غرب تهران

02188590855

شمال و شرق تهران

02122096805

جهت اعزام زیر ۴۵ دقیقه پرستار و پزشک تماس بگیرید

سایر مناطق تهران

موسسه پزشکی و پرستاری کیان آرامش و سلامتی را ارمغان می‌آورد.

موسسه کیان

خدمات پزشکی در منزل شهرری [ ویزیت پزشک در منزل + شبانه روزی ]

ویزیت پزشک در منزل شهرری

ویزیت دکتر در منزل شهرری

شهر ری از قدیمی ترین و متمدن ترین مناطق تهران است که در کتب تاریخی از آن به عنوان دروازه ورود به سرزمین اهورایی ایران یاد شده است. ویزیت دکتر در منزل شهرری ، جدیدترین شیوه ی درمانی بیماران می باشد. در گذشته ؛ اعزام پزشک به منزل بیمار فقط برای شاهان و رجال دولتی انجام میشد اما امروزه با وجود ورود تکنولوژی همچون اینترنت و اپلیکیشن های ارتباط جمعی این خدمات به صورت پیشرفته تر در اختیار همگان قرار گرفته است. موسسه خدمات پزشکی کیان طی سالها تجربه تمامی نیازهای شما را شناسایی کرده و خدمات ویزیت در منزل شهرری را ارائه می دهد.

خدمات پزشکی در منزل شهرری

ویژگی های خدمات پزشکی در منزل شهرری 

وقتی صحبت از جان انسان در میان است؛ یقینا تحقیق درباره شهرت و تخصص پزشک ، اولین اقدام بیمار و اطرافیان اوست.شما با آگاهی از ویژگی های مرکز ارائه دهنده خدمات پزشکی در منزل شهرری می توانید از تمام زوایا و مزیت های آن به نحو احسنت از آن استفاده نمایید.

تمرکز سیستم درمانی کشور در ایام همه گیری کرونا بر ارائه طرح درمان در منزل شبانه روزی بوده است تا ضمن جلوگیری از شیوع بیماری کووید، خدمات تخصصی تر  به بیماران داده شود. در زیر با ویژگی های موسسه خدمات پزشکی در منزل شهرری کیان آشنا می شوید.

دارای مجوز رسمی

کلیه فعالیت های این مرکز از جمله ارائه خدمات پزشکی در منزل شهرری با مجوز رسمی از وزارت بهداشت بوده و قانونی می باشد .

متخصصان آقا و خانم

با توجه به حساسیت ها و مسائل عرفی و شرعی که در زنان یا مردان وجود دارد، متخصصان خانم و آقا اعزام می گردد.

اعزام شبانه روزی

اعزام پزشکان برای ویزیت شبانه روزی شهرری در هر ساعت از شبانه روز و حتی در ایام تعطیلات رسمی امکانپذیر است.

اعزام در کمترین زمان

گاهی زندگی بیماران در گرو ثانیه هاست. مرکز کیان با داشتن شعب مختلف به سریعترین سیستم اعزام دست یافته است.

پشتیبانی کامل

در صورت بروز هرگونه ناراحتی یا مشکل در حین ارائه خدمات پزشکی در منزل شهرری ، به کارشناسان این مرکز اطلاع دهید.

چرا دکتر در منزل شهرری ؟

همه گیری کرونا و تجویز پزشکان به قرنطینه خانگی موجب شده تا توجه مردم به سمت دریافت ویزیت پزشک در منزل شهرری جلب شود. بسیاری از مردم بعد از مقایسه هزینه دکتر در منزل شهرری با میزان آسایش و راحتی که با تقاضای خدمات پزشکی در منزل کسب کردند آن را به دوستان خود پیشنهاد دادند. همین امر موجب رونق گرفتن این روش درمانی شد. ضمن اینکه ممکن است در شرایطی قرار بگیرید که نیاز باشد برای رفتن به مراکز درمانی رانندگی کنید. عدم تمرکز به دلیل داشتن درد، موجب خطر آفرینی بیشتر می شود که با ویزیت دکتر در منزل شهرری از این شرایط دور هستید. اینکه در هر ساعت از شبانه روز ، پزشک در منزل شهرری حاضر شود و داروی مورد نیاز در دسترس بیمار قرار گیرد از دیگر اهداف موسسات خدمات پزشکی در منزل شهرری می باشد. پس ، نگران کمبود دارو یا باز نبودن مراکز درمانی نباشید.

حتما بخوانید: انجام دیالیز در منزل

چرا انتخاب موسسه کیان برای ارائه ویزیت در منزل شهرری 

انتخاب یک موسسه درمانی باید براساس شناخت کامل صورت گیرد. به دلایل زیر می توانید به موسسه کیان برای اعزام دکتر در منزل شهرری اعتماد کنید :

 • نوع بیماری مهم نیست. برخی از بیماری ها واگیردار بوده یا درمان موثری برای آنها تا بدین لحظه کشف نشده است. ایدز نمونه ای از این بیماری هاست. پزشک در منزل شهرری آماده خدمات رسانی در همه موقعیت ها و شرایط می باشد.
 • دریافت خدمات همزمان بسیار کارگشا است. زیرا می تواند زمان درمان و خطرات پیرامون آن را به نفع بیمار به شدت کاهش دهد. مثلا برای انجام آزمایش تجویز شده توسط پزشک نیاز به خروج از خانه ندارید. چون که علاوه بر ویزیت پزشک در منزل ؛ این موسسه قادر است پرستاران باتجربه که دارای سابقه کار بالای ده سال فعالیت در بخش نوزادان بیمارستان های پایتخت هستند را برای ارائه اقدامات پرستاری از قبیل :  تزریقات جنوب تهران ، نصب سوند ، زدن سرم ، پانسمان زخم ، بخیه کشیدن در منزل و…اعزام کند.
چرا موسسه کیان را برای پزشک در منزل انتخاب کنیم؟

انواع متخصص با ویزیت شبانه روزی دکتر در شهرری 

بیمار کودک باشد یا سالمند ، خانم باشد یا آقا ، شب باشد یا روز ، دارو در اختیار داشته باشد یا نه . درد در استخوان باشد یا قلب و هرآنچه که شما بیاندیشید با متخصصان مربوطه درمان خواهند شد. به طور مثال ؛ تخصص پزشک گوارش کودکان با پوست کودکان یکسان نیست. اما هر دو پزشک متخصص در اختیار این مرکز می باشد. پزشکانی که با تقاضای ویزیت پزشک در منزل شهرری در خدمت شما خواهند بود شامل :

 • ویزیت پزشک عمومی در منزل و…

متخصص داخلی

متخصص ریه

متخصص مغز و اعصاب

متخصص ارتوپد

متخصص عفونی

متخصص اطفال

متخصص ارولوژی

متخصص قلب

متخصص روانپزشک

متخصص زنان

متخصص جراح

هزینه دکتر در منزل شهرری 

برای استفاده از یک خدمات ، آگاهی درباره هزینه آن ، اولویت بسیاری از خانواده هاست. اگر برای درمان به مراکز درمانی مراجعه کرده باشید و بعد از بازگشت به خانه  ، شروع به حساب و کتاب کنید متوجه خواهید شد در مجموع چه هزینه بالایی پرداخت کرده اید حال آنکه مجموع هزینه حمل و نقل ، ویزیت دکتر ، تهیه دارو از سطح شهر ( اگر پیدا شود) ، هزینه تزریقات یا سایر خدمات و… تفاوت چندان فاحشی با هزینه ویزیت دکتر در منزل شهرری ندارد. 

اطلاعات مورد نیاز قبل از تماس

 1. نام و نام خانوادگی 
 2. توان حرکتی
 3. حساسیت دارویی
 4. بیماری زمینه ای 
 5. سن بیمار
 6. وزن و جنسیت 

محاسبه قیمت پزشک در منزل شهرری

بیان یک قیمت مقطوع برای ویزیت پزشک در منزل شهرری ، بدون اینکه از موضوع درخواست بیمار مطلع باشی، درست نیست. بدان معنی که بیمار ممکن است پزشک عمومی یا متخصص همراه با تجهیزات رادیولوژی در منزل را درخواست کند و یقینا قیمت این دو یکسان نخواهد بود. سایر مولفه های اثر گذار در قیمت پزشک در منزل شهرری شامل : ساعت ویزیت ( شبانه روزی بودن ) ، مدت زمان ویزیت ( یک ساعت یا بیشتر ) ، مسافت طی شده ، ابزار به کار رفته ( تست پاپ اسمیر و.. ) ، خدمات درخواستی مثل سرم تراپی در منزل یا انواع تزریق در منزل و… می باشد. اگر تماس گرفتید، شرایط مد نظر خود را بیان می کنید تا کارشناسان با توجه به نوع نیاز شما قیمت دکتر در منزل شهرری را به شما بگویند.

مزایای ویزیت پزشک در منزل شهرری 

هرگاه بیمار بودید دو انتخاب پیش روی شماست 1. اینکه به بیمارستان بروید 2. در خانه بمانید پزشک در منزل شهرری حضور یابد. بهتر است با مزایای ویزیت در منزل آشنا شده سپس تصمیم بگیرید. این مزایا عبارتند از :

 • آلودگی هوا ریشه بسیاری از امراض تنفسی مثل آسم می باشد با ویزیت دکتر در منزل شهرری از آن آثار در امان هستید.
 • بیماران قلبی ، زنان باردار و کودکان نباید در معرض سر و صدا یا استرس قرار گیرند. با ویزیت در منزل شهرری محفوظ می مانید.
 • جابه جایی در سطح شهر در حالت بیماری با خستگی دو چندان همراه است. استراحت در خانه از مزایای دکتر در منزل شهرری است.
 • دیدن صحنه های مرگ و میر در بیمارستان از روحیه جنگندگی بیمار می کاهد. با پزشک در منزل شهرری ، روحیه خود را حفظ کنید.
 • امکان ارسال تجهیزات عکسبرداری مثل سونوگرافی ، رادیولوژی ، اکو و نوار قلب با دکتر در منزل شهرری وجود دارد.
 • درمان اختصاصی دریافت می کنید زیرا تمرکز پزشک در منزل شهرری ، روی پرونده یک بیمار می باشد. 
 • ترس کودکان در محیط های بیمارستانی، بسیار بیشتر از خانه میباشد با تقاضای دکتر در منزل شهرری ، این ترس وجود نخواهد داشت.
 • زمانی که در صف های طولانی پشت درب مطب ها یا در ترافیک به هدر می روند صرف استراحت خواهد شد.
 • درصد ابتلا به بیماری های تجمعی نظیر : کرونا ، آنفولانزا ، سرماخوردگی و… با تقاضای دکتر در منزل شهرری حذف خواهد شد.
وظایف پزشک در منزل و مزایای آن

وظایف پزشک در منزل شهرری

تکمیل اطلاعات

تشخیص بر پایه داده درست صورت می گیرد. اطلاعات خواسته شده در سایت به همراه سایر مولفه ها مانند: شرایط محیطی (ایمنی شغلی) ، فردی و بالینی بیمار در هنگام ویزیت پزشک در منزل شهرری گردآوری و بررسی می گردد.

معاینه بیمار

پزشک در هنگام معاینه:  احساس درد در اندامهای مختلف ، فشار خون ، تنفس ، صداهای درون قلب و ریه ، عصب های درگیر، تغییر حواس را مورد بررسی قرار داده و آزمایشات تکمیلی را برای تشخیص دقیق تجویز می کند.

درمان بیماری

درمان ها براساس نتایج حاصل شده از: عکس برداری ها ، تجهیزانی مثل نوار قلب_مغز، آزمایشات خون و… متفاوت است. پروسه درمان می تواند شامل درمان دارویی ، فعالیت بدنی ، تغییر سبک زندگی ، جراحی و…. باشد.

پیگیری درمان

بیماریهای نیازمند تغییر سبک زندگی یا فیزیوتراپی باید توسط پزشک پیگیری شوند. دکتر در منزل شهرری برای حصول نتایج مثبت تا زمان کسب بهبودی کامل همراه بیمار خواهد بود. این همراهی با کمک ایمیل، فضای مجازی و..است.

تاثیر بیمه بر کاهش هزینه ها

شرکت هایی بیمه ای متعددی در کشورمان ایران به هموطنان خدمات ارائه می دهد که سطح چتر حمایتی هریک با دیگری متفاوت است. ضمن اینکه بین خدمات پزشکی با پرستاری در سهم بیمه ها تفاوت وجود دارد.منظور ؛ باید نام بیمه خود و نوع خدمات درخواستی را هنگام تماس به کارشناسان موسسه کیان اطلاع دهید. زیرا بیمه ها معمولا خدمات پرستاری را پوشش نمی دهند.اما یقین بدانید در صورت نیاز، برگه حاوی اطلاعات ویزیت تان جهت ارائه به شرکت بیمه تحویل شما داده خواهد شد. خدمات پزشکی در منزل شهرری را با موسسه کیان تجربه کنید.

خدمات پزشکی در منزل شهرری برای درمان چه بیماری هایی است؟

خدمات پزشکی در منزل شهر ری برای درمان انواع بیماری ها و مشکلات پزشکی در دسترس است. برخی از خدمات پزشکی در خانه عبارتند از  :

 1. درمان بیماری ‌های قلبی و عروقی
 2. درمان بیماری‌ های تنفسی مانند بستری شدن ، آسم، برونشیت و غیره

درباره موسسه کیان 

موسسه شبانه روزی کیان در استانِ تهران ، البرز و کرمانشاه فعالیت های خود را گسترش داده است. داشتن نیروی کاری زبده ، ماهر ، زیاد و گستردگی خدمات ارائه شده از قبیل : ارسال انواع متخصص ، ارسال و اجاره دادن تجهیزات پزشکی ، ارسال دستگاه های عکسبرداری ، ارسال پرستار برای انجام خدمات پرستاری در منزل به ویژه شهرری ، تهیه دارو مثل خرید واکسن گارداسیل خارجی  و… از علل استقبال مردم در این سه استان بوده است و ما را بر آن داشته که در تلاش باشیم تا خدمات خود را به سایر استان ها نیز گسترش دهیم.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on facebook
Share on email
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on pinterest