غرب تهران

02188590855

شمال و شرق تهران

02122096805

جهت اعزام زیر ۴۵ دقیقه پرستار و پزشک تماس بگیرید

سایر مناطق تهران

موسسه پزشکی و پرستاری کیان آرامش و سلامتی را ارمغان می‌آورد.

موسسه کیان

سرم تراپی در منزل شرق تهران [خدمات شبانه روزی+هزینه و تعرفه کم]

تزریق سرم در منزل شرق تهران

تزریق سرم در منزل شرق تهران با پرستار بیمارستان

وقتتان را در اتاق انتظار بیمارستانها و مراکز درمانی هدر ندهید. با انجام تزریق سرم در منزل شرق تهران شبانه روزی ، سریعتر بهبود می یابید و زود تر به سرکار و زندگی عادی تان برمی گردید. پرستاران موسسه خدمات پرستاری در منزل کیان ، آماده اعزام هرکونه پزشک مانند ویزیت متخصص قلب در منزل و…و اعزام پرستار برای تزریقات در منزل و….به سراسر تهران به ویژه منطقه شرق آن هستند.

تزریق سرم در منزل شرق تهران

ویژگی خدمات سرم تراپی در منزل شرق تهران

آگاهی از ویژگی های خدمات تزریق سرم در منزل شرق تهران به شما کمک می کند تا از تمام زوایای این خدمات آگاه شده و بتوانید از آنها به طور کامل بهره ببرید. آنها را در زیر با هم مرور می کنیم:

دارای مجوز رسمی

کلیه فعالیت های این مرکز از جمله ارائه خدمات پزشکی سالمندان در منزل با مجوز رسمی از وزارت بهداشت میباشد .

اعزام شبانه روزی

اعزام پزشکان برای ویزیت سالمند در منزل در هر ساعت از شبانه روز و حتی در ایام تعطیلات رسمی امکانپذیر است.

اعزام در کمترین زمان

گاهی زندگی بیماران در گرو ثانیه هاست. مرکز کیان با داشتن شعب مختلف به سریعترین سیستم اعزام دست یافته است.

پشتیبانی کامل

در صورت بروز هرگونه ناراحتی یا مشکل در حین ویزیت سالمندان در منزل ، آن را به کارشناسان این مرکز اطلاع دهید.

مزایای سرم زدن در منزل شرق تهران

آگاهی از مزایای سرم زدن در منزل شرق تهران بسیار مهم است زیرا با این آگاهی، افراد می ‌توانند تصمیم به وصل سرم در خانه خود را بگیرند و از مزایای آن بهره‌مند شوند.

برخی دیگر از مزایای وصل سرم در خانه شرق تهران شامل موارد زیر می‌ شود:

 صرفه‌ جویی در زمان و هزینه

سرم تراپی در منزل شرق تهران ، نیاز به رفت و آمد به مراکز درمانی را کاهش می ‌دهد و از هزینه و زمان صرف شده در این راه خودداری می کند.

راحتی و آسانی 

تزریق سرم در منزل شرق تهران معمولاً با راحتی بیشتری همراه است و بدون نیاز به قطعات پیچیده و تجهیزاتی راه‌ اندازی می شود.

حفظ حریم خصوصی 

با وصل کردن در منزل شرق تهران ، می توانید از حفظ حریم خصوصی خود برای درمان استفاده کنید، زیرا به جای رفتن به مراکز درمانی ، پزشک یا پرستار به شما در خانه‌ تان می ‌آید.

مزایای سرم زدن در منزل شرق تهران

آگاهی از مزایای سرم زدن در منزل شرق تهران بسیار مهم است زیرا با این آگاهی، افراد می ‌توانند تصمیم به وصل سرم در خانه خود را بگیرند و از مزایای آن بهره‌مند شوند.برخی دیگر از مزایای وصل سرم در خانه شرق تهران شامل موارد زیر می‌ شود:

 صرفه‌ جویی در زمان و هزینه

 سرم تراپی در منزل شرق تهران ، نیاز به رفت و آمد به مراکز درمانی را کاهش می ‌دهد و از هزینه و زمان صرف شده در این راه خودداری می کند.

راحتی و آسانی

تزریق سرم در منزل شرق تهران معمولاً با راحتی بیشتری همراه است و بدون نیاز به قطعات پیچیده و تجهیزاتی راه‌ اندازی می شود.

نحوه زدن سرم در منزل شرق تهران

سرم تراپی یک روش درمانی است که با تزریق محلولی حاوی ترکیبات مختلف به بیمار، جهت تغذیه و درمان بیماری های مختلف انجام می شود. برای این کار، مخزن سرم در ارتفاع قرار می گیرد سپس مایع سرم با سرعت وحجم معینی از طریق سوزن و کاتتر وارد بدن میشود. پرستار ،  یک سرنگ و کاتتر را وارد رگ بیمار کرده و سرعت محلول سرم را در حالت آرام تنظیم می کند.

برای انجام سرم تراپی در منزل شرق تهران ، نیاز به محل آویز مخزن سرم و مکان مناسب ( ترجیحاً بیمار در حالت درازکش و دور از نور مستقیم آفتاب قرار گیرد) دارید که باید با هماهنگی پزشک یا پرستاری ماهر انجام گیرد. 

در این روش، معمولاً ابتدا پرستار ، محل ورود سرنگ را با الکل تمیز می کند و سپس سرنگ را به آرامی وارد رگ بیمار می کند. سپس ، محلول سرم به آرامی از طریق سرنگ به داخل رگ تزریق می شود.

پس از انجام سرم تراپی ، باید برای هرگونه علائم ناگهانی مانند درد، تورم یا قرمزی در محل تزریق ، نظارت شود. همچنین ممکن است پرستار شما برای رعایت تغذیه مناسب و استراحت کافی پس از تزریق سرم در منزل شرق تهران، به شما توصیه هایی داشته باشد

مرکز کیان خدماتی دیگری چون ویزیت متخصص داخلی در منزل یا ویزیت متخصص عفونی در منزل و … نیز دارد میتوانید تماس بگیرید و رزرو کنید..

هزینه وصل سرم در منزل شرق تهران

شاید در برخی از سایت ها دیده باشید که قیمتهای مشخصی را درج کرده اند. اما تعیین هزینه وصل سرم در منزل شرق تهران بدون اینکه از تعداد آمپول داخل سرم ، نوع سرم و… مطلع باشیم و بعد از حضور در خانه ، قیمت تزریق سرم را افزایش دهیم کار پسندیده و انسانی نیست. لذا منتظر اعلام دقیق قیمت سرم زدن در منزل شرق تهران نباشید زیرا مولفه های زیادی همچون ؛ شبانه روزی بودن ، فعالیت در روزهای تعطیل ، تعداد تزریق ، نوع سرم ، تجهیزات مورد استفاده ، مسافت طی شده توسط پرستار برای رسیدن به خانه بیمار و.. روی تعیین تعرفه سرم تراپی در منزل شرق تهران اثر گذارند که بدون شنیدن آنها نمی توان رقم یا نرخ دقیقی بیان کرد. تماس بگیرید و شرایط خود را اطلاع دهید تا برآورد هزینه برایتان انجام شود.

نحوه درخواست نصب سرم در منزل شرق تهران 

از آنجاییکه از طریق موسسه معتبر و با سابقه کیان اقدام نموده اید نگران نباشید. اوراق هویتی از پرستاران اخذ شده و شما میتوانید از وجود کارت پرستاری آنان مطمئن شوید. نحوه درخواست نصب سرم در منزل شرق تهران ، راحت است. با شماره تلفنهای موجود در این سایت تماس میگیرید شرایط بیمار را می گویید نوع خدمات درخواستی را مشخص می کنید . کارشناسان یک برآورد هزینه انجام می دهند. با قبول قیمت از جانب شما ، باید آدرس محل مورد نظر خود را از طریق اپلیکیشن های موجود برای موسسه ارسال نمایید تا کمتر از 45 دقیقه ، پرستار در منزل تان باشد.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on facebook
Share on email
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on pinterest