موسسه پزشکی و پرستاری کیان آرامش و سلامتی را ارمغان می‌آورد.

موسسه کیان

تزریقات در منزل قزوین [ تزریق شبانه روزی + پرستار مجرب ]

تزریقات در منزل قزوین

تزریقات در منزل قزوین 

دیگر نمی توان بدون تردید گفت که رفتن به بیمارستان برای معاینه یا تزریق دارو، بهترین راه حل است. قبل از همه گیری کرونا ، فعالیت شرکت های پرستاری در قزوین به ندرت دیده میشد. مردم با بروز کرونا و ایجاد محدودیت های رفت و آمد به استفاده از خدمات اینترنتی به ویژه خدمات سلامتی در منزل روی آوردند. مرکز شبانه روزی کیان با اخذ مجوز از وزارت بهداشت، اقدام به گزینش بهترین پرستاران از نظر مهارت پرستاری ، مدارک علمی معتبر، اخلاق مداری، پیشینه و سابقه درخشان برای انجام تزریقات در منزل قزوین نموده است.

تزریقات در منزل قزوین

اهمیت توجه به انجام تزریق در منزل قزوین

کسی به جز خود بیمار نمی تواند رنج حرکت با درد و سختی ایستادن در نوبت ویزیت و تزریقات را تحمل کند. در حالیکه با انجام تزریق در منزل قزوین ، بسیاری از عوامل مخرب در روند بازیابی سلامتی حذف میشوند. وجود عفونت های بیمارستانی یا ترس کودکان از حضور در محیط مراکز درمانی ، خصوصا برای آمپول زدن از دیگر علل اهمیت دریافت خدمات پرستاری در منزل قزوین است که به شما ارائه میشود.

محدودیت هایی مانند : نداشتن توان حرکتی یا همراه بیمار در قزوین ممکن است دلیل برخی از بیماران برای گرفتن خدمات پرستاری در خانه شان باشد.

درد و خستگی خود را با خدمات ماساژ درمانی در منزل کم کن !

انواع تزریقات در خانه قزوین

مرکز کیان آماده است تا انواع تزریقات را در خانه بیماران ساکن در استان قزوین انجام دهد. از تزریق عضلانی گرفته تا تزریق در رگ ( وریدی ) توسط پرستاران مجرب اعزامی توسط موسسه پرستاری کیان  انجام می شوند. ابتدا توضیحی درباره انواع تزریقات و چگونگی نحوه تزریق :

تزریق وریدی : به تزریق دارو داخل رگ گفته میشود. سرعت رسیدن دارو به بیمار در این نوع از تزریق بیشتر از سایر تزریقات است. هنگامی که زمان حیاتی برای زنده ماندن بیمار کم است یا دارو در طی گوارش از بین می رود ؛ از این نوع تزریق در منزل قزوین استفاده میشود. 

تزریق عضلانی : همانگونه که از نامش مشخص است از عضله برای تزریق دارو استفاده می شود. معمولا عضلات ران ، بازو و باسن بدین منظور انتخاب می شوند. در تزریق عضلانی ، زاویه سوزن با عضله 90 درجه می باشد.

تزریق جلدی : هرچه هدف تزریق دارو به سمت لایه های خارجی پوست پیش رود، سرعت رسیدن دارو به بدن و محدوده گردش آن کاهش می یابد. به طور مثال تزریق جلدی نسبت به تزریق عضلانی ، از عمق و محدوده کمتری برخوردار است.

تزریق زیر جلدی : از این نوع تزریق بیشتر برای : تست حساسیت پنی سیلین ، تست توبرکولین و… استفاده می شود. جوان سازی پوست ازدیگر هدف هایی انجام تزریق زیر جلدی است که اکثرا توسط خانم ها مورد استقبال قرار گرفته است.

همین امروز تصمیم بگیر : درمان زردی نوزاد در منزل

تزریقات در منزل قزوین توسط خانم

نحوه ارائه تزریق شبانه روزی در منزل قزوین

در هر ساعت از شبانه روز که به خدمات تزریقات در منزل قزوین نیاز داشتید؛ می توانید با شماره های داخل این سایت تماس بگیرید . کارشناسان ما آماده پاسخگویی و اعزام نیرو به محل مورد نظر شما برای ارائه خدمات پرستاری در استان قزوین هستند.

قبل از تماس به اطلاعاتی همچون : سن و وزن بیمار، جنسیت و توان حرکتی او، تعداد و نوع تزریق، داشتن حساسیت دارویی، نام داروهای مصرفی احتیاج خواهید داشت. 

بعد از تماس با مرکز خدمات پرستاری در قزوین و ارائه اطلاعات گفته شده ؛ قیمت تزریقات در منزل قزوین توسط کارشناسان به شما اعلام میگردد. در صورت توافق ، پرستار در کمتر از 45 دقیقه در خانه شما خواهد بود.

گستردگی شرکت کیان محدود به یک استان نیست : انجام تزریقات در منزل کرمانشاه

دلایل انتخاب کیان برای انجام تزریق در خانه قزوین 

اعتماد ، حرف اول را در انتخاب یک شرکت خصوصی برای ارائه خدمات پزشکی و پرستاری در منزل قزوین می زند. شما به دلایل زیر می توانید به مرکز شبانه روزی کیان اعتماد کنید:

  • سابقه بالای 20 سال و گستردگی خدمات
  • پشتیبانی کامل خدمات تزریقات در منزل قزوین

قیمت تزریقات شبانه روزی در منزل قزوین

تعداد و نوع تزریق ، تعیین کننده در قیمت تزریقات در قزوین هستند. همچنین هزینه تزریقات شبانه روزی در منزل قزوین در مقایسه با ساعات روز کمی افزایشی است. از آنجایی که مرکز کیان ، یک موسسه خدمات پرستاری خصوصی و رابط بین کادر درمان و بیمار است هماهنگی با نیروها در ایام تعطیلات رسمی نیازمند کسب رضایت دو طرف می باشد. آموزش یا انجام تزریقات در منزل قزوین در ایام تعطیل با اندکی افزایش تعرفه همراه خواهد بود که در دستورالعمل های وزارت بهداشت نیز گنجانده شده است. پس ، آگاهی از شرایط و نیازهای بیمار برای برآورد دقیق نرخ تزریق در خانه قزوین الزامی است.

از علل و مزایای انجام تست خواب در منزل چه می دانید ؟

دلایل انتخاب کیان برای انجام تزریق در خانه قزوین

اعتماد ، حرف اول را در انتخاب یک شرکت خصوصی برای ارائه خدمات پزشکی و پرستاری در منزل قزوین می زند. شما به دلایل زیر می توانید به مرکز شبانه روزی کیان اعتماد کنید:

  • سابقه بالای 20 سال و گستردگی خدمات
  • پشتیبانی کامل خدمات تزریقات در منزل قزوین
  • اعزام پرستاران خانم و آقا برای انجام تزریق
  • داشتن مجوز رسمی و فعالیت قانونی این مرکز
  • تزریقات و پانسمان در قزوین در سریع ترین زمان
  • انجام تزریقات 24 ساعته در هفت روز هفته

اینجا درخواست دهید: خرید واکسن گارداسیل قزوین

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on facebook
Share on email
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on pinterest