غرب تهران

02188590855

شمال و شرق تهران

02122096805

جهت اعزام زیر ۴۵ دقیقه پرستار و پزشک تماس بگیرید

سایر مناطق تهران

موسسه پزشکی و پرستاری کیان آرامش و سلامتی را ارمغان می‌آورد.

موسسه کیان

ویزیت پزشک در منزل شمال تهران | اعزام شبانه روزی انواع متخصص

ویزیت دکتر در منزل در مناطق شمال تهران

ویزیت پزشک در منزل شمال تهران 

همیشه نباید برای بهرمندی از خدمات درمانی از خانه خارج شد. امروزه امکاناتی فراهم شده که پزشک با حضور در منزل بتواند بیماران را معاینه و درمان کند. 

ویزیت پزشک در منزل شمال تهران فقط مربوط به ویزیت نیست که شما بعد از تجویز دارو و عکسبرداری ها بخواهید از خانه خارج شوید و آزمایشات را انجام دهید. از تزریق در منزل شمال تهران گرفته تا انجام رادیولوژی در منزل شمال تهران با شرکت های خدمات درمانی در اختیار شما خواهد بود.

ویزیت پزشک در منزل

ویزیت پزشک در منزل شمال تهران در چه ساعاتی ممکن است؟

بیماری ممکن است در هر ساعت از شبانه روز به سراغ انسان بیاید. بارها برای همه ما اتفاق افتاده است که در طول شب دچار درد شدید در شکم یا گرفتگی عضلات باصطلاح رگ به رگ شدن شده باشیم در این موارد بهترین انتخاب می تواند استفاده از خدمات پزشکی در منزل مانند ویزیت پزشک در منزل شبانه روزی باشد. موسسات بی شماری خدمات پزشکی و درمانی در منزل را به هموطنان گرامی ارائه می دهند اما اندک شماری از آنها خدمات ویزیت پزشک در منزل شبانه روزی را برای بیماران در نظر گرفته اند.

 موسسه شبانه روزی کیان مفتخر است که  در زمره  ارائه دهندگان خدمات شبانه روزی پزشکی و درمانی می باشد. ویزیت متخصص در منزل شبانه روزی به شما این امکان را می دهد که حتی در مواردی مانند درد آپاندیس، ثانیه ها را مغتنم بشمارید و درمان بهتر و به موقع را دریافت کنید. در برخی از بیماری ها مانند سکته قلبی زمان حرف اول را می زند، خدمات پزشکی در منزل به صورت شبانه روزی می تواند احیا کننده یک زندگی باشد.

تعرفه ویزیت دکتر در منزل شمال تهران شبانه روزی در سال 1401 

هزینه ویزیت در منزل شمال تهران با جنوب پایتخت تفاوت ندارند زیرا ملاک تعیین نرخ ویزیت دکتر در منزل شمال تهران توسط وزارت بهداشت در سال 1401 توان مالی افراد نیست. بلکه قیمت ویزیت در خانه شمال تهران بر اساس مولفه هایی چون : نوع تخصص پزشک ، میزان تخصص ، میزان مسافت ، زمان حضور ( شبانه روزی بودن ) ، مدت زمان حضور (یک ساعت یا بیشتر) ، تجهیزات استفاده شده ، ارائه چندین خدمات پزشکی در منزل به صورت همزمان و….. محاسبه می گردد. مطمئنا هزینه ویزیت در منزل شمال تهران برای پزشک عمومی با فوق تخصص یکسان نخواهد بود. لذا در پی یک رقم واحد در سایت ها نباشید.

 ضمن اینکه بهتر است به این نکته توجه داشته باشید هزینه ویزیت در منزل شمال تهران که هنگام تماس و بعد از برآورد شرایط اعلام می گردد در صورتی که پزشک همراه خود تجهیزات عکسبرداری را نداشته باشد یا شما این تجهیزات را نخواهید فقط مربوط به خود ویزیت خواهد بود. اگر به سایر خدمات از جمله نمونه گیری و آزمایش خون در منزل شمال تهران نیاز داشتید قیمت آنها جداگانه محاسبه میشود.

هزینه ویزیت پزشک متخصص در تهرانپارس

اطلاعات مورد نیاز قبل از تماس برای اعزام پزشک
 1. نام و نام خانوادگی
 2. حساسیت دارویی​
 3. بیماری زمینه ای​
 4. توان حرکتی​
 5. جنسیت​
 6. سن
اطلاعات مورد نیاز بیمار برای اعزام پزشک به منزل

وظایف پزشک در منزل شمال تهران

خدمات تحت پوشش ویزیت دکتر در منزل شمال تهران

گچ گیری در منزل شمال تهران
افرادی که در شمال پایتخت زندگی می کنند ، چه کودکان چه بزرگسالان ؛ اگر دچار حادثه ای شوند ، می توانند روی بهترین مرکز خدمات پزشکی در منزل شمال تهران یعنی کیان برای رسیدگی در خصوص گچ گرفتن در منزل شمال تهران حساب کنند . حتی اگر در ساعات پایانی شب یا روز های تعطیل به باز کردن گچ در منزل احتیاج داشتید ، برای ویزیت دکتر در منزل شمال تهران تماس بگیرید.

آشنایی با وظایف پزشک در منزل به شما کمک می کند تا از سطح انتظارات خود باخبر شوید و در صورتی که خواسته های شما در حین ارائه خدمات ویزیت پزشک در منزل شمال تهران محقق نشد با پشتیبانی تماس گرفته و درخواست تغییر نیرو و جبران کاستی ها را کنید.

معاینه 

دیوار درمان در هنگام ویزیت پزشک در منزل شمال تهران بر پایه معاینه دقیق چیده میشود به گفته بزرگان خشت اول گر نهد معمار کج تا ثریا می رود دیوار کج . خودِ معاینه بر اساس اطلاعات درست اولیه بیمار و جواب تست های تشخیصی آزمایشات مانند آزمایش خون، ادرار، سونوگرافی، اکو و نوار قلب، رادیولوژی در منزل و غیره خواهد بود.

تجویز 

تجویز دو بخش دارد اولی نوشتن نسخه دارویی است و امکان وجود دارو نزد پزشک در منزل شمال تهران خصوصا مواقعی که جان بیمار در خطر است وجود دارد. دومی نوشتن عکسبرداری های تشخیصی و آزمایش های مرتبط با بیماری است. البته در صورتی که از طریق مرکز شبانه روزی کیان اقدام به ویزیت پزشک در خانه شمال تهران کرده باشید می توانید همه عکس برداریها از جمله رادیولوژی در منزل شمال تهران را داشته باشید.

درمان

متدهای درمانی باتوجه به تشخیص دکتر در منزل شمال تهران که حاصل از معاینه ، جواب آزمایشات انجام شده و تجربه چندین سال اوست تعیین می گردد. روش های نوین درمانی شامل : دارو درمانی ، روان درمانی ، جراحی ، لیزر درمانی و… می باشند. انتخاب بهترین شیوه درمانی را به متخصصان اعزامی از طریق مرکز تخصصی درمان شمال تهران یعنی کیان بسپارید.

پیگیری و ارجاع

وجدان کاری باعث میشود که هرگاه پزشکی به این نتیجه رسید که بیماری یک فرد در تخصص او نیست یا دکتری با مهارت بالاتر برای مداوای بیمار وجود دارد تصمیم به ارجاع  بگیرد. مرکز درمانی کیان به عنوان شرکت خدمات پرستاری در شمال تهران نیز از ابتدا تا انتهای درمان در کنار شما خواهد بود خواه وصل سوند معده نیاز داشته باشید خواه نیازمند انجام تنقیه در  تخصص باشید.

خدمات تحت پوشش ویزیت دکتر در منزل شمال تهران

آگاهی از خدمات تحت پوشش ویزیت دکتر در منزل به انتخاب بهتر شما می انجامد اینکه دیگر نیازی به خروج از خانه برای شنیدن یک مشاوره ساده نیست. اینکه بدانیم ما در شرایط بحرانی کدام اقدام را انجام دهیم جان عزیزانمان را نجات داده ایم. همه و همه می تواند از راهنمایی های پزشک قبل ، حین و بعد از ویزیت در منزل شمال تهران نشأت گرفته باشد. خدمات تحت پوشش پزشک در خانه شمال تهران شامل موارد زیر است:

 در صورت نیاز کلیک کنید: گچ گرفتن در منزل

ویزیت پزشک عمومی در منزل شمال تهران

دکتر عمومی تنها یکی از پزشکانی است که تحت خدمات دکتر در منزل شمال تهران جهت ویزیت اعزام میشود. اگر شما هم ویزیت پزشک عمومی در منزل شمال تهران را می خواهید همزمان با دکتر داخلی اشتباه می گیرید با ما در تشخیص این پزشکان همراه باشید. این دو پزشک در تخصص ، میزان تحصیلات و رفتار پزشکی با یکدیگر تفاوت دارند برای مثال دکتر داخلی فقط به درمان بزرگسالان می پردازد درحالیکه پزشک عمومی قادر به معالجه تمام رده های سنی است. ویزیت در منزل شمال تهران هردو پزشک را در اختیارتان قرار میدهد اما توجه کنید که دکتر داخلی دارای تخصص بالاتر می باشد و با عنوان متخصص شناخته می شود.ساکنان تمامی مناطق و محلات شمال تهران به صورت 24 ساعته و شبانه روزی ، می توانند با بهره گیری از خدمات ویزیت پزشک در منزل شمال تهران با استفاده از پزشکان و تکنسین های متخصص کیان جهت گچ گیری و باز کردن کچ در منزل اقدام کنند .

پزشک متخصص در منزل شمال تهران

پزشکان متخصص نسبت به پزشکان عمومی از مهارت بالاتری برخوردارند و در شاخه های خاصی اقدام به آموزش پزشکی نموده اند. هر شاخه پزشکی خود از گرایش های مختلف تشکیل شده است. مثلا گرایش پوست اطفال با گورارش اطفال متفاوت است. مرکز خدمات پزشکی در منزل شمال تهران انواع متخصص را به صورت 24 ساعته جهت ویزیت در منزل شمال تهران در خدمت ساکنین این منطقه قرار میدهد. که شامل:

 1. دکتر متخصص قلب و عروق در شمال تهران
 2. متخصص عفونی در شمال تهران
 3. متخصص مغز و اعصاب در شمال تهران
 4. متخصص خون در شمال تهران
 5. متخصص غدد شمال تهران
 6. متخصص روانپزشک در منزل شمال تهران
 7. متخصص ریه در شمال تهران
 8. متخصص کودکان در شمال تهران
 9. دکتر متخصص داخلی در شمال تهران
 10. متخصص طب فیزیکی در شمال تهران
 11. متخصص کلیه و مجاری ادراری شمال تهران
 12. متخصص گوش و حلق و بینی شمال تهران
 13. پزشک متخصص زنان و زایمان در شمال تهران
 14. پزشک متخصص گوارش شمال تهران
 15. دکتر متخصص پوست شمال تهران
 16. دکتر ارتوپد در منزل شمال تهران

پزشکان فوق تخصص شمال تهران برای اعزام به منزل (بدون نیاز به رفت و آمد به صورت شبانه روزی)

میزان تحصیلات پزشکان فوق تخصص نسبت به متخصصان بالاتر بوده و طبیعتا دانش تشخیصی بالاتری را دارند شما می توانید ویزیت انواع فوق تخصص در شمال تهران را با مرکز شبانه روزی کیان در منزل خود داشته باشید. فوق تخصصان اعزامی از هر دو جنسیت آقا و خانم خواهند بود. پزشکان فوق تخصص زیر را از ما بخواهید: 

 1. فوق تخصص ریه در شمال تهران
 2. فوق تخصص روماتولوژی در شمال تهران 
 3. فوق تخصص گوارش شمال تهران
 4. فوق تخصص غدد در شمال تهران
 5. فوق تخصص قلب شمال تهران
 6. فوق تخصص جراح در منزل شمال تهران
 7. دکتر فوق تخصص در منزل شمال تهران
 8. دکتر فوق تخصص اورولوژی در شمال تهران

ارائه خدمات صدور گواهی فوت در منزل شمال تهران 

صدور گواهی فوت در منزل شمال تهران از جمله اقداماتی است که توسط پزشک در خانه انجام میشود. پزشک ؛ پس از بررسی علائم حیاتی ، تشخیص عدم احتمال مسائل جنایی و تطبیق مشخصات شناسنامه ای با فرد متوفی گواهی فوت را صادر می کند. پس؛ خدمات پزشکی در منزل شمال تهران شامل خدمات گواهی فوت نیز می شود.

انجام ختنه نوزاد در منزل شمال تهران

درگذشته ختنه نوزاد را یک رسم مسلمانی میدانستند اما امروزه با شناخت بیماریهای ناشی از عدم انجام اینکار ، همه ی گروه های جوامع بشتری حتی غرب به سوی ختنه کردن روی آورده اند و این عمل را یک اقدام پیشگیرانه و بهداشتی تلقی می کنند. انجام ختنه نوزاد در منزل شمال تهران نیز می تواند از جمله اقدامات پزشک هنگام ارائه خدمات ویزیت در منزل شمال تهران باشد. فوق تخصص ختنه در تهران را از موسسه کیان بخواهید.

گرفتن اکو و نوار قلب در منزل شمال تهران

نوار قلب وجود مشکل در دهلیزها و بطن ها را اثبات می کند اما اکو قلب محل دقیق بیماری و مشکل را در تصاویر عکسبرداری مشخص میکند. هرچه بتوانید بدون تماس با آلاینده های هوا و استرس ناشی از صدای بلند آزمایشاتی همچون اکو و نوار قلب در منزل شمال تهران را در سریعترین زمان ممکن انجام دهید، زندگی شما طولانی تر خواهد بود. ویزیت در منزل شمال تهران این امکان را برای شما فراهم نموده است.

انجام تست خواب در منزل شمال تهران

خروپف ، بی خوابی ، اختلالات تنفسی در خواب و.. را با یک آزمایش نه نام تست خواب مشخص می کنند. انجام تست خواب در منزل شمال تهران اینگونه است که تجهیزات پزشکی مدرن همراه با پزشک جهت ویزیت در منزل شمال تهران اعزام می گردد. الکترود ها طبق دستورالعملهای خاصی به بدن بیماران قبل از خواب متصل می گردند. علائم حیاتی و بالینی مدنظر پزشک در حالت خواب توسط دستگاه های پزشکی در منزل ثبت می گردند. سپس پزشک ؛ جواب آزمایشات را تفسیر می کند.

ثبت نوار مغز در منزل شمال تهران

نوار مغز در شمال تهران از دیگر خدمات مرکز کیان است که با خدمات ویزیت در منزل شمال تهران ارائه می گردد. از نوار مغز برای شناخت اختلالات عصبی ، بیماریهای عصبی مثل صرع ، ام اس (مالتیپل اسکلروزیس) ، سکته مغزی ، پاکینسون  و بسیاری از این مشکلات استفاده می شود. خدمات پزشکی در منزل شمال تهران تحت نظر متخصص یا فوق تخصص آقا و خانم صورت می گیرند.

سونوگرافی در منزل شمال تهران

اگر مایل به درخواست سونوگرافی در منزل شمال تهران هستید خوب است بدانید با اینکه سونوگرافی انواع مختلفی دارد و برای اهداف متفاوتی تجویز می شود. انواع آن اعم از : سونوگرافی داپلر ، سونوگرافی nt  ، سونوگرافی شکم و لگن ، سونوگرافی رحم و تخمدان ، سونوگرافی پروستات و …. همه و همه از طریق خدمات پزشکی در منزل شبانه روزی برای بیماران نیازمند این خدمات قابل دریافت است. ویزیت در منزل شمال تهران امکان حضور پزشک همراه با تجهیزات عکسبرداری را به صورت شبانه روزی با متخصصان زن و مرد فراهم نموده است. 

رادیولوژی در منزل شمال تهران

نوع دیگر عکسبرداری که بسیاری از ما بارها و بارها نام آن را شنیده ایم رادیولوژی است. ارائه این عکسبرداری نیز جزء خدمات پزشکی در منزل شمال تهران می باشد. اگر پزشک برایتان رادیولوژی را تجویز کرده یا دکتر اعزامی در هنگام ویزیت در منزل شمال تهران آن را برای شما تجویز نموده امکان دریافت رادیولوژی در منزل شمال تهران به صورت شبانه روزی با متخصصان خانم و آقا وجود دارد.

پشتیبانی ویزیت در منزل شمال تهران

ممکن است در حین انجام ویزیت در منزل شمال تهران مشکلی از قبیل : دریافت هزینه مازاد از توافق اولیه ، عدم خدمات رسانی صحیح ، استفاده از ابزار نامناسب ، برخورد تند پرسنل اعزامی و … پیش بیاید. هرگاه از خدمات ارائه شده به هر دلیلی ناراضی بودید با این تفکر که موسسان این مرکز اهمیتی به نظر شکایت کننده نمی دهند دلسرد نشوید بلکه شما چشم و گوش ما در هنگام ارائه ویزیت در منزل شمال تهران هستید.

 بهتر است بدانید مرکز شبانه روزی به عنوان یک شرکت خصوصی رابط بین کادر درمان و بیمار فعالیت می کند لذا اعتبار خود را ارجح تر می داند و برنمی تابد افرادی زیر پوشش این موسسه فعالیت های خلاف معمول انجام دهند. با اینکه ما سعی نموده ایم بهترین ها را انتخاب کنید اما پوپایی موسسه در استخدام افراد تازه نفس موجب شده است نظر شما حرف آخر را در خدمات دکتر در منزل شمال تهران بزند. مراتب نارضایتی خود را گزارش دهید مطمئن باشید با فرد خاطی برخورد شده و متناسب با مشکل به وجود آمده خدمات را جایگزین و اصلاح می کنیم. پشتیبانی ویزیت در منزل شمال تهران به طور کامل خواهد بود.

نحوه درخواست ویزیت در منزل شمال تهران

راحت ترین ، بی دغدغه ترین و ساده ترین روش درخواست ویزیت در منزل شمال تهران را با مرکز شبانه روزی کیان تجربه خواهید کرد. 

نحوه تقاضا بدین صورت است که اگر این مرکز را برای ارائه خدمات پزشکی در منزل شمال تهران انتخاب کردید با خطوط مندرج در سایت تماس گرفته و شرایط بیمار خود را ذکر می کنید سپس به سوالات کارشناسان پاسخ می دهید بعد از اطمینان از در دسترس بودن متخصص اعزامی و هزینه این خدمات، آدرس خود را از طریق پیامک یا اپلیکیشن های موجود به خطوط تلفن اعلام شده از طرف کارشناسان ارسال میکنید.

 هماهنگی ها توسط کارشناسان با نزدیک ترین پزشک جهت ویزیت در منزل شمال تهران صورت می گیرد.پزشک در کمترین زمان در خانه شما حضور می یابد به امید اینکه دکتر در منزل شمال تهران را همیشه برای پیشگیری بخواهید.

ویزیت پزشک متخصص عمومی در منزل

اعزام پزشک به منزل توسط موسسه کیان چگونه انجام میشود؟ 

1- پزشکان عمومی ، متخصص و فوق تخصص موسسه خدمات پرستاری کیان پس از اعلام توسط مرکز ارتباطات بلافاصله با خانواده بیمار تماس میگیرند و شرح حال کامل توسط پزشک مرکز از بیمار گرفته می شود و در کوتاه ترین زمان پزشک مرکز خود را برای ویزیت به محل اقامت بیمار می رساند و ویزیت پزشک در منزل شما انجام میشود.

2-پزشکان موسسه خدمات پرستاری کیان شرح حال کامل از خانواده بیمار می گیرند تا اگر نیاز به تجهیزات خاصی باشد با خود جهت ویزیت همراه داشته باشند ، بلافاصله پس از ویزیت پزشک در منزل موسسه خدمات پرستاری کیان نسخه به بیمار داده می شود.

3-اگر پزشک مرکز داروی خوراکی تجویز کرده باشد توسط خود پزشک توضیحات کامل داده می شود ، اما اگر داروی تزریقی نیاز باشد ، با پرستاران موسسه خدمات پرستاری کیان هماهنگ شده تا در محل اقامت بیمار حاضر شده و روند درمانی بیمار را تکمیل کنند.

ویزیت پزشک کرونا در شمال تهران 

اگر به کرونا مبتلا شده اید یا مراقب فردی هستید که به کرونا مبتلا است، برای سلامتی خود و اطرافیان بهتر است در خانه بمانید و از خدمات پزشکی در منزل مانند ویزیت پزشک کرونا در منزل استفاده کنید. اقداماتی از قبیل: ماندن بیمار در یک اتاق جداگانه، فاصله حداقل یک متر با سایرین، داشتن تهویه مناسب در اتاق بیمار و فضاهای مشترک قبل از ویزیت پزشک در منزل ضروری است. بنابراین هوای تازه را تا آنجا که ممکن است قبل از حضور دکتر در منزل وارد خانه خودتان کرده و در صورت نیاز به مشاوره رایگان یا ویزیت آنلاین پزشک در منزل با ما تماس بگیرید تا در کمترین زمان پاسخگوی نیاز شما عزیزان مبنی بر ویزیت شبانه روزی پزشک در منزل باشیم .در درمان کرونا می توانید از ویزیت پزشک متخصص در منزل کمک بگیرید.

حتما بخوانید: تعویض پانسمان در منزل

ویزیت پزشک عمومی در منزل (تمامی مناطق شمال تهران)

پزشک عمومی یا (GP) پزشکی است که در زمینه عمومی پزشکی واجد شرایط شده است. همچنین ممکن است پزشک عمومی در زمینه هایی مانند سلامت مردان و بانوان ، پزشکی ورزشی، پزشکی کودکان یا پزشکی سالمندان تحصیلات بیشتری انجام داده باشد. پزشکان عمومی اغلب اولین انتخاب در ویزیت پزشک در منزل تهران هستند.

زمانی که احساس بیماری می‌کنید یا به دلیلی نگران سلامتی خود شده‌اید معمولا اولین قدم مراجعه به یک پزشک عمومی یا درخواست دکتر در منزل تهران است. از جمله خدمات گسترده معاینه پزشک در منزل ، ویزیت شبانه روزی پزشک عمومی در منزل تهران است.

برای دریافت خدمات ویزیت پزشک در منزل پزشک عمومی یا پزشک متخصص شما تنها یک تماس تا انتخاب پزشک مربوطه با توجه به نوع بیماری خود، فاصله دارید.
بیمار به طور معمول در صورت بروز هرگونه مشکل جسمی نزد پزشک عمومی رفته و آن پزشک پس از انجام آزمایشهای کلی که قطعاً همه آنها ضروری نبوده و وقت و هزینه شما را تلف می کند، شما را به پزشک متخصص مورد نظر معرفی نموده و شما می بایست سیکل درمان را از ابتدا طی کنید .

شاید هم پیش آمده باشد که عارضه ای برایتان حادث شده باشد و به جهت مشترک بودن علائم بین چند بیماری، موضوع را در اینترنت جستجو کرده و گمراه شده اید.
حال آنکه فقط با یک تماس با کارشناسان موسسه خدمات پرستاری کیان ، شما به پزشک مجرب مربوطه با تخصص کاملاً مرتبط با بیماری خود معرفی می شوید و فرایند گرفتن نوبت و معرفی برایتان انجام شده و در روز و ساعت مقرر پزشک در منزل شما حضور یافته و شما را معاینه خواهد کرد.

آیا میتوان درخواست اعزام پزشک به صورت شبانه روزی برای مناطق شمال تهران داشت؟

بیماری های متعددی جسم و روان انسان ها را تحت تاثیر قرار می دهند خدمات 24 ساعته پزشکی در منزل به درمان تمام بیماری های تهدیدکننده انسان در طول شبانه روز می پردازد.

بی خواب های شبانه در عصر حاضر رشد فزاینده ای داشته اند این بی خوابی ها ریشه در مشکلات روزانه افراد دارد ویزیت پزشک در منزل 24 ساعته کمک شایانی به ریشه یابی این بی خوابی ها می کند. اگر در طول شب دچار درد یا اسپاسم عضلات می شوید بهتر است از خدمات پزشکی در منزل به صورت 24 ساعته استفاده کنید.

پزشکان و متخصصان نامی و مجرب موسسه کیان آماده ارائه خدمات به بیماران عزیز تحت عنوان ویزیت شبانه روزی پزشک در منزل هستند. تنها یک پزشک با وجدان کاری از اهمیت زمان برای برخی بیماران و درمان بیماری ها آگاه است. بسیاری از بیماری های تهدیدکننده زندگی در طول شب اتفاق می افتند.

برای درخواست ویزیت شبانه روزی پزشک در منزل تعلل کنید هزینه ها قابل جبران هستند اما جان و زندگی هرگز قابل جبران نبوده است. ویزیت شبانه روزی پزشک در منزل در مقایسه با عمری که در صف های طولانی رزرو متخصص می گذرد یا نبود متخصص در طول شب و استرس درمان بسیار ناچیز است.

مرکز شبانه روزی کیان ؛ جایی که خدمات پزشکی را در شرایط ویژه در اختیار شما می گذارند .

دلایل مختلفی برای ویزیت پزشک در منزل شمال تهران وجود دارد. اولاً ، یکی از دلایل اصلی می‌ تواند راحتی و صرفه‌ جویی در زمان باشد. زیرا ویزیت‌های خانگی به بیمار اجازه می‌دهد که برای ملاقات با پزشک خود نیازی به سفر به محل پزشک یا بیمارستان نداشته باشد. علاوه بر این ، در برخی موارد ، بیمار ممکن است به دلیل شرایط پزشکی خود قادر به حرکت به خارج از خانه نباشد.همچنین، به دلیل شرایط ترافیک شهری، کمبود وقت یا مشکلات مالی ، ممکن است که امکان دسترسی آسان به یک مکان خاص برای ویزیت پزشکی وجود نداشته باشد.این افراد می‌توانند با انجام ویزیت‌ های خانگی ، هزینه‌ های سفر و ایاب و ذهاب را کاهش دهند.

همچنین، بعضی از بیماران به دلیل شرایط پزشکی خود نیاز به توجه ویژه‌ای دارند و احساس می‌کنند که در محیط خانگی برای آنها آسان‌ تر است که با پزشک خود صحبت کنند و به مشکلاتشان بپردازند.
در کل، ویزیت در منزل شمال تهران می‌ تواند برای برخی افراد یک گزینه مناسب باشد .

ویژگی های ویزیت متخصص در منزل شمال تهران

برای بهره مندی کامل از خدمات ویزیت متخصص در منزل شمال تهران بهتر است از با ویژگی های آن آشنا شوید و با اطمینان خاطر انتخاب کنید. این خصوصیات عبارتند از:

مجوز رسمی فعالیت ها

اعزام پزشک به منزل عزیزان ساکن در شمال تهران و یا انجام کلیه خدمات پزشکی و پرستاری با مجور رسمی از وزارت بهداشت می باشد.

شبانه روزی بودن

مهم نیست در چه ساعتی از روز یا چه روزی از ایام هفته برای تقاضای ویزیت در منزل شمال تهران تماس می گیرید. خدمات ویزیت شبانه روزی پزشک در شمال تهران را از کیان بخواهید.

متخصصان آقا و خانم

از آنجایی که مسائل عرفی ، اجتماعی و شرعی در اولویت انتخاب بیماران قرار دارد، ما نیز به این انتخاب ارج می نهیم و متخصصان آقا و خانم را از هر گرایشی برای ویزیت بیمار در منزل شمال تهران اعزام می کنیم.

متخصصان کودکان و بزرگسالان

طب کودکان با بزرگسالان بسیار متفاوت است برای مثال متخصص تغذیه کودکان دارای علم و مهارت مجزایی از متخصص تغذیه بزرگسالان است. مرکز خدمات پزشکی کیان ، انواع متخصص در حوزه کودکان و بزرگسالان را در اختیار دارد.

اعزام سریع نیرو و تجهیزات

داشتن شعب مختلف در سطح شهر تهران به خصوص در شمال تهران موجب شده که مرکز کیان به سریعترین سیستم اعزام پزشک در منزل دست پیدا کند با تماس شما ، پزشک یا پرستار از محل خودتان بدون ماندن در ترافیک به سرعت در خانه تان حضور می یابد.

استفاده از تجارب کارشناسان

زندگی؛ پهنه آزمون و خطا برای یافتن پزشک خوب نیست. این گزینش را به افراد خبره بسپارید . کارشناسان مرکز کیان ، کار شما را راحت کرده اند. زیرا آنان برای بالا بردن بهره وری موسسه سعی نموده اند بهترین پزشکان پایتخت را از نظر مهارت علمی و عملی ، مهارت برقراری ارتباط  با بیمار ، حسن اخلاق و رفتار ، مدارک معتبر و.. گزینش نموده و در اختیار بیماران برای ویزیت در منزل شمال تهران قرار دهند.

پشتیبانی خدمات

در نظر گرفتن خدمات پشتیبانی حاکی از عزم یک موسسه ارائه دهنده خدمات درمانی برای کسب رضایت بیماران است. مرکز ما آماده است تا هر مشکلی را که در حین ، قبل و بعد از اعزام پزشک و دکتر سیار به منزل شمال تهران به وجود می آید را پشتیبانی کند.

تاثیر بیمه ها در هزینه اعزام دکتر به منزل شمال تهران

میزان کاهش هزینه اعزام دکتر به منزل شمال تهران از طریق بیمه ها ، کاملا تابع اختیارات و چتر حمایتی شرکت های بیمه ای است.با اینکه خدمات درمانی ارائه شده توسط شرکت های خصوصی مورد بی مهری بیمه ها هستند اما ما برای سهولت کار متقاضیان ، برگه حاوی اطلاعات ویزیت با مهر رسمی پزشک را در اختیار متقاضی قرار می دهیم تا بتوانند به شرکت بیمه تحویل دهند.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on facebook
Share on email
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on pinterest

یک پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.