غرب تهران

02188590855

شمال و شرق تهران

02122096805

جهت اعزام زیر ۴۵ دقیقه پرستار و پزشک تماس بگیرید

سایر مناطق تهران

موسسه پزشکی و پرستاری کیان آرامش و سلامتی را ارمغان می‌آورد.

موسسه کیان

تزریقات در منزل استان مشهد [ تزریق شبانه روزی + پرستار مجرب ]

تزریق آمپول در منزل مشهد

تزریقات در منزل مشهد با کادر مجرب 

برای درمان بسیاری از بیماری ها نیاز است که برخی از دارو ها به صورت مایع از طریق تزریق به بدن وارد شوند . بسیاری از افراد به دلیل کهولت سن ، بیماری ، آسیب یا معلولیت جسمانی و یا حتی کمبود وقت برای مراجعه به مراکز درمانی و مطب پزشک جهت انجام تزریقات مشکل دارند و این امر برایشان سخت و دشوار است . موسسه کیان این مشکل را آسان کرده و برای راحتی شما عزیزان امکان اعزام یک پرستار خوب و با تجربه به خانه شما جهت ارائه خدمات تزریقات در منزل مشهد فراهم کرده است . طبیعتا انجام تزریقات در منزل باید توسط پرستاران آموزش دیده و با تجربه انجام شود تا از بروز مشکل و خطرات احتمالی جلوگیری شود ؛ در صورتی که نیاز به خدمات تزریقات در منزل مشهد دارید می توانید با اطمینان کامل به دانش و تجربه کارد مجرب موسسه کیان اعتماد کنید و انجام تزریقات را به آن بسپارید . شما در هر نقطه از شهر مشهد که باشید ، در صورت درخواست انواع تزریقات ، موسسه کیان برای ارائه خدمات به محل مورد نظر شما نیرو میفرستد و شما را از مراجعه به مراکز درمانی بی نیاز می کند .

 همانطور که همه ما میدانیم بیمارستان محیطی پر سرو صدا و استرس زا می باشد که قطعا برای افرادی که روحیه ضعیفی دارند مشکل ساز است و باعث بدتر شدن حال آنها می شود ؛ بنابراین برا انجام تزریقات نیاز به مراجعه به بیمارستان و خروج از خانه نیست . کافی است فقط با یک تماس جهت درخواست خدمات تزریقات در منزل مشهد اقدام کنید.

چگونه می توانیم به موسسه کیان اعتماد کنیم ؟

 

 • مجوز رسمی 

مرکز خدمات درمانی در منزل کیان توانسته با وجود موانع فراوان ، مجوز رسمی را از طرف وزارت بهداشت و درمان کشور دریافت کند .

 • پاسخگویی 24 ساعته 

موسسه کیان از ارائه دهندگان خدمات پزشکی ، پرستاری و بهداشتی درمانی در منزل مشهد به صورت 24 ساعته است ، به طوری که فقط با یک تماس در هر ساعت از شبانه روز پرستاران موسسه کیان در مدت زمان کمتر از یک ساعت جهت انجام تزریقات در منزل مشهد ، در محل مورد نظر شما حاضر می شود . 

 • دارای کادر آقا و خانم 

یکی از مهم ترین مزیت های موسسه کیان در اختیار داشتن کادر آقا و خانم بوده است ؛ بنابراین با توجه به جنسیت بیمار و با درخواست سلامت جو ، پرستار آقا و یا خانم جهت انجام تزریقات در منزل مشهد به محل مورد نظر شما اعزام می شوند . 

 • سابقه کار 

کمتر از یک دهه است که این مرکز فعالیت خود را آغاز کرده است و تا به امروز توانسته با عنایت  پروردگار و لطف شما هموطنان گرامی ، رضایت حداکثری بسیاری از افراد سلامت جو را جلب نماید.

از دیگر خدمات موسسه کیان ارائه خدمات ویزیت در منزل مشهد است .

تزریقات در منزل مشهد

انواع خدمات تزریقات در منزل مشهد 

روش های مختلفی برای تزریقات وجود دارد ، این روش ها شامل موارد زیر است : 

تزریق عضلانی : در اینجا دارو به عمق عضله وارد می ‌شود که جذب سریع توسط رگ‌ های خونی را تسهیل می‌ کند

تزریق داخل وریدی : در این نوع از تزریق ، سوزن وارد ورید شده و دارو مستقیماً وارد جریان خون می ‌شود.

تزریق زیر جلدی : در اینجا دارو به بافت‌ های بین پوست و عضله وارد می ‌شود.

تزریق داخل پوستی : دارو مستقیماً به درم (که لایه زیر اپیدرم پوست است)، وارد می‌ شود.

تزریق دپو : تزریق‌ های دپو معمولاً مواد جامد یا روغنی هستند که به تدریج توسط بافت اطراف جذب می‌ شوند.

مزایای دریافت خدمات تزریقات در منزل مشهد 

دریافت خدمات تزریقات در منزل مشهد با پرسنل آموزش دیده و با تجربه میتواند از مزایای متعددی برخوردار باشد . برخی از این مزایا عبارتند از : 

 • صرفه جویی در زمان و انرژی
 • حذف خستگی رفت و آمد
 • مزایای اقتصادی
 • عدم تجربه ترافیک های سنگین
 • عدم ابتلا به عفونت های بیمارستانی
 • مدیریت آسان کودکان برای تزریقات
 • کاهش تماس با آلاینده ها مثل آلودگی هوا
 • کسب تجربه آسان و بدون درد سر از تزریقات

اگر ساکن کرمانشاه هستید می توانید از خدمات ویزیت در منزل کرمانشاه با پزشکان متخصص وفوق تخصص جهت درمان انواع بیماری ها بهرمند شوید

هزینه تزریقات در منزل مشهد 

تعرفه تزریقات در منزل مشهد مانند ساید خدمات برگرفته از ابلاغیه وزارت بهداشت و درمان محاسبه می شود . اما باید در نظر داشته باشید که عوامل متعددی مانند نوع دارو ، نوع تزریقات ، نسخه و تعداد دفعات مراجعه پرسنل به محل مورد نظر بیمار در قیمت گذاری تزریقات در منزل مشهد تاثیر گذار خواهد بود .همچنین لازم به ذکر است که در صورت استفاده هرگونه دارو و تجهیزات برای انجام تزریقات ، هزینه جداگانه دریافت می شود . برای اطلاع بیشتر از هزینه ها تعرفه های تزریقات در منزل مشهد با شماره های داخل این صفحه برای انجام مشاوره تماس بگیرید.

خدمات تزریقات در منزل مشهد برای چه کسانی است ؟

یکی از سوالاتی که ممکن است ذهن شما را درگیر کند این است که خدمات تزریقات در منزل مشهد برای چه کسانی کاربردی است ؟ در پاسخ به این سوال باید خدمتتان عرض کنم که استفاده از تزریقات در منزل برای تمامی بیماران قابل اجرا است ، اما به طور کلی استفاده از این خدمات برای افراد ذکر شده در ادامه متن مناسب تر خواهد بود : 

کودکان : تقریبا تمامی کودکان از مراجعه به مراکز درمانی به خصوص آمپول زدن واهمه دارند و در برابر آن مقاومت می کنند .تزریق واکسن ‌های دوره‌ ای و یا تزریق داروها برای رفع بیماری باعث ایجاد استرس در کودکان می‌ شود . از این رو انجام تزریقات در خانه می ‌تواند از میزان استرس آنها بکاهد و مدیریت آن ها در منزل آسان تر باشد .

زنان : تزریقات بانوان در منزل نیز از گزینه‌ های دیگر است. برخی از بانوان تمایل دارند تا خدمات تزریقات توسط خانم‌ ها ارائه شود. به همین دلیل نیز می‌ توانند با استفاده از خدمات تزریقات در خانه مشهد ، به این خواسته خود برسند.

برای دریافت خدمات ویزیت در منزل قزوین کلیک کنید .

افراد مبتلا به بیماری های واگیردار: افرادی که به بیماری های واگیر دار و سخت نظیر کرونا و آنفولانزا مبتلا می شوند ، ترک منزل می تواند برایشان دشوار و یا حتی غیر ممکن باشد . از طرفی به دلیل واگیر دار بودن این بیماری ها بهتر است که بیماران منزل خود را ترک نکنند تا افراد بیشتری به آن بیماری مبتلا نشوند . ساکنان شهر مشهد در چنین شرایطی می توانند با بهرمندی از خدمات تزریقات در منزل مشهد ، دستورات پزشکی خود را انجام دهند.

افراد کهنسال : افراد کهنسال به دلیل مشکلات فیزیکی دوران پیری برایشان سخت است که از خانه خارج شوند به همین دلیل برای ساکنان شهر مشهد  انجام تزریقات در خانه مشهد برایشان انتخاب بهتری است.

ناتوانان جسمی :جابجایی برای برخی افراد به دلیل معلولیت و ناتوانی جسمی به خصوص در شهر شلوغی مانند مشهد سخت است . یا برخی افرادی که در دوران نقاهت بعد از عمل جراحی هستند ممکن است  برای مراجعه به مراکز درمانی با مشکل مواجه شوند . این افراد با تزریقات در منزل از این مشکلات به دور خواهند بود.

تزریقات در محل کار 

یکی از درخواست های سلامت جو های گرامی ساکنان مشهد از خدمات موسسه کیان ، تزریقات و سرم تراپی در محل کار است . با توجه به اینکه افراد بخش بزرگی از روز خود را در محل کار سپری می کنند ، تماس با مرکز کیان برای فرستادن پرستار به محل کار بیمار ، فرایند درمان را بسیار تسهیل کرده و باعث می شود فرد نیازی برای مراجعه به مراکز درمانی در ساعات شلوغی روز نداشته باشد.

همچنین تزریقات در محل کار برای افرادی که زمانشان در طی روز ارزش زیادی دارد بسیار مفید است زیرا با آمدن پرستار به محل کار ، کمترین میزان زمان برای تزریقات از فرد گرفته می شود.

در صورتی که اداره و محل کار شما واقع در شهر مشهد است و از فضای کافی برای تزریقات برخوردار است ، پرسنل موسسه کیان در مدت زمان کوتاهی نزد شما خواهند آمد و انواع تزریقات مورد نیاز شما را انجام می دهند.

در صورت نیاز به شستشو گوش کلیک کنید : شستشوی گوش در منزل تهران

درست انجان نشدن تزریقات چه عوارضی را به دنبال دارد ؟

در صورتی که تزریقات در منزل توسط شخص بی تجربه انجام شود ، عوارض جدی به دنبال دارد و ممکن است سلامتی بیمار را تهدید کند. تورم ، درد و کبودی محل تزریق از عوارض خفیف تزریق نادرست است. عوارض جدی در صورت انجام نادرست آمپول زدن در منزل به شرح زیر است:

 • احتمال وقوع آبسه
 • ایجاد آسیب در رگ های خونی ، اعصاب و بافت های بدن
 • احساس گرما ، تورم ، قرمزی و التهاب در قسمت تزریق
 • امکان خونریزی
 • امکان ایجاد حساسیت دارویی و ایجاد شوک در بدن
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on facebook
Share on email
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on pinterest