غرب تهران

02188590855

شمال و شرق تهران

02122096805

جهت اعزام زیر ۴۵ دقیقه پرستار و پزشک تماس بگیرید

سایر مناطق تهران

موسسه پزشکی و پرستاری کیان آرامش و سلامتی را ارمغان می‌آورد.

موسسه کیان

ویزیت پزشک در منزل نیاوران { انواع متخصص + شبانه روزی }

ویزیت در منزل نیاوران شبانه روزی | موسسه پزشکی کیان

ویزیت در منزل نیاوران

یه سرماخوردگی ساده یا یه بریدگی کوچک با سهل انگاری می تواند به بلای جان شما و عزیزانتان تبدیل شود. همیشه؛ پیشگیری در درجه اول اهمیت قرار دارد. سپس ؛ درمان به موقع و کامل. مهم تر از همه این ها درک اهمیت سلامتی است. آنگونه که مولا علی علیه السلام فرموده سلامتی و امنیت همچون تاجی بر سر افراد است هنگامی که افتاد اهمیت آن مشخص می شود. لذا تمام سعی خود را بر پیشگیری بگذارید این پیشگیری می تواند قبل از ابتلای اولیه باشد یا حتی بعد از درمان ! با درخواست ویزیت پزشک در منزل نیاوران ، خود را از آلودگی هوا و اثراتش مصون نگه می دارید.

ویزیت بیمار در منزل نیاوران

تاکنون به درمان خود با ویزیت بیمار در منزل تهران فکر کرده اید. آیا از هزینه های آن ترس دارید یا از نحوه انجام آن توسط افراد ناشناس می ترسید؟ سوالات و دغدغه های بی شماری برای بیماران در این زمینه وجود دارد. در این مقاله تا آنجا که توانسته ایم به نگرانی های شما درباره حضور دکتر جهت ویزیت در منزل نیاوران پاسخ داده ایم با ما همراه شوید. 

با همه گیری کرونا خدمات درمانی از ارائه در مراکز درمانی تجمعی مثل بیمارستان ها ، کلینیک ها ، درمانگاه ها و..  به سوی آنلاین ، تلفنی و حضور در خانه بیماران متقاضی پیش رفت. تمرکز سیستم درمان و دولت در مجوز دهی به موسسات ارائه دهنده طرح درمان در منزل بوده است. شرکت پرستاری و پزشکی شبانه روزی کیان باتوجه به سیستم بروکراسی اداری خشنود است که توانسته تمام مجوز های لازم را کسب نموده و رضایت متقاضیان را در کارنامه خود ثبت نماید.  

ویژگی شرکت خدمات پزشکی در منزل نیاوران

اگر به دنبال یک موسسه ارائه دهنده خدمات پزشکی در منزل هستید. پیشنهاد ما به شما اطلاع یابی از ویژگی های مرکز خدمات تخصصی پزشکی و پرستاری کیان می باشد که بهترین پزشکان و پرستاران را برای انجام خدمات درمانی به منزل متقاضیان در نیاوران اعزام می کند.

دارای مجوز رسمی

کلیه فعالیت های این مرکز از جمله ارائه خدمات پرستاری در منزل نیاوران با مجوز رسمی از وزارت بهداشت میباشد .

متخصصان آقا و خانم

با توجه به حساسیت ها و مسائل عرفی و شرعی که در زنان یا مردان وجود دارد، متخصصان خانم و آقا اعزام می گردد.

اعزام شبانه روزی

اعزام پزشکان برای ویزیت شبانه روزی نیاوران در هر ساعت از شبانه روز و حتی در ایام تعطیلات رسمی امکانپذیر است.

اعزام در کمترین زمان

گاهی زندگی بیماران در گرو ثانیه هاست. مرکز کیان با داشتن شعب مختلف به سریعترین سیستم اعزام دست یافته است.

پشتیبانی کامل

در صورت بروز هرگونه ناراحتی یا مشکل در حین ویزیت شبانه روزی نیاوران آن را به کارشناسان این مرکز اطلاع دهید.

وظایف پزشک جهت ویزیت در منزل نیاوران

وظایف پزشک جهت ویزیت در منزل نیاوران بسته به اینکه چه پزشکی مدنظر شما باشد متفاوت است مثلا اگر بنا به درخواست شما بهترین متخصص داخلی تهران به منزل جهت ویزیت اعزام شود ، اجازه فعالیت در حوزه جراحی را ندارد اما به طور کلی اقدامات پزشکان شامل موارد زیر می شود:

بررسی و معاینه بیمار

سیستم درمانی ؛ معاینه بیمار شامل : کنترل علائم حیاتی و بالینی ، چک حواس پنج گانه و.. را رکن اصلی یا پایه گذار درمان می داند. دقت در جزئیات و علائم به تشخیص دقیق تر منجر می شود. مثلا در بیماری تب مالت ( بیماری هزار چهره ) معاینه دقیق تنها عامل شناسایی بیماری توسط پزشک در منزل نیاوران است.

آزمایشات و عکسبرداری ها

پزشک در منزل نیاوران در طول معاینه ؛ آزمایشات و عکسبرداری هایی را برای بیمار تجویز می کند که شما با خدمات آزمایش در منزل یا سونوگرافی و  رادیولوژی در منزل می توانید بدون خروج از منزل آنها را در خانه انجام دهید. رسیدگی به روند درمان و خواندن جواب آزمایش از وظایف دکتر در منزل نیاوران می باشد.

بررسی روند درمان

همیشه درخواست اعزام پزشک به منزل نیاوران نمی تواند اولین دیدار بیمار با پزشک باشد. اغلبِ بیماران دارای پرونده پزشکی هستند. چک کردن روند درمان توسط پزشکان قبلی و سنجش دوز دارو ها ، توضیح نحوه مصرف و عوارض دارو ، زمان تمدید دارو یا کاهش دوز و… ویزیت در منزل نیاوران است. 

مشاوره یا ارجاع به سایر پزشکان

ممکن است در طی ویزیت در منزل نیاوران ؛ پزشک متوجه یک بیماری شود که در حوزه تخصصی او نیست یا بیماری فعلی نیاز به مهارت یک فوق تخصص دارد. ارجاع بیمار به سایر پزشکان ، مشاوره ، ارائه فعالیتهای ورزشی و غیره نیز از وظایف دکتر در منزل کرج یا تهران است.  

اعزام پزشک در منزل نیاوران

موسسه شبانه روزی کیان این امکان را فراهم نموده است که در هر ساعت از شبانه روز که شما خواهان اعزام پزشک در منزل نیاوران باشید به انواع پزشک از قبیل : دکتر عمومی ، دکتر متخصص و پزشک فوق تخصص دسترسی داشته باشید. این پزشکان در اسرع وقت از نزدیک ترین شعبه به محل مورد نظر شما جهت ویزیت در منزل نیاوران اعزام می شوند.

پزشکان و متخصصانی که از بین هزاران پزشک پایتخت از نظر: مدارک تحصیلی معتبر ( ترجیحا آکادمی های جهانی ) ، سابقه فعالیت کاری ، کارکرد با بیمه ها ، حُسن اخلاق ، قانون مداری ، بالا بودن میزان پرونده موفق درمانی و.. گلچین شده اند تا بتوانند بالاترین کارایی را برای این موسسه خصوصی و درمان بیماران با ویزیت پزشک در منزل نیاوران از خود نشان دهند.

اطلاعات مورد نیاز قبل از تماس

 1. نام و نام خانوادگی

۲. حساسیت دارویی

3. بیماری زمینه

4. توان حرکت

5. جنسیت و سن

اطلاعات مورد نیاز قبل از تماس برای پزشک در منزل نیاوران

تعرفه ویزیت پزشک در منزل نیاوران

مطمئنا تعرفه ویزیت پزشک در منزل نیاوران برای اعزام پزشک عمومی با متخصص یا حتی فوق تخصص متفاوت است. هرچه تخصص پزشک یا همان مدرک تحصیلی او بالاتر باشد هزینه ویزیت پزشک در منزل بالاتر خواهد بود. راهکارهایی برای کاهش هزینه ها وجود دارد که شما می توانید از طریق کارشناسان در هنگام تماس جهت درخواست ویزیت در منزل نیاوران از آنها آگاه شوید زیرا آنان می توانند معادل خدمات درخواستی با هزینه کمتر را به شما پیشنهاد دهند.

تعرفه ویزیت پزشکان 1401 در منزل یا مطب ها و مراکز درمانی همگی بر طبق ابلاغیه وزارت بهداشت می باشد و فقط مختص به خودِ ویزیت است. در صورتی که به سایر خدمات همچون تزریقات در منزل احتیاج داشته باشید قیمت آنها جداگانه محاسبه می گردد. 

مولفه هایی زیادی در هزینه تمام شده یا تعرفه ویزیت پزشک در منزل نیاوران دخیل هستند که شامل : مدت زمان حضور ( چند ساعت ) در خانه ، ساعت حضور ( شبانه روزی بودن یا در تعطیلات سراسری بودن ) ، لوازم به کار برده شده هنگام ویزیت پزشک در منزل ، مسافت طی شده ، تجهیزات همراه مثل اکو یا نوار قلب و… می باشد. قیمت ویزیت انواع دکتر در منزل نیاوران به صورت ثابت نیست بلکه متغیر است.

ویزیت انواع دکتر در منزل نیاوران 

در هر رشته تخصصی پزشکی با هر گرایشی که شما بخواهید ما بهترین ها را به صورت شبانه روزی جهت ویزیت در منزل نیاوران در اختیارتان قرار می دهیم. مثلا می دانیم که متخصص اطفال ؛ خود میتواند به گرایش های گوارش اطفال ، تغذیه کودکان یا پوست کودک و… وجود داشته باشد. دسترسی به تمام این پزشکان با این تخصص ها از طریق موسسه کیان بسیار آسان و امکانپذیر است. مرکز خدمات پزشکی 24 ساعته کیان در رشته های زیر اقدام به اعزام پزشک در منزل نیاوران می کند:

مزیت ویزیت دکتر در منزل نیاوران

سه امکان و انتخاب برای بهره مندی از مهارت و تخصص پزشکان وجود دارد :

  1. مراکز به مراکز درمانی
  2. مراجعه به مطب های شخصی
  3. ویزیت پزشک در منزل 

 هر انسان عاقلی برای هر کاری که قصد انجام آن را دارد تمام جوانب مثبت و منفی اش را سنجیده سپس دست به اقدام می زند. از مزایای ویزیت در منزل نیاوران چه می دانید؟ ما مزیت های ویزیت دکتر در منزل نیاوران را برای شما برمی شماریم انتخاب با شماست که از کدامیک استفاده کنید. شاید تاکنون درباره عدم رسیدگی کامل به بیماران در بیمارستان های دولتی بارها شنیده باشید. طبیعی است هنگامی که تعداد بیمار زیاد باشد زمان و تمرکزی که پزشک یا پرستار برای درمان می گذارد بین چندین نفر به طور همزمان تقسیم شود.

ویزیت در منزل نیاوران یا همان تک بیماری را می توان بالاتر از سیستم رسیدگی در بیمارستان های خصوصی نیز دانست. زیرا هزینه آن کمتر و بازخورد مثبت آن به دلیل محیط امن خانه که بدون آلایندگی است و از عفونت بیمارستانی خبری نیست ، بیشتر است. سایر فواید و مزایای ویزیت آنلاین و تلفنی نیاوران پزشک عبارتند از:

حفاظت از آلاینده ها

انجام ویزیت شبانه روزی در منزل نیاوران ، شما را از آلودگی هوا ، آلاینده های صوتی و عفونت های بیمارستانی مصون میدارد.

ذخیره نیرو و روحیه

انجام ویزیت در خانه موجب کاهش تردد و خستگی ، حفظ روحیه در اثر ندیدن بیماران بدحال و درمان در محیط امن می شود.

توجه و تمرکز بیشتر

ذهن پزشک، درگیر ویزیت چندین بیمار به طور همزمان نیست. در نتیجه تمرکز در حین ویزیت در منزل نیاوران بالا خواهد بود.

خدمات همزمان

وقتی پرستار بتواند در خانه حضور یابد چرا متخصص یا تجهیزات عکسبرداری نتوانند؟ امروزه کلیه اقدامات درمانی در خانه انجام میشوند.

صرفه جویی در زمان

صرف زمان برای پیدا کردن درمانگاه باز ، ماندن در ترافیک یا صف طولانی و.. موجب شده که ویزیت شبانه روزی در منزل نیاوران بصرفه باشد.

نحوه اعزام ویزیت دکتر متخصص در منزل نیاوران

اگر بعد از تحقیقات جامع به این نتیجه رسیدید که برای درخواست ویزیت دکتر متخصص در منزل نیاوران از طریق موسسه شبانه روزی کیان اقدام کنید. شیوه برقراری ارتباط و اعزام پزشک به منزل نیاوران اینگونه است که :

با شماره های درج شده در سایت تماس می گیرید.

نوع پزشک و خدمات همراه را درخواست می کنید.

پزشک عمومی باشد یا متخصص ، تجهیزات عکسبرداری نیاز دارید یا خیر.

نوع بیماری و اطلاعات خواسته شده را به کارشناسان قبل از اعزام دکتر سیارنیاوران اطلاع می دهید.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on facebook
Share on email
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on pinterest