غرب تهران

02188590855

شمال و شرق تهران

02122096805

جهت اعزام زیر ۴۵ دقیقه پرستار و پزشک تماس بگیرید

سایر مناطق تهران

موسسه پزشکی و پرستاری کیان آرامش و سلامتی را ارمغان می‌آورد.

موسسه کیان

ویزیت پزشک در منزل غرب تهران | اعزام شبانه روزی انواع متخصص

ویزیت در منزل غرب تهران

ویزیت پزشک در منزل غرب تهران 

ویزیت پزشک در منزل غرب تهران

آیا از علت و چگونگی ارائه خدمات ویزیت پزشک در منزل غرب تهران آگاهی دارید؟ در گذشته هرگاه یک بیمار احتیاج به معاینه و مداوا داشت باید با وجودِ درد و ناراحتیِ ناشی از بیماری ؛ مسیر طولانی خانه تا مراکز درمانی را طی میکرد. البته معدود افرادی دارای پزشک خانوادگی بودند که دکتر برای ویزیت در منزل شان حضور می یافت اما امروزه این امکان با نام ویزیت پزشک متخصص در منزل غرب تهران برای همگان به طور نوین تر ، فراگیرتر و جامع تر محقق شده است. ترس از اطمینان به افراد ناشناس یا عدم آشنایی با نحوه و امکانات ارائه شده در خدمات ویزیت پزشک در منزل غرب تهران از جمله مواردی است بیماران را به بهره مندی از خدمات درمانی در بیمارستان ها یا مطب ها و صرف نظر کردن از حضور دکتر در خانه غرب تهران تشویق می کند.

ویزیت پزشک در منزل

ویزیت پزشک در منزل غرب تهران در چه ساعاتی ممکن است؟

بیماری ممکن است در هر ساعت از شبانه روز به سراغ انسان بیاید. بارها برای همه ما اتفاق افتاده است که در طول شب دچار درد شدید در شکم یا گرفتگی عضلات باصطلاح رگ به رگ شدن شده باشیم در این موارد بهترین انتخاب می تواند استفاده از خدمات پزشکی در منزل شبانه روزی باشد. موسسات بی شماری خدمات پزشکی و درمانی در خانه را به هموطنان گرامی ارائه می دهند اما اندک شماری از آنها خدمات ویزیت پزشک در منزل شبانه روزی را برای بیماران در نظر گرفته اند.

 موسسه شبانه روزی کیان مفتخر است که  در زمره  ارائه دهندگان خدمات 24 ساعته درمانی می باشد. ویزیت متخصص در منزل شبانه روزی به شما این امکان را می دهد که حتی در مواردی مانند درد آپاندیس ، ثانیه ها را مغتنم بشمارید و درمان بهتر و به موقع را دریافت کنید. در برخی از بیماری ها مانند سکته قلبی زمان حرف اول را می زند، خدمات پزشکی در منزل به صورت شبانه روزی می تواند احیا کننده یک زندگی باشد.

هزینه ویزیت در منزل غرب تهران

هزینه ویزیت در منزل غرب تهران بر اساس اینکه شما چه پزشکی را درخواست کرده اید متفاوت  است. مطمئنا هزینه ویزیت پزشک عمومی در منزل با دکتر متخصص یکسان نیست یا حتی هزینه متخصص که همراه خود دستگاه های عکسبرداری همچون رادیولوژی در منزل را دارد با ویزیت متخصص بدون این ابزارآلات پزشکی فرق دارد. 

مدت زمان حضور پزشک در خانه از دیگر مولفه هایی است که در قیمت ویزیت در منزل غرب تهران موثر است. شبانه روزی بودن ، میزان مسافت طی شده یا استفاده از سایر خدمات مانند تزریق سرم در منزل نیز دارای تعرفه های جداگانه است.

 برآورد هزینه و تعرفه ویزیت پزشک در منزل غرب تهران بعد از شنیدن شرایط شما صورت خواهد گرفت. قیمت پایه مربوط به هر درخواست از طرف وزارت بهداشت در سال 1401 به موسسات خدمات درمان در منزل ابلاغ شده است که مجموع آن به شما اعلام میگردد.  

هزینه ویزیت پزشک متخصص در تهرانپارس

اطلاعات مورد نیاز قبل از تماس برای اعزام پزشک
 1. نام و نام خانوادگی
 2. حساسیت دارویی​
 3. بیماری زمینه ای​
 4. توان حرکتی​
 5. جنسیت​
 6. سن
اطلاعات مورد نیاز بیمار برای اعزام پزشک به منزل

وظایف پزشک در منزل غرب تهران

آشنایی با وظایف دکتر در منزل تهران به شما کمک می کند تا از سطح انتظارات خود باخبر شوید و در صورتی که خواسته های شما در حین ارائه خدمات محقق نشد با پشتیبانی تماس گرفته و درخواست تغییر نیرو و جبران کاستی ها را کنید.

معاینه 

دیوار درمان در هنگام ویزیت پزشک در منزل غرب تهران بر پایه معاینه دقیق چیده می شود به گفته بزرگان خشت اول گر نهد معمار کج تا ثریا می رود دیوار کج . خودِ معاینه بر اساس اطلاعات درست اولیه بیمار و جواب تست های تشخیصی آزمایشات مانند آزمایش خون، ادرار، رادیولوژی ، اکو و نوار قلب ، سونوگرافی در منزل کرج یا تهران و غیره خواهد بود.

تجویز 

تجویز دو بخش دارد 1. نوشتن نسخه دارویی است و امکان وجود دارو نزد پزشک در منزل غرب تهران وجود دارد. 2. نوشتن عکسبرداری های تشخیصی و آزمایش های مرتبط با بیماری. البته در صورتی که از طریق مرکز شبانه روزی کیان اقدام به ویزیت پزشک در خانه غرب تهران کرده باشید می توانید همه عکس برداریها از جمله رادیولوژی در غرب تهران را داشته باشید.

درمان

متدهای درمانی باتوجه به تشخیص دکتر در غرب تهران که حاصل از معاینه ، جواب آزمایشات انجام شده و تجربه چندین سال اوست تعیین می گردد. روش های نوین درمانی شامل : دارو درمانی ، روان درمانی ، جراحی ، لیزر درمانی و… می باشند. انتخاب بهترین شیوه درمانی را به متخصصان اعزامی از طریق مرکز تخصصی درمان غرب تهران یعنی کیان بسپارید.

پیگیری و ارجاع

وجدان کاری باعث می شود که هرگاه پزشکی به این نتیجه رسید که بیماری یک فرد در تخصص او نیست یا دکتری با مهارت بالاتر برای مداوای بیمار وجود دارد تصمیم به ارجاع  بگیرد. مرکز درمانی کیان به عنوان شرکت خدمات پرستاری در غرب تهران نیز از ابتدا تا انتهای درمان در کنار شما خواهد بود خواه آزمایش در منزل نیاز داشته باشید خواه نیازمند انجام تنقیه در منزل باشید.

چرا ویزیت دکتر در خانه غرب تهران؟

می دانیم شوخی نیست. سلامتی و جان عزیزانتان در میان است. برای سپردن بیمار به یک پزشک ، نیاز به یک اطمینان حداقلی در برخی مولفه هاست. ما در زمینه های زیر به شما اطمینان خاطر می دهیم:

 • موسسه کیان دارای مجوز رسمی از وزارت بهداشت است.
 • مدارک تحصیلی معتبر از آکادمی های جهانی ، رزومه کاری ( داشتن سابقه فعالیت طولانی در بیمارستان های مطرح تهران ) توسط موسسه از افراد اعزامی اخذ گردیده است.
 • ویزیت در منزل غرب تهران با متخصصان خانم و آقا در هر رشته و گرایشی ارائه می شود. 
 • اعزام پزشک درب منزل غرب تهران به دلیل وجود شعب مختلف در سراسر پایتخت در اسرع وقت خواهد بود.
 • پشتیبانی خدمات به طور کامل در تمام مراحل از ابتدا تا انتهای روند درمان خواهد بود.
 • دسترسی به انواع متخصص و فوق تخصص در رشته های ( عفونی _ زنان _ ریه _ روانپزشکی _ اطفال _ گوش و حلق و بینی _ قلب_ مغز و اعصاب _جراح _ داخلی اورولوژی _ ارتوپد و…) امکانپذیر می باشد.
 • تمام عکسبرداری های تشخیصی مانند رادیولوژی ، نوار قلب ، اکو قلب یا سونوگرافی و.. بجز سی تی اسکن در منزل انجام می شوند.
 • حضور دکتر در خانه به صورت شبانه روزی دغدغه بسیاری از بیماران است با اطمینان خاطر ویزیت پزشک در منزل غرب تهران 24 ساعته را درخواست کنید.
 • ویزیت فقط مختص به درمان نیست. صدور گواهی فوت در منزل یکی از اختیارات پزشک است.
 • علاوه بر خدمات پزشکی ؛ امکان بهره مندی از خدمات پرستاری مانند مراقبت از بیمار یا تزریقات در منزل غرب تهران نیز وجود دارد.

ویزیت دکتر در منزل غرب تهران برای چه گروه هایی است؟

آیا می دانید این خدمات به چه کسانی ارائه می شود ؟ انسان ها بسته به اینکه جنسیت شان چه باشد یا در چه رده سنی و شرایط بدنی به سر می برند به خدمات درمانی مختلفی نیاز پیدا می کنند از سونداژ مثانه گرفته تا ویزیت متخصص داخلی از جمله آنهاست.

زنان

برای تشخیص و درمان بیماری های مربوط به دوران قبل از بارداری ، حین حاملگی ، پس از زایمان و حتی مسائل یائسگی یا سایر بیماری های مشترک با آقایان از قبیل : شکستگی استخوان ، ابتلا به بیماری های عفونی _ارثی _ تغذیه ای و…  در بانوان می تواند ویزیت پزشک در منزل غرب تهران مورد تقاضا باشد.

مردان

تفاوت آقایان با خانم ها در سیستم ادراری و تناسلی حاکی از احتیاج  مردان به دکتر اورولوژیست آقاست. علاوه بر متخصص اورولوژی ؛ نیازمندی به سایر متخصصین برای معاینه بیمار ، بررسی ، تشخیص و درمان انواع مشکلات و اختلالات با ویزیت در منزل غرب تهران برطرف می شود.

کودکان

طرز برخورد پزشک و تعیین متد های درمان در کودکان با بزرگسالان متفاوت است و ظرافت بیشتری در نحوه رفتار و گفتار را می طلبد. دنیای بیماری در خردسالان و نوجوانان بسیار گسترده است. بدین معنی که هر پزشک اطفال باید در گرایش خاصی تبحر داشته باشد یقینا مهارت دکتر پوست نوزادان با متخصص گوارش اطفال در بحث بیماریهای گوارشی یکسان نیست. ویزیت پزشک در منزل غرب تهران نیاز شما به متخصص اطفال در منزل با هر گرایشی را تامین می کند. 

سالمندان

توان بدنی سالمندان روز به روز حالت کاهشی دارد که روند بهبود بیماری در افراد سالمند را با کندی مواجه میکند. ضمن اینکه این عزیزان به دلیل ضعف عمومی، بیشتر از سایرین در معرض زمین خوردن و شکستگی استخوان بوده و آسیب پذیرترند. ویزیت پزشک در منزل غرب تهران برای سالمندان بیشترین بازخورد مثبت را داشته است.

بیماران خاص

برخی از بیماری ها مانند ایدز با واکنش منفی اجتماعی روبرو هستند. ترس از افشای بیماری یا حضور در محیط بیمارستان برای این بیماران قابل درک است. ویزیت پزشک در منزل غرب تهران برای معالجه هرگونه بیماری اعم از مشکلات روان ، ایدز ، سرطان ، کرونا و… کاربرد دارد.

بیماری های تحت درمان 

اهمیت ویزیت پزشک در خانه غرب تهران از آن روست که بیماریها و ناتوانی های بسیاری ، افراد را خانه نشین کرده نیازمندی به خدمات آی سی یو در منزل یا توان حرکتی محدود بیمار از عمده دلایل درخواست ویزیت در خانه است. با آگاهی از مزیت های خدمات درمان در منزل که توسط موسسات متعدد ارائه می شود شاهد افزایش تقاضای ویزیت پزشک در منزل غرب تهران بجای رفتن به بیمارستان ها و مطب ها خواهیم بود. بیماری هایی که با طرح درمان در منزل  تحت پیگیری قرار می گیرند. عبارتند از:

 • بیماری های قلبی = متخصص قلب و عروق
 • بیماری های ریوی = متخصص ریه
 • مشکلات خونی = متخصص خون
 • اختلالات عصبی = متخصص مغز و اعصاب
 • مشکلات روان = متخصص روانپزشک 
 • بیماریهای مفاصل و استخوان = دکتر ارتوپد 
 • امراض میکروبی = متخصص عفونی
 • بیماری های گوارشی = متخصص گوارش یا داخلی
 • نازایی مردان و زنان = متخصص زنان یا اورولوژیست 
 • رفع مشکلات مربوط به زیبایی = متخصص گوش و حلق و بینی یا جراح
 

مزیت ویزیت متخصص در منزل غرب تهران

ما شما را با مزیت های ویزیت متخصص در منزل غرب تهران آشنا می کنیم. اعزام پزشک درب منزل غرب تهران دارای مزایای زیر می  باشد:

عدم اتلاف وقت و حفظ عزت بیمار

شاید بارها و بارها منتظر پشت در مطب ها برای ویزیت شدن توسط متخصص بوده اید علاوه بر اتلاف وقت گرانقدرتان ، از برخورد منشی و پزشک عصبانی شده اید. با ویزیت پزشک در منزل غرب تهران احترام و عزت تان را خودتان زمینه سازی کنید. 

عدم ابتلا به بیماری های تنفسی و قلبی

تماس با آلاینده های صوتی و تنفسی با انجام خدمات درمانی در خانه مانند حضور دکتر متخصص در منزل غرب تهران کاهش می یابد. خصوصا در روزهای زمستان با وجود وارونگی دما نباید بیماران تنفسی و قلبی از خانه بیرون بیایند ویزیت پزشک در منزل غرب تهران یک امکان بالقوه و مزیت بزرگ برای این بیماران محسوب می شود.

حفظ روحیه بیمار

روحیه بالای بیمار در مبارزه با یک بیماری در درجه اول اهمیت قرار دارد طوری که با روحیه خوب می توان حتی سرطان های نادر را شکست داد. حضور در محیط بیمارستان و دیدن صحنه های دردناک منجر به تضعیف روحیه بیماران خواهد شد. ویزیت پزشک در منزل غرب تهران شما را از دیدن چنین صحنه هایی مصون می دارد.

مصون ماندن از بیماریهای مسری و عفونت بیمارستانی

درگیر شدن با عفونت های مقاوم بیمارستانی و بیماری های واگیردار ( آنفولانزا ) از معضلات بیماران در مراجعه به مراکز درمانی به شمار میروند. مثلا اگر شخصی به خاطر شکستگی پا به پزشک مراجعه کند امکان ابتلا به کرونا و ورود عفونت های بیمارستانی به زخم او وجود دارد. با تقاضای ویزیت پزشک در منزل غرب تهران این معضلات را نخواهید داشت.

دریافت درمان تخصصی

هر چه تعداد بیمار جهت ویزیت در آن واحد زیاد باشد میزان تمرکز دکتر روی تشخیص بیماری کاهش خواهد یافت. ویزیت پزشک در منزل غرب تهران به دلیل اینکه یک بیمار تحت درمان قرار میگیرد از نظر تمرکز پزشک متخصص در خانه غرب تهران بهترین است.

دور ماندن از ترافیک های سنگین

ویزیت پزشک در منزل غرب تهران شما را دور از استرس و ناراحتی های ترافیک نگه میدارد. خستگی جابه جایی برای افراد سالم در سفر های درون شهری قابل کتمان نیست چه برسد که قصد داشته باشید یک بیمار را تکان دهید. اگر این جا به جایی با ترافیک های سنگین تهران نیز همراه باشد نتیجه ای جز وخامت حال بیمار ندارد. زمانی را که می شود صرف استراحت بیمار در خانه با ویزیت پزشک در منزل غرب تهران کرد با هیچ چیز قابل جبران نیست. 

امکان تحویل رسید مهر شده

از آنجایی که سیستم بیمه ای ایران برای تسویه و بازپرداخت نیاز به تحویل رسید مهر شده دارد شما هرکدام از بیمه های : تکمیلی ، سلامت ، نیروهای مسلح ، تامین اجتماعی ، فرهنگیان ، تاکسیرانی ، طلایی و … را داشته باشید این رسید بعد از ویزیت پزشک در منزل غرب تهران به شما تحویل داده می شود.

ویزیت پزشک در منزل غرب تهران برای چه مناطقی است؟

موسسه کیان به عنوان مرکز خدمات تخصصی پزشکی و پرستاری در منزل شهر تهران به شما امکان بهره مندی از ویزیت پزشک در منزل غرب تهران را نوید می دهد. غرب تهران را با محلات سرشناس و جمعیت فراوان می شناسند. جاذبه گردشگری همچون دریاچه چیتگر و مال های بزرگ برای خرید بانوان از شاخصه های غرب پایتخت می باشد. ویزیت پزشک متخصص در منزل غرب تهران امکان نوینی جهت درمان به موقع و تشخیص بهتر بیماران ساکن در این خطه فراهم نموده است. ویزیت فوق تخصص در منزل غرب تهران در مناطق : کوی گیشا ، پونک ، تهران ویلا ، شهرک آزمایش ، دریان نو ( شادمهر ) ، مرزداران ، آسمان ، بهرود ، صادقیه یا آریا شهر ، طرشت ، پرواز ، دریا ، سپهر ، ایوانک ، شریف ، توحید ، فرحزاد ، شهر آرا و غیره ارائه می گردد.

در صورت تمایل تقاضا کنید: باز کردن گچ در منزل تهران توسط متخصص 

ویزیت پزشک در منزل غرب تهران ستارخان

خدمات پزشک در منزل غرب تهران ستارخان و صادقیه برای شناسایی و درمان بیماری های مانند : هموفیلی ، انواع سرطان ، تالاسمی ، هپاتیت ، ایدز ، سل ، کرونا ، آنفولانزا ، انواع شکستگی ،سکته مغزی ، حمله قلبی ، آسم ، فشارخون ، دیابت ، معضلات مربوط به بانوان باردار هنگام استراحت مطلق در بارداری ، مشکلات معلولیت ، بیماری های قلبی و مادرزادی ، افسردگی ، روانپریشی و غیره استفاده می شود. انواع متخصص که در درمان بیماری های نامبرده تخصص کسب کرده اند با درخواست ویزیت پزشک در منزل غرب تهران صادقیه در اختیارتان قرار می گیرد.

ویزیت پزشک در منزل غرب تهران منطقه 5 

بیماران ساکن در منطقه 5 برای دریافت ویزیت پزشک در منزل غرب تهران به صورت شبانه روزی مشکلی نخواهند داشت. محلات این منطقه شامل : آپادانا ، اکباتان ، باغ فیض ، پونک شمالی و جنوبی ، المهدی ، جنت آباد شمالی ،  جنت آباد مرکزی و جنوبی ، شهر زیبا ، شهران شمال و جنوبی ، کن ، کوی بیمه ، مراد آباد ، مهران ، بهاران ، اباذر ، اندیشه ، حصارک ، سازمان آب ، سازمان برنامه شمالی و جنوبی ، شاهین ، ارم ، فردوس ، شهرک پرواز ، شهرک نفت و کوهسار می باشند. ویزیت پزشک در منزل غرب تهران به این مناطق در کوتاه ترین زمان و با بهترین متخصص ارائه می شود. 

 ویزیت پزشک در منزل غرب تهران منطقه 22

اگر ساکن در هر یک از محلات : گلستان ، هوانیروز ، صدرا ، شریف ، کوهک ، زیبا دشت ، قائم ، دریاچه خلیج فارس ، سرو آزاد دهکده المپیک ، آبشار و باقری هستید می توانید در هر ساعت از شبانه روز که به انواع متخصص احتیاج داشتید از طریق ویزیت پزشک در منزل غرب تهران اقدام کنید. بهترین پزشکان از نظر مهارت ، اخلاق ، قانون مداری ، دانش علمی ، آشنایی با متد های روز دنیا ، آشنایی با علوم روانشناسی و.. از بین هزاران پزشک پایتخت برای ارائه خدمات درمانی به ویژه ویزیت پزشک متخصص در منزل غرب تهران گزینش شده اند.

ویزیت پزشک در منزل غرب تهران منطقه 21

منطقه وسیع 21 دارای محلات تهرانسر ، چیتگر ، چیتگر جنوبی است. ویزیت پزشک در منزل غرب تهران تنها یکی از خدمات مرکز خدمات تخصصی پزشکی و پرستاری در منزل شهر تهران یعنی موسسه شبانه روزی کیان می باشد. انواع متخصص و فوق تخصص اعم از : متخصص ریه ، عفونی ، داخلی ، مغز و اعصاب ، قلب و عروق ، ارتوپدی ، جراح ، روانپزشک ، زنان ، اطفال ، اورولوژی و… با خدمات ویزیت دکتر متخصص در منزل غرب تهران منطقه 21 به صورت 24 ساعته در کمترین زمان در دسترس است.

ویزیت در منزل غرب تهران شهرک غرب 

ویزیت پزشک در منزل غرب تهران در شهرک غرب همچون سایر نقاط پایتخت بصورت 24 ساعته و شبانه روزی در نظر گرفته شده است. اگر بنا به هر دلیلی توان خروج از منزل را ندارید و به خدمات درمان در خانه نیازمند هستید توجه داشته باشید که نوع بیماری ، سن و جنیست شما مهم نیست زیرا مرکز شبانه روزی کیان برای بهبود خدمات رسانی به افراد در رده های سنی مختلف ؛ متخصص مربوطه با جنسیت خانم و آقا را برای خدمات ویزیت پزشک در منزل غرب تهران اعزام می نماید. 

ویزیت پزشک در منزل سعادت آباد

نوشتن نسخه یا تجویز سونوگرافی در منزل می توانند تنها یکی از وظایف دکتر حین ویزیت پزشک در منزل غرب تهران سعادت آباد باشد. تفسیر نتایج عکسبرداری ها ، تغییر روند درمان ، ارجاع به فوق تخصص یا رزرو نوبت عمل جراحی در بیمارستان و… چندین نمونه دیگر از اقداماتی است که در دسترس متقاضیان خواهد بود.

حتما بخوانید: تزریق سرم در منزل سعادت آباد

ویزیت شبانه روزی پزشک در منزل کیان

موسسه خدمات پزشکی در منزل کیان سعی نموده است که کلیه خدمات خود را به صورت 24 ساعته ارائه کند از جمله این خدمات ویزیت شبانه روزی پزشک در منزل غرب تهران می باشد. اگر به خدمات پرستاری مانند سوند معده در منزل نیز احتیاج دارید روی مهارت پرستاران اعزامی این مرکز حساب کنید.

پشتیبانی پزشک در منزل غرب تهران

هرگونه خلل در ارائه خدمات ویزیت پزشک در منزل غرب تهران از بی احترامی تا دریافت هزینه مازاد از توافق اولیه را به کارشناسان مرکز شبانه روزی کیان گزارش دهید اقدامات متناسب با نوع مشکل به وجود آمده از سوی مسئولان این موسسه اتخاذ خواهد گردید که ضمن عذرخواهی ممکن است از عودت هزینه اضافی تا صرف نظر کردن اعزام فرد خاطی به منزل سایر هموطنان متغیر باشد.

نحوه درخواست ویزیت دکتر متخصص در منزل غرب تهران

در صورتی که خواستار ویزیت دکتر متخصص در منزل غرب تهران هستید اطلاعات خواسته شده را قبل از تماس آماده کنید بعد از ارائه اطلاعات ؛ برآورد هزینه و زمان حضور پزشک در خانه از سوی کارشناسان صورت گرفته و اعلام می شود بعد از توافق از شما خواسته میشود که آدرس خود را از طریق پیامک یا اپلیکشن های موجود به شماره های خواسته شده ارسال کنید. کارشناسان هماهنگی ها را با نزدیک ترین نیرو به محل انجام میدهند تا شما شاهد حضور پزشک در منزل غرب تهران باشید.

نحوه ارائه پزشک در منزل غرب تهران

 اگر بعد از مطالعه سایت در صدد تقاضای ویزیت پزشک در منزل غرب تهران برآمدید می توانید برای تماس از شماره های درج شده در سایت استفاده کنید.

 اطلاعات خواسته شده را آماده کنید هنگام تماس آن را به کارشناس بگویید کارشناس نزدیک ترین و کارآمدترین نیرو به محل را به شما معرفی می کند بعد از توافق بر سر هزینه ویزیت پزشک در منزل غرب تهران از شما خواسته می شود آدرس خود را از طریق پیامک یا اپلیکیشن های موجود به شماره های خواسته شده ارسال کنید سپس زمان تقریبی حضور دکتر اعلام می گردد. 

کارشناسان هماهنگی ها را با متخصص انجام می دهد در کمترین زمان متخصص در منزل شما خواهد بود. 

تست خواب

برای یافتن علت اختلالات خواب در کودکان و بزرگسالان به ویژه سالمندان از روشی به نام تست خواب استفاده می کنند. در این روش که با استفاده از تجهیزات خاصی انجام می شود، دکتر در منزل غرب تهران حضور می یابد و تجهیزات همراه اش را به بیمار متصل می کند.بیمار باید در طول انجام تست ، خواب عادی خود را داشته باشد. سپس، نتایج آزمایش بعد از ثبت توسط دستگاه ها و تجزیه و تحلیل این نتایج توسط پزشک در منزل غرب تهران به بیمار اطلاع داده می شود.

ویزیت پزشک متخصص عمومی در منزل

اعزام پزشک به منزل توسط موسسه کیان چگونه انجام میشود؟ 

1- پزشکان عمومی ، متخصص و فوق تخصص موسسه خدمات پرستاری کیان پس از اعلام توسط مرکز ارتباطات بلافاصله با خانواده بیمار تماس می گیرند و شرح حال کامل توسط پزشک مرکز از بیمار گرفته می شود و در کوتاه ترین زمان پزشک مرکز خود را برای ویزیت به محل اقامت بیمار می رساند و ویزیت پزشک در منزل شما انجام می شود.

2-پزشکان موسسه خدمات پرستاری کیان شرح حال کامل از خانواده بیمار می گیرند تا اگر نیاز به تجهیزات خاصی باشد با خود جهت ویزیت همراه داشته باشند ، بلافاصله پس از ویزیت پزشک در منزل موسسه خدمات پرستاری کیان نسخه به بیمار داده می شود.

3-اگر پزشک مرکز داروی خوراکی تجویز کرده باشد توسط خود پزشک توضیحات کامل داده می شود ، اما اگر داروی تزریقی نیاز باشد ، با پرستاران موسسه خدمات پرستاری کیان هماهنگ شده تا در محل اقامت بیمار حاضر شده و روند درمانی بیمار را تکمیل کنند.

ویزیت پزشک کرونا در غرب تهران 

اگر به کرونا مبتلا شده اید یا مراقب فردی هستید که به کرونا مبتلا است، برای سلامتی خود و اطرافیان بهتر است در خانه بمانید و از خدمات پزشکی در منزل غرب تهران مانند ویزیت پزشک کرونا در منزل استفاده کنید. اقداماتی از قبیل: ماندن بیمار در یک اتاق جداگانه، فاصله حداقل یک متر با سایرین، داشتن تهویه مناسب در اتاق بیمار و فضاهای مشترک قبل از ویزیت پزشک در منزل ضروری است. بنابراین هوای تازه را تا آنجا که ممکن است قبل از حضور دکتر در منزل وارد خانه خودتان کرده و در صورت نیاز به مشاوره رایگان یا ویزیت آنلاین پزشک در منزل با ما تماس بگیرید تا در کمترین زمان پاسخگوی نیاز شما عزیزان مبنی بر ویزیت شبانه روزی پزشک در منزل باشیم .در درمان کرونا می توانید از ویزیت پزشک متخصص در منزل کمک بگیرید.

ویزیت پزشک عمومی در منزل (تمامی مناطق غرب تهران)

پزشک عمومی یا (GP) پزشکی است که در زمینه عمومی پزشکی واجد شرایط شده است. همچنین ممکن است پزشک عمومی در زمینه هایی مانند سلامت مردان و بانوان ، پزشکی ورزشی، پزشکی کودکان یا پزشکی سالمندان تحصیلات بیشتری انجام داده باشد. پزشکان عمومی اغلب اولین انتخاب در ویزیت پزشک در منزل تهران هستند.

زمانی که احساس بیماری می‌کنید یا به دلیلی نگران سلامتی خود شده‌اید معمولا اولین قدم مراجعه به یک پزشک عمومی یا درخواست دکتر در منزل تهران است. از جمله خدمات گسترده معاینه پزشک در منزل ، ویزیت شبانه روزی پزشک عمومی در منزل تهران است.

برای دریافت خدمات ویزیت پزشک در منزل پزشک عمومی یا پزشک متخصص شما تنها یک تماس تا انتخاب پزشک مربوطه با توجه به نوع بیماری خود، فاصله دارید.
بیمار به طور معمول در صورت بروز هرگونه مشکل جسمی نزد پزشک عمومی رفته و آن پزشک پس از انجام آزمایشهای کلی که قطعاً همه آنها ضروری نبوده و وقت و هزینه شما را تلف می کند، شما را به پزشک متخصص مورد نظر معرفی نموده و شما می بایست سیکل درمان را از ابتدا طی کنید .

شاید هم پیش آمده باشد که عارضه ای برایتان حادث شده باشد و به جهت مشترک بودن علائم بین چند بیماری، موضوع را در اینترنت جستجو کرده و گمراه شده اید.
حال آنکه فقط با یک تماس با کارشناسان موسسه خدمات پرستاری کیان ، شما به پزشک مجرب مربوطه با تخصص کاملاً مرتبط با بیماری خود معرفی می شوید و فرایند گرفتن نوبت و معرفی برایتان انجام شده و در روز و ساعت مقرر پزشک در منزل شما حضور یافته و شما را معاینه خواهد کرد.

آیا میتوان درخواست اعزام پزشک به صورت شبانه روزی برای مناطق غرب تهران داشت؟

بیماری های متعددی جسم و روان انسان ها را تحت تاثیر قرار می دهند خدمات 24 ساعته درمانی در منزل به درمان تمام بیماری های تهدیدکننده انسان در طول شبانه روز می پردازد.

بی خواب های شبانه در عصر حاضر رشد فزاینده ای داشته اند این بی خوابی ها ریشه در مشکلات روزانه افراد دارد ویزیت پزشک در منزل 24 ساعته کمک شایانی به ریشه یابی این بی خوابی ها می کند. اگر در طول شب دچار درد یا اسپاسم عضلات می شوید بهتر است از خدمات درمانی در منزل به صورت 24 ساعته استفاده کنید.

پزشکان و متخصصان نامی و مجرب موسسه کیان آماده ارائه خدمات به بیماران عزیز تحت عنوان ویزیت شبانه روزی پزشک در منزل هستند. تنها یک پزشک با وجدان کاری از اهمیت زمان برای برخی بیماران و درمان بیماری ها آگاه است. بسیاری از بیماری های تهدیدکننده زندگی در طول شب اتفاق می افتند.

برای درخواست ویزیت شبانه روزی پزشک در منزل تعلل کنید هزینه ها قابل جبران هستند اما جان و زندگی هرگز قابل جبران نبوده است. ویزیت شبانه روزی پزشک در منزل در مقایسه با عمری که در صف های طولانی رزرو متخصص می گذرد یا نبود متخصص در طول شب و استرس درمان بسیار ناچیز است.

خدمات ارائه شده همزمان با ویزیت در منزل غرب تهران

صدور گواهی فوت در غرب تهران

یکی از کارهایی که پزشک می تواند با اعزام به منزل غرب تهران انجام دهد صدور گواهی فوت است. هر پزشکی تایید شده از جانب پزشکی قانونی در این زمینه نیست. پزشکان مرکز کیان ، این مجوز را دارند و با تماس شما و اطلاع از نوع درخواست تان با خود، برگه گواهی فوت را همراه خواهند داشت.

ثبت نوار مغز در غرب تهران

یکی دیگر از کارهایی که توسط پزشکان انجام می شود ” ثبت نوار مغز ” بیماران است که نیاز به تجهیزات مخصوصی نیز دارد. مرکز خدمات پزشکی پرستاری در منزل کیان ، جدیدترین تجهیزات برای گرفتن نوار مغز را به همراه ویزیت پزشک در منزل برای افراد متقاضی در غرب تهران ارائه می دهد.

سونوگرافی در منزل غرب تهران

وقتی تنها کار پزشک معاینه فیزیکی باشد ، درمان به پیش نمی رود. بسیاری از بیماری ها برای تشخیص نوع و شدت آن به تجهیزات تصویر برداری همچون سونوگرافی نیاز دارند. انجام سونوگرافی همزمان با ویزیت دکتر در منزل غرب تهران ، بیماران را از گشتن در سطح شهر برای یافتن مراکز سونوگرافی بی نیاز می سازد.

ختنه نوزاد غرب تهران

از دیگر فعالیت پزشکان می تواند انجام ختنه نوزاد در منزل غرب تهران باشد. این جراحی حیاتی با اینکه کوچک به نظر می رسد اما اهمیت بالایی در آینده فرزندتان دارد آن را به هر کسی نسپارید. برای آگاهی از فواید انجام ختنه می توانید ” خدمات ختنه نوزاد کیان ” را سرچ کنید.

فیزیوتراپی غرب تهران

اعزام پزشک فیزیوتراپ به منزل غرب تهران همراه با تجهیزات مخصوص توسط مرکز ما انجام می شود.  دکتر متخصص در منزل می‌ تواند به شما تمرینات فیزیکی خاصی را توصیه کند که به هدف شما کمک کنند. در طول این برنامه ریزی ، قدرت عضلات ، انعطاف پذیری ، تعادل و هماهنگی حرکتی شما بهبود خواهد یافت. همچنین، پزشک ممکن است به شما درمان ‌های دارویی برای کاهش درد تجویز کند. در صورتی که داروها نتوانستند کمک کنند، روش‌ های جایگزین مانند تراپی با لیزر، اسید هیالورونیک و تزریقات پالس الکتریکی ممکن است مورد استفاده قرارگیرد.

رادیولوژی غرب تهران 

عکسبرداری از قسمت های سفت بدن مثل استخوان ها با رادیولوژی است. پزشک اعزامی از طریق کیان بنا به درخواست شما می تواند تجهیزات سیار رادیولوژی را همراه خود داشته باشد و رادیولوژی در منزل غرب تهران را انجام دهد.

ویزیت متخصص داخلی در منزل غرب تهران

مرکز کیان با داشتن پزشکان مجرب و تمامی متخصص ها آماده خدمات رسانی 24 ساعته به شما عزیزان است.

اگر ساکن غرب تهران هستید و نیاز به متخصص داخلی در منزل دارید میتوانید با کارشناسان مرکز کیان تماس گرفته و درخواست خود را ثبت کنید تا پزشکان ما در سریع ترین زمان ممکن منزل شما بوده و مشکلات شما را حل کنند .

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on facebook
Share on email
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on pinterest

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.