موسسه پزشکی و پرستاری کیان آرامش و سلامتی را ارمغان می‌آورد.

موسسه کیان

تزریقات در منزل شرق تهران در کمترین زمان { شبانه روزی }

تزریقات در منزل شرق تهران | سرم تراپی در منزل شرق تهران . مرکز خدمات پرستاری در منزل کیان

تزریقات در منزل شرق تهران

بیماری ، زمان و مکان نمی شناسد ساکن شهر باشید یا روستا . روز باشد یا نصفه شب می تواند شما را دچار درد و رنج کند. در اینگونه مواقع ؛ شاید برای شما پیش آمده باشد که بر اثر بدن درد ، توان حرکتی نداشته باشید و آرزو کنید که پزشک برای ویزیت در منزل تهران حضور می یافت و مورد معاینه قرار می گرفتید. بدون گشتن در سطح شهر برای یافتن دارو ، داروهای تجویزی را در اختیار داشتید و تزریقات در منزل شرق تهران را تجربه می کردید. یا حتی آزمایشاتی که ممکن است متخصص برایتان بنویسد همانجا انجام شده و جواب آن برای پزشک ارسال شود. تمام اینها و بیشتر از این در اختیار شماست به شرط اینکه مرکز خدمات پزشکی و پرستاری کیان را برای ارائه خدمات تزریقات در منزل انتخاب کنید.

ویژگی تزریقات در منزل شرق تهران چیست؟

تزریقات شبانه روزی شرق تهران . وصل سرم در منزل شرق تهران

برای اینکه از تمام مزیت ها و ویژگی های در نظر گرفته ی یک خدمات بهره مند شوید نیاز است که آنها را بشناسید. شناخت این مزایا و ویژگی ها به انتخاب بهتر می انجامد. نتیجه این انتخاب ؛ دوری از عوامل زمینه ساز و خطر آفرین یا بازیابی سلامتی و بهبودی سریعتر بیماری هاست. ویژگی های تزریق در منزل شرق تهران که توسط موسسه کیان ارائه می شود به شرح زیر است : 

 • داشتن مجوز رسمی از وزارت بهداشت
 • کمترین زمان در اعزام کارشناس
 • داشتن تیم کارشناسی حرفه ای در گزینش
 • داشتن پرستاران خانم و آقا
 • تزریقات شبانه روزی در منزل شرق تهران
 • دیگر خدمات کیان: تزریق سرم در منزل شرق تهران
داشتن مجوز رسمی از وزارت بهداشت

کلیه خدمات درمانی که موسسه خصوصی کیان به هموطنان ارائه می دهد با مجوز رسمی از وزارت بهداشت بوده و تمام موازین قانونی را رعایت می نماید. البته خود شما بیشتر از ما به اهمیت این مجوز و سختی های اخذ آن واقفید. پس ، با خیال راحت پزشکان و پرستاران این مرکز را با یک تماس برای انجام تزریق شبانه روزی در منزل شرق تهران به خدمت بگیرید. 

تزریقات شبانه روزی در منزل شرق تهران

مهم نیست در ساعت 4 صبح بیمار شوید یا در روز های تعطیل نیاز به تزریق در منزل شرق تهران پیدا کنید ما وظیفه خود می دانیم که به صورت شبانه روزی و 24 ساعته در طول هفته ، انواع پزشک متخصص و پرستار با تجربه را برای ارائه خدمات پزشکی در منزل اعزام کنیم. عمل به تعهد در رابطه با تزریقات شبانه روزی در منزل شرق تهران باید بدون وقفه باشد که ما تمام همت خود را در راستا به کار گرفته ایم و تاکنون موفق بوده ایم.

کمترین زمان در اعزام کارشناس

موسسه کیان به دلیل داشتن شعب مختلف در سطح پایتخت ، کمترین رکورد زمانی را در اعزام متخصص یا کارشناس پرستاری به منزل بیماران برای انجام تزریقات در منزل جنوب شرق تهران یا شمال شرق تهران ثبت نموده است. وقتی کل پایتخت ، زیر چتر درمانی مرکز شبانه روزی کیان قرار دارد. پس ، تفاوتی در زمان فرستادن نیرو به محلات شرق تهران مثلا منطقه 4 یا منطقه 14 وجود ندارد. زیرا نیروهای موجود در نزدیک ترین فاصله زمانی شما جهت ارائه خدمات تزریقات در منزل شرق تهران فرستاده می شوند.  

داشتن تیم کارشناسی حرفه ای در گزینش 

برای اینکه یک موسسه را برای انجام خدمات تزریقات در منزل شرق تهران انتخاب کنید مطمئنا به دنبال کسب اطلاعاتی از قبیل : مدارک پرسنلی فرد اعزامی ، مدارک معتبر تحصیلی ، مهارت علمی و عملی بالا ، حُسن شُهرت ، سابقه فعالیت چند ساله در بیمارستان های مطرح کشور ، اخلاق مداری ، قانون مداری و… هستید. البته دستیابی به همه اینا وقتی که از شدت درد به خود می پیچید اصولا برای شما مقدور نیست. خواهشمندیم این کار را به افراد خبره در این کار بسپارید. موسسه کیان بهترین کارشناسان را برای سنجش این اطلاعات و گزینش بهترین افراد برای انجام سرم تراپی در منزل کرج و شرق تهران به خدمت گرفته و فقط کافیست کارت هویتی فرد اعزامی را چک کنید.

داشتن پرستاران مجرب خانم و آقا

همه می دانیم که بیماران در پی بهره مندی از خدمات پرستاری در منزل با پرستاران خانم و یا آقا هستند. یقینا اولویت خانم ها برای انجام تزریقات بانوان در منزل شرق تهران ، خصوصا هنگامی که تزریق به پشت یا باسن در ساعت بعد از نیمه شب باشد انتخاب پرستار خانم است. تزریق واکسن گارداسیل در شرق تهران یا حجامت در منزل شرق تهران نیز می تواند یکی از انتخاب های شما باشد. 

مزایای تزریقات شبانه روزی در منزل شرق تهران

حفاظت از آلاینده ها

انجام تزریقات شبانه روزی در منزل شرق تهران ، شما را از آلودگی هوا ، آلاینده های صوتی و عفونت های بیمارستانی مصون میدارد.

ذخیره نیرو و روحیه

انجام تزریقات در خانه موجب کاهش تردد و خستگی ، حفظ روحیه در اثر ندیدن بیماران بدحال و درمان در محیط امن می شود.

توجه و تمرکز بیشتر

ذهن پرستار درگیر انجام کارهای چندین بیمار به طور همزمان نیست در نتیجه تمرکز در انجام تزریق در منزل شرق تهران بالا خواهد بود.

خدمات همزمان

وقتی پرستار بتواند در خانه حضور یابد چرا متخصص یا تجهیزات عکسبرداری نتوانند؟ امروزه کلیه اقدامات درمانی در خانه انجام می شوند.

صرفه جویی در زمان

صرف زمان برای پیدا کردن درمانگاه باز ، ماندن در ترافیک یا صف طولانی و.. موجب شده تزریقات شبانه روزی در منزل شرق تهران بصرفه باشد.

اطلاعات مورد نیاز قبل از تماس

 1. نام و نام خانوادگی 
 2. حساسیت دارویی
 3. توان حرکتی 
 4. جنسیت 
 5. وزن و سن
 6. بیماری زمینه ای

اطلاعات مورد نیاز برای سرم تراپی شرق تهران

وظایف پرستار در تزریقات در منزل شرق تهران

آماده سازی محیط

شرایط محیط مثل خصوصی بودن مکان به ویژه اگر تزریق آمپول به پشت باشد، میزان تهویه و نور محیط ، استفاده از ماسک ( شرایط کرونا ) و.. در انجام موفقیت آمیز تزریق در منزل شرق تهران مهم بوده و توسط پرستار به حالت ایده آل در میاید.

چکاپ علائم بیمار

هر لحظه امکان تغییر علائم بیمار در حین انجام تزریق در منزل شرق تهران وجود دارد لذا پرستار ؛ ثبت علائم حیاتی و بالینی از قبیل : تنفس ، فشار خون و.. را قبل ، حین و بعد از تزریق را برای جلوگیری از ایجاد شرایط اضطراری بر عهده دارد.

انجام تزریقات در خانه

ابتدا اقدامات لازم مانند : ضد عفونی کردن محل تزریق و دست های  پرستار، انتخاب آمپول مورد نیاز برای تزریق در منزل شرق تهران ، نوع پوزیشن ( در تزریق عضلانی ) صورت گرفته سپس تزریق انجام می شود.

آموزش اقدامات احتیاطی 

بعد از انجام تزریقات در منزل شرق تهران ممکن است لازم باشد به بیمار و اطرافیان او درباره : نوع برخورد با بیمار ، غذا خوردن یا نخوردن بعد از تزریق ، اقدامات بعدی در روند درمان و عوارض تزریق توضیحاتی توسط پرستار داده شود.

انجام انواع تزریقات .

تزریق در منزل شرق تهران برای کدام داروهاست؟

متخصصان برای رساندن دارو ها به سلولهای هدف از روش های مختلفی استفاده می کنند از روش خوراکی گرفته تا تزریق ، نمونه ای از این اقدامات است. خود تزریق نیز شیوه های متفاوتی دارد که در 4 دسته اصلی 1. تزریق وریدی 2. تزریق عضلانی 3 . تزریق جلدی 4. تزریق زیر جلدی تقسیم بندی می شود. اگر داروی شما نیاز به هر یک از این تزریقات داشته باشد، می توانید روی خدمات تزریق در منزل شرق تهران که به صورت 24 ساعته ارائه می شود ، حساب کنید.

تزریق وریدی

تزریق وریدی یعنی اینکه دارو را مستقیما به رگ دست یا پا وارد کنیم. بیشترین سرعت عملکرد دارو در تزریق وریدی است. سرم تراپی در منزل شرق تهران در زیر گروه تزریق وریدی قرار می گیرند. معمولا داروهایی که برای اثرگذاری بهتر به زمان کوتاه با ریتم ثابت نیاز دارند از طریق تزریق داخل رگ وارد بدن می شوند. شما کافیست فقط نام دارو خود را بگویید پرستاران اعزامی بهترین شیوه تزریق در منزل شرق تهران را برای شما انجام خواهند داد.

تزریق عضلانی

این نوع تزریق از رایج ترین شیوه های تزریقات در منزل شرق تهران می باشد که در آن عضلات بازو ، ران و باسن مورد استفاده قرار می گیرند. تزریق نوروبیون در منزل شرق تهران از جمله خدمات مرکز کیان است که به روش تزریق عضلانی انجام می شود. زدن انواع آمپول به پشت زنان یا مردان ، تزریق واکسن های پیشگیری کننده مثل آنفولانزا ، داروهای تقویتی مثل ب کمپلکس ، داروهای آنتی بیوتیک مثل پنی سیلین و.. چند نمونه از نیاز شما به تزریقات در منزل شرق تهران از نوع عضلانی می باشد.

در صورت نیاز کلیک کنید: مراکز فروش واکسن گارداسیل در تهران 

تزریق زیر جلدی

این نوع تزریق ، دارو را به زیر پوست شکم ، ران و بازو می رساند. از تزریق زیر جلدی در درمان سرطان ، بیماری های مزمن و مشکلات پوستی استفاده می شود. خدمات تزریقات در منزل شرق تهران با اعزام پرستار با تجربه به شما در تزریق زیر جلدی نیز کمک می کند. 

تزریقات جلدی

کمترین درخواست ها برای تزریقات در منزل شرق تهران متعلق به تزریقات جلدی است که در آن دارو به پوست ( بیرونی ترین لایه بدن ) تزریق می شود اکثرا برای تست حساسیت به پنی سیلین یا بیماری هایی نظیر سل از این نوع تزریق در منزل شرق تهران استفاده می شود. در صورتی که برای نوشتن نسخه یا مشاوره درباره بیماری های تنفسی یا سرطان های این قسمت از بدن به نظر متخصص ریه نیاز داشتید خدمات دکتر در منزل شرق تهران شبانه روزی را درخواست کنید.

هزینه تزریق شرق تهران . قیمت تزریقات شبانه روزی شرق تهران . نرخ تزریق سرم در در منزل شرق تهران . تعرفه سرم شرق تهران

هزینه تزریقات در منزل شرق تهران

 اگر خواستار فهمیدن قیمت تمام شده هزینه انجام تزریقات در منزل شرق تهران هستید باید بدانید نوع تزریق ، مواد و ابزار مورد استفاده ، مسافت طی شده ، مدت زمان حضور پرستار در منزل ، استفاده از پرستار در ساعات شبانه و تعداد تزریق در برآورد هزینه کلی اثر گذارند.

 قیمت پایه هر خدمات توسط وزارت بهداشت به موسسات و مراکز خدمات پرستاری در منزل شرق تهران در سال 1403 ابلاغ شده است که در هنگام تماس  بعد از شنیدن شرایط بیمار اعم از : تعداد تزریق ، نوع تزریق و… و برآورد کلی به صورت مجموع به متقاضیان تزریقات در منزل شرق تهران اعلام می گردد.

تزریق سرم در منزل جنوب تهران

نحوه تقاضای تزریق در منزل شرق تهران

بعد از مطالعه مطالب این صفحه اگر تمایل داشتید که تزریقات در منزل شرق تهران را از طریق مرکز خدمات پرستاری کیان انجام دهید با خطوط درج شده در سایت تماس گرفته و تقاضای خود مبنی بر انجام تزریق در منزل شرق تهران یا زدن آمپول در خانه شرق تهران را مطرح می کنید.

 شرایط خود از قبیل : نوع و نام دارو ، جنسیت بیمار ، سن ، حساسیت های دارویی ، توان حرکتی و.. را به کارشناسان اطلاع می دهید. کارشناسان با در نظر گرفتن نزدیک ترین نیرو به محل ؛ یک برآورد از هزینه انجام داده و به شما اطلاع می دهند.

 در صورت توافق بر سر قیمت تزریقات در منزل شرق تهران از شما خواسته می شود تا آدرس یا لوکیشن محل مورد نظر را از طریق پیامک یا اپلیکیشن های موجود به خطوط گفته شده توسط کارشناسان ارسال نمایید پرستار در کمتر از یک ساعت ( با احتساب ترافیک یا بارندگی ) در خانه شما خواهد بود.

تماس با ما

فواید تزریق در منزل شرق تهران

اگر بخواهید مزایای یک شیوه درمانی را بدانید، باید دو نمونه مشابه را مقایسه کرده و بهترین آن را انتخاب نمایید اکنون ما دریافت خدمات تزریق در منزل شرق تهران را با مراجعه به مراکز پزشکی مقایسه می کنیم.

در صورت تمایل کلیک کنید: تزریقات در منزل جنوب تهران 

 • بیمارستان ها منبع آلودگی میکروبی و عفونت های بیمارستانی هستند با درخواست تزریق در منزل شرق تهران از آلوده شدن به عوامل میکروبی دور هستید.
 • جابه جایی بدون داشتن بیماری با خستگی و کوفتگی بعدش همراه است حال آنکه بیمار هم باشی این خستگی دو چندان می شود با ماندن در خانه و دریافت داروی تزریقی در منزل شرق تهران از اینگونه خسته شدن ها خبری نیست.
 • پیشگیری از بیماری های مزمن تنفسی و قلبی از مزایای تزریقات در منزل شرق تهران می باشد زیرا کمتر در معرض آلودگی هوا و استرس حوادث رانندگی هستید.
 • هنگام تزریق داروی شیمی درمانی در منزل شرق تهران ، پرستار به درمان تخصصی شما می پردازد در نتیجه کارایی و درصد موفقیت آمیز بودن این روش بالاست.
 • روحیه شما به خاطر بودن عزیزان در محیط امن خانه و ندیدن صحنه های دلخراش بیمارستان بالا خواهد بود مخصوصا اگر برای تزریقات در منزل شرق تهران برای کودکان باشد ترسی نخواهند داشت. 

تزریقات در منزل محدوده پاسداران

آیا می دانستید می توانید علاوه بر درخواست انواع تزریق یا تزریقات در منزل محدوده پاسداران ، متخصص داخلی در منزل را نیز تقاضا کنید. معمولا بعد از بیماری و مشاهده علائم فشار خون ، سرگیجه ، سر درد ، حالت تهوع و.. اولین فکری به ذهن می رسد ، مراجعه به پزشک است که امروزه امکان حضور دکتر در منزل شرق تهران شبانه روزی فراهم شده بعد از معاینه ممکن است برای شما انجام آزمایش و نمونه گیری ادرار و خون تجویز شود یا تزریقات در منزل منطقه پاسداران مدنظر متخصص باشد که با اعزام پرستار قابل انجام است.

تزریق در منزل منطقه 4 تهران

منطقه 4 تهران از محلات و ناحیه های زیادی تشکیل شده از تهرانپارس غربی و شرقی گرفته تا حکیمیه ، استخر ، لویزان جزء این منطقه محسوب می شوند. تزریق در منزل منطقه 4 تهران یکی از رضایت بخش ترین خدمات درمانی است که توسط پرسنل اعزامی کیان انجام شده است.

اینجا درباره هزینه و نحوه اعزام پرستاران بخوانید: تزریقات در منزل غرب تهران

تزریقات در منزل شرق تهران برای چه کسانی است ؟

سالمندان

گاهی اوقات قشر سالمند و سالخوردگان نیز چه به عنوان درمان و چه برای واکسن به تزریقات نیاز پیدا می ‌کنند. این افراد و کسانی که با مشکلات جسمی و حرکتی دست و پنجه نرم می ‌کنند ، به سختی می‌ توانند از خانه بیرون بیایند یا جا به جا شوند. برای این افراد بسیار سخت است که برای انجام تزریقات خود به درمانگاه و بیمارستان روند اما با استفاده از خدمات تزریقات در منزل شرق تهران این عزیزان می ‌توانند تزریقات خود را بدون هیچگونه دردسری توسط پرستاران قابل اعتماد کیان انجام دهند و از مراجعه به مراکز درمانی شرق تهران جهت تزریقات بی نیاز شوند.

تزریق در کودکان

انجام تزریقات در کودکان به دلیل بد رگ بودن یا نداشتن عضله کافی با مشکلاتی مواجه است که پرستاران مجرب را می طلبد. مرکز شبانه روزی کیان، بهترین پرستاران تهران را به صورت 24 ساعته در اختیار شما برای انجام تزریقات کودکان در منزل شرق تهران قرار می دهد. 

تزریقات بانوان

حفظ شئونات اسلامی در کنار رعایت دستورالعمل های سازمان جهانی بهداشت برای انجام تزریقات بانوان از اولویت های ما می باشد بدین منظور، پرستاران مجرب خانم را برای آمپول زدن به زنان و انجام کلیه تزریقات در منزل شرق تهران اعزام می کنیم.

تزریقات مردان

در برخی از موارد ممکن است برای درمان بیماری های خاص مردان به تزریق دارو در منزل شرق تهران نیاز باشد در این صورت می توانید اعزام پرستاران مجرب آقا را از مرکز شبانه روزی کیان بخواهید.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on facebook
Share on email
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on pinterest