غرب تهران

02188590855

شمال و شرق تهران

02122096805

جهت اعزام زیر ۴۵ دقیقه پرستار و پزشک تماس بگیرید

سایر مناطق تهران

موسسه پزشکی و پرستاری کیان آرامش و سلامتی را ارمغان می‌آورد.

موسسه کیان

ویزیت پزشک در منزل لواسان

ویزیت پزشک در منزل لواسان

ویزیت دکتر در منزل لواسان

تا به حال در موقعیتی گیر کرده اید که با وجود درد ، مجبور به رانندگی باشید تا خود را به مراکز درمانی برسانید؟ یا هوای بیرون خانه حالتان را بدتر کند؟ اینکه جز گروههای حساس باشید و آلودگی هوا برای شما سم باشد؛ یا اینکه دو نصفه شب به دنبال مراکز درمانی باز یا داروخانه برای پیدا کردن داروی مد نظرتان باشید، همه اینا و بیشتر از اینا نشان می دهد که فقط بیماران کم توان حرکتی یا بستری شده در منزل نیستند که به ویزیت پزشک در منزل لواسان احتیاج پیدا می کنند. بلکه ویزیت دکتر در منزل لواسان به همه گروه های سنی با هر جنسیتی پیشنهاد می شود.

برای دریافت مشاوره کلیک کنید

ویزیت با انواع متخصص در منزل لواسان

اگر در پی یک مرکز خدمات پزشکی در لواسان می گردید که تقاضای ویزیت در منزل لواسان را برای حضور پزشک عمومی یا متخصص مطرح کنید. با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید تا پزشکانی در گرایش های زیر در اختیار شما قرار گیرند:

دلایل انتخاب مرکز خدمات پزشکی کیان

انتخاب یک مرکز خدمات پزشکی در منزل را نباید سَرسَری گرفت زیرا اینجا بحث سلامتی مطرح است. حتی اگر برای ماشین شما مشکلی پیش بیاید، دست چندین تعمیرکار نمی دهید. الان که پای جان انسان ها وسط است و ممکن با انتخاب غلط در رابطه با ویزیت پزشک در منزل لواسان شبانه روزی، مسیر بازگشتی وجود نداشته باشد و زمان طلایی درمان را از دست بدهید. به دلایل زیر می توانید به مرکز شبانه روزی کیان اعتماد کنید:

ویزیت متخصص در منزل لواسان

مجوز رسمی از وزارت بهداشت

یکی از راههای اثبات قانون مداری ؛ داشتن مجوز رسمی از وزارت بهداشت می باشد. مرکز کیان با همین مجوز ، اقدام به گزینش افراد با تجربه ، دارای حُسن شهرت و اخلاق مدار نموده و خدمات درمان در منزل را در 3  استان تهران ، البرز و کرمانشاه ارائه می دهد. پزشک در خانه لواسان ، یکی از این خدمات است. 

گستردگی خدمات پزشکی و پرستاری

با مرکز کیان ؛ دسترسی به انواع متخصص خانم و آقا با گرایش های مختلف برای پزشک در منزل لواسان شبانه روزی ، پرستاران مجرب بیمارستانی ، اجاره تجهیزات پزشکی ( تخت ، فتوتراپی ، کپسول اکسیژن و..) یا انجام انواع عکسبرداری ها در منزل مثل رادیولوژی ، سونوگرافی ، اکو و نوار قلب و… خواهید داشت.

دکتر در منزل لواسان شبانه روزی 

مراکز درمانی 24 ساعته معدودی در سطح شهر تهران وجود دارند که بتوانند همه نیاز های دارویی یا دسترسی به متخصص مربوطه شما را برطرف سازند. ویزیت در خانه لواسان شبانه روزی در روز های تعطیل مثل پنج شنبه و جمعه به اصطلاح در کل 365 روز سال در ارائه می شود. 

پشتیبانی کامل ویزیت متخصص لواسان

درصد بروز مشکل در حین ارائه خدمات پرستاری در منزل لواسان صفر نیست. هر گونه : انتقاد ، پیشنهاد ، رضایتمندی و.. را با کارشناسان در میان بگذارید تا مسئولان مرکز کیان با توجه به مشکل پیش آمده تصمیمات لازم را اتخاذ کنند. ارائه خدمات ویزیت پزشک در منزل لواسان 24 ساعته با پشتیبانی کامل خواهد بود.

کمترین سرعت اعزام پزشک

ثانیه ها نجات دهنده انسان در شرایطی مثل حمله قلبی اند. در این گونه مواقع ؛ سرعت اعزام پزشک در منزل لواسان اهمیت بالایی دارد. مرکز شبانه روزی کیان با داشتن شعب مختلف در سطح تهران ، کمترین سرعت برای اعزام ویزیت پزشک در منزل لواسان را به خود اختصاص داده است.

هزینه پزشک در منزل لواسان

مولفه های زیادی در تعیین هزینه پزشک در منزل لواسان موثر هستند از جمله آنها می توان به : نوع پزشک درخواستی ( عمومی یا متخصص ) ، استفاده از تجهیزات همراه مثل اکو و نوار قلب در منزل توسط متخصص قلب ، درخواست در ساعات شبانه یا تعطیلات ، مدت زمان ویزیت پزشک در منزل لواسان ( یک ساعت یا بیشتر ) ، لوازم به کار برده شده مثلا تست پاپ اسمیر برای متخصص زنان ، مسافت طی شده و.. اشاره کرد. 

پس نمی توان بدون دانستن احتیاجات بیمار ، قیمت یا تعرفه دکتر در منزل لواسان را به طور مقطوع در اینجا بیان کرد. البته وزارت بهداشت در سال 1401 با در نظر گرفتن تمام شرایط برای هر مولفه، یک قیمت پایه به موسسات ارائه دهنده خدمات درمان در منزل لواسان ابلاغ نموده است. بعد از تماس و بیان شرایط شما برآورد هزینه ویزیت متخصص در منزل لواسان ؛ توسط کارشناسان  صورت گرفته و به شما گفته می شود. 

مزایای ویزیت در منزل لواسان ؟

اولین و مهم ترین مزیت استفاده از ویزیت پزشک در منزل لواسان می تواند پیشگیری از تشدید بیماری باشد. برای مثال اگر دچار شکستگی در استخوان شده باشید میدانید کمترین تکان ممکن است موجب پارکی پوست و بدتر شدن شرایط شود لذا در خانه ماندن و تقاضای حضور متخصص در منزل لواسان بهترین گزینه درمانی است. سایر مزایای ویزیت در منزل لواسان عبارتند از :

 • دریافت اختصاصی درمان ( تمرکز و دقت بیشتر پزشک در منزل لواسان )
 • دور ماندن از بیماریهای مسری تنفسی مثل آنفولانزا ، کرونا و سرماخوردگی
 • کاهش احتمال ابتلا به بیماری هایی نظیر آسم یا بروز حمله قلبی
 • عدم مواجهه با بیماران بدحال در بیمارستان و حفظ روحیه
 • ترس کمتر علی الخصوص در کودکان در منزل لواسان
 • استفاده از سایر خدمات مانند تزریقات در منزل شبانه روزی 
 • بجای صرف زمان در ترافیک یا صف های پشت درب مطب ها آن را به استراحت و درمان اختصاص می دهید.
 • خدمات پزشکی را همراه با حفظ کرامت خود دریافت می کنید. 

وظایف دکتر در خانه لواسان

اگر بنا به هر دلیلی تقاضای ویزیت متخصص در خانه لواسان را از طریق موسسه کیان داشتید، باید منتظر انجام این اقدامات توسط پزشک در منزل لواسان باشید :

معاینه بیمار

بسته به اینکه کدام متخصص را برای ویزیت درخانه لواسان درخواست کرده باشید، روند معاینه متفاوت خواهد بود. برای مثال تمرکز متخصص مغز و اعصاب بر معاینه اعصاب خواهد بود و تمرکز متخصص قلب در شنیدن صدا ها در قفسه سینه . 

تجویز دارو یا آزمایش

پزشک در منزل لواسان ، شروع به تجویز آزمایشات تشخیصی مثل: نمونه گیری ادرار و آزمایش خون در منزل یا رادیولوژی و.. میکند. از آنجایی که متخصص ؛ تجهیزات تشخیصی را همراه خود دارد، تشخیص سریع و آسان خواهد بود.

انتخاب روش درمان

بسته به تشخیص پزشک شبانه روزی لواسان و اینکه بیماری شما در چه مرحله ای باشد ، روش درمان انتخاب می شود. روش های درمان شامل : دارو درمانی ، تغییر سبک زندگی ، روان درمانی ، لیزر درمانی ، نوروتراپی ، جراحی و غیره می باشد.

پیگیری روند درمان

گرفتن نسخه ، اول راه درمان است. رعایت دستورالعمل های دقیق پزشک و مداومت در مصرف دارو ها نتیجه پایانی را مشخص می کند و بعد از مصرف داروها باید یک پایش از میزان رشد عامل میکروبی یا توده سرطانی در بدن داشته باشید.

اطلاعات مورد نیاز قبل از تماس

 1. نام و نام خانوادگی
 2. توان حرکتی بیمار
 3. بیماری زمینه ای
 4. حساسیت دارویی
 5. جنسیت بیمار
 6. سن و جنسیت

ارائه خدمات پزشکی در منزل لواسان

همزمان با ویزیت پزشک در منزل لواسان به سایر خدمات پزشکی نیز دسترسی دارید. این خدمات شامل :

 • انجام سونوگرافی در منزل لواسان
 • گرفتن عکس رادریولوژی در خانه لواسان
 • ثبت نوار مغز در منزل لواسان
 • انجام تست خواب در منزل لواسان

 • انجام خدمات فیزیوتراپی در خانه لواسان

 • ختنه نوزاد در منزل  لواسان

 •  اکو قلب در منزل لواسان

 • صدور گواهی فوت در منزل 

 • ویزیت پزشک در منزل 
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on facebook
Share on email
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on pinterest

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.