غرب تهران

02188590855

شمال و شرق تهران

02122096805

جهت اعزام زیر ۴۵ دقیقه پرستار و پزشک تماس بگیرید

سایر مناطق تهران

موسسه پزشکی و پرستاری کیان آرامش و سلامتی را ارمغان می‌آورد.

موسسه کیان

سرم تراپی در منزل غرب تهران[خدمات شبانه روزی + نیروی مجرب]

تزریق سرم در منزل غرب تهران

تزریق سرم در منزل غرب تهران

اگر همیشه بهترین های هر رشته ای را بدست آورده اید و اکنون در پی یافتن بهترین شرکت خدمات پرستاری در منزل غرب تهران هستید. بهتر است با قابلیت های شرکت تخصصی پزشکی و پرستاری در منزل کیان آشنا شوید. در این صورت ، حتما متقاضی خدمات تزریق سرم در منزل غرب تهران از طریق این مرکز شبانه روزی خواهید شد.

تزریق سرم درمنزل غرب تهران

ویژگیهای ممتاز سرم تراپی در منزل غرب تهران

متقاضیانی که خدمات سرم تراپی در منزل غرب تهران را دریافت کرده اند ما را با ویژگی های زیر می شناسند

اخذ مجوز رسمی از وزارت بهداشت

کلیه فعالیت های این مرکز از جمله ارائه خدمات پزشکی سالمندان در منزل با مجوز رسمی از وزارت بهداشت میباشد .

اعزام شبانه روزی

اعزام پزشکان برای ویزیت سالمند در منزل در هر ساعت از شبانه روز و حتی در ایام تعطیلات رسمی امکانپذیر است.

اعزام در کمترین زمان

گاهی زندگی بیماران در گرو ثانیه هاست. مرکز کیان با داشتن شعب مختلف به سریعترین سیستم اعزام دست یافته است.

پشتیبانی کامل

در صورت بروز هرگونه ناراحتی یا مشکل در حین ویزیت سالمندان در منزل ، آن را به کارشناسان این مرکز اطلاع دهید.

هزینه وصل سرم در منزل غرب تهران

هزینه ها باتوجه به شرایط بیمار و نوع خدمات درخواستی تعیین میشود. اصولا گفتن رقم دقیق قیمت وصل سرم در منزل غرب تهران ، بدون آگاهی از مسافت مابین پرستار و بیمار ، تعداد تزریق داخل سرم ، نوع سرم ، لوازم مورد نیاز و.. دور از انسانیت است. زیرا در این گونه مواقع سعی می شود که بعد از حضور در منزل با تراشیدن هزینه های اضافی ، کسری هزینه ها جبران شود. ما بنا را بر جنگ اول به از صلح آخر گذاشته ایم. شبانه روزی بودن و مدت زمان حضور پرستار در خانه از دیگر عوامل اثر گذار بر تعرفه سرم تراپی در منزل غرب تهران هستند

اطلاعات مورد نیاز هنگام تماس

  1. نام و نام خانوادگی
  2. جنسیت و سن بیمار
  3. بیماری زمینه ای
  4. حساسیت دارویی
  5. میزان توان حرکت

مزایای سرم زدن در منزل غرب تهران

سرم زدن یک روش مفید واقعی برای حفظ سلامتی است و از مزایای سرم زدن در منزل غرب تهران می توان به موارد زیر اشاره کرد:

صرفه جویی در وقت : با سرم در منزل غرب تهران ، نیازی به سفر به مراکز درمانی نیست و زمانتان در اتاق انتظار مراکز درمانی به هدر نمی رود.

دریافت خدمات تخصصی و بهتر : با سرم تراپی در منزل غرب تهران ، شما می توانید از خدمات بهتری برخوردار شوید، زیرا سرویس دهی به صورت شخصی انجام می شود.

کاهش احتمال عفونت : با استفاده از محیط منزل شما به عنوان محل انجام تزریق سرم ، احتمال ابتلا به عفونت از محیط بیمارستان کاهش می یابد، زیرا شما با افراد بیشتری در تماس نیستید.

 

مطمئن بودن از کیفیت سرویس : با استفاده از وصل سرم در منزل غرب تهران ، شما مطمئن می شوید که مواد استفاده شده از بهترین کیفیت برخوردار است.

راحتی و آرامش : با تزریق سرم در منزل غرب تهران ، شما می توانید در راحتی خود بدون نیاز به انجام هرگونه حرکت یا تلاش ، سرم زده و از این خدمات بهره مند شوید.

عدم مواجه با بیماران بدحال : دائما در بیمارستان با صحنه هایی مواجه می شوید که روحیه شما را مورد هدف قرار می دهند. خصوصا وقتی ، فردی که حالش وخیم است از همان بیماری داشته باشد که شما دارید. تزریق سرم در منزل غرب تهران ، این امکان را کاهش می دهد.

وظایف پرستار حین  سرم زدن غرب تهران

چک کردن علائم

امکان تغییر حال در افراد وجود دارد. لذا علائم حیاتی بیمار در سه مرحله قبل از تزریق ، حین و بعد از آن بررسی شده و ثبت می گردد.

آماده سازی محل تزریق

محل آویزان کردن مخزن سرم یا پوزیشن بیمار در هنگام تزریق ، تهویه مناسب ، محل دراز کشیدن و.. توسط پرستار آماده سازی می شود.

انجام تزریق سرم

محل وصل سرم ضد عفونی شده، سرم در ارتفاع قرار می گیرد. بعد از وارد شدن سوزن در رگ ، سرعت تزریق تنظیم می شود.

ارائه مشاوره و آموزش

ممکن است پرستار ، بسته به شرایط بیمار ، مشاورهای خاصی درباره تغذیه، مشاهده عوارض بعد از تزریق به بیمار و خانواده اش بکند.

نحوه وصل سرم در غرب تهران

سرم تراپی یک فرایند پزشکی است که در آن محلولی حاوی مواد مغذی و دارویی به صورت وریدی به بیمار تزریق می ‌شود. برای صورت ‌گیری این فرایند ، نیاز به دسترسی به رگ‌ های بیمار دارید که معمولاً از طریق نصب یک سرنگ وریدی در دست، بازو یا سایر قسمت ‌های بدن انجام می ‌شود.سرم تراپی در منزل غرب تهران ، پس از  تشخیص پزشک و تعیین نوع و میزان دارو و مواد مغذی مناسب برای شما انجام میشود. این فرایند ممکن است تا چند ساعت طول بکشد.

خدمات دیگر مجموعه کیان

در صورت نیاز به خدمات دیگر مجموعه همچون سونوگرافی در منزل ،ویزیت در منزل،ویزیت متخصص عفونی در منزل،ویزیت متخصص زنان در منزل،ویزیت متخصص گوش و حلق و بینی در منزل و……با شماره های سایت تماس بگیرید یا بر روی لینک های بالا کلیک کنید..

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on facebook
Share on email
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on pinterest