید ؛ امکان ابتلا به امراض مزمن افزایش می یابد و عمرتان صرف مبارزه با بیماری ها خواهد شد. انجام سرم تراپی یا تزریق سرم  در منزل جنوب تهران ، پلی برای گذر از عوامل محیطی مخرب به سوی سلامتی پایدار است.

تزریق سرم در منزل جنوب تهران

ویژگی های سرم زدن در منزل جنوب تهران

دارای مجوز رسمی

کلیه فعالیت های این مرکز از جمله ارائه خدمات پزشکی سالمندان در منزل با مجوز رسمی از وزارت بهداشت میباشد .

اعزام شبانه روزی

اعزام پزشکان برای ویزیت سالمند در منزل در هر ساعت از شبانه روز و حتی در ایام تعطیلات رسمی امکانپذیر است.

اعزام در کمترین زمان

گاهی زندگی بیماران در گرو ثانیه هاست. مرکز کیان با داشتن شعب مختلف به سریعترین سیستم اعزام دست یافته است.

پشتیبانی کامل

در صورت بروز هرگونه ناراحتی یا مشکل در حین ویزیت سالمندان در منزل ، آن را به کارشناسان این مرکز اطلاع دهید.

هزینه وصل سرم در منزل جنوب تهران

در بحث تعیین هزینه وصل سرم در منزل جنوب تهران باید گفت که در انتخاب یک روش درمانی ، مهمترین مولفه ها عبارتند از : کیفیت ، سرعت دسترسی ، جامع بودن خدمات ، شبانه روزی بودن و…در حالیکه قیمت خدمات ارائه شده در رده پایینی توجه قرار میگیرد. حال آنکه اگر یک برآورد قیمت از رفت و برگشت به مراکز درمانی با تاکسی های اینترنتی یا هزینه ویزیت و تزریقات در بیمارستان ها داشته باشید ، متوجه می شوید که هزینه تزریق سرم در منزل جنوب تهران زیاد نیست.

تعرفه سرم تراپی در منزل جنوب تهران ، براساس ابلاغیه های وزارت بهداشت بوده و بر مبنای میزان مسافت طی شده پرستار تا منزل ، نوع سرم ، تعداد تزریق داخل سرم ، زمان حضور در منزل ( ایام تعطیل یا ساعات شبانه )  معین شده است. لذا در هنگام تماس باید شرایط بیمار و نوع سرم را ذکر کنید تا نرخ آن به شما گفته شود.

نحوه تزریق سرم در منزل جنوب تهران

قبل از همه چی باید بگوییم که می توانید برای تهیه دارو و تمدید نسخه به موسسه شبانه روزی کیان اعتماد کنید. بعد از تماس شما و درخواست تزریق سرم در منزل جنوب تهران ، پرستار در کمتر از یک ساعت در محل مورد نظر شما حضور می یابد

انواع سرم تراپی در منزل جنوب تهران

برای تامین نیازهای شیمیایی و عوامل مختلف در بدن ، انواع مختلفی از سرم‌ ها تولید می ‌شوند. برخی از انواع سرم‌ های پرکاربرد به شرح زیر هستند:

سرم گلوکز : حاوی قند گلوکز است و برای تامین انرژی در بیماری ‌هایی مانند دیابت و شوک در هنگام تزریق سرم در منزل جنوب تهران استفاده می‌ شود.

 

سرم دکستران : حاوی قند دکستروز است و برای جذب انرژی در بیماری ‌هایی مانند تشنج ، شوک و افت فشار خون استفاده می‌ شود.

سرم الکترولیتی : که حاوی موادی مانند نمک‌ های معدنی ، پتاسیم و سدیم است و برای جبران کاهش الکترولیتی در بیماری‌ هایی مانند اسهال استفاده می ‌شود.

سرم پروتئینی : حاوی پروتئین‌ های مختلفی مانند آلبومین و گلوبولین است و برای جبران پروتئین از دست رفته در بیماری‌ هایی مانند سوختگی و فقر خون استفاده می ‌شود.

مزایای نصب سرم در خانه جنوب تهران

وصل  سرم در خانه جنوب تهران ، برای تهیه مایعات بدن و پشتیبانی از سلامتی فرد مفید است. در زیر به برخی از مزایای نصب سرم در منزل جنوب تهران می‌ پردازیم :

صرفه جویی در وقت : تزریق سرم در خانه جنوب تهران به شما کمک می ‌کند تا وقتی که صرف رفتن به بیمارستان و زدن سرم در آنجا می‌ شود، را صرف استراحت کنید.

 

راحتی : سرم تراپی در خانه جنوب تهران به شما کمک می‌ کند تا در محیطی آرام و راحت این کار را انجام دهید و نیازی به حضور در محیط بیمارستان نداشته باشید.

پیشگیری از عوارض : با سرم زدن در خانه جنوب تهران ، شما از عوارضی که ممکن است در نتیجه حضور در محیط بیمارستان به دنبال داشته باشید، جلوگیری می‌ کنید.

فرصت ایده آل برای افراد کم توان : تزریق سرم در خانه جنوب تهران ، یک راه حل مناسب برای افرادی است که به دلایلی نمی ‌توانند به بیمارستان بروند مثل کسانی که به بیماری‌ های خاصی مبتلا هستند.

پشتیبانی از سلامتی : تزریق سرم در منزل جنوب تهران ، یکی از راه‌ های پشتیبانی از سلامتی فرد است و باعث می ‌شود که شما بهبود سریع ‌تری را تجربه کنید.

 

بیماری های نیازمند زدن سرم جنوب تهران 

وظایف پرستار حین سرم زدن جنوب تهران

با توجه به شرایطی که در زمان تزریق سرم در جنوب تهران ممکن است وجود داشته باشد، وظایف پرستار ممکن است عبارت باشد از :

پیگیری وضعیت بیمار: پرستار باید مسئولیت پیگیری وضعیت بیمار را بر عهده داشته باشد و در صورت نیاز به پزشک مربوطه اطلاع دهد.

ارائه مراقبت های بالینی : پرستار باید مراقبت های بالینی لازم را به بیمار ارائه دهد، مانند تغییر دستگاه های اکسیژن، تزریق دارو و…..

پایش علائم بیمار : پرستار باید علائم بیمار را پایش کرده و در صورت بهبود یا تشدید وضعیت این علائم به پزشک گزارش دهد.

حفظ بهداشت و نظافت : پرستار باید بهداشت فردی بیمار و محیط اطراف آن را حفظ کند و نظافت لازم را انجام دهد.

اطمینان از تجهیزات پزشکی : پرستار باید از صحت و سالم بودن تجهیزات پزشکی استفاده شده مطمئن شود، مانند دستگاه های پایش علائم حیاتی و…

ارائه آموزش به بیمار و خانواده : در صورت لزوم، پرستار باید به بیمار و خانواده آموزش لازم را درباره نحوه مراقبت از بیمار و استفاده از تجهیزات پزشکی ارائه دهد.

سرم تراپی در جنوب تهران برای چه کسانی انجام میشود؟

سرم تراپی برای تمامی افرادی که در جنوب تهران ساکن هستند انجام میشود از جمله:

سالمندان

سالمندان عزیزی که با سوءتغذیه و کمبود ویتامین ها درگیر هستند و توان کافی برای مراجعه به درمانگاه ها و بیمارستان هارا ندارند میتوانند از خدمات سرم تراپی در منزل جنوب تهران موسسه کیان استفاده کنند.

گروه بعد افراد کم توان هستند:

کودکان

مرکز کیان با داشتن پرستاران مجرب و حرفه ای و در اسرع وقت آماده خدمات رسانی به کودکان شما عزیزان هستند. لذا لازم به ذکر است که قبل از تزریق سرم برای کودک خود با پزشک مشورت کرده و نسخه داشته باشید .

لازم به ذکر است که وظایف پرستار در هر موقعیتی به توصیه های پزشک و نیازهای بیمار وابسته است و ممکن است متفاوت باشد.

مزایای سرم تراپی در منزل جنوب تهران

با شناخت مزایا و فواید استفاده از خدمات سرم تراپی در منزل جنوب تهران می توانید تصمیم بهتری در روند درمان خود بگیرید. ما در زیر به شرح برخی از این مزایا پرداخته ایم که عبارتند از:

  • مجاز هستید در هر ساعت از شبانه روز که احتیاج به تزریق سرم در منزل جنوب تهران داشته باشید، آن را دریافت کنید . یعنی مدیریت زمان درمان در دست شماست.

 

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on facebook
Share on email
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on pinterest