غرب تهران

02188590855

شمال و شرق تهران

02122096805

جهت اعزام زیر ۴۵ دقیقه پرستار و پزشک تماس بگیرید

سایر مناطق تهران

موسسه پزشکی و پرستاری کیان آرامش و سلامتی را ارمغان می‌آورد.

موسسه کیان

تزریقات در منزل غرب تهران – تزریق در اسرع وقت |پرستاری در منزل کیان

تزریقات در منزل غرب تهران

انواع تزریقات در منزل غرب تهران 

در گذشته تنها راه برای انجام تزریقات ، مراجعه به مراکز درمانی بود. اما امروزه مراکز خدمات درمانی غرب تهران ؛ فعالیت های خود را گسترش داده و کادر درمان را برای انجام اقدامات پزشکی و پرستاری به منزل هموطنان ساکن در این منطقه و محلات آن اعزام می کنند یکی از خدمات پرستاری که با اقبال گسترده مردم مواجه شده انجام تزریقات در منزل غرب تهران است. شاید شما هم بخواهید دلیل این توجه ویژه مردم به موسسه کیان به عنوان مرکز خدمات پرستاری در منزل غرب تهران در زمینه وصل سرم نیز دارد.

هرگاه خواستید از لیست مراکز پرستاری در غرب تهران مطلع شوید بهتر است به چندین نکته را در انتخاب بهترین مرکز لحاظ کنید. نکاتی که بانیان موسسه کیان برای رفاه حال بیماران و جلب اعتماد آنها به کار بسته اند.

ویژگی های تزریقات در منزل غرب تهران

شبانه روزی بودن

در هر ساعت از شبانه روز که نیاز به خدمات تزریق در منزل غرب تهران نیاز داشتید تماس بگیرید.

پرستاران آقا و خانم  

تزریقات بانوان و مردان در منزل غرب تهران می تواند با پرستاران مجرب آقا و خانم صورت گیرد.

مجوز رسمی

شرکت خدمات پرستاری غرب تهران یعنی کیان با مجوز رسمی از وزارت بهداشت فعالیت می نماید.

پشتیبانی کامل

بروز مشکل در هنگام ارائه خدمات تزریقات در منزل غرب تهران را به کارشناسان این مرکز گزارش دهید.

سرعت در اعزام

وجود شعب مختلف به ویژه در غرب تهران موجب شده کمترین سرعت اعزام درب منزل را تجربه کنید.

خدمات همزمان

در صورت نیاز به سایر خدمات مثل : رادیولوژی ، وصل سرم ، پزشک در منزل غرب تهران و.. تماس بگیرید.

تزریق در منزل غرب تهران

کدام تزریقات در منزل غرب تهران انجام میشود؟

تزریقات بر حسب نوع دارو و زاویه تزریق به 4 گروه اصلی 1. تزریق وریدی ( زدن به رگ دست و پا) 2. تزریق عضلانی ( ماهیچه های بازو ، ران ، باسن) 3. تزریق زیر جلدی (لایه میانی پوست ) 4. زیر جلدی ( پوست عمدتا بازو) تقسیم می شود. از تزریق مفصلی گرفته تا تزریق عضلانی توسط پرستاران موسسه کیان در منزل غرب تهران انجام خواهد شد. 

شاید برایتان جالب باشد: کیان مرکز تزریق واکسن گارداسیل در تهران با پرستاران با تجربه به صورت شبانه روزی در منزل

تزریق وریدی

سرم و داروهایی که باید مستقیما وارد رگ شوند از طریق تزریق وریدی به بدن رسانده می شوند. لذا تزریق سرم در منزل غرب تهران تحت خدمات تزریقات قرار گرفته و به صورت شبانه روزی برای متقاضیان در دسترس خواهد بود. بانوان باردار جهت دریافت سرم تقویتی در حاملگی ، بیماران کرونایی ، افراد دارای اسهال و استفراغ شدید ، بیماران سرطانی ، افراد با سوختگی و.. بیشترین متقاضیان تزریقات سرم در منزل غرب تهران هستند.

تزریق عضلانی 

عضلات و ماهیچه های ران ، بازو و باسن برای انجام انواع واکسیناسیون مثل واکسن آنفولانزا ، کرونا  و زدن آمپول هایی مانند پنی سیلین ، نوروبیون و.. مورد استفاده قرار می گیرند. بنابراین اگر دارویی برایتان تجویز شده که به تزریق عضلانی در منزل غرب تهران نیاز دارد درخواست اعزام پرستار جهت انجام تزریقات در خانه غرب تهران را بدهید.

بیشتر درباره اثرات نوروبیون و جزئیات تزریق آن بخوانید: تزریق نوروبیون در منزل با پرستاران مجرب کیان

تزریق زیر جلدی 

تزریق دارو به لایه میانی ( بین عضلات و پوست ) را زیر جلدی می نامند. هدف از  تزریق زیر جلدی این است که برخی از داروها باید به تدریج وارد بدن شده لذا به زمان نیاز دارند. آمپول انسولین ، اپی نفرین ، مورفین ، دگزامتازون ، هیدرومورفون ،متوکلوپرامید ، واکسن های آلرژی و برخی از هورمون ها را می توان به واسطه تزریق زیر جلدی در وارد بدن کرد. شما عزیزان می توانید با تقاضای تزریقات در منزل غرب تهران ، داروهایی که به تزریق زیر جلدی نیاز دارند را بزنید.

تزریق جلدی

این نوع تزریق بیشتر برای درمان بیماری های پوستی و تست های حساسیتی مثل آلرژی به پنی سیلین کاربرد دارد که در آن دارو به پوست تزریق شده و منتظر عملکرد بدن بیمار می شوند.تزریقات در منزل غرب تهران برای زدن آمپول های جلدی و تست های تشخیصی مثل توبرکولین نیز مورد تقاضای بیماران بوده است.

در صورت نیاز کلیک کنید : ویزیت متخصص داخلی در منزل

هزینه تزریقات در منزل غرب تهران

اعلام رقم هزینه تزریقات در منزل غرب تهران در سایت ، بدون اینکه شرایط بیمار و داروهای مورد نیاز آن را بشناسی نوعی کلاهبرداری است زیرا بعد از حضور در منزل درصدد جبران آن با بهانه های واهی بر خواهی آمد. زیرا یک تعرفه پایه توسط وزارت بهداشت در سال 1401 به موسسات ارائه دهنده خدمات پرستاری در منزل غرب تهران ابلاغ شده است که اکثر موسسات آن را در سایت قرار می دهند و بعد از حضور در خانه بیمار و تغییر شرایط ، تغییر می کند. مطمئنا نوع دارو ( داخلی ، خارجی ، کمیاب بودن و…) در هزینه تزریق در منزل غرب تهران اثر گذار است.

 ابزار و تجهیزات استفاده شده یا مسافت طی شده از دیگر مولفه های موثر در قیمت تزریقات سرم در منزل غرب تهران هستند. بسته به اینه سرم تراپی در منزل غرب تهران را تقاضا کرده اید یا آمپول زدن به بازو را می خواهید تعرفه ها متفاوت است. ما بعد از شنیدن شرایط شما برآورد هزینه را انجام داده و به شما اعلام می کنیم. زیرا به روراستی و جنگ اول به از صلح آخر اعتقاد داریم.

توجه ! دسترسی به رادیولوژی در منزل غرب تهران با مرکز کیان

هزینه تزریقات در منزل غرب تهران . تزریق سرم در منزل غرب تهران . سرم تراپی در منزل غرب تهران

هدف از درخواست تزریقات شبانه روزی در غرب تهران

انگیزه‌های مختلفی برای درخواست تزریقات در منزل غرب تهرن وجود دارد. برخی از این انگیزه‌ها عبارتند از:
1- حفاظت از خود : برخی افراد به دلیل نگرانی از ابتلا به بیماری ، جلوگیری از بروز عوارض جانبی و وفات، تمایل دارند که داروها را در منزل خود دریافت کنند.
2- محافظت از جامعه : برخی افراد می‌ خواهند به کاهش شیوع بیماری کمک کنند و سلامتی جامعه را حفظ کنند، پس ، تزریقات شبانه روزی در غرب تهران را در منزل شان دریافت می‌ کنند.
3- اجتماعی بودن :استفاده از روش های نوین درمان بخصوص، دریافت تزریقات شبانه روزی در منزل غرب تهران به انسان ها حس عضو فعال و مسئولیت پذیر بودن در جامعه را می دهد.

4- الزام قانونی : در برخی موارد ، دریافت تزریقات به ویژه واکسن ها برای شغل یا تحصیلات الزامی است و به همین دلیل، افراد از این انگیزه را برای دریافت بهتر آن در منزل دارند.

تزریقات در منزل غرب تهران برای چه کسانی انجام می شود؟

هر نوع تزریق ، اعم از تزریق سرم در منزل غرب تهران بسته به اینکه بیمار در چه شرایط جسمانی یا رده سنی باشد یا حتی چه جنسیتی داشته باشد می تواند دستورالعمل متفاوتی داشته و با شیوه منحصر به فردی انجام شود.یقینا یکی از این شرایط می تواند این باشد که بانوان در دوران مشکوک به بارداری ، دوران حاملگی یا شیردهی درخواست تزریقات در منزل غرب تهران را بدهند.

کیان به عنوان مرکز خدمات پرستاری در منزل غرب تهران ؛ در تمام زمینه های مورد تصور شما پیش بینی های لازم را نموده و خدمات تزریق در منزل غرب تهران را به گروه های زیر ارائه می دهد:

بانوان 

زنان علاوه بر داشتن ویژگی های جسمانی مانند قرارگیری در دوران قاعدگی ، بارداری ، شیردهی یا یائسگی که می تواند در دریافت تزریقات سرم در منزل غرب تهران اثر گذار باشد با برخی از معذوریت های فرهنگی و عرفی مواجه هستند. لذا دوست دارند تزریقات بانوان در منزل غرب تهران توسط پرستاران خانم انجام شود. مرکز خدمات پرستاری در منزل کیان سعی نموده بهترین پرستاران خانم را از بین هزاران پرستار پایتخت گزینش کرده و به منزل شما بفرستد. 

مردان

برخی از تزریقات مثل تزریق داخل حفره ای باید به اندام جنسی آقایان صورت گیرد. طبیعی است که مردان برای انجام آن به متخصصان و پرستاران آقا نیاز داشته باشند. گزینش مهارتی و اخلاقی پرستاران مرد نیز بمانند خانوم ها با دقت فراوانی توسط مرکز خدمات پرستاری در منزل غرب تهران یعنی کیان صورت گرفته است. این مرکز آماده اعزام این کارشناسان به صورت شبانه روزی جهت انجام تزریقات در منزل غرب تهران می باشد.

کودکان

انجام تزریقات در منزل غرب تهران برای نوزادان و اطفال به دلیل پیدا نکردن رگ مناسب ، ترس کودکان از آمپول ، تحرک نوزاد حین آمپول زدن و.. سخت است. مرکز خدمات درمانی غرب تهران یعنی کیان ؛ مجرب ترین پرستاران در امر رگ گیری (به دلیل شاغل بودن در بخش نوزادان بیمارستان های خصوصی تهران ) و آشنا به علوم روانشناختی کودک ( جهت پرت کردن حواس نوزاد یا کودکان خردسال ) را به خدمت شما خواهد گماشت.

شما میتوانید ویزیت متخصص اطفال در منزل را نیز از موسسه شبانه روزی کیان بخواهید.

سالمندان

سالمندان نسبت به جوانان از روحیه حساس تری برخوردار هستند. ضمن اینکه نیاز آن ها به داروهای تزریقی به نسبت سایرین بالاست. لذا بیشترین قشر درخواست کننده خدمات تزریقات در منزل غرب تهران متعلق به این رده سنی هستند. الحمدالله تاکنون رضایت خاطر آنها را فراهم نموده ایم با کمک شما در گزارش تخلفات و ارائه پیشنهادات راهگشا از این بهتر هم خواهد شد. انجام تزریق سرم در منزل غرب تهران برای افراد سالمند خانواده خود را به ما بسپارید. 

معلولان

نابینایان ، ناشنوایان ، افراد کم توان حرکتی ، افراد تحت مراقبت های ویژه ، اشخاص دارای شکستگی استخوان پا و لگن ، بانوان باردار استراحت مطلق و.. از جمله کسانی هستند که جابه جایی در سطح سطح علاوه بر دردناک بودن ، خطر جانی را نیز برای آنان در پی دارد. با حضور پرستار در خانه تان برای ارائه خدمات سرم تراپی در منزل غرب تهران یا سایر تزریقات از هر لحاظ ایمن خواهید بود. زمان و جان خود را با هیچ چیز معاوضه نکنید. 

چرا تزریقات در منزل غرب تهران ؟

امروزه آگاهی افراد در رابطه با احتمال ابتلا به بیماری های جمعی ( کرونا ، آنفولانزا ، سرماخوردگی ) ،  مشکلات تنفسی مثل آسم ، بروز بیماری های قلبی ، عفونت های مقاوم به درمان بیمارستانی ، تشدید اختلالات فکری از قبیل استرس سانحه و حمله پانیک ، دردسر یافتن برخی داروهای خاص در هر بار تزریق به قدری بالا رفته که ترجیح می دهند ؛ هزینه ای را که قرار است در آینده بابت حضور در مراکز خدمات درمانی غرب تهران بدهند. امروز با تقاضای تزریقات در منزل غرب تهران ، صرف پیشگیری از این موارد بکنند. 

اقدامات پرستار هنگام خدمات تزریق در منزل غرب تهران 

شاید باورتان نشود اما طبق گزارش های رسیده از دریافت کنندگان خدمات تزریق در منزل غرب تهران ، رسیدگی پرستاران اعزامی ما به بیماران بیشتر از پزشکان بیمارستان های دولتی نباشد کمتر نیست. اقدامات این پرستاران هنگام وصل سرم در منزل غرب تهران یا سایر تزریقات را به طور خلاصه برای شما بیان می کنیم: 

  • ابتدا پوزیشن و محیط بیمار از لحاظ دوری از عوامل میکروبی ، تهویه مناسب ، آرامبخش بودن ، نتابیدن نور مستقیم به بیمار و … برای انجام تزریقات در منزل غرب تهران چک می شود.
  • اکنون نوبت چک کردن و ثبت علائم حیاتی و بالینی بیمار اعم از فشار خون ، دمای بدن ، میزان نبض ، تنفس ، میزان هوشیاری و… بوده که باید در سه مرحله : قبل ، حین و بعد از تزریق در منزل غرب تهران انجام شود.
  • سپس سوالاتی در خصوص : میزان تحرک ، داروهای مصرف شده ( جهت جلوگیری از تداخل دارویی) ، حساسیت دارویی ، بارداری یا شیردهی در بانوان ، ساعت غذاهای مصرف شده ، سن بیمار و…  پرسیده می شود.
  • با توجه به اطلاعات اگر مشکلی وجود نداشت تزریق در منزل غرب تهران انجام خواهد شد. پوزیشن مناسب به شما اعلام می شود خوابیدن به پشت برای زدن آمپول عضلانی به باسن یا نشستن برای تزریق عضلانی به بازو یا حتی خوابیده و درازکش برای تزریق سرم در منزل غرب تهران.
  • برخی از داروهای تزریقی با عوارضی همراه هستند لذا پرستار باید به مدت 15 – 30 دقیقه در خانه منتظر بماند در صورت عدم بروز مشکل ، آنجا را ترک کند. سلامت شما هنگام سرم تراپی در منزل غرب تهران تضمین شده است.
  • مرحله پایانی مربوط به آموزش اطرافیان در خصوص نوع برخورد با مشکل بیمار و روحیه دهی آنان یا انجام برخی اقدامات در هنگام مشاهده عوارض داروی تزریقی است. اطلاعاتی در زمینه نوع تغذیه و زمان آن بعد از انجام تزریقات در منزل غرب تهران به بیمار و اطرافیان او ارائه می گردد.

اراده ویزیت متخصص ریه در منزل یکی دیگر در خدمات موسسه کیان در حوزه درمان

نحوه درخواست تزریقات در منزل غرب تهران

اگر بعد از مطالعه لیست مراکز خدمات پرستاری در غرب تهران مایل هستید که خدمات تزریقات در منزل غرب تهران را از طریق موسسه کیان دریافت کنید، کافیست با خطوط تلفن درج شده در این سایت تماس گرفته و تقاضای خود را مطرح کنید اینکه دارو در اختیار دارید یا مایل هستید دارو توسط پرستار تامین شود ، تزریق سرم در منزل غرب تهران مد نظر است یا برای انجام سایر تزریقات در منزل تماس گرفته اید. ویزیت دکتر متخصص در منزل برای تجویز دارو می خواهید یا نسخه آماده دارید. بعد از شنیدن اولویت های شما توسط کارشناسان ، یک برآورد هزینه صورت گرفته و به شما ابلاغ می گردد. در صورت موافقت درباره هزینه تزریقات در منزل غرب تهران از شما خواسته می شود آدرس خود را از طریق پیامک یا اپلیکیشن های در دسترس به شماره های اعلامی کارشناسان ارسال کنید تا پرستار در اسرع وقت برای انجام تزریق در منزل غرب تهران حاضر شود. 

هدف از درخواست تزریقات شبانه روزی در غرب تهران

انگیزه‌های مختلفی برای درخواست تزریقات در منزل غرب تهرن وجود دارد. برخی از این انگیزه‌ها عبارتند از:

  1.  حفاظت از خود : برخی افراد به دلیل نگرانی از ابتلا به بیماری ، جلوگیری از بروز عوارض جانبی و وفات، تمایل دارند که داروها را در منزل خود دریافت کنند.
  2. محافظت از جامعه : برخی افراد می‌ خواهند به کاهش شیوع بیماری کمک کنند و سلامتی جامعه را حفظ کنند، پس ، تزریقات شبانه روزی در غرب تهران را در منزل شان دریافت می‌ کنند.
  3.  اجتماعی بودن :استفاده از روش های نوین درمان بخصوص، دریافت تزریقات شبانه روزی در منزل غرب تهران به انسان ها حس عضو فعال و مسئولیت پذیر بودن در جامعه را می دهد.

پشتیبانی تزریق در منزل غرب تهران

ما یک موسسه خصوصی گسترده با مجوز رسمی از وزارت بهداشت برای ارائه خدمات پزشکی و پرستاری در منزل تهران ، کرج و کرمانشاه از جمله تزریقات در منزل غرب تهران یا پزشک در منزل کرج هستیم که به عنوان رابط بین کادر درمان و متقاضیان خدمات درمانی عمل می کنیم. هر پزشک و پرستاری که توانایی خود را در جلب نظر بیمار اثبات نموده و یا درمان موفق داشته است را به خدمت گرفته ایم در صورت گزارش نارضایتی از طرف متقاضیان ، بسته به نوع تخلف آنها اقدامات متناسب توسط مسئولان اخذ خواهد گردید. ضمن عذرخواهی ، از جبران هزینه مازاد دریافتی از توافق اولیه برای تزریق در منزل غرب تهران گرفته تا صرف نظر کردن از اعزام فرد خاطی به منزل سایر هموطنان برای ارائه سایر خدمات تزریق در منزل غرب تهران می تواند جزء این گزینه ها باشد.

پشتیبانی در منزل
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on facebook
Share on email
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on pinterest