موسسه پزشکی و پرستاری کیان آرامش و سلامتی را ارمغان می‌آورد.

موسسه کیان

ویزیت سالمندان در منزل { شبانه روزی + متخصص طب سالمندی }

ویزیت سالمندان در منزل | موسسه خدمات پزشکی کیان

ویزیت سالمندان در منزل تهران

شاید بتوان دوره سالمندی را با مخزنی از دارو ها تعریف کرد. همه ی ما پدربزرگ و مادربزرگی داریم که همیشه کیسه ای از قرص ها را با خود به همراه دارند. کهولت سن و تضعیف قوا باعث شده است که عمدتا زمین خوردن ها در سالمندی به شکستگی استخوان ها ختم شود. از بیماری های رایج دوران سالمندی می توان به : انواع شکستگی ، بی اختیاری ادرار ، چربی ، دیابت ، فشار خون ، زخم بستر ، امراض قلبی ، عدم تحرک ، آلزایمر و… اشاره کرد. امروزه موسساتی وجود دارند که ویزیت سالمندان در منزل را با انواع متخصص فراهم نموده اند. شرکت خدمات پزشکی کیان ، یکی از این موسسات می باشد. برای اعزام متخصص مربوطه و حضور دکتر در منزل خود با شماره های روی سایت تماس بگیرید.

خدمات ویزیت سالمندان در منزل شامل موارد زیر می‌شود:

  1. بررسی عمومی سلامت: پزشک در منزل سالمند، از وضعیت عمومی سلامت و علائم بالینی آنها باخبر می‌شود. این شامل اندازه‌گیری فشار خون، ضربان قلب، بررسی دستگاه تنفس و سایر امور پزشکی است.

  2. مدیریت داروها: پزشک مسئولیت نظارت بر داروهای سالمندان را برعهده دارد و در صورت لزوم تجویز یا تنظیم مجدد داروها را انجام می‌دهد.

کدام موسسه برای ویزیت سالمند در منزل ؟

آیا می دانید باید چه معیارهایی را برای انتخاب یک مرکز ارائه دهنده طرح درمان در منزل ، در نظر داشته باشید؟

چندین مولفه است که به شما در این رابطه کمک می کنند می توانید اولویت های مثل : سابقه فعالیت مرکز خدمات پزشکی در منزل ، سابقه پزشک اعزامی ، گستردگی خدمات ، شبانه روزی بودن ویزیت سالمندان در منزل ، میزان رضایت متقاضیان ، پشتیبانی کامل خدمات ارائه شده ، سرعت اعزام پزشک به منزل را در نظر بگیرید.

موسسه شبانه روزی کیان آماده است که بهترین پزشکان و پرستاران ( خانم و آقا ) را همراه با تجهیزات عکسبرداری تشخیصی همچون : رادیولوژی ، سونوگرافی ، اکو و نوار قلب ، نوار مغز و.. به منزل سالمند ها برای ویزیت و معاینه در طول 365 روز سال اعزام کند.

به کدام پزشک در ویزیت سالمندان در تهران دسترسی دارید؟

اینکه بتوانی برای هر مشکل درمانی از یک موسسه تقاضای اعزام پزشک مربوطه را برای ویزیت سالمندان در منزل داشته باشی ، نشان از گستردگی خدمات آن دارد. هر بیماری ای که داشته باشید از اختلالات روان گرفته تا انواع شکستگی را به پزشکان اعزامی کیان بسپارید. روز و شب یا ایام تعطیل بودن مهم نیست با ما تماس بگیرید. بیماری خود را بگویید متخصص را دریافت کنید. متخصصان زیر در دسترس شما خواهند بود.

ویژگی خدمات پزشکی سالمندان در منزل

آگاهی از ویژگی های خدمات پزشکی سالمندان در منزل به شما کمک می کند تا از تمام زوایای این خدمات آگاه شده و بتوانید از آنها به طور کامل بهره ببرید. این ویژگی ها را در زیر با هم مرور می کنیم :

دارای مجوز رسمی

کلیه فعالیت های این مرکز از جمله ارائه خدمات پزشکی سالمندان در منزل با مجوز رسمی از وزارت بهداشت میباشد .

متخصصان آقا و خانم

با توجه به حساسیت ها و مسائل عرفی و شرعی که در زنان یا مردان وجود دارد، متخصصان خانم و آقا اعزام می گردد.

اعزام شبانه روزی

اعزام پزشکان برای ویزیت سالمند در منزل در هر ساعت از شبانه روز و حتی در ایام تعطیلات رسمی امکانپذیر است.

اعزام در کمترین زمان

گاهی زندگی بیماران در گرو ثانیه هاست. مرکز کیان با داشتن شعب مختلف به سریعترین سیستم اعزام دست یافته است.

پشتیبانی کامل

در صورت بروز هرگونه ناراحتی یا مشکل در حین ویزیت سالمندان در منزل ، آن را به کارشناسان این مرکز اطلاع دهید.

هزینه ویزیت متخصص سالمندان در منزل

اهمیت هزینه متخصص سالمندان در منزل برای قشر های کم درآمد بسیار بالاست. اما اگر یک برآورد کلی از هزینه رفت و آمد به ویژه با اسنپ ، هزینه ویزیت پزشک ، هزینه تهیه لوازم مورد نیاز دکتر ، یافتن مراکز باز در شب و.. داشته باشید متوجه می شوید که تعرفه ویزیت سالمند در منزل تهران بسیار منصفانه است. اکنون که تصمیم گرفته اید از خدمات ویزیت سالمند در منزل استفاده کنید بهتر است با روش تعیین تعرفه یا هزینه ویزیت سالمندان در منزل آشنا شوید. مولفه هایی نظیر : نوع پزشک ( عمومی یا متخصص یا فوق تخصص ) ، مسافت طی شده ، استفاده از تجهیزات عکسبرداری ( رادیولوژی در منزل و.. ) ، استفاده از سایر خدمات ، شبانه روزی بودن ، تقاضا در  تعطیلات و… در تعیین قیمت ویزیت سالمندان در منزل موثر هستند.

از آنجایی که شرایط و نکات مد نظر هرکسی با دیگری متفاوت است لذا ارائه قیمت در اینجا دور از تعقل است باید شرایط شما را شنید سپس ، هزینه ویزیت متخصص سالمندان در منزل را اطلاع داد. به طور مثال هزینه ویزیت پزشک عمومی در مقایسه با متخصص کمتر است یا متخصصان برای حضور در ساعات بعد از نیمه شب ، هزینه بیشتری دریافت می کنند.

اطلاعات مورد نیاز قبل از تماس

  1. نام و نام خانوادگی
  2. حساسیت دارویی
  3. بیماری زمینه ای
  4. توان حرکتی
  5. سن و وزن بیمار
  6. جنسیت بیمار

اطلاعات مورد نیاز قبل از تماس

مزایای خدمات پزشکی سالمندان

همین که بتوان با وجود درد زیاد بدون جابجایی در سطح شهر  و نیاز به رانندگی ؛ حضور پزشک ویزیت سالمندان در تهران را به صورت شبانه روزی در منزل داشت ، بزرگترین مزیت است. سایر مزایا شامل : 

حفاظت از آلاینده ها

ویزیت سالمندان در منزل تهران ، شما را از آلودگی هوا ، آلاینده های صوتی و عفونت های بیمارستانی مصون میدارد.

ذخیره نیرو و روحیه

ویزیت سالمند در خانه موجب کاهش تردد و خستگی ، حفظ روحیه در اثر ندیدن بیماران بدحال و درمان در محیط امن می شود.

توجه و تمرکز بیشتر

ذهن پزشک ویزیت سالمندان در تهران درگیر انجام کارهای چندین بیمار به طور همزمان نیست در نتیجه تمرکزش بالا خواهد بود.

خدمات همزمان

وقتی پرستار بتواند در خانه حضور یابد چرا متخصص یا تجهیزات عکسبرداری نتوانند؟ امروزه کلیه اقدامات درمانی در خانه انجام میشوند.

صرفه جویی در زمان

صرف زمان برای پیدا کردن درمانگاه باز ، ماندن در ترافیک یا صف طولانی و.. موجب شده ویزیت شبانه روزی سالمند در منزل بصرفه باشد.

ویزیت متخصص سالمندان در منزل

ویزیت سالمندان در منزل برای چه کسانی است؟

فیزیولوژی و آناتوما متفاوت افراد موجب میشود تخصص های خاصی برای درمان بیماری ها به وجد آید برای مثال؛ متخصص زنان هرگز در درمان بیماریهای مردانه ورود نمی کند.سالمندان نیز صاحب اختیارند که با پزشک مد نظر خود درمان شوند.

زنان

نیمی از جامعه را بانوان تشکیل می دهند. با اینکه رعایت برخی از مسائل شرعی برای خانم های سالمند الزامی نیست اما نوع زندگی و فرهنگ محیطی بر علائق سالمندان اثر گذار هستند. موسسه کیان آمادگی دارد متخصصان خانم از هر گرایشی را برای ویزیت سالمندان در منزل اعزام کند.

مردان

همه ما از یالله گفتن های افراد سالمند در هنگام ورود به خانه خود خاطره داریم. طبیعتا حجب و حیا با ذات مردان ایرانی عجین شده است. موسسه کیان در راستای ارج نهادن به این تفکر ، بهترین متخصصان مرد را از هر گرایشی گردآوری نموده و برای ویزیت سالمند در منزل اعزام می کند.

معلولان

جامعه ای می تواند به خود ببالد که تمام افراد آن در دریافت خدمات شهری و شهروندی به یک میزان بهره مند شوند. استفاده از ویزیت سالمندان در منزل برای افراد سالخورده که از نظر بینایی ، شنوایی و حرکتی مشکل دارند، یک امر بسیار ملزوم و حیاتی است که موسسه کیان ارائه می دهد.

سایر خدمات در دسترس سالمندان در منزل

شما می توانید علاوه بر ویزیت سالمندان در منزل ، سایر خدمات پزشکی و پرستاری را نیز دریافت کنید از نمونه گیری خون و ادرار در منزل گرفته تا انجام تنقیه را از پرستاران مجرب این موسسه شبانه روزی بخواهید. برای اطلاع از خدماتی که مرکز کیان ارائه می دهد می توانید به قسمت بالای سایت ، بخش خدمات پرستاری و پزشکی مراجعه کنید. در زیر با نمونه ای از این خدمات آشنا می شوید.

مهارت و دانش مورد نیاز برای پزشک سالمندان چیست ؟

پزشکان سالمندان باید دارای دانش و مهارت‌ هایی باشند که به آنها کمک کند تا به بهبود و حفظ سلامتی افراد مسن کمک کنند. برخی از این مهارت ‌ها و دانش‌ ها شامل موارد زیر می شود :

دانش خوب درباره علوم پایه پزشکی و بیماری‌ های مزمن : متخصص سالمندی در منزل باید دارای دانش خوبی درباره طب سنتی و جدید ، شناخت علائم بیماری‌ های مختلف و روش‌ های درمان آنها باشد.

داشتن مهارت ‌های ارتباطی و فردی : یک دکتر سالمندان در منزل باید قادر باشد با بیماران و خانواده ‌های آنها به خوبی ارتباط برقرار کرده و احساسات و نیازهای آنها را متوجه شود.

داشتن دیدگاه چند رشته‌ ای : پزشک ویزیت سالمندان در تهران باید دارای دیدگاهی چند رشته‌ ای برای درمان بیماران خود باشند، که شامل مواردی مانند علوم اجتماعی ، علوم رفتاری ، تغذیه و فعالیت بدنی است.

داشتن دانش و مهارت در زمینه پیشگیری : مرکز ویزیت سالمندان باید متخصصی را اعزام کند که به خوبی درباره روش ‌های پیشگیری از بیماری‌ های مزمن ، مانند واکسیناسیون ، تغذیه ، فعالیت بدنی و مراقبت‌های پزشکی، آگاهی داشته باشد.

داشتن دانش در مورد مشکلات خاص سالمندان : پزشک ویزیت سالمندان در تهران باید دارای دانش و مهارت‌ هایی باشد که به آنها در مواجهه با مشکلات خاص سالمندان ، مانند : ناتوانی ، خستگی ، تشنج و غیره کمک کند.

داشتن دانش در زمینه اخلاق حرفه‌ ای : متخصص ویزیت سالمندان در منزل تهران باید دارای دانش و مهارت‌ هایی باشد که به آنها در تعامل با خانواده‌ های بیماران ، حفظ حریم خصوصی بیماران و رعایت اصول اخلاق حرفه ‌ای در تداوم کار خود کمک کند.

اقدامات پزشک در زمان ویزیت سالمندان در منزل

گردآوری اطلاعات و معاینه

بدست آوردن اطلاعات دقیق از شرایط بیمار، بررسی پرونده پزشکی سابق، زاه های طی شده در امر درمان، شناسایی عوامل مخرب محیطی، اطلاع یافتن از سبک زندگی مریض و.. در هنگام معاینه سالمند توسط پزشک انجام می شود. ویزیت سالمند در منزل تهران بدون کسب اطلاعات به درمان موثر ختم نمی شود.

تشخیص اولیه و نوشتن نسخه

در صورتی که پزشک، بیماری را در جلسه اول تشخیص دهد و یا نیاز به نوشتن نسخه مجدد برای تغییر دارو باشد؛ بعد از معاینه، نسخه دارویی تجویز شده به بیمار تحویل داده می شود. اما اگر تشخیص بیماری به آزمایشات بیشتر نیاز داشته باشد می توانید از سایر خدمات مانند آزمایش در منزل استفاده کنید.

انجام عکسبرداری یا آموزش بیمار
ارجاع به سایر متخصصین
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on facebook
Share on email
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on pinterest