غرب تهران

02188590855

شمال و شرق تهران

02122096805

جهت اعزام زیر ۴۵ دقیقه پرستار و پزشک تماس بگیرید

سایر مناطق تهران

موسسه پزشکی و پرستاری کیان آرامش و سلامتی را ارمغان می‌آورد.

موسسه کیان

تزریقات در منزل جنوب تهران

تزریقات در منزل جنوب تهران

چرا تزریقات در منزل جنوب تهران ؟

آیا راهی برای رسیدن به خدمات درمانی بدون گذر از ترافیک های سنگین ، طرح زوج و فرد ، طرح ترافیک و آلودگی هوا وجود دارد؟ طرح تزریقات در منزل جنوب تهران ؛ یکی از این راه هاست. بجای اینکه شما مشقت و خستگی جابه جایی را به جان بخرید این پرستار است که به منزل شما آمده و تزریق در منزل جنوب تهران را پیش می گیرد. بعد از همه گیری کرونا سیستمی در کشور ما تعبیه شده که کلیه خدمات درمانی با مجوز وزارت بهداشت در اختیار بیماران بستری در منزل قرار گیرد از اعزام پزشک در منزل گرفته تا خدمات پرستاری همچون تزریق سرم در منزل جنوب تهران و یا اجاره دادن تجهیزات پزشکی در این طرح گنجانده شده اند. بهترین پرستاران پایتخت از نظر علمی ، اخلاقی ، قانون مداری ، سابقه فعالیت ، حُسن شهرت ، مدارک تحصیلی معتبر گزینش شده و با یک تماس بر بالین بیماران حاضر می شوند.

ویژگی تزریقات در منزل جنوب تهران

 1. کلیه خدمات درمانی از جمله تزریقات در منزل مرکز تهران با مجوز رسمی از وزارت بهداشت می باشد.
 2. حضور پرستار در خانه به صورت شبانه روزی بوده و در روزهای تعطیل مانند پنج شنبه ، جمعه و تعطیلات رسمی نیز فعال است.
 3. پرستاران از هر دو جنسیت آقا و خانم آماده ارائه خدمات تزریق سرم در منزل جنوب تهران هستند.
 4. امکان دریافت سایر خدمات مانند: دکتر در منزل جنوب تهران به صورت 24 ساعته برای تشخیص سریعتر ، بدون نیاز به خروج از خانه وجود دارد. 
 5. موسسه شبانه روزی کیان پشتیبانی کامل خدمات خود از قبیل سرم تراپی در منزل کرج و تهران را در کلیه مراحل از لحظه اعزام تا خروج پرستار از منزل بر عهده دارد.
 6. داشتن شعب مختلف در سطح پایتخت باعث شده کمترین زمان رسیدن به بیمار به مرکز شبانه روزی کیان اختصاص یابد.
 7. گزینش کارشناسان پرستاری توسط کارشناسان خبره صورت گرفته و شما بی نیاز از آزمون و خطا یا مراجعه پی در پی به چندین مرکز خدمات پرستاری در منزل جنوب تهران برای یافتن گزینه مناسب هستید.

 

اطلاعات مورد نیاز قبل از تماس

 1. نام و نام خانوادگی
 2. جنسیت 
 3. بیماری زمینه ای
 4. حساسیت دارویی
 5. سن  و وزن بیمار

مزایای تزریق در منزل جنوب تهران

|آیا از مزایای تزریق در منزل جنوب تهران باخبرید؟ اگر بنا باشد بین پول و سلامتی یکی را انتخاب کنید انتخاب شما کدام است ؟ |هرچند یک برآورده ساده از هزینه های انتقال به بیمارستان ( آمبولانس خصوصی  ) ، هزینه های جانبی مثل خرید لوازم مورد نیاز ، یافتن مراکز شبانگاهی ، هزینه خرید دارو ( البته اگر یافت شود) همه و همه نشان می دهد هزینه دریافت خدمات درمانی در منزل با خارج از آن ؛ تفاوت چندانی نداشته و تقریبا برای بیمار یکسان تمام می شود.

مزایای تزریق سرم در منزل جنوب تهران

درمان تخصصی دریافت می کنید.

تمرکز و زمان پرستار در منزل جنوب تهران ؛ فقط روی یک بیمار متمرکز است. ذهن آشفته و پر دغدغه , امکان خطای بیشتری نسبت به ذهن آرام دارد.

خستگی جابه جایی را ندارید.

شاید خستگی و کوفتگی بدنی را بعد از یه روز کاری به کَرات تجربه کرده باشید در حالی که سالم اید و فقط راه رفته یا حتی با ماشین جابه جا شده اید. اکنون تصور کنید بیمار هم باشید خستگی تان دوچندان خواهد بود. تزریقات در منزل جنوب تهران شما را از این وضعیت می رهاند.

در معرض آلاینده های صوتی یا هوا نخواهید بود.

وارونگی دما در زمستان و گرمای شدید یا گرمازدگی در تابستان دو دلیل عمده خانه نشینی گروه های حساس است. حضور پرستار برای تزریق سرم در منزل جنوب تهران یک عامل پیشگیرانه از بیماری نیز محسوب می شود. 

ترافیک های سنگین و استرس زا را تجربه نمی کنید.

محال است که استرس در ترافیک ماندن را تجربه نکنید اگر از آمبولانس خصوصی یا سایر وسایل نقلیه برای انتقال بیمار به بیمارستان استفاده می کنید. خدمات تزریقات در منزل جنوب تهران به دلیل اعزام پرستار از نزدیک ترین شعبه به نفع هر دو طرف است.

دیگر در معرض ابتلا به عفونتهای بیمارستانی نیستید. 

بیمارستان منبع انواع عفونت هاست دلیل این امر مراجعه بیماران با انواع بیماری ها و جمع شدن آنها در یک محل است. مطمئن نباشید که با یک شکستگی وارد بیمارستان شده اید اما همراه با آنفولانزا از آن خارج نمی شوید. مشکل ابتلا به عفونتهای بیمارستانی و تلفیق چندین بیماری با هم از قدیم الایام بوده انجام خدمات تزریقات در منزل جنوب تهران این خطرات را به حداقل می رساند.  

از مواجه با صحنه مرگ و میر دور هستید.

دیدن صحنه مرگ و میر یا درد و رنج در بیمارستان چیز عجیبی نیست. ضمیر ناخودآگاه با دیدن این صحنه ها خود را در جایگاه فرد روبرو قرار می دهد. اگر او با نشاط باشد الگو می گیرد و بالعکس اگر از درمان نتیجه نگیرد مایوس خواهد شد. وجود تزریقات در منزل جنوب تهران با به حداقل رساندن این مواجهه ؛ کمک شایانی به حذف مولفه های خطر آفرین می کند. 

اگر بنا به هر دلیلی به تزریقات در منزل غرب تهران نیاز داشتید کلیک کنید.

برای دریافت مشاوره با ما تماس بگیرید

هزینه تزریقات در منزل جنوب تهران

هزینه تزریقات در منزل جنوب تهران با توجه به نوع تزریق یا تعداد تزریقات درخواستی متفاوت است. مطمئنا هزینه تزریق سرم در منزل در مقایسه با قیمت آمپول زدن عضلانی بیشتر است. کلیه قیمت های اعلامی به متقاضیان بر اساس ابلاغیه وزارت بهداشت به موسسات خدمات درمان در منزل در سال 1401 می باشد که به صورت شفاف ، منصفانه و قابل تغییر بیان می شود. قابل تغییر از این جهت است که مسلما قیمت تزریقات در منزل در ساعت دو نیمه شب و بیش از یک ساعت با تعرفه تزریقات در منزل جنوب تهران در ساعات عادی و مدت زمان کمتر از یک ساعت , یکسان نخواهد بود. مولفه های زیادی در تعیین هزینه تزریق در منزل جنوب تهران موثراند از جمله : شبانه روزی بودن ، مدت زمان سرم تراپی ، لوازم  به کار رفته در حین تزریق ، دریافت سایر خدمات و دستگاهای تشخیصی مثل رادیولوژی در منزل جنوب تهران ، مسافت طی شده و….

البته اگر به خدمات همزمان مانند آزمایش در منزل کرج یا تهران نیاز بود هزینه آنها جداگانه محاسبه می گردد. 

به چه تزریقاتی را نیاز دارید؟

تزریق وریدی. این نوع تزریق مستقیما دارو را وارد رگ بیمار می کند و بیشترین سرعت اثرگذاری را در بین سایر تزریقات دارد. تزریق سرم یا همان سرم تراپی نمونه ای از تزریق وریدی است. برخی از دارو ها را نیز می توان با تزریق داخل سرم به بدن رساند یا برای آنها به طور جداگانه از تزریق داخل رگ دست و پا استفاده نمود. مهم نیست داروی مورد تجویز پزشک در منزل کرج یا تهران از کدام نوع است زیرا بهترین پرستاران در امر رگ گیری را برای انجام تزریقات در منزل جنوب تهران از جمله تزریق وریدی اعزام خواهیم کرد. 

تزریق عضلانی . در این نوع از تزریق ، از ماهیچه های ران ، بازو و باسن برای رساندن دارو به بدن استفاده می شود سرعت انتقال دارو در این روش نسبت به تزریق وریدی کمتر است و با محدودیت هایی همراه است مثلا تزریق به بازو به علت کم بودن عضله آن در کودکان توصیه نمی شود یا به دلیل آسیب به رگ سیاتیک از زدن آمپول عضلانی به باسن در حین انجام تزریقات در منزل جنوب تهران حدالامکان خودداری می شود.

تزریق بتامتازون در منزل نمونه ای از تزریق عضلانی است.

تزریق زیر جلدی. وارد کردن دارو به بخش میانی و بافت بین پوست و عضله را تزریق زیر جلدی می گویند برخی از داروها به مدت زمان بیشتری برای اثر گذاری احتیاج داشته و باید به آرامی وارد بدن شوند این نوع از تزریق با درد همراه است و بهتر است از خدمات تزریقات در منزل جنوب تهران برای اجرای ایمن و کاهش عوارض جانبی کمک بگیرید تا اینکه بدن خود را به دست افراد تازه کار بسپارید. تزریق انسولین ، مورفین ، هپارین و.. نمونه ای از تزریق زیر جلدی هستند.

تزریق جلدی . بیرونی ترین لایه پوست یا جلد ممکن است در برخی از موارد ، مورد استفاده پزشکان برای تست دارویی قرار گیرد. تست حساسیت به پنی سیلین یکی از این موارد می باشد. تزریق برخی از دارو های مربوط به زیبایی نیز از این روش خواهد بود.

در صورت نیاز کلیک کنید : خرید واکسن گارداسیل در کرج

تزریقات در منزل جنوب تهران

خدمات همزمان با تزریقات در منزل جنوب تهران

بهتر است پیشینه خدمات تزریقات در منزل جنوب تهران را مطالعه کنیم . در گذشته های دور , مرکز خدمات تخصصی پزشکی و پرستاری در منزل شهر تهران وجود خارجی نداشت و پزشکان فقط به شاهان و شاهزادگان خدمات درمانی در منزل را ارائه می دادند و سهم عموم مردم از این خدمات بسیار اندک و به دست پزشکان و پرستاران هندی بود. با گذر زمان ؛ خدمات درمانی در منزل برای همگان قابل دسترس بوده و از نظر تجهیزات تشخیصی , پیشرفت قابل ملاحظه ای داشته است امروز علاوه بر خدمات پرستاری در منزل جنوب تهران می توان ویزیت پزشک را همراه با دستگاه هایی را که از لحاظ وزنی سبک و قابل حمل با کیفیت بالا هستند دریافت کرد. موسسه شبانه روزی کیان ، آماده ارسال تجهیزات پزشکی به منزل بیماران همراه با متخصص یا تکنسین مجرب میباشد خدمات زیر شامل این تجهیزات خواهد بود: 

 • فیزیوتراپی 
 • سونوگرافی 
 • رادیولوژی
 • نوار مغز 
 • نوار قلب  و اکو قلب 
 • صدور گواهی فوت 

کدام مناطق تزریقات در منزل جنوب تهران را دریافت می کنند ؟

در هر محله یا منطقه ای از جنوب شهر زندگی کنید ، طرح ساخت و ساز باشد یا  محله های باریک فرقی نمی کند کمترین زمان در اعزام کارشناس پرستاری در منزل جنوب تهران متعلق به شماست. شلوغی خیابان ها ، وجود مسیر های باریک یا جمعیت بالای این منطقه از شهر نه تنها عامل کاهش سرعت خدمات رسانی در حیطه درمان در منزل نیست بلکه ما را مصمم تر از پیش بر عزم خود استوار میگرداند تا تمام همت و تلاش خود را برای اینکه هیچ بیماری بدون دریافت خدمات پزشکی و پرستاری در منزل جنوب تهران نماند به کار گیریم.  

 • تزریقات در منزل نازی آباد

آیا می دانید پرستاران اعزامی از طریق خدمات تزریقات در منزل فاطمی چه ویژگی هایی دارند ؟ پرستارانی که در دانشگاه های معتبر تحصیل کرده اند , سابقه طولانی مدت خدمت در بیمارستان های معتبر پایتخت به ویژه در بخش نوزادان را دارند ، اخلاق مداری ، قانون مداری ، صبوری ، جزئی نگری ، مهارت برقراری ارتباط با بیمار و غیره تنها بخشی از ویژگی های کارشناسان پرستاری اعزامی تحت خدمات تزریقات در منزل فاطمی می باشد. از تزریق سرم در منزل جنوب تهران گرفته تا زدن آمپول عضلانی به پشت را به پرستاران اعزامی ما بسپارید تا به صورت شبانه روزی به شما خدمت کنند.

 • تزریقات در منزل یافت آباد

به کدام تزریقات در منزل یافت آباد احتیاج دارید ؟ تزریق عضلانی یا تزریق زیر جلدی . با یک تماس میتوان مجرب ترین پرستاران پایتخت که از لحاظ اخلاقی ، علمی ، مهارتی و میزان بالای موفقیت , گزینش و تایید شده اند را به خدمت گرفت.  کافیست با مرکز خدمات پرستاری در منزل جنوب تهران یعنی کیان از طریق شماره های درج شده در سایت ارتباط برقرار کرده و درخواست خود مبنی بر انجام تزریقات در منزل یافت آباد را مطرح کنید. در هر ساعت از شبانه روز حتی در تعطیلات رسمی یا پنج شنبه ها و جمعه ها امکان انجام تزریقات در منزل جنوب تهران وجود دارد. 

 • تزریقات در منزل شهرری

عواملی که افراد را ترغیب به استفاده از خدمات تزریقات در منزل شهرری می کنند شامل : نداشتن توان حرکتی ،  واهمه از حضور در محیط های آلوده بیمارستانی ، ترس کودکان از آمپول زدن ، درد زیاد که با حرکت شدت می یابد ، دوری از آلودگی هوا یا گرمازدگی تابستان و بسیاری دیگر که خودِ شما بهتر از آنها با خبرید. اکنون که ضرورت تزریقات در منزل شهرری را درک کردید از تماس تلفنی برای این منظور استفاده کنید. هنگامی که برای اعزام پرستار جهت انجام تزریقات در منزل جنوب تهران تماس گرفته اید می توانید راهنمایی های مناسب را درباره اقدامات قبل و بعد از تزریق دریافت کنید.

 1. تزریقات در منزل شهریار

قبل از همه گیری کرونا شیوه مراجعه به بیمارستان ها و مراکز درمانی امری مرسوم بود اما کرونا این روند را تغییر داد و تقاضای انجام تزریقات در منزل شهریار به شدت افزایش یافت. هر گونه بیماری عفونی اعم از : ایدز ، کرونا ، آنفولانزا ، سل و هپاتیت را بدون نگرانی از افشای اطلاعات ، برخورد نامناسب اجتماع ، احتمال سرایت بیماری های واگیردار و.. از طریق خدمات تزریقات در منزل جنوب تهران و یا اعزام و ویزیت متخصص عفونی در منزل درمان کنید. حضور در تجمعات باعث تشدید و ابتلا به سویه های جدید این میکروارگانیسم ها شده که با تزریقات در منزل شهریار این امکان به نوبه خود حذف خواهد شد. مصون نگه داشتن شما از خطرات پیش رو ، بهترین شرایط درمانی را برای شما به ارمغان می آورد.

 1. تزریقات در منزل فلاح

اگر به دنبال انتخاب مرکز خدمات پرستاری در منزل جنوب تهران برای درخواست انجام تزریقات در منزل فلاح هستید ، بهتر است شاخص هایی مثل : شبانه روزی بودن ، داشتن مجوز رسمی از وزارت بهداشت ، میزان رضایتمندی متقاضیان ، فعال بودن در زمینه پزشکی مانند اعزام همزمان متخصص ، سرعت اعزام ، پشتیبانی نمودن تزریقات در منزل جنوب تهران و.. را لحاظ کنید. اینگونه انتخابی بدون اشتباه خواهید داشت . دریافت انواع  تزریقات در منزل جنوب تهران را با خاطری آسوده به ما بسپارید.

ویزیت دکتر داخلی در منزل با مرکز کیان به صورت شبانه روزی

برای تماس باما کلیک کنید 

تزریقات در منزل منطقه 17

اهالی ساکن در منطقه 17 ، فهیم ترین مردمان و دارای سطح بالای بهداشت عمومی هستند. همیشه خواستار بهترین های حوزه درمان و به روز ترین آنهایند. تزریقات در منزل منطقه 17 آنها را در رسیدن به این هدف یاری می کند. چه تزریق سرم در منزل جنوب تهران باشد یا تزریق زیر جلدی به موسسه خدمات پرستاری در منزل جنوب تهران یعنی کیان اعتماد کنید. نیازی نیست نگران نبود دارو یا حتی سرم باشید افراد اعزامی در صورت با خبر بودن از نوع نیاز شما همراه خود ضروریات پزشکی را دارند. 

نحوه ارائه خدمات تزریقات در منزل جنوب تهران 

اگر توجه شما به درخواست خدمات تزریقات در منزل جنوب تهران از طریق موسسه شبانه روزی کیان جلب شد کافیست با خطوط تلفن گفته شده تماس بگیرید. اطلاعات بیمار و شرایط مورد نظر خود را به کارشناسان اطلاع دهید. کارشناس جوانب کار و هزینه تزریقات یا تزریق سرم در منزل جنوب تهران را به طور مجموع برای شما بیان می کند در صورت تمایل به ادامه گفتگو و اعزام پرستار به محل در استان تهران شما باید آدرس یا لوکیشن مد نظرتان را به شماره مد نظر کارشناسان موسسه ارسال کنید. سپس هماهنگی ها با نزدیک ترین نیرو به محل برای اعزام کارشناس پرستاری و انجام خدمات پرستاری در منزل جنوب تهران صورت می گیرد و پرستار باتجربه در اسرع وقت در منزل بیمار جهت انجام تزریقات در منزل جنوب تهران خواهد بود.

اهمیت گزارش تخلف و پشتیبانی خدمات  

آیا گزارش کردن مشکل به وجود آمده یا تخلف صورت گرفته در تزریقات در منزل جنوب تهران فایده ای هم دارد؟ افراد با تصور اینکه همیشه موسسات جانب پرسنل خود را می گیرند از گزارش تخلف یا ارائه انتقاد و پیشنهاد خودداری می کنند غافل از اینکه ساز و کارِ شرکت های خصوصی درمانی کاملا متفاوت بوده و این موسسات رابط بین کادر درمان و بیماران هستند. آنها توانایی : فسخ قرارداد با فرد خاطی ، جبران و جایگزینی خدمات ، بازگرداندن هزینه مازاد دریافتی از توافق اولیه و… را دارند. با خاطری آسوده ما را در جریان انجام صحیح خدمات تزریق سرم در منزل جنوب تهران قرار دهید.

پشتیبانی مرکز

علت درخواست تزریقات در منزل جنوب تهران چیه؟

درخواست تزریقات در منزل جنوب تهران ممکن است به دلایل مختلفی صورت گیرد. یکی از اصلی‌ ترین دلایل آن، عدم قابلیت حضور شخص ناتوان در شرایط پیشرونده بیماری یا کمبود توانایی جسمانی و یا عقلی برای حضور در مراکز درمانی می باشد.به همین دلیل، برخی از افراد به دلیل بیماری‌ های خاص مانند سرطان یا بیماری‌ های خود ایمنی، نیاز به درمان با داروهای تزریقی دارند و برای اینکه هر بار به مراکز درمانی رفت و برگشت نکنند، تزریق را در منزل جنوب تهران دریافت می‌کنند.همچنین، برای بیمارانی که قادر به حرکت نیستند یا نیاز به مراقبت ویژه دارند، خدمات تزریقات در منزل جنوب تهران ارائه می‌شود. این خدمات توسط پرستاران و یا پزشکان مجرب انجام می‌شود که با توجه به نوع بیماری، نوع دارو و شرایط بیمار، تزریقات را در منزل انجام می‌دهند.

تزریق دارو برای چه بیماری هایی میتواند در منزل انجام شود؟

تزریق دارو در منزل جنوب تهران برای بعضی از بیماری‌ های خاص ممکن است مناسب باشد. برخی از این بیماری ‌ها شامل :

تزریق دارو برای دیابت : برخی از بیماران دیابت نیاز به تزریق انسولین دارند و ممکن است آنها در منزل تزریق را انجام دهند.

درباره موسسه کیان 

این موسسه ابتدا فعالیت خود را در حوزه پرستاری در منزل تهران شروع نموده و انواع خدمات پرستاری از قبیل : وصل کردن سرم در منزل جنوب تهران و سایر مناطق ، فصد خون ، حجامت و بادکش گرم در منزل ، نمونه گیری آزمایش ، مراقبت و پرستاری از ( بیمار _ سالمند و کودک _ افراد معلول ) ، ساکشن ، تنقیه یا انما ، درمان زردی نوزاد و غیره را به صورت 24 ساعته در سراسر پایتخت به بیماران ارائه می داد اما امروزه این شرکت تخصصی علاوه بر خدمات پرستاری ؛ خدمات پزشکی همچون : اعزام انواع پزشک عمومی و متخصص ( داخلی ، ریه ، قلب ، مغز و اعصاب ، ارتوپد ، زنان ، اطفال ، گوش و حلق و بینی ، اورولوژی ، عفونی ، جراح ، روانپزشک و… )  ، ختنه نوزاد ، وصل سوند معده یا ادرار ، پانسمان زخم ، تست خواب و بسیاری دیگر ، از دیگر اقدامات شرکت خدمات پزشکی و پرستاری در منزل کیان برای سرعت بخشی در امر تشخیص و درمان به موقع می باشد. تمام خدمات ذکر شده در گستره ای به مساحت سه استان : تهران ، البرز و کرمانشاه ارائه می شوند. 

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on facebook
Share on email
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on pinterest

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.