موسسه پزشکی و پرستاری کیان آرامش و سلامتی را ارمغان می‌آورد.

موسسه کیان

ویزیت پزشک در منزل مشهد

ویزیت پزشک در منزل مشهد

ویزیت در منزل مشهد [ پزشک در منزل شبانه روزی ]

همیشه نباید برای دریافت خدمات بهداشتی درمانی از خانه خارج شد . امروزه با پیشرفت تکنولوژی و صنعت پزشکی ، امکاناتی فراهم شده که پزشک برای درمان ، با تجیزات کامل و پیشرفته به منزل بیمار برود . خدمات ارائه شده توسط پزشک در منزل شامل معاینه کامل و انجام تست های مورد نیاز ، تجویز دارو ، انجام مشاوره و و توصیه های پزشکی و حتی انجام برخی جراحی ها می شود . برای دریافت خدمات درمانی در منزل مشهد ، موسسه ی شبانه روزی کیان بهترین گزینه خواهد بود . زیرا این موسسه با ارائه خدمات ویزیت در منزل مشهد به صورت 24 ساعته ، بهترین پزشکان و متخصصین آقا و خانم را به همراه با کیفیت ترین و پیشرفته ترین تجهیزات در سریع ترین زمان در اختیار شما قرار می دهد . ضمنا موسسه کیان دارای مجوز رسمی از طرف وزارت بهداشت بوده و همچنین مدرک تحصیلی به همراه سابقه کار پزشکان و متخصصان را  دارا می باشد .

در صورت نیاز به ویزیت شدن توسط بهترین متخصص ریه در منزل کلیک کنید : ویزیت متخصص ریه در منزل 

قابلیت های خدمات ویزیت بیمار در منزل مشهد

قبل از درخواست اعزام پزشک عمومی یا متخصص برای ویزیت بیمار در منزل مشهد بیایید از ویژگی های این خدمات آگاه شویم که عبارتند از :

مطالعه کنید : صدور گواهی فوت در منزل تهران یا مشهد 

دارای مجوز رسمی

کلیه فعالیت های این مرکز از جمله ارائه خدمات اعزام پزشک سیار به منزل بیماران با مجوز رسمی از وزارت بهداشت بوده و قانونی می باشد.

اعزام متخصصان آقا و خانم

با توجه به حساسیت هایی که زنان ایرانی در رابطه با رعایت مسائل عرفی و شرعی دارند مرکز کیان سعی نموده کلیه متخصصان خانم را به خدمت گرفته و برای ویزیت آنها اعزام نماید.

ویزیت در منزل مشهد

خدمات ویزیت در منزل مشهد برای چه کسانی است ؟

کودکان

کودکی به خصوص نوزادی سن بسیار حساسی است زیرا سیستم ایمنی بدن هنوز ضعیف است و بدن به انواع بیماری ها سریع مبتلا شده و واکنش نشان می دهد . به همین دلیل مراجعه کودکان به مراکز درمانی می تواند خطر ابتلا به بیماری های دیگر مخصوصا بیماری های عفونی را به همراه داشته باشد . همچنین برخی کودکان ترس از مراکز درمانی دارند و برای رفتن پیش پزشک مقاومت نشان می دهند ، در این مواقع ویزیت پزشک در منزل برایشان انتخاب بهتری است.

معلولین

بسیاری از افراد به دلیل جراحی در ناحیه ای خاص از بدن ، قطع عضو یا موارد ای چنینی ، جابجایی به خصوص در کلان شهری مانند مشهد برایشان بسیار سخت و دشوار است . یا حتی ممکن است فردی در دوران نقاهت بعد از عمل جراحی بوده و پزشک برایش استراحت اجباری را تجویز کرده باشد و امکان مراجعه به مراکز درمانی برایش مقدور نباشد . در چنین شرایطی پزشک متخصص در زمینه مورد نیاز بیمار در منزل او حاضر شده و به او در بهبودی کمک می کند.

سالمندان 

با افزایش سن و وارد شدن به دوره پیری و کهنسالی ، بدن به مرور زمان قدرت خود را از دست داده و ضعیف می شود . به دنبال این تضعیف بنیه ، سیستم ایمنی بدن نیز ضعیف شده و احتمال ابتلا به بیماری های مختلف بالا می رود به همین دلیل سریع تر و بیشتر از سایر افراد دچار بیماری می شوند . سالمندانی که بیماریشان نیاز به تشخیص و درمان سریع دارد یا توان فیزیکی رفتن به بیمارستان یا حضور در محل ملاقات پزشک را ندارند ، موسسه کیان آماده ارائه خدمات پزشکی ، تشخیص و درمان انواع بیماری ها و اعزام پزشک به صورت شبانه روزی است.

ثبت سفارش: خرید واکسن گارداسیل تهران و مشهد

هزینه ویزیت در منزل مشهد 

هزینه ویزیت دکتر در منزل مشهد مانند سایر خدمات برگرفته از ابلاغیه وزارت بهداشت محاسبه می شود . اما باید در نظر داشته باشید که عوامل متعددی در قیمت گذاری ویزیت در منزل مشهد تاثیر گذار خواهد بود . برای مثال تعرفه ویزیت پزشک عمومی نمی تواند با هزینه پزشک متخصص یا فوق تخصص در منزل یکسان باشد ؛ بنابراین نوع خدمات شما تعیین کننده تعرفه می باشد .

همچنین شاید در طول درمان نیاز به سرم زدن داشته باشید یا تزریقات در خانه را درخواست کنید ، یا برای مثال اگر در خواست متخصص قلب در مشهد را داشته باشید ، احتمال داد که پزشک متخصص برای شما از خدمات نوار قلب  و اکو برای تشخیص بهتر بیماری استفاده کند ، در این مواقع باید بدانید که هزینه ویزیت پزشک در منزل مشهد فقط  برای ویزیت است و سایر خدمات هزینه  جداگانه دارد .

از دیگر خدمات مرکز کیان می توان به ویزیت پزشک در منزل شمال تهران و خدمات پرستاری در منزل که به صورت شبانه روزی ارائه می شود اشاره کرد

مزایای ویزیت دکتر در منزل مشهد 

ویزیت پزشک در منزل مشهد یک گزینه درمانی پیشرفته است که از مزایا و فوایدی بسیاری برخوردار است که عبارت اند از:

عدم ابتلا به عفونت های بیمارستانی 

عدم تجربه ترافیک های سنگین

اطلاعات مورد نیاز قبل از تماس 

1ـ نام و نام خانوادگی بیمار 

2ـ سن بیمار 

3ـ سابقه بیماری 

4ـ حساسیت دارویی 

5ـ وزن 

6ـ جنسیت 

7ـ توان حرکتی 

دسترسی به خدمات تنقیه در منزل با کادری با تجربه فقط با یک کلیک

وظایف پزشک جهت ویزیت در منزل مشهد

ویزیت پزشک در منزل ، همانند ویزیت در مطب ، شامل بررسی و تشخیص بیماری‌ ها ، تجویز درمان‌ های مناسب و ارائه مشاوره‌ های پزشکی به بیمار می‌ شود .برخی از وظایف پزشک عبارت اند از :

جمع آوری اطلاعات

درمان باید بر اساس اطلاعات دقیق از شرایط فردی ، اجتماعی ، خانوادگی ، محیطی بیمار انجام شود تا شاهد بازگشت مجدد بیماری و بدتر شدن احوال بیمار نباشیم لذا پرونده پزشکی و اطلاعات خود را کامل در اختیار پزشک در منزل مشهد قرار دهید.

تشخیص بیماری

پزشک بعد از معاینه فیزیکی برای بیمار ؛ آزمایشات متنوع نظیر : آزمایش خون و ادرار ، سونوگرافی ، اکو ، نوار قلب ، نوار مغز ، رادیولوژی ، تست خواب و… را تجویز می کند که بر اساس آنها از نوع بیماری آگاه شده و روش مناسب درمانی را انتخاب نماید.

انتخاب روش درمان

روش درمان براساس نتایج آزمایشات و اطلاعات بدست آمده از زندگی فردی و اجتماعی بیمار انتخاب می شود البته سن بیمار ، شدت بیماری ، توان دفاعی بدن بیمار و غیره در این انتخاب موثرند. درمان ها شامل : دارو درمانی ، تغییر سبک زندگی ، جراحی و.. می باشند.

پیگیری روند درمان

برخی از بیماری ها نیاز به چندین جلسه ویزیت دارند ضمن اینکه آموزش بیمار در مواردی تغییر سبک زندگی راه حل درمان محسوب می شود یک امر الزامی است و پزشک باید از روند تاثیر این تغییرات آگاه شود. پس ، مشاوره های پزشکان بعد از درمان ادامه می یابد. 

 

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on facebook
Share on email
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on pinterest