موسسه پزشکی و پرستاری کیان آرامش و سلامتی را ارمغان می‌آورد.

موسسه کیان

ویزیت پزشک در منزل شرق تهران | اعزام 24 ساعته انواع متخصص

ویزیت پزشک در منزل شرق تهران

ویزیت پزشک در منزل شرق تهران

خدمات ویزیت پزشک در منزل شرق تهران ، بازگشت سلامتی تان را تضمین می کند. سلامتی هدیه ایست که به اکثر انسان ها در هنگام تولد داده شده اما سهل انگاری در مراقبت از خود ، آن را به خطر می اندازد و با درد و تحمل بیماری باید آن را پس گرفت. قدر سلامتی را کسی داند که با بیماری دست و پنجه نرم کند. برای حفظ سلامتی بهترین راه پیشگیری است اما آیا پیشگیری فقط قبل از بیمار شدن است ؟ باید گفت نه !

هر زمان که بتوان عوامل تشدید کننده بیماری را از زندگی خود حذف کرد پیشگیری محسوب می شود این ممکن است بعد از ابتلا به بیماری اتفاق بی افتد یا حتی بعد از درمان ( مثلا برای برطرف کرد احتمال حمله مجدد قلبی ) با ویزیت ویزیت پزشک در منزل شرق تهران باشد.

وظایف دکتر در منزل شرق تهران 

آشنایی با وظایف دکتر در منزل شرق تهران به شما کمک می کند تا از سطح انتظارات خود باخبر شوید و در صورتی که خواسته های شما در حین ارائه خدمات ویزیت پزشک در منزل شرق تهران محقق نشد با پشتیبانی تماس گرفته و درخواست تغییر نیرو و جبران کاستی ها را کنید.

معاینه 

دیوار درمان در هنگام ویزیت پزشک در منزل شرق تهران بر پایه معاینه دقیق چیده میشود به گفته بزرگان : خشت اول گر نهد معمار کج تا ثریا می رود دیوار کج . خودِ معاینه بر اساس اطلاعات درست اولیه بیمار و جواب تست های تشخیصی ( آزمایشات : خون _ ادرار _ سونوگرافی _ اکو و نوار قلب _ رادیولوژی در منزل ) ، بررسی حس های پنجگانه و سنجش عصب ، دریافت صداهای درون سینه و غیره خواهد بود.

تجویز

تجویز دو بخش دارد اولی نوشتن نسخه دارویی است و امکان وجود دارو نزد پزشک در منزل شرق تهران خصوصا مواقعی که جان بیمار در خطر است وجود دارد. دومی نوشتن عکسبرداری های تشخیصی و آزمایش های مرتبط با بیماری است. البته در صورتی که از طریق مرکز شبانه روزی کیان اقدام به ویزیت پزشک در خانه شرق تهران کرده باشید می توانید همه عکس برداریها از جمله رادیولوژی در منزل شرق تهران را داشته باشید.

درمان 

متدهای درمانی با توجه به تشخیص دکتر در منزل شرق تهران که حاصل از معاینه ، جواب آزمایشات انجام شده و تجربه چندین سال اوست تعیین می گردد. روش های نوین درمانی شامل : دارو درمانی ، روان درمانی ، جراحی ، لیزر درمانی و… می باشند. انتخاب بهترین شیوه درمانی را به متخصصان اعزامی از طریق مرکز تخصصی درمان شرق تهران یعنی کیان بسپارید.

پیگیری و ارجاع

وجدان کاری باعث میشود که هرگاه پزشکی به این نتیجه رسید که بیماری یک فرد در تخصص او نیست یا دکتری با مهارت بالاتر برای مداوای بیمار وجود دارد تصمیم به ارجاع  بگیرد. مرکز درمانی کیان به عنوان شرکت خدمات پرستاری در شرق تهران نیز از ابتدا تا انتهای درمان در کنار شما خواهد بود خواه آزمایش در منزل نیاز داشته باشید خواه نیازمند انجام تنقیه درمنزل  تخصص باشید.

ویزیت در منزل شرق تهران

ویژگی خدمات ویزیت متخصص در منزل شرق تهران

همه افراد ، قبل از انتخاب یک موسسه یا شرکت برای ارائه خدمات درمانی در منزل سعی می کنند از قابلیت ها و توان آن موسسه  آگاهی کامل کسب کنند. آگاهی از ویژگی های خدمات ویزیت دکتر در منزل شرق تهران به شما کمک می کند تا از تمام زوایای این خدمات آگاه شده و بتوانید از آنها به طور کامل بهره ببرید. آنها را در زیر با هم مرور می کنیم : 

دارای مجوز رسمی

کلیه فعالیت های این مرکز از جمله ارائه خدمات ویزیت پزشک در منزل شرق تهران با مجوز رسمی از وزارت بهداشت بوده و قانونی می باشد. 

متخصصان آقا و خانم

با توجه به حساسیت ها و مسائل عرفی و شرعی که در زنان یا مردان وجود دارد ، متخصصان خانم و آقا با هر گرایش و تخصصی اعزام می گردد.

اعزام شبانه روزی

اعزام پزشکان برای ویزیت دکتر متخصص در منزل شرق تهران در هر ساعت از شبانه روز و حتی در ایام تعطیلات رسمی امکانپذیر است. بنابراین، در هر زمان  ( شبانه روزی و 365 روز سال ) که نیاز به انواع پزشک عمومی و متخصص از گرایش های کودکان و بزرگسالان داشته باشید، پزشک مد نظرتان اعزام میشود.

اعزام در کمترین زمان

گاهی زندگی بیماران در گرو ثانیه هاست. مرکز کیان با داشتن شعب مختلف به سریعترین سیستم اعزام دست یافته است.

پشتیبانی کامل

در صورت بروز هرگونه ناراحتی یا مشکل در حین ویزیت پزشک متخصص در منزل شرق تهران ، آن را به کارشناسان این مرکز اطلاع دهید. میزان پشتیبانی و مسئولیت پذیری پزشکان و متخصصان در هنگام کار با موسسات ارائه دهنده خدمات سلامتی در منزل ( خصوصا مرکز کیان ) در مقایسه با زمانی که شما به مطب متخصص مراجعه می کنید یا از پزشکان شخصی استفاده می کنید؛ بالاست.

اعتماد به تخصص پزشکان

سنجش میزان علم و مهارت متخصص توسط بیماران با دشواری همراه است. استفاده از متخصصان مرکز شبانه روزی کیان برای ویزیت بیمار در منزل شرق تهران به شما در این زمینه کمک شایانی می  کند زیرا این پزشکان از نظر قانونمند بودن ، مهارت تشخیصی، اخلاق مداری، آشنایی با متد های پزشکی روز دنیا آزموده شده اند.

اطلاعات مورد نیاز قبل از تماس

 1. نام و نام خانوادگی 
 2. حساسیت دارویی
 3. بیماری زمینه ای
 4. توان حرکتی
 5. جنسیت و سن 

تعرفه ویزیت دکتر در منزل شرق تهران شبانه روزی 

منتظر اعلام قطعی تعرفه ویزیت دکتر در منزل شرق تهران شبانه روزی در سایت ها نباشید. زیرا مولفه های زیادی در برآورد هزینه آن موثرند. مثلا هزینه ویزیت پزشک عمومی در منزل نمی تواند با قیمت حضور دکتر متخصص یا فوق تخصص در خانه یکسان باشد. پس ، نوع درخواست شما در درجه اول تعیین کننده است. حتی نوع متخصص هم در هزینه ها موثر است برای مثال اگر درخواست متخصص قلب در منزل شرق تهران را داشته باشید به دلیل اینکه این پزشک با خود تجهیزات اکو قلب در منزل را همراه دارد هزینه ویزیت دکتر و استفاده از تجهیزات به صورت کلی برای شما عنوان میشود. شاید در طول ویزیت در منزل شرق تهران ؛ نیاز به زدن سرم در منزل داشتید یا اینکه خودتان درخواست تزریقات در منزل شرق تهران را مطرح کردید باید بدانید تعرفه ویزیت دکتر در منزل شرق تهران شبانه روزی  فقط مختص به خود ویزیت است استفاده از سایر خدمات هزینه ای جداگانه دارد. شبانه روزی بودن ، تعطیلات رسمی ، مسافت طی شده و.. از دیگر مولفه های تعیین کننده هزینه ویزیت پزشک در منزل شرق تهران هستند.

آیا بیمه ها در کاهش هزینه اعزام دکتر سیار به شرق تهران موثرند؟

هر شرکت بیمه ای تعهدات خاصی را به متقاضیان خود ارائه می دهد برای اطلاع از میزان کاهش هزینه ها در هنگام درخواست ویزیت پزشک در منزل شرق تهران حتما نام بیمه خود را به اطلاع کارشناسان پاسخگوی شرکت خدمات درمانی کیان برسانید. تا از میزان دقیق کسر قیمت دکتر در منزل شرق تهران مطلع شوید. توجه داشته باشید که مرکز شبانه روزی کیان برای اطمینان خاطر شما برگه حاوی اطلاعات ویزیت در منزل شرق تهران را برای ارائه به شرکت بیمه تحویل تان می دهد.

کدام متخصصان ویزیت در منزل شرق تهران را انجام میدهند؟

درخواست ویزیت پزشک در منزل شرق تهران ؛ انواع متخصص و فوق تخصص با هر گرایشی را در اختیارتان قرار میدهد این پزشکان از هر دو جنسیت آقا و خانم هستند. دیگر رده سنی یا جنسیت بیمار نباید دغدغه شما در دستیابی به بهترین پزشک تهران در خانه تان باشد. دکتر در منزل شرق تهران را به صورت 24 ساعته دریافت کنید.

دکتر فوق تخصص قلب در شرق تهران

یکی از متخصصانی که با خدمات ویزیت پزشک در منزل شرق تهران در خدمت شما خواهد بود متخصص یا دکتر فوق تخصص قلب در شرق تهران است. این پزشک همراه خود انواع عکسبرداری ها مانند اکو و نوار قلب را دارد. لذا هزینه ویزیت دکتر در منزل مربوط به این پزشک بالاتر از سایرین خواهد بود. درصورتی که نیاز به این عکسبرداری ها ندارید میتوانید نرخ خود ویزیت را خواستار شوید.

درخواست دهید: ویزیت متخصص قلب در منزل

دکتر متخصص ریه در شرق تهران

موسسه کیان به عنوان بهترین مرکز خدمات پزشکی در منزل شرق تهران با داشتن شعبه در این ناحیه سعی نموده سریع ترین و مجربترین دکتر متخصص ریه در شرق تهران را به صورت شبانه روزی در اختیار زنان ، مردان و کودکان ساکنان آن قرار دهد. اعزام جهت ویزیت پزشک در منزل شرق تهران حتی در روزهای تعطیل مانند پنج شنبه ها ، جمعه ها و بی توجه به نوبت صبح و عصر خواهد بود. پشتیبانی خدمات دکتر فوق تخصص ریه در شرق تهران به طور کامل از ابتدا تا انتهای درمان تضمین میشود.

با ما همراه باشید: ویزیت متخصص ریه در منزل

دکتر متخصص اورولوژی در شرق تهران

دکتر متخصص اورولوژی در شرق تهران ، تحت نامِ اورولوژیست بیماریهای کلیه و مجاری ادرار در زنان و مردان را درمان می کند. پروستات آقایان که در نازایی آنها نقش مهمی ایفا میکند در مسیر سیستم ادراری قرار دارد به نوعی دستگاه تناسلی با ادراری بهم مرتبط هستند. با ویزیت پزشک در منزل شرق تهران می توانید حضور بهترین دکتر متخصص دستگاه تناسلی در شرق تهران را به صورت شبانه روزی حس کنید. نگران آلودگی هوا ، تعطیلی مطب های شخصی متخصصان نباشید در هر شبانه روز که بخواهید با یک تماس می توان مجرب ترین پزشک اورولوژی در شرق تهران را به خدمت گرفت.

ثبت درخواست با کلیک بر: ویزیت متخصص اورولوژی در منزل

پزشک متخصص غدد در شرق تهران

بیماریهای ناشی از ناکارآمدی یا اختلال در غدد بسیار گسترده اند از ترشح نابهنگام شیر در پستان ها گرفته تا چاقی و لاغری ناشی از غده تیروئید باید توسط پزشک متخصص غدد در شرق تهران درمان شوند. اگر کودکی دارید که رشد استخوان هایش به تعویق افتاده یا حتی سقط جنین دارید همه و همه در تخصص دکتر فوق تخصص غدد شرق تهران می باشد. کیان به عنوان شاخص ترین مرکز خدمات درمانی در منزل تمام خدمات خود اعم از اعزام دکتر غدد در شرق تهران را از ابتدا تا انتهای درمان پوشش داده و پشتیبانی می کند. در صورت نیاز سررسید مهر شده حاوی اطلاعات ویزیت پزشک در منزل شرق تهران با دکتر متخصص غدد به شما تحویل داده میشود.

متخصص غدد و متابولیسم وظایفی همچون بررسی کلیه ها و پرکاری و یا کم کاری تیروئید را بر عهده دارد.

پزشک غدد اثر تیروئید در بدن را که بیش از اندازه و یا کم تر از میزان طبیعی بوده را بررسی کرده و به بیمار کمک میکند تا به تعادل هورمونی متعادلی برسد.

دکتر متخصص مغز و اعصاب در شرق تهران

درمان بیماری هایی همچون سکته مغزی ، پارکینسون ، صرع ، تشنج ، آلزایمر ، ام اس ، SMA و… در حیطه تخصص و اختیارات دکتر متخصص مغز و اعصاب در شرق تهران میباشند.  ویزیت پزشک در منزل شرق تهران ارائه شده توسط مرکز شبانه روزی کیان دارای سریعترین و کارآمد ترین سیستم در اعزام دکتر متخصص مغز و اعصاب در شرق تهران می باشد که حضور در کمترین زمان ، به  موقع  ، 24 ساعته حتی روزهای تعطیل بر سر بالین بیمار فقط یکی از مزیت های آن است.

از تشخیص تا درمان بیماری های مغز و نخاع با : ویزیت متخصص مغز و اعصاب در منزل

دکتر متخصص اطفال خوب در شرق تهران

آیا در پی یافتن دکتر متخصص اطفال خوب در شرق تهران هستید چرا خدمات ویزیت پزشک در منزل شرق تهران که توسط مرکز خدمات پزشکی کیان به صورت شبانه روزی ارائه میشود را امتحان نمی کنید. کارشناسان این موسسه سخت ترین ملاک ها را برای به خدمت گیری بهترین متخصص کودکان در شرق تهران داشته اند.

آگاهی از قیمت و نحوه اعزام: ویزیت متخصص اطفال در منزل

ملاک هایی همچون : روزمه کاری بالای ده سال فعالیت در بیمارستان های خصوصی پایتخت ، حُسن شهرت ، اخلاق مداری ، مدارک تحصیلی معتبر از کالج های مطرح جهانی ، قانون مداری ، قدرت تشخیص بالا و جرئی نگری ، آشنایی با علوم روانشناختی کودک از ویژگی های پزشک اطفال خوب در شرق تهران است که با خدمات ویزیت پزشک در منزل شرق تهران در اختیار شما قرار می گیرد. دکتر اطفال می تواند گرایش هایی از قبیل : فوق تخصص گوارش کودکان در شرق تهران  ، تغذیه ، چشم پزشک اطفال ، پوست و غیره داشته باشد. دسترسی به این پزشکان با هر گرایشی توسط مرکز خدمات پزشکی در منزل کیان محقق خواهد شد.

دکتر ارتوپد شرق تهران

بهترین دکتر فوق تخصص در شرق تهران را از مرکز خدمات پزشکی در منزل کیان بخواهید. دکتر ارتوپد شرق تهران ؛ علاوه بر درمان بیماریهای مربوط به شکستگی استخوان دست ، زانو ، پا به بیماری های مرتبط با مفاصل نیز می پردازد. استفاده از خدمات ویزیت پزشک در منزل شرق تهران باعث میشود مرکز خدمات درمانی کیان این پزشکان را به صورت شبانه روزی یا 24 ساعته و حتی در ایام تعطیل مانند پنج شنبه ، جمعه و تعطیلات رسمی بدون در نظر گرفتن نوبت صبح و عصر به خانه شما اعزام کند. دکتر متخصص دست و زانو در شرق تهران بیشترین درخواست کننده را دارد علت این امر می تواند وقوع تصادفات رانندگی ، برخوردها در میادین ورزشی و افتادن از ارتفاع باشد. ویزیت دکتر فوق تخصص دست یا روماتولوژی در شرق تهران نیز با موسسه شبانه روزی کیان امکانپذیر است.

تماس با ما: ویزیت متخصص ارتوپد در منزل

دکتر متخصص داخلی خوب در شرق تهران

اکثر افراد دکتر متخصص داخلی خوب در شرق تهران را با پزشک گوارش اشتباه می گیرند. باید گفت دکتر داخلی علاوه بر درمان بیماریهای سیستم گوارشی به بررسی و معالجه تمام مشکلات سلامتی بزرگسالان از افسردگی گرفته تا تغذیه یا حتی امراض خونی می پردازد. ویزیت پزشک در منزل شرق تهران آمادگی دارد متخصص داخلی در شرق تهران را شبانه روزی ، بدون فوت وقت و در کل ایام سال حتی در تعطیلاتی مثل پنج شنبه ، جمعه برای بازیابی سلامتی در مردان و زنان به خانه شان اعزام کند. ویزیت دکتر در منزل شرق تهران از هر دو جنسیت یعنی متخصصین داخلی خانم و آقا را در اختیار دارد.

سر درد ، سرگیجه ، بی حسی و.. را با ویزیت متخصص داخلی در منزل در میان بگذار.

دکتر فوق تخصص زنان در شرق تهران

هرآنچه از مشکلات نازایی ، مسائل پیش از حاملگی و دوران بارداری ، اختلالات قاعدگی ، بیماریهای بعد از زایمان ، علائم یائسگی ، سلامت جنین و غیره را می توانید با دکتر فوق تخصص زنان در شرق تهران اعزامی از طریق خدمات ویزیت پزشک در منزل شرق تهران در میان بگذارید. بیماریهای رحم و تخمدان از قبیل : کیست ، فیبروم ، سرطان دهانه رحم ، تنبلی تخمدان ، حاملگی خارج از رحم ، آمنوره شدن ، فشارخون یا دیابت بارداری ، مسمومیت بارداری و بسیاری از مشکلات دیگر نیاز به مهارت دکتر زنان در شرق تهران دارند. چنانچه بخواهید کمترین سرعت اعزام و بالاترین کیفیت درمان با بهترین دکتر فوق تخصص در شرق تهران را تجربه کنید پیشنهاد ما به شما استفاده از ویزیت دکتر در منزل شرق تهران می باشد.

دکتر عفونی در شرق تهران

بیماری عفونی به معنی یک بیماری با منشا میکروبی است. دکتر عفونی در شرق تهران به مداوای مشکلات ناشی از ورود ویروس ، باکتری ، تک یاخته ها ، انگل ها و… میپردازد. شایع ترین بیماری عفونی امروزه ایران ؛ آنفولانزای واگیردار می باشد. ویزیت پزشک در منزل شرق تهران فقط مختص به امراض مسری نیست بلکه دکتر عفونی شرق تهران می تواند حتی به شناسایی آسیب های ناشی از نگهداری حیوانات خانگی کمک کند. مثلا ممکن است در حین ویزیت دکتر در منزل شرق تهران متوجه شوید عامل سقط جنین می تواند آلودگی مادر با مدفوع گربه خانگی و ورود ویروس توکسوپلاسما گوندی به خون باشد.

دکتر پوست خوب در شرق تهران

از دلایل درخواست دکتر پوست خوب در شرق تهران می توان : نور فرابنفش خورشید ، امواج دستگاه های سولاریوم ، حساسیت دارویی ، آبله مرغان یا زونا ، تغذیه ناصحیح ، تغییرات آب و هوا ، مواد شیمیایی مورد استفاده و…. را نام برد که با ویزیت پزشک در منزل شرق تهران قابل درمان میباشند. متخصص پوست در شرق تهران را از بهترین مرکز خدمات پزشکی در منزل شرق تهران یعنی کیان بخواهید زیرا به صورت 24 ساعته بدون وقفه در کمترین زمان در خانه تان حضور می یابد و دیگر نگران اثرات آلودگی هوا و عفونت های بیمارستانی بر پوست و مو خود نخواهید بود.

دکتر متخصص لثه در شرق تهران

رنگ یکنواخت لثه در افراد نشان از سلامتی آن دارد. درمان و بهبود بیماریها و مشکلات لثه باید از طریق دکتر متخصص لثه در شرق تهران پیگیری شوند. در برخی از موارد نیاز به جراحی فک یا لثه است که می توانید از ویزیت جراح در منزل بهره مند شوید. بدن خود را به پزشکان معتبر و آزموده بسپارید از آنجایی که یافتن دکتر خوب دشوار است با تقاضای خدمات ویزیت پزشک در منزل سعی می کنید کار را به کاردان بسپارید زیرا در انتخاب و گزینش بهترین آنها از نظرات کارشناسان مجرب کمک گرفته شده است.

دکتر فوق تخصص گوارش در شرق تهران

دیگر نیاز نیست برای به دست آوردن سلامتی خود , درد و رنجِ طی کردن مسیر خانه تا مطب دکتر فوق تخصص گوارش در شرق تهران را متحمل شوید. با ویزیت پزشک در منزل شرق تهران اینبار فوق تخصص یا متخصص گوارش در شرق تهران در خانه شما شبانه روزی و بدون نگرانی در کمترین زمان حضور می یابد. متخصصینی که از هر دو جنسیت آقا و خانم اند. با ویزیت دکتر در منزل شرق تهران , دیگر وقتتان پشت در مطب ها در صف های رزرو چند ماهه تلف نمیشود.

متخصص هموروئید خانم در شرق تهران

بیماری بواسیر همان هموروئید است. اعزام متخصص هموروئید خانم در شرق تهران از جمله درخواست هایی است که روزانه در بهترین مرکز خدمات پزشکی در منزل شرق تهران یعنی کیان ثبت میشود. ویزیت پزشک در منزل شرق تهران این متخصصان را از هر دو جنسیت مرد و زن به صورت شبانه روزی در اختیارتان خواهد گذاشت.

دکتر فوق تخصص خون در شرق تهران

اعزام بهترین دکتر فوق تخصص خون در شرق تهران به منزل ساکنان این خطه از پایتخت ؛ تنها یکی از چندین خدمات پزشکی در منزل شرق تهران است که توسط موسسه شبانه روزی کیان ارائه میشود. بیماریهای خونی و عروق برای شناسایی نیازمند آزمایش خون ، سونوگرافی داپلر و دیگر آزمایشات تشخیصی هستند. خدمات سونوگرافی در منزل شرق تهران می تواند همراه با ویزیت دکتر در منزل تان باشد.

پزشک متخصص نفرولوژی در منزل شرق تهران

کلیه ‌ها چندین عملکرد حیاتی را در بدن انجام می ‌دهند ، از جمله حذف مواد زائد و مایعات اضافی از خون ، حفظ تعادل الکترولیت‌ بدن و ترشح هورمون ‌ها با عملکرد هایی مانند کنترل فشار خون . پزشک نفرولوژی که به او نفرولوژیست نیز می ‌گویند ، پزشکی است که در بیماری‌ های مربوط به کلیه ‌ها تخصص دارد. او بیماری‌ هایی مانند عفونت کلیه ، بیماری مزمن کلیه و نارسایی کلیه را درمان می‌ کند.

صدور گواهی فوت در منزل

یکی از اقداماتی که پرشکان اعزامی از طریق موسسه شبانه روزی کیان انجام می دهند، صدور گواهی فوت در منزل است. شایان ذکر است که همه پزشکان، مجوز اینکار را ندارند اما موسسه کیان توانسته است زیر نظر وزارت بهداشت، کلیه خدمات مربوط به درمان و تایید پزشکی را کسب کرده و مقدمات آسایش بیماران و خانواده آنها را در امر گوااهی فوت فراهم کند. 

مناطق دریافت کننده ویزیت پزشک در منزل شرق تهران

خدمات درمانی تخصصی در منزل شرق تهران توسط شرکت های معتبر ارائه و پشتیبانی می شوند مرکز شبانه روزی کیان یکی از این شرکت های خدمات پزشکی و پرستاری در منزل است که وظیفه خدمات رسانی به ساکنان شرق تهران در محلات مشهوری چون تهرانپارس و منطقه هایی مثل منطقه 4 ، 14 ، 15 و.. را برعهده دارد. ویزیت پزشک در منزل شرق تهران در مناطق زیر انجام میشود:

دکتر در منزل تهرانپارس

ویزیت دکتر در منزل تهرانپارس به عنوان یک سپر از شما در برابر ابتلا به بیماریهای ناشی از آلودگی هوا ، صوتی و عفونت بیمارستانی عمل میکند. زیرا سرماخوردگی ساده در بیماران قلبی با تردد در سطح شهر ممکن است تبدیل به مسئله بغرنج شود. با همه گیری کرونا موسسات ارائه دهنده خدمات درمانی در خانه گسترش یافتند. موسساتی که انواع خدمات پزشکی شرق تهران از قبیل اعزام دکتر یا ویزیت پزشک در منزل تهرانپارس را به خوبی در خدمت بیماران ساکن فلکه اول ، دوم و سوم قرار می دهند. جالب است بدانید ارائه خدمات فقط مختص به حوزه خدمات پزشکی در منزل تهرانپارس نیست بلکه کلیه خدمات پرستاری در منزل از قبیل : تزریقات ، پرستار سالمند ، پرستار کودک ، وصل سوند ادرار یا معده ، وصل سرم در منزل تهرانپارس  و…در این منطقه با کادر مجرب صورت میگیرد.

ویزیت پزشک در منزل نارمک

هر بیماری که دارید نگران دسترسی به ویزیت پزشک در منزل نارمک نباشید. آیا می دانستید پزشک قادر به حمل تجهیزات پزشکی برای بررسی و معالجه بیماران در منزل می باشد یکی از این خدمات ارسال فیزیوتواپی در منزل نارمک می باشد. فیزیوتراپی همچون ویزیت پزشک در منزل شرق تهران جزء خدمات پزشکی در منزل است همانگونه که تزریقات از جمله خدمات پرستاری در منزل نارمک می باشد.

ویزیت در منزل پیروزی 

اگر به دنبال خدمات پزشکی در منزل محدوده پیروزی هستید یه بار برای همیشه خدمات ویزیت در منزل پیروزی را که توسط پزشکان مرکز شبانه روزی کیان ارائه میشود امتحان کنید تا برای همیشه کارهای درمانی خود را به آنها بسپارید. همچنین تزریق سرم در منزل پیروزی نیز با پرستاران مجرب در امر رگ گیری در دسترس شما خواهد بود.

نحوه ارائه ویزیت پزشک در منزل شرق تهران

اگر بعد از مطالعه سایت در صدد تقاضای ویزیت پزشک در منزل شرق تهران برآمدید می توانید برای تماس از شماره های درج شده در سایت استفاده کنید. اطلاعات خواسته شده را آماده کنید هنگام تماس آن را به کارشناس بگویید کارشناس نزدیک ترین و کارآمدترین نیرو به محل را به شما معرفی می کند بعد از توافق بر سر هزینه ویزیت پزشک در منزل شرق تهران از شما خواسته می شود آدرس خود را از طریق پیامک یا اپلیکیشن های موجود به شماره های خواسته شده ارسال کنید سپس زمان تقریبی حضور دکتر در منزل اعلام می گردد. کارشناسان هماهنگی ها را با متخصص انجام می دهد در کمترین زمان متخصص در منزل شما خواهد بود.

خدمات همزمان با ویزیت پزشک در منزل شرق تهران

اقدامات و فعالیت های پزشک در منزل شرق تهران در چندین دسته بزرگ تقسیم بندی می شوند پزشک برای انجام خدمات زیر در خانه هموطنان ساکن شرق تهران حضور می یابد:

 • گواهی فوت در منزل شرق تهران
 • فیزیوتراپی در منزل شرق تهران
 • سونوگرافی در منزل شرق تهران
 • اکو قلب در منزل شرق تهران
 • رادیولوژی در منزل شرق تهران
 • نوار مغز در منزل شرق تهران
 • ختنه نوزاد در منزل شرق تهران
 • تست خواب در منزل شرق تهران

پشتیبانی خدمات ویزیت پزشک در منزل شرق تهران

اگر در حین ویزیت پزشک در منزل شرق تهران شاهد تخلف یا نقص در ارائه خدمات بودید حتما با کارشناسان تماس بگیرید و نوع تخلف و کوتاهی پرسنل اعزامی را گزارش دهید. این مرکز به عنوان موسسه خصوصی هیچ گونه تخلفی را در زیر مجموعه خود تحمل نخواهد کرد و متناسب با مشکل به وجود آمده تدابیر لازم را اتخاذ خواهد کرد. این تدابیر ضمن عذرخواهی شامل : تغییر رویه کارکرد با فرد خاطی و صرف نظر کردن از اعزام او به منزل سایر هموطنان ، جایگزینی خدمات ، عودت هزینه مازاد گرفته شده توسط فرد خاطی از توافق اولیه و.. می باشد ویزیت دکتر در منزل شرق تهران را از ما بخواهید.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on facebook
Share on email
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on pinterest

یک پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.