موسسه پزشکی و پرستاری کیان آرامش و سلامتی را ارمغان می‌آورد.

موسسه کیان

تزریقات در منزل زعفرانیه { شبانه روزی }

تزریقات در منزل زعفرانیه | موسسه پرستاری شبانه روزی کیان

اعزام سریع بهترین پرستاران جهت تزریقات در منزل زعفرانیه

ساکن زعفرانیه هستید و به دنبال مرکز خدمات پزشکی و پرستاری در منزل در زعفرانیه تهران می گردید تا کلیه نیازهای درمانی شما را برطرف کند؟ دعوت می کنیم با ما همراه شوید تا با قابلیت های موسسه خدمات پزشکی و پرستاری کیان آشنا شده و از فرصت پیش آمده ، کمال استفاده را نمایید. این موسسه شبانه روزی علاوه بر ارائه تزریقات در منزل زعفرانیه در تمام زمینه ها اعم از اعزام انواع پزشک در منزل یا ارسال تجهیزات پزشکی مثل اکو و نوار قلب در منزل متقاضیان به صورت 24 ساعته فعال می باشد. 

ویژگی تزریقات در منزل زعفرانیه

قبل از درخواست تزریقات در منزل زعفرانیه بیایید از ویژگی های این خدمات آگاه شویم که عبارتند از :

مطالعه کنید : صدور گواهی فوت 

دارای مجوز رسمی

کلیه فعالیت های این مرکز از جمله ارائه خدمات تزریقات زعفرانیه با مجوز رسمی از وزارت بهداشت بوده و قانونی می باشد.

پرستاران آقا و خانم

با توجه به حساسیت هایی که در تزریق عضلانی زنان یا تزریق داخل حفره ای مردان وجود دارد، پرستار خانم و آقا اعزام می گردد.

اعزام شبانه روزی

اعزام پرستاران برای انجام تزریقات شبانه روزی زعفرانیه در هر ساعت از شبانه روز و حتی در ایام تعطیلات رسمی امکانپذیر است.

اعزام در کمترین زمان

گاهی زندگی بیماران در گرو ثانیه هاست. مرکز کیان با داشتن شعب مختلف به سریعترین سیستم اعزام دست یافته است.

پشتیبانی کامل

در صورت بروز هرگونه ناراحتی یا مشکل در حین انجام تزریقات شبانه روزی زعفرانیه آن را به کارشناسان این مرکز اطلاع دهید.

قیمت تزریقات در منزل زعفرانیه

وزارت بهداشت هر ساله برای آگاهی موسسات ارائه دهنده خدمات پزشکی در منزل ؛ ابلاغیه ای حاوی قیمت پایه خدمات درمانی در منزل را منتشر می کند. قیمت تزریقات در منزل زعفرانیه برگرفته از این ابلاغیه و تحت تاثیر مولفه هایی همچون : تعداد تزریق ، نوع تزریق ، ساعات تزریق ، ابزار مورد استفاده ، مسافت طی شده و… می باشد. مسلما هزینه تزریق سرم با نرخ تزریق آمپول عضلانی در منزل زعفرانیه متفاوت خواهد بود زیرا ابزار به کار برده متفاوت است. تعرفه تزریقات شبانه روزی زعفرانیه ، بعد از شنیدن شرایط بیمار توسط کارشناسان در حین تماس اطلاع داده خواهد شد.

ویزیت متخصص داخلی در منزل برای درمان چربی ، فشارخون ، دیابت و.. بهترین گزینه است.

اطلاعات مورد نیاز قبل از تماس

 1. نام و نام خانوادگی
 2. حساسیت دارویی
 3. بیماری زمینه ای
 4. توان حرکتی
 5. سن و وزن بیمار
 6. جنسیت بیمار

اطلاعات مورد نیاز قبل از تماس

مزایای تزریقات شبانه روزی زعفرانیه

همین که بتوان با وجود درد زیاد بدون جابجایی در سطح شهر ؛ تزریقات را در منزل زعفرانیه انجام داد بزرگترین مزیت است. سایر مزایا شامل : 

 • دور ماندن از ابتلا به عفونت های بیمارستانی.
 • عدم ابتلا به بیماریهای تنفسی واگیر دار مثل کرونا.
 • عدم ابتلا به بیماری های تنفسی مزمن نظیر آسم.
 • کاهش احتمال بروز حمله قلبی در بیماران قلبی.
 • عدم انجام تزریقات با افراد تازه کار. 
 • دریافت خدمات همزمان مانند نصب سوند در منزل .
 • کاهش استرس ترافیک و خستگی تردد. 
 • صرفه جویی در زمان ( معطل نماندن در پشت صف درمانگاه ).
 • بهبودی سریعتر به علت صرف زمان بیشتر برای استراحت.
 • چکاپ علائم حیاتی بیمار در قبل ، حین و بعد از تزریقات زعفرانیه.
 • رسیدن به متد درمانی موثر تر به دلیل سیستم تک بیماری.

کدام تزریقات در منزل زعفرانیه انجام می شوند؟

پرستاران مجرب در امر رگ گیری کیان آماده اند تا انواع تزریق را تحت خدمات تزریقات در منزل زعفرانیه برای شما انجام دهند. تزریقات بسته به نوع دارو ( مدت زمان اثر گذاری دارو ) ، زاویه تزریق و محل انجام آن در چند گروه اصلی اعم از : 1. تزریق عضلانی 2. تزریق وریدی 3 . تزریق زیر جلدی 4. تزریق جلدی 5. تزریق مفصلی 6. تزریق صفاقی و.. جای می گیرند.

چه نکاتی هنگام تزریق باید رعایت شود؟

رعایت بهداشت

قبل از انجام تزریق دست های خود را با آب و صابون بشویید.

استفاده از وسایل استریل شده

وسایل استریل که شامل سرنگ ، سوزن و دستکش میشود حتما استفاده شود.

رعایت اصول تکنیکی

برای جلوگیری از بروز عوارض جانبی تزریق باید اصولی انجام شود.

تزریق وریدی 

سرم زدن ؛ مثالی از تزریق وریدی است که در آن ، دارو توسط سرنگ به طور مستقیم وارد رگ می شود. شایع ترین نوع تزریق بوده و سرعت پخش دارو در بدن ، نسبت به سایز تزریقات بسیار بالاست. درخواست سرم تراپی شبانه روزی در زعفرانیه علاوه بر دسترسی به سرم تقویتی می تواند برای دریافت داروهای داخل سرم نیز باشد. با شروع پیک کرونا تقاضای تزریق سرم در زعفرانیه به شدت افزایش می یابد. شما نیز می توانید بدون اینکه نگران نبود سرم در داروخانه ها باشید آن را از طریق موسسه خدمات پرستاری کیان به دست آورید. 

تزریق عضلانی 

همانگونه که از نامش مشخص است ، محل دریافت دارو در بدن ؛ عضلات می باشند. غالبا عضلات بازو ، ران و باسن برای تزریق عضلانی به کار می روند. تزریق عضلانی در زعفرانیه برای زدن امپول هایی از قبیل : انواع واکسن ( کرونا ، سینو فارم ، آنفولانزا ، اچ پی وی hpv یا گارداسیل و… ) ، تزریق آنتی بیوتیک ها ( پنی سیلین ، سفازولین و..) ، تزریق داروهای استروئیدی ( بتامتازون ، کورتون ، دگزامتازون ، پیروکسیکام ) داروهای تقویتی ( نوروبیون یا ب کمپلکس ، مولتی ویتامین فلکسان ) کاربرد دارد.

البته تزریق عضلانی در کودکان دارای محدودیت بوده و بهتر است از بازو به دلیل حجم کم عضله برای تزریقات عضلانی در زعفرانیه استفاده نشود.

تزریق در منزل زعفرانیه به عضله باسن نیز به دلیل اینکه ممکن است با عصب سیاتیک برخورد داشته باشد و به آن آسیب برساند توصیه نمی شود.

تزریق زیر جلدی 

داروهایی مثل انسولین ، هپارین ، مورفین و… برای اثر گذاری بهتر به روشی به نام تزریق زیر جلدی ( تزریق بین عضله و پوست ) نیاز دارند زیرا دارو در تزریق زیر جلدی آرام آرام وارد بدن شده و اثر می کند. موسسه پرستاری کیان با ارائه خدمات تزریقات در منزل زعفرانیه در تمام زمینه ها یاری گر شما خواهد بود. 

تزریقات در منزل غرب تهران خدمتی دیگر از موسسه کیان در پایتخت می باشد.

تزریقات شبانه روزی زعفرانیه برای چه کسانی است؟

بیمار شما سالمند است یا در وضعیت بارداری است؟ هریک از این شرایط در انجام تزریقات شبانه روزی زعفرانیه موثر است. ما با در نظر گرفتن همه احتمالات پیش رو اقدام به ارائه خدمات تزریقات در منزل زعفرانیه کرده ایم. اگر در هر یک از گروه های زیر قرار دارید با ما تماس بگیرید:

 تزریقات کودکان زعفرانیه

ورود کودک به محیط نا آشنای مطب ها با اضطراب و بی قراری کودک همراه است. تزریقات شبانه روزی زعفرانیه به دلیل اینکه در محیط امن خانه و توسط پرستاران مسلط به علوم روانشناختی انجام می شود ، دغدغه والدین را به حداقل می رساند.

تزریقات بانوان زعفرانیه

زنان دارای محدودیت های اجتماعی ، عرفی و شرعی هستند و دوست دارند که تزریقات بانوان زعفرانیه با توجه به معیارهای مد نظر آنها به صورت خصوصی و با پرستار خانم انجام شود. با تزریقات در منزل زعفرانیه به هدف خود می رسید.

تزریقات آقایان زعفرانیه

 تزریقات مردان نیز در برخی از موارد، نیاز به پرستار آقا و محیط خصوصی دارد که ما به آن واقفیم و تلاش خود را نموده ایم که رضایت بیمار تامین شود. لذا تزریقات شبانه روزی زعفرانیه را با امید ارائه می دهیم

سالمندان و افراد کم توان

معلولان و افراد سالخورده نسبت به سایرین در مراجعه به مراکز درمانی و بیمارستان ها با مشقت زیادی روبرو می شوند انجام تزریقات در منزل زعفرانیه یک امکان ویژه برای این افراد می باشد که به صورت شبانه روزی در دسترس شان است.

وظایف پرستار در تزریقات شبانه روزی زعفرانیه

آماده سازی محیط

محیط یکی از مولفه های اثر گذار در درمان قطعی است. محیط پرتنش ، آرامش را از بیمار می گیرد. پرستار سعی می کند تا میزان تهویه ، نور ، پوزیشن مناسب ، ماسک زدن و.. را بسنجد.

آماده سازی محیط در تزریقات زعفرانیه

ثبت علائم حیاتی

برخی از اطلاعات مثل : وزن ( جهت تعیین دوز ) یا بارداری و شیردهی زنان می تواند مانعی برای انجام تزریقات در منزل زعفرانیه باشد. گرفتن اطلاعات بیمار و ثبت علائم در طول تزریق الزامی است. 

دسترسی به : تزریقات در منزل شرق تهران فقط با یک کلیک!

انجام تزریقات زعفرانیه

تزریقات اگر سرم باشد شیوه ی متفاوتی نسبت به تزریق عضلانی خواهد داشت. پرستار طبق موازین و دستورالعمل نظام پرستاری با رعایت پروتکل های مربوط به کرونا تزریقات زعفرانیه را انجام می دهد. 

آگاهی بخشی به بیمار

هر تزریقی علاوه بر عوارضی مانند : کبودی و درد ممکن است یکسری عوارض جانبی ناشی از دارو را برای فرد رقم بزند. پرستار وظیفه آگاهی بخشی در خصوص رفتارهای احتیاطی را دارد.

نحوه درخواست تزریقات در منزل زعفرانیه

ممکن است نگران کلاهبرداری های اینترنتی باشید اما دقت داشته باشید که هزینه تزریقات در منزل زعفرانیه در هنگام تماس به شما گفته می شود اما پرداخت آن ، بعد از دریافت خدمات و معالجه بیمار خواهد بود. برای اطمینان بیشتر می توانید مدارک پرستار یا پزشک را حین ورود به منزل چک کنید. امروزه استفاده از خدمات اینترنتی بسیار گسترش یافته و موسسه کیان در صدد حفظ جایگاه خود خواهد بود. نحوه برقراری ارتباط با این موسسه بسیار آسان و کاربردی است بدین صورت که : 

 • ابتدا با خطوط درج شده در سایت تماس بگیرید.
 • شرایط بیمار ، تعداد و نوع تزریق درخواستی و.. را به اطلاع کارشناسان برسانید.
 • هزینه تزریقات زعفرانیه با توجه به شرایط و نوع درخواست شما تعیین و بیان می شود.
 •  بعد از توافق بر سر قیمت تزریقات زعفرانیه از شما خواسته میشود تا آدرس خود را ارسال کنید.
 • آدرس را از طریق پیامک یا اپلیکیشن های موجود ، به خطوط معرفی شده توسط کارشناسان ارسال کنید.
 • کارشناسان ؛ بعد از ثبت آدرس ، نزدیک ترین نیرو را به محل اعزام می کنند.
 • در کمتر از یک ساعت ، پرستار در منزل شماست ( با احتساب ترافیک یا بارندگی )
دسترسی آسان و 24 ساعته به پرستاران مجرب برای انجام پانسمان در منزل تهران با مرکز درمان در منزل کیان 
 
اگر بنا به هر دلیلی به انجام تزریقات در منزل محدوده زعفرانیه نیاز داشتید ، یکی از انتخاب های شما می تواند موسسه شبانه روزی کیان باشد. با استفاده از شماره های درج شده در قسمت بالای سایت با کارشناسان تماس می گیرید.مشخصات بیمار ، نوع دارو ، وزن بیمار ، حساسیت های دارویی ، جنسیت ( اگر خانم هست بارداری یا عدم بارداری) و…. را اطلاع می دهید با توجه به اطلاعات ارائه شده توسط شما ، کارشناسان قیمت انجام تزریقات در منزل زعفرانیه را اعلام می کنند.درصورت تمایل به دریافت خدمات با قیمت پیشنهادی ، از شما خواسته می شود آدرس خود را از طریق اپلیکیشن های موجود به شماره های اعلامی ارسال نمایید. با نزدیک ترین نیرو هماهنگی ها انجام شده و کمتر از یک ساعت در منزل شما خواهند بود.

رسیدگی به شکایات و پشتیبانی خدمات تزریق سرم در منزل زعفرانیه

پشتیبانی خدمات تزریقات در منزل زعفرانیه به معنای ارائه خدمات پرستاری و پزشکی به بیمارانی است که برای درمان بیماری‌ هایشان نیاز به تزریق دارند. این خدمات شامل تزریق دارو، تزریق مایعات ، تغذیه و همچنین تزریقات دیگری که به درمان بیماران احتیاج دارند، می شود.

در صورت بروز مشکل در حین ارائه خدمات تزریق دارو یا سرم در منزل زعفرانیه با خطوط پشتیبانی تماس بگیرید. زیرا رسیدگی به شکایات و پشتیبانی از خدمات تزریق در منزل زعفرانیه ، را حق شما دانسته و همیشه پاسخگوی شما هستیم. این خدمات شامل پاسخگویی به سوالات و مشکلات بیماران در ارتباط با خدمات پرستاری در منزل زعفرانیه ، رفع مشکلات فنی و عملکردی مرتبط با تجهیزات پزشکی استفاده شده در تزریقات و همچنین پاسخگویی به شکایات و نیازهای بیماران است.

بحث بیمه ها در کاهش هزینه تزریقات در منزل زعفرانیه

خدمات پرستاری انجام گرفته توسط شرکت های خصوصی، شامل کاهش هزینه ها توسط شرکت های بیمه  ای نمی شوند. اما باید به این نکته توجه کنید که رفت و برگشت به درمانگاه حتی دولتی و خرید دارو و تزریقات آن به اندازه هزینه تزریقات داخل منزل زعفرانیه هزینه بر است. 

چه زمانی به تزریق در منزل زعفرانیه نیاز دارید؟

دلایل مختلفی برای درخواست انجام تزریقات در منزل زعفرانیه وجود دارد. برای مثال؛ عده ای برای ترک اعتیاد تماس می گیرند و عده ای به تزریق داروهای شیمی درمانی نیازمند هستند. اما تزریق شبانه روزی در منزل زعفرانیه زمانی اهمیت می یابد که بیمار به داروهای نادر نیاز دارد و تهیه آن ها به دلیل دسترسی کمتر برایش امکانپذیر نیست شما از این طریق می توانید به داروهای مد نظرتان دست پیدا کنید.

تزریق دارو در منزل زعفرانیه برای کدام بیماری ها مورد نیاز است؟

سرطان. بیمارانی که اقدام به شیمی درمانی نموده اند، ممکن است برای زدن داروهای تزریقی خود به خدمات تزریقات در منزل زعفرانیه نیاز داشته باشند. تهیه یا تزریق دارو در منزل زعفرانیه را به پرستاران مجرب کیان بسپارید.

سفارش دهید: خرید واکسن آنفولانزا در تهران 

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on facebook
Share on email
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on pinterest