موسسه پزشکی و پرستاری کیان آرامش و سلامتی را ارمغان می‌آورد.

موسسه کیان

ویزیت پزشک در منزل اسلامشهر

ویزیت پزشک در منزل اسلامشهر

ویزیت در منزل اسلامشهر

شاید بارها برایتان پیش آمده که به دلیل داشتن درد ، قادر به رانندگی نباشید یا بیمار بستری در منزل داشته باشید که توان حرکتی او اجازه نمی دهد، بدون مشقت به بیمارستان منتقل شود. در اینگونه مواقع ؛ بهترین راهکار استفاده از ویزیت در منزل اسلامشهر می باشد. پزشک در مراکز درمانی به دلیل کثرت مراجعه کننده ، ذهنیت متمرکز نداشته و باید شما را در زمان کوتاه ، معاینه و درمان کند. در حالیکه با تقاضای ویزیت دکتر در منزل اسلامشهر ؛ شما عوامل مضر برای سلامتی ( خستگی جابه جایی ، استرس ترافیک و..) را حذف کرده و عوامل مفید موثر مثل تمرکز پزشک را افزایش می دهید. 

برای آگاهی بیشتر کلیک کنید : فصد خون در منزل

دسترسی به انواع متخصص برای ویزیت در منزل اسلامشهر

شرکت خدمات پزشکی کیان ؛ مفتخر است که اعزام انواع متخصص آقا و خانم با گرایش کودکان و بزرگسالان را به صورت شبانه روزی برای ویزیت در منزل اسلامشهر برعهده دارد. هر عضوی در بدن ، بیماری مختص به خود را دارد مثلا شکستگی در اندامی به جز استخوان رخ نمی دهد. البته برخی از بیماری ها مثل : فشار خون ، دیابت و.. بر تمام اندام ها اثر می گذارند. برخی مثل سرطان بدخیم ، پیشرونده هستند در حالیکه که برخی مثل آنفولانزا در دوره ای از زندگی می آیند و می روند. رسیدگی به نوع ، شدت و درمان بیماری باید توسط متخصصین مربوطه انجام  شود. علائم در انتخاب نوع متخصص کمک کننده هستند به طور مثال؛ تکرر ادرار ، خون در ادرار و.. باید با ویزیت متخصص اورولوژی در منزل تهران پیگیری شود. یا داشتن نشانه هایی همچون : فشار خون ، چاقی ، دیابت و.. ما را به سمت ویزیت متخصص داخلی در منزل تهران سوق می دهد. این متخصصان را از مرکز شبانه روزی کیان بخواهید :

 • پزشک عمومی 
 • متخصص زنان 
 • متخصص اطفال
 • متخصص اورولوژی
 • متخصص گوش و حلق و بینی 
 • متخصص داخلی 
 • متخصص ریه 
 • متخصص عفونی
 • جراح عمومی 
 • روانپزشک یا روانشناس
 • متخصص قلب
 • متخصص مغز و اعصاب 
 • متخصص ارتوپد
ویزیت پزشک در منزل اسلامشهر

برای دریافت مشاوره با ما تماس بگیرید 

دلیل انتخاب مرکز کیان برای ویزیت دکتر در منزل اسلامشهر

هر انتخابی که با مشورت و تحقیق نباشد منجر به تاسف خوردن در آینده خواهد شد. کمترین کار برای درخواست ویزیت دکتر در منزل اسلامشهر ، تحقیق درباره موسسه ارائه دهنده آن است. اینکه چه امکاناتی دارد، نحوه ارائه چگونه است ، پشتیبانی و امکان شکایت وجود دارد ، متخصص خانم برای سونوگرافی یا رادیولوژی در منزل در اختیار دارد و پاسخ سایر سوالات خود را می توانید اینجا بیابید. ویژگی های غیر قابل چشم پوشی موسسه کیان  عبارتند از :

 • داشتن مجوز رسمی از وزارت بهداشت برای تمامی فعالیت ها
 • ارائه ویزیت شبانه روزی در منزل اسلامشهر در 365 روز سال
 • پشتیبانی کامل خدمات پزشکی و پرستاری ارائه شده در منزل اسلامشهر
 • دارای بالاترین سرعت اعزام در بین مراکز درمان در منزل اسلامشهر
 •   داشتن متخصصان خانم و آقا برای بیماریهای کودکان و بزرگسالان
 • ترس کودکان در محیط امن خانه کمتر است.
 • بیماری های تنفسی مسری مانند : کرونا و.. را نمی گیرید.
 • دیدن صحنه های مرگ و میر در بیمارستان از روحیه بیمار می کاهد.

هزینه ویزیت در منزل اسلامشهر

تعیین هزینه ویزیت در منزل اسلامشهر وابسته به شنیدن شرایط بیمار و نوع درخواست اوست. یقینا ویزیت پزشک عمومی در منزل با ویزیت متخصص از نظر هزینه متفاوت خواهد بود. حتی نوع متخصص نیز در تعیین قیمت موثر است. برای مثال ؛ اگر ویزیت متخصص قلب در منزل تهران را بخواهید به دلیل ارسال تجهیزات اکو و نوار قلب ، نسبت به سایر متخصصین گرانتر خواهد بود. تقاضا در ساعات نیمه شب یا ایام تعطیل ، ویزیت بیش از چند ساعت ، ابزار به کار برده شده ، استفاده از سایر خدمات مثل وصل سرم در منزل و.. در میزان تعرفه دکتر در منزل اثر گذارند.

وظایف پزشک در منزل اسلامشهر

معاینه بیمار در منزل 

اولین قدم برای شناخت بیماری است. معاینه شامل : بررسی تنفس ، نبض ، فشار خون ، دمای بدن ، شنیدن صداهای قلب ، بررسی اعصاب به ویژه زانو ، درک ذهنی بیمار از محیط ، میزان هوشیاری ، واکنش به نور و.. می باشد.

آزمایشات تکمیلی

اکنون نوبت انجام آزمایشات تشخیصی از قبیل : آزمایش خون و ادرار ، انواع عکسبرداری ها ( نوار قلب ، اکو قلب  و.. ) است. خوشبختانه ما قادر به ارسال دستگاه های تشخیصی یا پرستار برای نمونه گیری در منزل هستیم.

درمان بیمار

پزشک بسته به اینکه جواب آزمایشات ، بیماری فرد را در چه مرحله ای نشان دهد ؛ راه هایی نظیر : دارو درمانی ، تغییر سبک زندگی ، روان درمانی ، لیزر درمانی ، جراحی ، مدیتیشن و … را برای درمان بیمار انتخاب می کند.

آموزش و پیگیری

بیماری ها همیشه با یک جلسه ویزیت در منزل اسلامشهر درمان نمی شوند. ضمن اینکه مصرف برخی از داروها با توجه به عوارضی جانبی که دارند باید حتما دستورالعمل استفاده از آنها توسط پزشک آموزش داده شود.

مزایای ویزیت متخصص در منزل اسلامشهر

 • استرس و آلودگی صوتی را تجربه نمی کنید.
 • خستگی جابجایی و تردد را ندارید و در عوض ، استراحت می کنید.
 • وقتتان در ترافیک یا صف مطب تلف نمی شود.
 • 365 روز سال به متخصص یا فوق تخصص دسترسی دارید.
 • درمان اختصاصی با تمرکز بیشتر پزشک را دریافت می کنید. 
 • ترس کودکان در محیط امن خانه کمتر است.

اطلاعات مورد نیاز قبل از تماس

 1. نام و نام خانوادگی
 2. توان حرکتی
 3. بیماری زمینه ای 
 4. حساسیت دارویی
 5. وزن  و سن بیمار
 6. جنسیت بیمار
وظایف پزشک در منزل اسلامشهر

ویزیت دکتر شبانه روزی اسلامشهر

بیماری زمان نمی شناسد  ممکن است در هر ساعت از شبانه روز برای کودک و بزرگسال اتفاق بیفتد. دیگر نیازی به گشتن در سطح شهر برای پیدا کردن مراکز شبانه روزی باز نیست. زیرا می توانید ویزیت دکتر شبانه روزی اسلامشهر را امتحان کنید. از آنجایی که قسمت اعظم تهیه دارو و نسخه به عهده خانواده هاست و ممکن است بعد از کلی دوندگی در سطح شهر نیابند؛ بهتراست این کار را از موسسه کیان بخواهید. از صفر تا صد درمان را به ما بسپارید.

از دیگر خدمات موسسه کیان : تزریق در منزل شمال تهران

بیمه و کاهش هزینه ویزیت پزشک در منزل اسلامشهر 

طبیعی است با پرداخت هایی که به شرکت های بیمه جهت استفاده از خدمات درمانی داشته اید در صدد تاثیر گذاری این بیمه ها و کاهش هزینه ویزیت پزشک در منزل اسلامشهر باشید. به اطلاع می رسانیم که دو نکته را فراموش نکنید:

1. همه پزشکان با همه بیمه ها قرارداد ندارند .

2. هر شرکت بیمه ای ؛ نوع خاصی از خدمات رو پوشش می دهد. 

 از شما خواهشمندیم هنگام تماس با کارشناسان مرکز شبانه روزی کیان جهت اعزام پزشک در منزل اسلامشهر ، نوع دفترچه خدمات درمانی خود اعم از : نیروهای مسلح ، تکمیلی ، تامین اجتماعی ، طلایی ، سلامت ، فرهنگیان و.. را ذکر کنید تا با توجه به اطلاعاتی که از مرکز اعزام پزشک به منزل اسلامشهر یعنی کیان دریافت میکنید تصمیم گیری بهتری داشته باشید. در صورت نیاز ؛ برگه حاوی اطلاعات ویزیت بیمار در منزل اسلامشهر به شما جهت ارائه به شرکت های بیمه ای داده می شود.

گروه های هدف خدمات ویزیت متخصص در منزل اسلامشهر

ویزیت پزشک در منزل اسلامشهر برای گروه های سنی زیرمی تواند مورد استفاده قرار گیرد:

 تمام گروه های سنی از جمله افراد سالمند ، کودکان و افرادی که به دلیل بیماری ‌های مزمن نمی توانند به آسانی به مراکز درمانی مراجعه کنند، از این خدمت بیشتر بهره می برند. همچنین افرادی که به دلیل بیماری های واگیردار از حضور در محیط های عمومی محروم شده اند (مانند بیماران کووید ) نیز می‌ توانند از این خدمت استفاده کنند.

بیماری های تحت درمان با ویزیت پزشک در منزل اسلامشهر

ویزیت پزشک در منزل در اسلامشهر برای تمامی بیماری‌ ها و حالات پزشکی قابل استفاده است، اما عمدتاً مورد استفاده در بیماری‌ هایی است که نیاز به مراقبت یا توجه خاص دارند، اما بیمار نمی‌ تواند به دلیل شرایطی مانند بیماری، سن یا معلولیت به مراکز درمانی مراجعه کند.به علاوه، ویزیت پزشک متخصص در منزل اسلامشهر می‌ تواند در بیماری ‌هایی که نیاز به پایش و مراقبت بیشتر دارند، مانند بیماری‌ های قلبی ، فشارخون بالا ، دیابت ، بیماری ‌های ریوی ، بیماری‌ های تنفسی ، بیماری‌ های عفونی و زخم‌ های پوستی مفید باشد.

درباره سابقه و فعالیت موسسه کیان

مرکز کیان سالهاست به پایتخت نشینان خدمات درمان در منزل ارائه می دهد از اعزام انواع متخصص گرفته تا ارسال عکس برداری های تشخیصی ، از اجاره دادن دستگاه های پزشکی مثل دستگاه زردی نوزاد و تخت بیمارستانی تا فروش واکسن گارداسیل در تهران ، از انجام تنقیه در منزل گرفته تا نصب سوند ادراری توسط پرستار ، همه و همه با درخواست از مرکز کیان قابل انجام بوده است. اکنون این مرکز فعالیتهای خود را در دو استان البرز و کرمانشاه گسترش داده که ارائه خدمات ویزیت در منزل کرج یکی از آنهاست.

مطالعه کنید : تزریقات در منزل غرب تهران شبانه روزی 

پشتیبانی خدمات دکتر در منزل اسلامشهر

نوع برخورد پزشک یا پرستار ، دریافت هزینه مازاد بر توافق اولیه ، نارضایتی از نحوه انجام خدمات یا هر شکایت دیگری در رابطه با ویزیت دکتر در منزل اسلامشهر دارید با کارشناسان موسسه طرح کنید. هرچه میزان رضایت از خدمات بیشتر باشد، مطمئنا این شرکت خصوص رابط بین کادر درمان و بیمار سر بلند تر و فعال تر خواهد بود. لذا تمام سعی خود را برای پشتیبانی کامل خدمات پزشکی و پرستاری در منزل خواهیم کرد.

تماس برای انجام ساکشن در منزل تهران
متخصص گوش و حلق وبینی در منزل

یکی از خدمات بی نظیر موسسه پرستاری در منزل کیان که توسط ویزیت پزشک در منزل صورت می گیرد ویزیت و معاینه توسط متخصص گوش

مطالعه کنید »
ویزیت متخصص قلب در منزل

ویزیت متخصص قلب در منزل زندگی پر نشاط در گرو داشتن قلب سالم محقق خواهد شد. موسسه کیان بر حسب مولفه های همچون دانشنامه تخصصی(بورد)

مطالعه کنید »
متخصص عفونی در منزل

متخصص عفونی در منزل زندگی انسان تحت تاثیر عوامل مادی و معنوی است. در همه گیری کرونا به عنوان یک بیماری عفونی مشخص شد که

مطالعه کنید »
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on facebook
Share on email
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on pinterest