غرب تهران

02188590855

شمال و شرق تهران

02122096805

جهت اعزام زیر ۴۵ دقیقه پرستار و پزشک تماس بگیرید

سایر مناطق تهران

موسسه پزشکی و پرستاری کیان آرامش و سلامتی را ارمغان می‌آورد.

موسسه کیان

خدمات پزشکی در منزل زعفرانیه { ویزیت شبانه روزی }

ویزیت پزشک در منزل زعفرانیه

در زمانی که وقت طلاست و هر لحظه با درد همراه است رسیدن به موقع به پزشک می تواند یک راه حل ایده آل در امر درمان باشد. امروزه امکان ویزیت در منزل به صورت شبانه روزی با انواع متخصص برای کودکان و بزرگسالان حتی سالمندان ، توسط موسسات خدمات پزشکی در منزل زعفرانیه محقق شده است. کافیست علائم بیماری خود را شناخته و درخواست ویزیت دکتر در منزل زعفرانیه را با متخصص مربوطه بدهید. از سرماخوردگی ساده تا درمان سرطان های پیشرفته را به متخصصان مجرب بسپارید.

 

چرا ویزیت پزشک در منزل زعفرانیه کیان ؟

موسسه ای را برای اعزام پزشک درب منزل زعفرانیه انتخاب کنید که بتواند تمام نیازهای درمانی شما را در خانه برطرف نماید مثلا ویزیت را در خانه انجام ندهید، سپس دور شهر را برای پیدا کردن مراکز باز جهت انجام رادیولوژی یا نمونه گیری بچرخید. موسسه شبانه روزی کیان ؛ مفتخر است که انواع پزشکان با هر تخصصی ، پرستاران مجرب ( انجام کلیه خدمات پرستاری در منزل در زعفرانیه تهران ) ، تجهیزات پزشکی جهت اجاره یا عکسبرداری در منزل را برای بیماران به صورت شبانه روزی و در طول 365 روز سال تدارک دیده و اعزام می کند.

حضور دکتر در منزل زعفرانیه با متخصصان آقا و خانم در کمترین زمان به صورت 24 ساعته خواهد بود.

به کدام متخصصان دسترسی دارید؟

علائم بیماری را بشناسید تا بتوانید متخصص مربوط به بیماریتان را انتخاب کنید. می توانید قبل از درخواست ویزیت پزشک در منزل زعفرانیه به این نکات توجه کنید. علائمی مثل : سرگیجه ، عدم تعادل ، بی خوابی را به متخصص مغز و اعصاب گزارش دهید و علائم تنفسی را به متخصص ریه و یا بانوان می توانند تاخیر در قاعدگی ، خونریزی بیش از حد ، گر گرفتگی را به پزشک زنان اطلاع دهند. 

هزینه دکتر در منزل زعفرانیه

بسته به اینکه به چه پزشکی نیاز دارید هزینه آن متفاوت است. برای مثال اعزام پزشک قلب به همراه تجهیزات اکو و نوار قلب در منزل خواهد بود. لذا هزینه استفاده از این تجهیزات به اضافه قیمت ویزیت پزشک متخصص به شما در حین تماس گفته می شود.

 عوامل زیادی در تعیین تعرفه خدمات پزشک در منزل زعفرانیه موثر هستند از جمله می توان به : نوع متخصص درخواستی ، استفاده از تجهیزات پزشکی ( تست پاپ اسمیر در متخص زنان و.. ) ، ساعت ویزیت ( شباه روزی بودن_ ایام تعطیلات ) ، مدت زمان حضور بیش از یک ساعت ، مسافت طی شده توسط کادر درمان ، استفاده از سایر خدمات ( تزریقات در منزل ) و…. اشاره کرد.

شایان ذکر است تعرفه حضور پزشک در منزل زعفرانیه توسط وزارت بهداشت به موسسات ارائه دهنده خدمات درمان در منزل در سال 1401 ابلاغ گردیده است و بر اساس شرایط و درخواست بیمار متغیر است. در بالا مولفه های موثر را ذکر کردیم. قیمت پایه برای هریک از شرایط در نظر گرفته شده که به صورت مجموع به متقاضیان اعلام می گردد. 

ویژگی خدمات پزشکی در منزل زعفرانیه

آگاهی از ویژگی های خدمات پزشکی در منزل زعفرانیه به شما کمک می کند تا از تمام زوایای این خدمات آگاه شده و بتوانید از آنها به طور کامل بهره ببرید. آنها را در زیر با هم مرور می کنیم :

دارای مجوز رسمی

کلیه فعالیت های این مرکز از جمله ارائه خدمات پزشکی زعفرانیه با مجوز رسمی از وزارت بهداشت بوده و قانونی می باشد .

متخصصان آقا و خانم

با توجه به حساسیت ها و مسائل عرفی و شرعی که در زنان یا مردان وجود دارد، متخصصان خانم و آقا اعزام می گردد.

اعزام شبانه روزی

اعزام پزشکان برای ویزیت شبانه روزی زعفرانیه در هر ساعت از شبانه روز و حتی در ایام تعطیلات رسمی امکانپذیر است.

اعزام در کمترین زمان

گاهی زندگی بیماران در گرو ثانیه هاست. مرکز کیان با داشتن شعب مختلف به سریعترین سیستم اعزام دست یافته است.

پشتیبانی کامل

در صورت بروز هرگونه ناراحتی یا مشکل در حین ویزیت شبانه روزی زعفرانیه آن را به کارشناسان این مرکز اطلاع دهید.

اطلاعات مورد نیاز قبل از تماس

 1. نام و نام خانوادگی
 2. حساسیت دارویی
 3. بیماری زمینه ای
 4. توان حرکتی
 5. سن و وزن بیمار
 6. جنسیت بیمار

اطلاعات مورد نیاز قبل از تماس

مزایای ویزیت شبانه روزی زعفرانیه

همین که بتوان با وجود درد زیاد بدون جابجایی در سطح شهر  و نیاز به رانندگی ؛ پزشک را در منزل زعفرانیه به صورت شبانه روزی ملاقات کرد ، بزرگترین مزیت است. سایر مزایا شامل : 

 • دوری از ابتلا به عفونت های بیمارستانی.
 • عدم ابتلا به بیماری های تنفسی واگیر دار مثل کرونا یا آنفولانزا .
 • عدم ابتلا به بیماری های تنفسی مزمن نظیر آسم .
 • کاهش احتمال بروز حمله قلبی در بیماران قلبی .
 • معاینه توسط بهترین متخصص نه با افراد تازه کار بیمارستانی
 • دریافت خدمات همزمان مانند تزریقات در منزل زعفرانیه
 • کاهش استرس ترافیک و خستگی تردد. 
 • ترس کمتر افراد خردسال با خدمات ویزیت پزشک در منزل زعفرانیه
 • صرفه جویی در زمان ( معطل نماندن در پشت صف درمانگاه ).
 • بهبودی سریعتر به علت صرف زمان بیشتر برای استراحت.
 • چکاپ علائم حیاتی بیمار در قبل ، حین و بعد از معاینه 

گروه های دریافت کننده ویزیت دکتر در منزل زعفرانیه

ساکنین زعفرانیه در هر یک از گروه های زیر قرار داشته باشند در دسترسی به پزشک ، مشکلی نخواهند داشت و دکتر برای ویزیت بصورت شبانه روزی در منزلشان حضور می یابد. در ایام تعطیل که بسیاری از مرکز باز نیستند می تونید با موسسه کیان تماس بگیرید. 

ویزیت پزشک در منزل برای چه کسانی مناسب است؟

ویزیت پزشک در منزل برای افرادی مانند سالمندان، کسانی که به تازگی جراحی داشتند، افرادی که باردار بوده و یا به تازگی زایمان کرده اند بسیار مناسب بوده به این علت که ممکن است این افراد به علت ضعف و ناتوانی در طول مراجعه به درمانگاه ها مشکلاتی برایشان پیش بیاید.

اگر میخواهید پزشک را به خانه خود بیاورید با ما تماس بگیرید: ویزیت پزشک در منزل زعفرانیه

دریافت کنندگان دکتر شبانه روزی زعفرانیه . ویزیت پزشک در منزل زعفرانیه . دکتر در منزل زعفرانیه

زنان

انجام معاینه یا عکسبرداری های تشخیصی برای خانم ها با معذوریت هایی همراه است و بانوان ترجیح می دهند که کلیه اقدامات درمانی را با متخصص خانم از هر گرایشی پیگیری کنند. موسسه کیان با آگاهی از این توقع بجای زنان ایران زمین سعی نموده متخصصان مجرب خانم را گرد هم آورد و در اسرع وقت به منزل زعفرانیه جهت ویزیت اعزام کند. لذا با خیال راحت درخواست خود را از خدمات پزشکی در منزل زعفرانیه مطرح نمایید.

در صورت نیاز کلیک کنید: تهیه واکسن گارداسیل 9 در ایران از طریق موسسه کیان

مردان

برخی از بیماری ها مختص به مردان هستند مثلا مسائل مربوط به پروستات . طبیعی است آقایان بخواهند با متخصص آقا درمان شوند. با اینکه امروزه تعداد پزشکان آقا و خانم در همه زمینه ها برابر است اما مرکز خدمات پزشکی در منزل زعفرانیه یعنی کیان با انتخاب بهترین ها به سراغتان می آید.کار را به کاردان بسپارید ما بهتربن کارشناسان را برای گزینش به خدمت گرفته ایم. ویزیت در منزل زعفرانیه با بهترین پزشکان آقا ارائه می شود.

اطفال

درمان بیماری های کودکان با بزرگسالان کاملا متفاوت است. یعنی متخصص گوارش بزرگسالان نمی تواند در زمینه گوارش کودکان نظر تخصصی بدهد. متخصص اطفال در گرایش های مختلفی اقدام به تخصص گیری می کند. شما با درخواست ویزیت پزشک در منزل پرند به تمام این تخصص ها دسترسی خواهید داشت. چه گوارش اطفال باشد چه تغذیه اطفال و غیره. 

سالمندان

توان حرکتی سالمندان و قوای بدنی آنها رو به زوال می رود برخی از آنها دارای بیماری های خاص همچون آلزایمر هستند. بیماری های مزمن مثل دیابت ، فشار خون ، چربی و.. در بین سالمندان رایج تر است. همه اینها نشان می دهد که سالمندان بیش از سایرین به پرستاری در منزل در زعفرانیه تهران یا خدمات پزشکی در منزل زعفرانیه نیاز پیدا می کنند. با تماس با مرکز کیان هیچ دغدغه ای برایتان باقی نمی ماند.

معلولان

افراد کم توان حرکتی ، ناشنوایان ، کم بینایان و.. نسبت به سایرین در تردد با مشکلات عدیده ای مواجه هستند. از آنجایی که خیابان ها مناسب سازی نشده آنها در تردد عادی مشکل دارند، چه برسد درد نیز داشته باشد. استفاده از خدمات پزشکی در منزل زعفرانیه برای این افراد می تواند یک راه حل خوب به شمار آید. ویزیت پزشک در منزل زعفرانیه در این راستا به این عزیزان ارائه می شود.

وظایف پزشک در منزل زعفرانیه

تکمیل اطلاعات

تشخیص صحیح بر پایه داده های درست صورت می گیرد. اطلاعات خواسته شده در سایت به همراه سایر مولفه ها مانند: شرایط محیطی (ایمنی شغلی) ، فردی و بالینی بیمار توسط ویزیت پزشک در منزل زعفرانیه گردآوری و بررسی می گردد.

معاینه بیمار

پزشک در هنگام معاینه : احساس درد در اندام های مختلف ، فشار خون ، تنفس ، صداهای درون قلب و ریه ، عصب های درگیر ، درک مطلب ، تغییر حواس را مورد بررسی قرار داده و آزمایشات تکمیلی را برای تشخیص دقیق تجویز می کند.

درمان بیماری

درمان ها براساس نتایج حاصل شده از : عکس برداری ها ، تجهیزانی مثل نوار قلب_مغز ، آزمایشات خون ، تست خواب و… متفاوت است. پروسه درمان می تواند شامل درمان دارویی ، فعالیت بدنی ، تغییر سبک زندگی ، جراحی ، لیزر درمانی و…. باشد.

 

پیگیری درمان

معمولا بیماری ها با یک جلسه ویزیت درمان می شوند اما اگر بهبود بیماری طولانی مدت باشد، پزشک تا زمان کسب بهبودی کامل با اقداماتی همچون : مشاوره و.. همراه بیمار خواهد بود. استفاده از ایمیل ، فضای مجازی کمک کننده است.

 

خدمات پزشکی در منزل زعفرانیه

 شامل چه مواردی هست؟ این خدمات شامل : ارائه خدمات پزشکی ، پرستاری ، بهداشتی و درمانی به بیماران محتاج است که نیاز دارند تا در خانه‌ شان مراقبت شوند.این خدمات شامل: انواع مختلفی از خدمات پزشکی مانند ویزیت انواع متخصص ، تزریقات ، تغذیه درمانی ، تعویض سوند ادرار یا معده ، مراقبت از زخم‌ های بستری ، جراحی کوچک ، شستشوی بیمار ، فیزیوتراپی ، ختنه نوزاد در منزل ، گواهی فوت در منزل  ،اعزام آمبولانس خصوصی ، پانسمان زخم پای دیابتی ، انجام نوار مغز ، انجام تست خواب ، انجام عکسبرداری های تشخیصی ( رادیولوژی ، سونوگرافی ، اکو و نوار قلب ) و روان‌ درمانی در منزل و تنقیه در منزل می‌ شود.علاوه بر این، خدمات پرستاری و مراقبتی می‌ تواند شامل تعویض بانداژ ، تعویض کاتتر ، تزریق دارو و توصیه‌ های بهداشتی به بیماران باشد.

پشتیبانی خدمات پزشکی در منزل زعفرانیه

مرکز خدمات سلامتی در منزل کیان با در نظر گرفتن همه احتمالات سعی نموده که پشتیبانی خدمات پزشکی و پرستاری در منزل زعفرانیه را به طور کامل بر عهده گیرد. هرگاه در حین انجام خدمات درمانی در خانه زعفرانیه دچار مشکل شُدید یا از نحوه اجرا یا برخورد ناراضی بودید با خطوط پشتیبان تماس گرفته و مراتب اعتراض خود را اطلاع رسانی کنید. کارشناسان بعد از بررسی ابعاد مشکل ایجاد شده ، اقدامات جبرانی مناسب را اتخاذ خواهند کرد. نگران سهل انگاری و یا یکجانبه گرایی نباشید. این موسسه به عنوان رابط بین کادر درمان و بیماران عمل می کند لذا رضایت بیمار اولویت خواهد داشت.

بحث بیمه در ویزیت بیمار در منزل زعفرانیه

شرکت های خصوصی ارائه دهنده خدمات درمانی در منزل با وجود اینکه به صورت شخصی فعالیت می کنند ، در صورت داشتن بیمه توسط متقاضی ، سعی می کنند تا برگه حاوی اطلاعات ویزیت بیمار در منزل زعفرانیه را به بیمار تحویل داده دهند تا به شرکت های بیمه ای ارائه شود.اما در نظر داشته باشید که چتر پوششی هر شرکت بیمه متفاوت بوده یا خدمات پرستاری به طور کلی حمایت نمی شوند.

نحوه ارائه خدمات پرستاری در منزل زعفرانیه

تنها با یک تماس میتوانید به پزشک متخصص مورد نظر خود دست پیدا کنید. با شماره های موجود در این مقاله ارتباط بگیرید. شرایط بیمار و نوع خدمات درخواستی را مطرح کنید .

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on facebook
Share on email
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on pinterest