موسسه پزشکی و پرستاری کیان آرامش و سلامتی را ارمغان می‌آورد.

موسسه کیان

طرح درمان در منزل { شبانه روزی }

طرح درمان در منزل تهران شبانه روزی | موسسه درمانی کیان

طرح درمان در منزل {24 ساعته و در 365 روز سال }

اگر به هر دلیل نیازمند پزشک یا پرستار بیمار در منزل هستید یا سرم و آمپول برای تزریق دارید طرح درمان در منزل تهران بصورت شبانه روزی این خواسته شما را جامه عمل می پوشاند. در همه گیری کرونا که راه حل قرنطینه در خانه پیشنهاد پزشکان می باشد بهره مندی از این نوع خدمات ؛ شما را در امر بهبود و بازیابی سلامتی یاری خواهد کرد.

طرح درمان در منزل چیست؟

در اینجا به هر آنچه که شما نیاز دارید درباره اینکه طرح درمان در منزل چیست ؟ بدانید پرداخته می شود.

این طرح در واقع به درمان و بهبود انواع بیماری ها با اعزام نیروی متخصص و عمومی در منزل می پردازد. علل درخواست متقاضیان می تواند : کهولت ، عدم توان جسمانی جهت جابه جایی ، بارداری و… باشد. خدمات ارائه شده در این طرح شامل : خدمات پزشکی _ پرستاری ، فیزیوتراپی ، چکاپ ، کار و گفتار درمانی ، انواع آزمایش و نمونه گیری ، ارسال تجهیزات پزشکی و.. می باشد. به طور کلی هر نوع مشکل از شکستگی استخوان گرفته تا زخم بستر و پای دیابتی را با موسسات ارائه دهنده طرح درمان در منزل در میان بگذارید.

در صورت تمایل به دریافت کلیک کنید : گچ گرفتن در منزل 

اهداف مرکز درمان در منزل

هدف از طرح درمان در منزل را می توان در موارد زیر جستجو کرد:

 • پیشبرد قسمتی از روند بازیابی سلامتی در منزل 
 • کاهش مراجعات غیرضروری به مراکز درمانی
 • حفاظت در برابر بیماری های نوپدید مثل کرونا
 • صرف زمان برای درمان به جای انتظار در صف رزرو

موسسه درمان در منزل

برای دریافت مشاوره تماس بگیرید 

جایگاه بیمه 

نگرانی درباره اینکه خدمات درمانی دریافتی در منزل شامل بیمه های مختلف مثل تامین اجتماعی ، نیرو های مسلح ، بیمه تکمیلی و … می شود یا نه؟ طبیعی است. هر مرکز ارائه خدمات پزشکی و پرستاری شبانه روزی بسته به اینکه با چه پزشکان و تکنسین هایی قرارداد داشته باشد بیمه های خاصی را پوشش می دهد. 

لطفا وضعیت بیمه ای خود را هنگام تماس تلفنی یا آنلاین مطرح کنید اما اطمینان داشته باشید در صورت نیاز و درخواست برگه ی حاوی اطلاعات ویزیت به متقاضی برای ارائه به شرکت های بیمه داده خواهد شد.

آیا این طرح شامل مشاوره پزشکی آنلاین می شود؟

از آنجایی که هدف از اجرای این طرح پیشبرد روند بهبودی در منزل و کاهش مراجعات می باشد مشاوره آنلاین پزشکی در تحقق این اهداف کمک شایانی را خواهد داشت. گاهی ممکن است بیماری شما یک سرماخوردگی ساده باشد یا با وضعیت خطرناک سلامتی مثل سکته اطرافیان مواجه شوید. هرگونه مشاوره پزشکی تلفنی و آنلاین چه به صورت رایگان یا هزینه بر قبل از رسیدن اورژانس ؛ نجات دهنده بیمار و آرامش بخش خواهد بود. ضمن اینکه شما را از مراجعه غیر ضرور به مراکز درمانی محفوظ می دارد. 

نوار قلب در منزل ؛ یکی از خدمات موسسه کیان در طرح درمان در منزل شبانه روزی است.

جامعه هدف و گیرندگان آن چه کسانی هستند؟

شرایط زندگی هر فرد با فرد دیگر متفاوت می باشد در طول زندگی ممکن است عمل جراحی را تجربه کنید یا بانوان در شرایط خاص بارداری قرار داشته باشند. مهم نیست در چه رده سنی ، شرایط بدنی و یا نیازمند کدام یک از مراقبت های سرپایی و بستری باشید. طرح درمان در منزل تهران برای همه شرایط و وضعیت ها اقدامات لازم را پیش بینی کرده و افراد مجرب را در اختیارتان قرار می دهد.

 برای مثال طرح درمان ؛ پرستار ویژه و آموزش دیده را برای مراقبت و نگهداری از بچه ، همراه بیمار در بیمارستان ، بیمار کرونا ، سالمند , معلولین و کم توان ، بارداران ، افراد نیازمند مراقبتهای ویژه  icu در منزل و… به صورت شبانه روزی اعزام می کند. اکثریت جامعه هدف و گیرندگان طرح درمان در منزل تهران در گروه های زیر قرار دارند:

 1. کودکان و نوزادان
 2. سالمندان 
 3. بیماران خاص 
 4. افراد بدون همراه
 5. معلولین جسمی _ حرکتی
 6. افراد تحت شیمی درمانی
 7. جانبازان 
 8. افراد دچار سکته قلبی و مغزی
 9. افراد دچار شکستگی
 10. بیماران درگیر با بیماری های واگیردار یا مزمن
 11. بیماران کرونا
 12. بارداران با استراحت مطلق

مزایای این طرح چیست؟

دو انتخاب پیش روی بیماران وجود دارد 1. مراجعه به مراکز درمانی خصوصی و دولتی 2. استفاده از طرح درمان در منزل 

مطالعه درباره مزایا و معایب هر دو انتخاب به شما در دریافت بهترین روش درمانی کمک می کند. موارد زیر از جمله مزایای ارائه خدمات درمانی در منزل می باشند.

مرکز درمان در منزل شبانه روزی یا 24 ساعته

از بیماری های تنفسی ایمن بمانید.

با گسترش روز افزون آلودگی هوا اعم از وجود گردو غبار ، pm2/5-pm10 ، کرونا و وارونگی دما ضرورت استفاده از طرح درمان در منزل تهران بیش از پیش برای حفاظت از بدن در برابر ایجاد بیماری های تنفسی حس می شود.

درمان بیماریهای تنفسی با دکتر ریه خوب در تهران 

استرس و آلودگی صوتی را کم کنید. 

هرچه مراجعه به مراکز درمانی بیشتر باشد بیماران بیشتر در معرض آلودگی صوتی و استرس ناشی از ترافیک سنگین قرار دارند. از مزایای طرح درمان در منزل کاهش اضطراب و افزایش آرامش می باشد.

درمان اختصاصی دریافت کنید.

یقینا تعدد افراد در مراکز درمانی را مشاهده کرده اید وجود چندین بیمار به طور همزمان از کیفیت درمان و تمرکز پزشک و پرستار شما می کاهد. اختصاص تمام تمرکز و زمان به درمان بیماری شما از مهم ترین مزایای طرح درمان در منزل است زیرا شما تنها بیمار تحت درمان پرستار و پزشک با ویزیت در منزل خواهید بود.

مدیریت زمان با شماست

صف های  طولانی انتظار در مراکز درمانی و رزرو مطب های خصوصی باعث شده است مدیریت زمان شما در اختیار سیستم درمان و متخصصان باشد. این شما هستید که باید زمان زندگی خود را در اختیار گرفته و از اتلاف آن جلوگیری کنید. از مزایای طرح درمان در منزل می توان مدیریت زمان و عمر خود دانست. 

دریافت خدمات تزریق در منزل شمال تهران بدون نوبت در انتظار شماست.

روش با کارایی بیشتر را انتخاب کنید.

براساس مطالعات انجام گرفته در سال 2016 در جامعه آماری آمریکا؛ طرح درمان در منزل نسبت به روش مراجعه به مراکز درمانی از کارایی و تاثیرگذاری بیشتری برخوردار است. از نمونه مزایای آن می توان به مشاوره گروهی اشاره کرد بدین معنی که با کمک گرفتن از موسساتی که چندین متخصص را گرد هم آورده اند متخصصان بیماری های مرتبط را به هم ارجاع می دهند یا از نظرات همدیگر در پروسه درمان استفاده می کنند.

کمتر در معرض اخبار ناگوار هستید.

شاید تجربه کرده باشید فضای مراکز درمانی و دیدن رنج و درد دیگران؛ موجب تضعیف روحیه بیماران می گردد. بخصوص وقتی هم اتاقی های بیمار از دنیا بروند. از مزایای طرح درمان در منزل تهران وجود خانواده برای روحیه دهی در کنار بیمار و مشاهده کمتر درد و رنج دیگران می باشد.

شما و پزشک آزادی عمل بیشتری دارید.

از مزایای طرح درمان در منزل شبانه روزی این است که پزشک ممکن است انجام حرکات ورزشی یا سبک خاص زندگی را برای بیمار تجویز کند و خود آن را به بیمار آموزش دهد این درحالیست که در مراجعه به مطب یا مراکز بهداشتی توجه به این نکات در حد شفاهی و گوشزد کردن خواهد بود.

خدمات را شبانه روزی دریافت کنید.

پزشکان متخصص و فوق تخصص یا مراکز ارائه دهنده تجهیزات پزشکی معمولا شبانه روزی نیستند با به دست آوردن شماره تلفن مراکز ارائه دهنده طرح درمان در منزل شبانه روزی دیگر نگران عدم دستیابی به خدمات درمانی و دیر وقت بودن درخواست خود نخواهید بود.

دسترسی به تجهیزات پزشکی در منزل امکانپذیر است.

بسیاری از تجهیزات پزشکی مثل دستگاه های نوار قلب و اکوی قلب ، سونوگرافی، رادیولوژی ، فیزیوتراپی و… با پیشرفت علم به صورت سبک و قابل حمل ساخته شده اند و در منزل قابل دریافت می باشند طرح درمان در منزل این تجهیزات را به صورت شبانه روزی در اختیار شما قرار می دهد.

اطلاعات کامل از : اجاره دستگاه زردی نوزاد 

در معرض عفونت های بیمارستانی نخواهید بود.

درمان در محیط بیمارستان شانس ابتلا به عفونت های بیمارستانی را بالا می برد. اهمیت این موضوع برای افراد دچار ضعف سیستم ایمنی بیشتر از بقیه است این ضعف می تواند در اثر عمل پیوند ، شیمی درمانی ، ایدز و… ایجاد شده باشد. طرح درمان در منزل این خطر را تا حد صفر کاهش می دهد.

کدام موسسات را انتخاب کنیم یا معیار ما چه چیزی باشد؟

دستیابی به شماره تلفن طرح درمان در منزل تهران با یک سرچ ساده امکانپذیر است. زیرا موسسات زیادی در این زمینه فعالیت می کنند اما توجه داشته باشید امکانات همه موسسات جامع نیست. شما ممکن است نیاز به چندین خدمات همزمان داشته باشید مثلا متخصص بدون تجهیزات عکسبرداری همراه؛ شما را در مسیر چند باره جستجو قرار می دهد.

 بنابراین سعی کنید شماره تلفن موسساتی را بدست آورید که خدمات تجمیعی و جامع را در طرح درمان در منزل تهران ارائه می دهند. ضمن اینکه شما باید بتوانید کارت تایید شده از وزارت بهداشت را از اعضا و پرسنل اعزامی این موسسات طلب کنید.

نحوه دریافت و نوع خدمات درمانی در تهران چگونه است؟

اگر به دنبال مرکز خدمات تخصصی پزشکی و پرستاری در منزل شهر تهران هستید با ما همراه شوید. زیرا موسسه شبانه روزی کیان تمام عزم خود را جزم کرده است که بهترین متخصصان در هر شاخه ی پزشکی و مجرب ترین پرستاران را جهت مراقبت در منزل برای بهبود بیماری ها و کاهش انتشار کرونا در کلانشهر تهران تحت عنوان طرح درمان در منزل اعزام کند. 

این موسسه در طول 24 ساعته شبانه روز و تمام نقاط تهران نیرو برای اعزام به منزل را در اختیار دارد. همین امر موجب سرعت بالا در دریافت خدمات درمانی در منزل به خصوص متخصص عفونی شمال تهران می شود.

تماس با ما 

با استفاده از شماره تلفن های درج شده در سایت درخواست خود مبنی بر نوع تقاضا اعم از مشاوره آنلاین پزشکی یا خدمات پزشکی _ پرستاری در منزل را مطرح می کنید. کارشناسان مرکز ؛ اطلاعات مربوط به خدمات مورد نظر را گرفته و ثبت می کنند.

 در صورت نیاز به مشاوره تلفنی به پزشک و متخصص مربوطه متصل خواهید شد و اگر مراقبت و درمان در منزل را بخواهید از شما خواسته می شود آدرس خود و لوکیشن محل درخواست تان را ارسال کنید. نیروی متخصص و عمومی در اسرع وقت در محل حضور می یابد.

آیا امکان شکایت از خدمات درمانی دریافتی در منزل وجود دارد؟

باید گفت : بله ، این امکان وجود دارد موسسه خدمات درمانی شبانه روزی کیان یک رابط بین متخصصین و بیماران می باشد. در صورت مشاهده هرگونه تخلف در حین اجرای طرح درمان در منزل از سمت افراد اعزامی با توجه به توافق اولیه صورت گرفته؛ مبنی بر تزریقات خارج از برنامه یا دریافت هزینه های اضافی حتما با ما تماس گرفته و اطلاع دهید تا موسسه اقدامات لازم را برای برخورد با فرد خاطی انجام دهد و هزینه مازاد گرفته شده نقد را به شما عودت دهد. حتی اگر از نحوه اجرای طرح درمان در منزل و برخورد افراد اعزامی راضی نبودید با تماس شما علاوه بر جایگزینی شخص مربوطه ؛ امکان اعزام این فرد به منزل سایر هم وطنان کاهش می یابد. جلب رضایت بیمار اولویت این مرکز می باشد.

چگونه در منزل درمان شویم؟

طرح درمان در منزل بعد از حضور متخصص و پرستار در خانه متقاضیان آغاز می شود اما تا لحظه بهبودی ادامه می یابد زیرا برخی از بیماری ها نیاز به پایش بعد از یک جلسه ویزیت دارند. در این موارد؛ پایش از طریق خدمات آنلاین پزشکی و تلفنی خواهد بود. 

خدمات پرستاری در منزل مثل تزریق سرم در منزل کرج یا تهران نیازی به معاینه تشخیصی ندارند ثبت علائم حیاتی ، انجام خدمات ، اطمینان از سلامت بیمار و مشورت با پزشک در صورت نیاز؛ خلاصه ای از روند طرح درمان در منزل می باشد.

در ارائه خدمات پزشکی در منزل : جمع آوری اطلاعات بیمار ، سنجش شرایط ، معاینه فیزیکی ، استفاده از تجهیزات تشخیصی همراه در صورت درخواست شما ، تجویز دارو در منزل به ترتیب اقدامات پزشک هنگام اجرای طرح درمان در منزل می باشد.

خدمات درمان در منزل کیان

خدمات پرستاری در منزل

دسترسی به انواع تزریقات مثل : تزریق رمد سیویر ، گارداسیل ، پیروکسیکام ، جنتامایسین ، بتامتازون ، سفازولین ، پروژسترون ، متوکاربامول و.. با خدمات پرستاری در منزل کیان امکانپذیر است. همچنین شما خدماتی مانند: وصل و تزریق سرم ، ساکشن بیمار ، انما یا تنقیه ، پرستار سالمند ، پرستار بچه ، پرستار بیمار و همراه در بیمارستان و خانه ، مراقبت از افراد کم توان و معلول ، درمان سوختگی ، نوار قلب ، پانسمان زخم ، حجامت ، فصد خون ، وصل و تعویض سوندهای ادراری ، درمان زردی نوزاد ، چک قند خون ، چک علائم حیاتی و فشارخون و.. را می توانید با طرح درمان در منزل کیان امتحان کنید.

توانبخشی

مجموعه اقدامات درمانی شامل : فیزیوتراپی ، گفتار درمانی ، کار درمانی ، ماساژ درمانی ، مشاوره ها در زمینه تغذیه _ روانپزشک _ روان کودک _ روانشناسی و بسیاری از موارد دیگر که جهت بازگشت سلامتی اولیه و کاهش ناتوانی فرد آسیب دیده با استفاده از طرح درمان در منزل تهران ارائه می گردند.

آزمایشگاه

اگر نسخه دارای آزمایش دارید یا بدنبال نوشتن آزمایش خاص در دفترچه بیمه خود هستید با طرح درمان در منزل تهران این امکان برای شما فراهم شده است. ضمن اینکه نمونه گیری و انجام آزمایش های متعدد از قبیل تست فوری کرونا ، آزمایش زردی نوزاد ، نمونه گیری ادرار و مدفوع ، آزمایش خون ، بیوپسی پوستی و.. برای ارسال به آزمایشگاه های معتبر و شناخته شده امکان پذیر می باشد.

واحد مراقبت در منزل

وظیفه این واحد اعزام پرستار جهت مراقبت و نگهداری از افراد با شرایط مختلف به صورت شبانه روزی ، تمام وقت ، نیمه وقت در منزل می باشد. شاید تازه با عمل جراحی سنگین از بیمارستان مرخص شده اید یا پزشک استراحت مطلق بارداری برایتان تجویز کرده است یا به دلیل مشغله کاری به دنبال پرستار بچه هستید یا سالمند در منزل دارید. تحت هر شریطی می توانید تقاضای استخدام پرستار , بهیار و مراقب در منزل را داشته باشید. افراد کم توان و معلول نیز برای انجام کارهای روزانه شان می توانند درخواست مراقبت و طرح درمان در منزل را داشته باشند.

از اینجا وارد شوید : تزریق یا خرید واکسن گارداسیل 9 در ایران

کدام گزینه مناسب مراقبت از بیمار من است؟

مراقب 

در صورتی که متقاضی توان حرکتی داشته و فقط نیازمند فردی برای انجام کارهای روزانه از قبیل : خرید ، پخت و پز ، توجه به اوقات فراغت و… باشد استخدام مراقب در منزل پیشنهاد می شود.

بهیار 

استخدام و اعزام بهیار در منزل وقتی ضروری است که بیمار یا متقاضی توان حرکتی دارد اما علاوه بر کارهای روزانه ؛ همزمان نیازمند کنترل علائم حیاتی و بالینی از قبیل فشار خون ، قند خون و… نیز می باشد. اگر یک بیمار با این شرایط دارید در طرح درمان در منزل ، بهیار را درخواست کنید.

پرستار

اگر بیمار یا متقاضی توان حرکتی محدود دارد یا نیازمند اقدامات های پیچیده تر درمانی از قبیل تعویض سوند ادراری و… می باشد. از پرستار برای انجام امور درمانی بیمار خود در منزل استفاده کنید. اقدامات پرستار هنگام طرح درمان در منزل متاثر از اینکه ساعتی یا تمام وقت و شبانه روزی است متفاوت می باشد. هزینه ها نیز با توجه به نوع خدمات درخواستی و ارائه شده متغیر خواهد بود.

واحد icu

مراقبت ها و خدمات ویژه بخش icu  با پرستار مخصوص و آموزش دیده با طرح درمان در منزل نیز انجام می شود. طبق برآورد ها هزینه مراقبت های آی سی یو در بیمارستان نسبت به منزل سه برابر می باشد ضمن اینکه تعدد بیمار در بخش icu بیمارستان نسبت به منزل بیشتر است که کیفیت درمان را کاهش می دهد. شما با واحد icu در منزل هزینه کمتر و درمان بهتر را خواهید داشت.

دسترسی به ویزیت پزشک در منزل زعفرانیه فقط با یک کلیک !

چکاپ در منزل

چکاپ به معنی سنجش علائم و تعیین اِلمان های سلامت پایه بدن با آزمایشات و اقدامات متعددی برحسب سن و جنس افراد می باشد که در آن بیماری های مزمن و بی علامت شناسایی می شوند. برخی آزمایشات ؛ بین دو جنس آقا و خانم مشترک است اما برخی دیگر مثل ماموگرافی یا تست پاپ اسمیر مختص بانوان می باشد. تست پروستات نیز مخصوص چکاپ آقایان است. با طرح درمان در منزل ؛ شما نگران آزمایشگاه مناسب برای مجموع آزمایشات تجویزی نخواهید بود.

واحد آمبولانس و اورژانس

موسسه شبانه روزی کیان در طرح درمان در منزل آماده ارائه آمبولانس نو به عنوان وسیله نقلیه مجهز پزشکی همراه با کادر درمان آموزش دیده و مجرب که از منزل به بیمارستان و بالعکس در سطح شهر و مناطق شرق ، غرب ، شمال و جنوب تهران رفت و آمد می کنند می باشد.

خدمات پزشکی در منزل

درمان شبانه روزی را می توان با  خدمات پزشکی در منزل دنبال کرد انتخاب و گزینش بهترین و باتجربه ترین پزشکان عمومی و متخصص ارتوپد ، اطفال ، زنان ، قلب و عروق ، گوش و حلق و بینی ، داخلی ، عفونی ، ریه ، ارولوژی ، گوارش ، چشم پزشک ، پوست و مو ، روانپزشک ، جراح ، مغز و اعصاب جهت حضور در منزل را از بین هزاران پزشک در تهران به ما بسپارید. ضمن اینکه انجام اموری مانند وصل سوند معده ، صدور گواهی فوت ، اکوی قلب ، درمان زخم بستر و پای دیابتی ، رادیولوژی و سونوگرافی ، تست خواب ، نوار مغز جزء خدمات پزشکی در منزل بوده و با طرح درمان در منزل قابل دستیابی هستند.

سونوگرافی

وجود مشکل آلودگی هوا ، کرونا و ترافیک سنگین در سطح کلانشهر تهران برای بیمارانی که توان حرکتی ندارند یا مبتلایان به آسم و سایر بیماری ها ؛ ضرورت انجام عکسبرداری هایی مثل سونو را به اثبات می رساند. در عصر کنونی دستگاه های سونوگرافی با دقت بالا و وزن کم قابل انتقال ساخته شده اند و همراه تکنسین های مجرب در طرح درمان در منزل در خدمت شما خواهند بود.

کار درمانی

کاردرمانی را می توان نوعی درمان حرکتی دانست که در آن متخصص به بررسی و بهبود مشکلات حرکتی ، جسمی ، روانی و روحی بیمار خواهد پرداخت. در گذشته این نوع درمان فقط در کلینیک های خاصی انجام می شد اما امروزه دستگاه ها و تجهیزات مورد نیاز قابل حمل برای کاردرمانی در منزل ساخته شده و در اختیار متقاضیان با طرح درمان در منزل قرار می گیرد.

فیزیوتراپی 

هنگامی که یک شخص به دلایلی همچون تصادف ، سکته مغزی و.. با اختلالات عصبی، اسکلتی، حرکتی و ماهیچه ای مواجه شود سعی می شود با کمک یک متخصص فیزیوتراپ و ابزار خاص، اندام و عضلات به حالت سابق بازگردند. روش ها و تجهیزات مورد استفاده شامل: ابزار ورزشی طراحی شده مخصوص، تجهیزات مکانیکی، جریان الکتریکی، پرتودرمانی فروسرخ و فرابنفش، گرمادرمانی، حرکات ورزشی، ماساژهای دستی و غیره می باشد. طرح درمان در منزل؛ اعزام متخصص فیزیوتراپ را برای انجام: تمرینات ورزشی مخصوص اندام آسیب دیده، تمرینات استقامتی _ تنفسی، تراکشن، آموزش ریلکسیشن، تجویز پروتز و ارتز ، الکتروتراپی ، بیوفیدبک تراپی ، لیزر و … برعهده دارد.

رادیولوژی

تشخیص بیماری ها با استفاده پرتو هایی مثل اشعه ایکس را رادیولوژی می نامند. پرتو های استفاده شده در این عکسبرداری ها خطرناک هستند لذا هنگام انجام آن تاکید می شود فرد دیگری جز بیمار در محل حضور نداشته باشد. امکان ارسال تجهیزات پیشرفته رادیولوژی به همراه تکنسین مجرب با طرح درمان در منزل تهران فراهم شده است.

ارتوپد 

هرگونه احساس بی حسی در دست و به ویژه در پا ممکن است ناشی از وجود آسیب در ستون فقرات باشد. شکستگی ها ، گزگز ، درد در گردن ، دست و پا را می توان با استفاده از تخصص و مهارت متخصص ارتوپد در منزل درمان کرد. طرح درمان در منزل تهران، بهترین متخصص ارتوپد در تهران را در اختیار شما قرار می دهد.

متخصص گوش و حلق وبینی در منزل

یکی از خدمات بی نظیر موسسه پرستاری در منزل کیان که توسط ویزیت پزشک در منزل صورت می گیرد ویزیت و معاینه توسط متخصص گوش

مطالعه کنید »
ویزیت متخصص قلب در منزل

ویزیت متخصص قلب در منزل زندگی پر نشاط در گرو داشتن قلب سالم محقق خواهد شد. موسسه کیان بر حسب مولفه های همچون دانشنامه تخصصی(بورد)

مطالعه کنید »
متخصص عفونی در منزل

متخصص عفونی در منزل زندگی انسان تحت تاثیر عوامل مادی و معنوی است. در همه گیری کرونا به عنوان یک بیماری عفونی مشخص شد که

مطالعه کنید »
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on facebook
Share on email
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on pinterest