موسسه پزشکی و پرستاری کیان آرامش و سلامتی را ارمغان می‌آورد.

موسسه کیان

باز کننده قاعدگی قوی ( مواد خوراکی _ موثرترین دارو)

گاهی پیش می آید که به دلیل سفر زیارتی ، خواهان جلو افتادن دوره قاعدگی خود باشید یا از این که دیر پریود شده اید نگران هستید این در حالیست که هنوز به سن یائسگی و قطع چرخه پریودی نرسیده اید. معمولا در اینگونه مواقع ، به دنبال یافتن سریع ترین روش باز شدن قاعدگی در طب سنتی یا پزشکی پیشرفته خواهید بود . مژده که ما در این مقاله به معرفی باز کننده قاعدگی قوی ( خوراکی و دارویی ) پرداخته ایم . پاسخ پرسش های خود از قبیل برای زیاد شدن خون قاعدگی چی بخوریم را اینجا خواهید یافت.

 پاکسازی و سرعت بخشیدن به تصفیه خون با انجام فصد خون در منزل 

باز کننده قوی پریودی

سریع ترین روش باز شدن قاعدگی در طب سنتی

شاید باورتان نشود که استفاده کردن از مواد ساده و ارزان می تواند به شما در دستیابی به سریع ترین روش باز شدن قاعدگی در طب سنتی کمک کند. این مواد عبارتند از :

اسپند برای باز شدن قاعدگی

یکی از راه هایی که برای باز شدن قاعدگی پیشنهاد میشود، استفاده 40 روزه از اسپند می باشد. روش مصرف آن ساده بوده و کافیست که هر شب ، قبل از خواب 3-4 دانه اسپند را بخورید.

درمان عقب افتادن پریود با سیاه دانه

برای استفاده از سیاه دانه به عنوان دارویی برای باز شدن قاعدگی ، باید به ساختن یک ترکیب فکر کنید. 200 گرم از عسل را به همراه 100 گرم از سیاه دانه به روش زیر مخلوط کرده و روزانه 1 قاشق مرباخوری از آن میل نمایید :

  • ابتدا سیاه دانه را که دارای طبع گرم است، بخیسانید. سپس آب آن را بگیرید.
  • در یک ظرف شفاف و قابل دید ریخته و به آن عسل اضافه کنید.
  • ترکیب را به خوبی هم زده و بعد از چند هفته ، شروع به مصرف کنید.
  • حتما در یک محیط خنک و دور از نور آفتاب نگه دارید.

شاید برایتان جالب باشد: علائم گرفتگی عروق قلب را زودتر از حمله قلبی تشخیص دهید

آویشن برای پریود شدن 

خواص ضدعفونی کنندگی آویشن به همراه طبع گرم آن باعث است که از این ماده به عنوان یک باز کننده قاعدگی قوی یاد شود. زیرا عفونت موجود در رحم را از بین برده و همزمان ، رحم را برای مبارزه با سایر امراض تقویت می کند چرخه قاعدگی را ثبات بخشیده و باروری را تسهیل می نماید. مصرف آویشن برای پریود شدن به دین صورت است : 

هر شب 20 گرم از آویشن را در قوری دارای یک لیوان آب جوش ریخته و روی حرارت ملایم کتری قرار دهید.

 حدود 10 دقیقه ، منتظر دم کشیدن آن بمانید. سپس بخورید. در نظر داشته باشید که تاثیر گیاهان دارویی در جلو افتادن پریود ، حداقل یک پروسه 40 روزه است.

تشخیص دقیق علت بیماری قلبی با انجام اکو قلب در منزل

گلپر برای افزایش خون قاعدگی

جلو انداختن قاعدگی با مصرف پودر گلپر نیز اتفاق می افتد. مصرف متوالی و روزانه 3 و نیم گرم از پودر گلپر برای باز شدن قاعدگی را بنا به توصیه های طب سنتی ادامه دهید.

زعفران برای پریودی

زعفران ، یکی از موادی است که پزشکان ، مصرف آن را برای بانوان باردار به دلیل احتمال خونریزی و سقط جنین منع کرده اند. زیرا باعث انبساط عضلات رحم و شروع خونریزی می شود. اگر خواستار باز شدن قاعدگی یا کاهش درد ناشی از آن هستید ، می توانید دم نوش زعفران برای پریودی را امتحان کنید.

عرق رازیانه برای پریود شدن 

در صورتی که علت عقب افتادن قاعدگی ، مسائل هورمونی باشد باید به مصرف عرق رازیانه برای پریود شدن فکر کرد. زیرا عرق رازیانه باعث ایجاد تعادل هورمونی در بدن زنان شده و سیکل پریودی را منظم می کند. البته مصرف آن برای مردان باید با احتیاط باشد.

اینجا بخوانید  : لک و جوش از علائم سرطان پوست است؟

عرق زنیان برای رفع عقب افتادگی پریود

طبع گرم و بوی تند گیاه زنیان از شاخصه های این عرق گیاهی برای درمان عقب افتادگی پریود است. البته دم کرده چای زنیان به همراه افزودن کمی آب لیمو به آن ، نیز به جلو انداختن قاعدگی کمک می کند. در نظر داشته باشید که مصرف بیش از حد آن ممکن است عواقب خطرناکی داشته باشد.

گیاه عروسک پشت پرده و باز شدن پریودی

با اینکه گیاه عروسک پشت پرده دارای طبع سرد و خشک است ، به عنوان یک ضد عفونی کننده قوی ، ضد التهاب و ضد ویروس شناخته میشود در مجموع باید گفت : با تقویت سیستم ایمنی از بروز اختلالات و مشکلات رحمی جلوگیری کرده و سیکل منظم قاعدگی را رقم می زند. طریقه مصرف گیاه عروسک پشت پرده برای قاعدگی اینگونه است که مقدار ۵ تا ۱۰ گرم از این گیاه را در یک لیوان آب جوش جوشانده و یا دم کرده و روزی سه بار نوش جان کنید.

باز کننده قوی پریودی

داروی باز کننده قاعدگی قوی

پزشک ، برای زنانی که دچار به سن یائسگی نرسیده اند و به طور مداوم با عقب افتادگی قاعدگی مواجه می شوند، تزریق آمپول مدروکسی پروژسترون را تجویز می کند. شما می توانید با بهره گیری از خدمات تزریقات در منزل قزوین یا تهران برای درمان عقب ماندگی پریود خود اقدام کنید. شرکت خدمات سلامتی در منزل کیان به صورت شبانه روزی و در 7 روز هفته ، آماده اعزام پزشک و پرستار به منزل شماست.

برای زیاد شدن خون قاعدگی چی بخوریم 

در بالا به معرفی چندین ماده غذایی موثر در جلو انداختن قاعدگی و نحوه مصرف آنها اشاره شد.پس در پاسخ به اینکه برای زیاد شدن خون قاعدگی چه بخوریم ؟ باید گفت : اسپند ، زعفران ، عرق رازیانه ، عرق زنیان ، آویشن ، گلپر ، سیاه دانه و.. همگی موثر هستند ، به شرط آنکه به طور مداوم و تحت نظر پزشک طب سنتی استفاده شوند.