موسسه پزشکی و پرستاری کیان آرامش و سلامتی را ارمغان می‌آورد.

موسسه کیان

ویزیت پزشک در منزل جنوب تهران [ شبانه روزی + دکتر سیار ]

ویزیت پزشک در منزل جنوب تهران

پزشک در منزل جنوب تهران 

شده با خود بگویید کاش بجای رفتن به مراکز درمانی ؛ سیستمی وجود داشت که ویزیت پزشک در منزل جنوب تهران امکان پذیر بود. آیا شده به خاطر داشتن درد زیاد و بی موقع یا حتی نداشتن توان حرکتی نتوانید به بیمارستان بروید. خاطرتان جمع باشد دیگر نیازی به رفتن به مراکز درمانی و منتظر ماندن در صف های طولانی پشت درب اتاق متخصصان نیست. اینبار فقط با یک تماس ، دکتر در منزل جنوب تهران نزد شما خواهد بود. اگر فکر می کنید خدمات پزشکی در منزل جنوب تهران محدود به اعزام پزشک درب منزل است. با ما برای دانستن جزئیات و تعداد فعالیت ها ، انواع متخصصان ، نحوه ارائه ، میزان رضایتمندی متقاضیان و.. همراه باشید.

اعزام پزشک عمومی ، متخصص یا فوق تخصص در هر رشته پزشکی با گرایش منحصر به فرد به منزل هموطنان ساکن در جنوب تهران تنها یکی از خدمات پزشکی است که موسسه شبانه روزی کیان پوشش میدهد.

ویزیت 24 ساعته در منزل جنوب تهران 

بیماری های متعددی جسم و روان انسان ها را تحت تاثیر قرار می دهند خدمات ویزیت در منزل شرق تهران به درمان تمام بیماری های تهدید کننده انسان در طول شبانه روز می پردازد. 

 بی خواب های شبانه در عصر حاضر رشد زیادی داشته اند ، این بی خوابی ها ریشه در مشکلات روزانه افراد دارد ویزیت پزشک در منزل شرق تهران به صورت 24  ساعته کمک شایانی به ریشه یابی این بی خوابی ها می کند. اگر ساکن شرق تهران هستید و در طول شب دچار درد یا اسپاسم عضلات می شوید بهتر است از خدمات پزشکی در منزل جنوب تهران که به صورت شبانه روزی ارائه می شود استفاده کنید.

ویژگی موسسه کیان در ارائه خدمات پزشک در منزل

 1. تمام فعالیت ها با مجوز رسمی از وزارت بهداشت انجام می شود.
 2. سریعترین اعزام برای متخصص درب منزل پایتخت به ویژه جنوب تهران را به خود اختصاص داده است. 
 3. متخصصان از هر دو طیف آقا و خانم هستند.
 4. در هر ساعت از شبانه روز که به پزشک نیاز داشتید در خدمات شما خواهند بود.
 5. پشتیبانی خدمات به طور کامل صورت می پذیرد در صورت انتقاد آنرا صریحا با کارشناسان مطرح کنید.
 6. گزینش متخصصان توسط افراد مجرب در این حرفه صورت گرفته است. در این دنیا فرصتی برای آزمون و خطا توسط بیمار جهت تعویض چندین پزشک نیست.
 7. پزشک ؛ همراهِ خود , دستگاه های عکسبرداری مثل رادیولوژی ، سونوگرافی ، اکو قلب ، نوار قلب را خواهد داشت. البته این امر کاملا به درخواست شما بستگی دارد.
 8. از هر شاخه با هر گرایشی را گردهم آورده ایم برای مثال متخصص پوست اطفال با متخصص گوارش اطفال ، هردو در رشته پزشکی کودکان مجرب هستند اما گرایش متفاوتی دارند.

وظایف پزشک در منزل جنوب تهران

معاینه بیمار

پزشک در منزل جنوب تهران بعد از ورود سعی میکند معاینه بیمار از نظر علائم حیاتی و بالینی را چک کند. فشارخون ، تنفس ، نبض ، صداهای سینه و قلب ، کارکرد اعصاب محیطی و مرکزی ، حفظ تعادل ، حواس پنجگانه ، توانایی گفتار و غیره مورد بررسی قرار می گیرند.

بررسی سابقه پزشکی

در صورتی که مریض دارای پرونده پزشکی باشد سابقه بیمار از لحاظ حساسیت هایی دارویی ، داروهایی که قبلا مصرف کرده ، روش های درمانی که امتحان شده یا آزمایشات و عکسبرداری هایی که گرفته شده توسط پزشک بررسی می شود. 

تفسیر نسخه قبلی 

گاهی به پزشک برای نوشتن نسخه تکراری یا خواندن جواب آزمایش در منزل احتیاج هست. درصورتی که نسخه دارویی قبلی اگر مورد تایید پزشک باشد، تمدید شده و تفسیر جواب آزمایشات خون ، ادرار یا تصویربرداری ها با دقت شرح داده می شود.

نوشتن نسخه جدید

نسخه جدید بعد از آخرین معاینه و بر اساس تغییر معیارهای سلامت و حالات بیمار که رو به بهبود بوده یا پسرفت داشته نوشته میشود و دربرگیرنده داروها ، آزمایش ها و عکسبرداری هایی می باشد که همراه با ویزیت پزشک در منزل جنوب تهران قابل دریافت هستند.

ارائه مشاوره و آموزش بیمار

پزشک، قبل از ترک منزل، اقدامات احتیاطی و نکات مهم در رابطه با تغییر سبک زندگی، نحوه و زمان استحمام، رژیم غذایی مرتبط با بیماری، گام های بعدی درمان و.. را به بیماران و اطرافیان آنها آمکوزش می دهد. ویزیت مریض در منزل جنوب تهران با آرامش خاطر به پایان می رسد.

اقدامات پرستاری 

اگر پزشک در منزل جنوب تهران برای شما تزریق سرم در منزل جنوب تهران یا انواع تزریقات را تجویز کند میتوانید از خدمات پرستاری در منزل جنوب تهران استفاده کرده و درخواست پرستار مجرب را نیز داشته باشید اگرچه خودِ پزشکان در صورتِ موافقتِ شما هماهنگی ها را با پرستاران متبحر و کارآمد این مرکز انجام می دهند.

هزینه ویزیت پزشک در منزل جنوب تهران

هزینه ویزیت پزشک در منزل جنوب تهران تحت تاثیر مولفه هایی همچون : ساعت ویزیت ( شبانه روزی بودن ) ، مدت زمان حضور در منزل ( یک ساعت یا بیشتر ) ، تجهیزات پزشکی همراه دکتر ، مواد مورد استفاده حین معاینه و درمان ، مسافت طی شده ، میزان تحصیلات پزشک و.. می باشد. یقینا هزینه ویزیت پزشک عمومی در منزل با تعرفه ویزیت متخصص در منزل یکسان نخواهد بود. اگر به خدماتی مثل تزریقات در منزل نیاز پیدا کردید در اینگونه موارد ؛ تعیین هزینه یا تعرفه ویزیت پزشک در منزل جنوب تهران به صورت مجموع و با احتساب هزینه تزریقات خواهد بود. شایان ذکر است تمام هزینه های اعلامی اعم از نرخ ویزیت پزشک عمومی در منزل یا هزینه ویزیت پزشک متخصص در منزل با توجه به ابلاغیه وزارت بهداشت در سال 1403 به موسسات درمان در منزل شبانه روزی خواهد بود.

کدام متخصصان با ویزیت پزشک در منزل در اختیار شماست؟

آیا در بین انبوه پزشکان گیج شده اید که کدام متخصص را با ویزیت پزشک در منزل جنوب تهران انتخاب کنید. حق دارید زیرا علائم مشابه در بیماریها مثل سردرد ، تب و… ما را در انتخاب درست به شک می اندازند. اما جدا از علائم مشابه ، وجود برخی علائم خاص در بیماران باعث میشوند مستقیم به سروقت پزشک مربوطه برویم. اکنون علائمی که به شما کمک می کنند تا متخصص خود را بیابید بیان میکنیم : 

روانپزشک جنوب تهران

ویزیت روانپزشک در منزل جنوب تهران به عنوان یکی از خدمات پزشکی مورد نیاز برخی افراد است. وقتی که فردی ذهنی مبتلا به بیماری است، شاید به دلیل شرایطی نتواند به کلینیک روانپزشکی برود، یا حتی بستری شده باشد و احتیاج به مراقبت در منزل داشته باشد.

سرفه مزمن  < مراجعه به متخصص ریه 

معده درد ، درد شکمی < ویزیت متخصص گوارش

اختلالات خواب <  ویزیت متخصص مغز و اعصاب

خون در مدفوع <  درخواست متخصص گوارش 

درد قفسه سینه ، دست چپ وگردن < متخصص قلب و عروق

درد در کمر ،  دست و پا < متخصص ارتوپد یا طب فیزیکی و توانبخشی

گوش درد ، خون دماغ < متخصص گوش و حلق و بینی 

زخم مداوم در دهان <  متخصص عفونی یا گوش و حلق و بینی

مشکل در بلع به ویژه کودکان < گوش و حلق و بینی 

اضطراب ، استرس ، پانیک < روانشناس یا روانپزشک 

قاعدگی نامنظم ، درد در لگن < متخصص زنان و زایمان

علائم کرونا یا آنفولانزا < دکتر عفونی یا متخصص ریه

نازایی در مردان ، تکرر ادرار < متخصص اورولوژی

افسردگی ، تنظیم رژیم غذایی  < متخصص داخلی

بیماری های کودکان < ویزیت متخصص اطفال 

پولیپ بینی ، زیبایی ظاهری < ویزیت جراح در منزل

چنانچه ویزیت پزشک در منزل جنوب تهران را انتخاب نموده اید می توانید درخواست پزشک عمومی در منزل جنوب تهران یا انواع متخصص که در بالا ذکر شد را داشته باشید. این متخصصان به صورت 24 ساعته و با جنسیت های خانم و آقا در سریعترین زمان و سراسر پایتخت به ویژه منطقه جنوب تهران اعزام می شوند. در اینجا به تعدادی از متخصصانی که با موسسه خدمات پزشکی در منزل کیان همکاری می کنند اشاره می کنیم از جمله :

متخصص قلب در منزل جنوب تهران

ویزیت متخصص قلب در منزل جنوب تهران ؛ بهترین گزینه برای افرادِ دارای ناراحتی قلبی است. زیرا بیماریهای قلبی با آلودگی هوا و قرار گرفتن در اماکن پر سر و صدا تشدید میشوند هرچه بتوان تماس افراد با آلاینده های محیطی را کاهش داد سلامتی فرد تضمین شده تر است.گشادگی دریچه های قلب ، حمله قلبی ، گرفتگی عروق کرونر ، نارسایی قلبی و کاردیو میوپاتی از جمله بیماریهای قلبی هستند که با ویزیت پزشک در منزل جنوب تهران تحت درمان قرار می گیرند. البته بنا به درخواست شما امکان انجام  اکو و نوار قلب در منزل جنوب تهران وجود دارد.

ویزیت متخصص قلب در منزل جنوب تهران

دکتر متخصص ریه در منزل جنوب تهران

جمعیت زیاد جنوب تهران باعث شده که دسترسی به پزشکان متخصص مشهور در این منطقه با مشکلاتی همراه باشد زیرا افراد موجود در نوبت پزشک ، بسیار زیاد بوده.ضمن اینکه بیماری های ریوی با حضور در اجتماع شدت می یابند ویزیت دکتر متخصص ریه در منزل جنوب تهران در واقع یک راه میانبر برای معطل نبودن در صف های طولانی و گذر از هوای آلوده شهری یا محیط های تجمعی است.

مهم نیست به متخصص یا فوق تخصص ریه کودکان یا بزرگسالان در جنوب غرب تهران یا جنوب شرق تهران احتیاج دارید آن چیزی که عیان و مبرهن است بهترین این پزشکان را در اسرع وقت دریافت خواهید کرد تنوع و سرعت حضور متخصصان اعزامی برای ارائه خدمات ، موجب شگفتی شما خواهد شد.

متخصص مغز و اعصاب در منزل جنوب تهران

اختلالات خواب ، تغییرات خلقی ، تغییر در عادات غذایی ، گیجی یا عدم تمرکز در مسائل روزمره ، عصبانیت شدید مداوم ، سردرد های مکرر ، مشکل در گفتار و غیره می توانند علائم بیماریهای مرتبط با مغز و اعصاب باشند که نیاز به تبحر و تخصص متخصص مغز و اعصاب در منزل جنوب تهران برای تشخیص و درمان دارند. 

مشکلاتی از قبیل : ام اس ، پارکینسون ، آلزایمر ، بازتوانی بعد از سکته مغزی ، صرع ، تشنج و … تنها چند نمونه از بیماری های مغزی هستند مبتلایان به آنها با تقاضای حضور پزشک در منزل جنوب تهران ؛ خود را از شرترافیک های سنگین ، جابه جایی بی مورد ، خستگی تردد نجات میدهند. بهترین دکتر متخصص مغز و اعصاب جنوب تهران با یک تماس در منزل شماست.  

پزشک متخصص ارتوپد جنوب تهران

چند گروه بیشتر به پزشک متخصص ارتوپد جنوب تهران نیازمند هستند. رعایت عوامل پیشگیرانه باعث میشود که کمتر به ویزیت پزشک در منزل جنوب تهران احتیاج پیدا کنید. سعی  کنید از عوامل ایجاد کننده این شرایط فاصله بگیرید : 

 • کودکانی که فعالیتهای بالای بدنی ورزشی مثل فوتبال دارند.
 • نوجوانان و جوانانی که عاشق رانندگی پر خطر هستند.
 • سالمندانی که در طول سالیان دراز از پله برای تردد استفاده کرده اند.
 • بانوانی که بدون پوشیدن چکمه مدام به شست و شو فرش و البسه با پا مشغول بوده اند.
 • مردانی که اضافه وزن داشته و اجسام سنگین جابه جا می کنند.
در صورت نیاز کلیک کنید : گچ گیری و باز کردن گچ در منزل

این افراد بیشتر در معرض شکستگی استخوان ، پارگی تاندون و رباط ، بیماریهای مفاصل ، رماتیسم ، دیسک کمر و غیره هستند. مشکلاتی که راه حل تشخیصی و درمانی آنها فقط در مراجعه به دکتر ارتوپد یا ویزیت پزشک متخصص ارتوپد در منزل جنوب تهران می باشد. درد ، کبودی یا  ورم در اندام مختلف به ویژه استخوانها بعد از بروز سانحه از علائمی هستند که منجر به تقاضای پزشک متخصص ارتوپد از طریق ویزیت دکتر در منزل جنوب تهران میشوند. حتما درد سیاتیک زیاد به گوش تان خورده. دردی که همراه با بی حسی پا و زانو است اما مرکز درد در کمر انسان واقع شده. تشخیص محل درد و نوع درمان مانند فیزتوتراپی با پزشک خواهد بود البته دکتر می تواند برخی تجهیزات فیزیوتراپی را به خانه بیماران انتقال داده و درمان فیزیوتراپی در منزل جنوب تهران پیگیری شود.

متخصص عفونی شبانه روزی در منزل جنوب تهران

بیماری هایی که منشا میکروبی دارند باید توسط متخصص عفونی در منزل جنوب تهران تشخیص داده و درمان شوند. ایدز ، کرونا ، آنفولانزا ، سل و هپاتیت تنها چند نمونه از بیماریهای عفونی هستند برخی مسری بوده و برخی دیگر غیر واگیردار هستند اما آن چیزی که مسلم است حضور در تجمعات باعث تشدید و ابتلا به سویه های جدید این میکروارگانیسم ها خواهد شد. ویزیت پزشک در منزل جنوب تهران با مصون نگه داشتن شما از این خطرات ، بهترین موقعیت و شرایط درمانی را برای شما رقم خواهد زد.

ویزیت متخصص عفونی در منزل جنوب تهران

متخصص گوش و حلق بینی جنوب تهران

آیا می دانید برای درمان چه بیماری هایی باید از ویزیت متخصص گوش و حلق و بینی در منزل جنوب تهران کمک بگیرید. خون دماغ شدن ، گوش درد ، مشکل در بلع ، ناشنوایی مادرزادی ، کم شنوایی در اثر گرفتگی با گرد و غبار و بسیاری از بیماری های مربوط به این سه عضو در کودکان و بزرگسالان توسط این پزشکان درمان می شوند. کافیست تماس گرفته درخواست ویزیت پزشک در منزل جنوب تهران را مطرح کنید تا بهترین دکتر گوش و حلق و بینی در اسرع وقت برای ویزیت در منزل حضور یابد.

پزشک متخصص کودکان جنوب تهران

بحث درمان کودکان با بزرگسالان کاملا متفاوت است. دکتر یا پزشک متخصص اطفال می تواند در گرایش های مختلفی از قبیل : تغذیه ، عفونی ، غدد ، روانشناس ، گوارش ، ارتوپد و.. تخصص گرفته باشد. ما وقتی می گوییم بهترین پزشک متخصص کودکان جنوب تهران را در اختیارتان قرار میدهیم منظورمان دسترسی آسان به هر گونه پزشک اطفال با این گرایش هاست. برای مثال ؛ شما زنگ زده و از طریق خدمات پزشک در منزل جنوب تهران , خواستار متخصص ریه کودکان در جنوب تهران هستید مطمئن باشید این پزشک با چنین تخصصی در کمترین زمان در منزل شما حضور خواهد یافت.

ویزیت متخصص اطفال در منزل جنوب تهران

بهترین متخصص زنان و زایمان در جنوب تهران

کیست ، تنبلی تخمدان ، ناباروری ، تخمدان پلی کیستیک ، قاعدگی نامنظم ، بارداری ، مسائل پس از زایمان ، فیبروم ، سرطان دهانه رحم و… تنها بخشی از مشکلات زنان بوده که باید تحت درمان با بهترین متخصص زنان و زایمان در جنوب تهران قرار گیرند. متخصصان زنان و زایمان متعددی در سطح شهر به مداوای بیماران مشغولند اما آیا معیاری برای انتخاب بهترین دکتر زنان از بین انبوه پزشکان پایتخت وجود دارد. باید گفت: بله ! کار را باید به کاردان سپرد. با انتخاب ویزیت پزشک در منزل جنوب تهران عملا اینکار را انجام می دهید. شما به گزینش پزشکان از طریق کارشناسان موسسات پزشکی در منزل جنوب تهران ارزش نهاده و اعتماد می کنید.

اینجا بخوانید : خرید آمپول گارداسیل 

متخصص غدد جنوب تهران

اهمیت تشخیص و درمان بیماری های غدد توسط متخصص غدد در جنوب تهران از این روست که حیات بدن به فعالیت آنها مبنی بر تنظیم هورمون ها وابسته است از هورمون رشد گرفته تا انسولین ، از ترشح شیر سینه مادران تا واکنش به محرکهای خطرآفرین جانی ؛ همه و همه در کنترل غدد می باشند. خدمات پزشک در منزل جنوب تهران سعی میکند تا شما بیماریها و مشکلات موجود در غدد : فوق کلیه ، تیروئید ( کم کاری _ پرکاری) ، هیپوفیز ، هیپوتالاموس و… را با بهترین متخصص غدد جنوب تهران مطرح کرده و درباره درمان قطعی جواب بگیرید. 

(بنابراین با تکیه بر تخصص و تجربه متخصصان غدد جنوب تهران ، میتوانید به طور قطعی به درمان بیماری های غدد خود دست یابید و از سلامتی بهره مند شوید.)

ویزیت متخصص داخلی در منزل جنوب تهران 

تمام بیماریهای بزرگسالان بالای 18 سال توسط ویزیت متخصص داخلی در منزل جنوب تهران تحت معاینه و درمان خواهند بود. این پزشکان در امر تشخیص سرآمد هستند و فقط اجازه جراحی ندارند. مهم نیست بیماری شما در کدام قسمت بدن قرار دارد هربیماری که در نوک سر تا انگشت پا قرار داشته باشد این متخصصان قادر به مداوای آن خواهند بود. بسیاری از افراد دکتر متخصص داخلی را با پزشک عمومی اشتباه می گیرند درحالی که تبحر و سواد علمی متخصص داخلی بالاتر است. ویزیت متخصص داخلی در منزل جنوب تهران تنها یکی از خدمات پزشکی موسسه کیان است که زیر مجموعه خدمات پزشک در منزل جنوب تهران محسوب می شود.  

دکتر اورولوژی خوب در جنوب تهران

عفونت ادراری ( با علائم خارش ، سوزش ، ترشح چرک)  ، نازایی مردان ، نارسایی کلیه ، کلیه سنگ ساز ، مشکلات پروستات و سایر بیماریهای کلیه و مجاری ادرار را با دکتر اورولوژی خوب در جنوب تهران مداوا کنید می پرسید چگونه؟ کافیست با ما برای ارائه خدمات پزشک در منزل جنوب تهران تماس بگیرید.

 البته اگر برایتان در انتخاب بهترین دکتر اورولوژی جنوب تهران ؛ همراه داشتن سونوگرافی در منزل تهران، شبانه روزی بودن ، متخصص خانم یا آقا داشتن ، مجوز رسمی از وزارت بهداشت داشتن ، حضور پزشک در منزل در کمترین زمان ، اخلاق مداری ، تبحر تشخیصی ، به روز بودن متد های درمانی ، سابقه خدمت طولانی پزشک ، داشتن مدرک تحصیلی از دانشگاه های معتبر جهان و.. مهم است پیشنهاد می شود پزشک در منزل جنوب تهران ارائه شده توسط موسسه شبانه روزی کیان را امتحان کنید.

پزشک متخصص زنان در جنوب تهران

متخصص زنان بعد از گذراندن دوره پزشک عمومی خود به مدت 4 سال به صورت تخصصی با بیماری های زنان آشنا میشود .

وظایفی که متخصص زنان باید برای شما انجام دهد عبارت است از :تست پاپ اسمیر ، تست های لگنی ، آزمایش ، راهنمایی و مشاوره در رباره رابطه های جنسی ، بررسی و درمان انواع عفونت های واژن مانند عفونت های قارچی و غیره.

مناطق هدف ویزیت پزشک در منزل جنوب تهران

آیا میدانید مرکز شبانه روزی کیان کدام مناطق را تحت پوشش خدمات ویزیت پزشک در منزل جنوب تهران قرار داده است؟ جنوب تهران از مناطق و محلات زیادی تشکیل شده مردمانی خونگرم که خستگی و نابه سامانی زندگی را با هم تقسیم می کنند در درد و رنج هم شریک می شوند و روحیه بیمار را بالا می برند. موسسه کیان نیز هدفی جز ارتقای سلامت جامعه نداشته و کوشش های فراوانی را در این راستا انجام داده که یکی از این اقدمات ، ارائه کلیه خدمات پزشکی در منزل جنوب تهران می باشد. با توجه به مطالب گفته شده ویزیت پزشک در مناطق زیر ارائه می گردد:

پزشک در منزل منطقه 20

ما از اهمیت توجه شما در یافتن بهترین پزشک در منزل جنوب تهران در این منطقه آگاهیم. این منطقه قدمتی به اندازه تمدن ایرانیان دارد. از دیرباز این شهر به شهر اهورایی شهره است. پس ، طبیعی است که ساکنان اصیل آن در پی بهترین خدمات پزشکی باشند. نیاز شما به هرگونه پزشک کودکان ، ارتوپد ، اورولوژی ، زنان ، روان پزشک ، متخصص عفونی ، دکتر چشم پزشک ، قلب و عروق ، مغز و اعصاب ، پزشک عمومی خوب در منطقه 20 با یک تماس با مرکز شبانه روزی کیان برطرف خواهد شد حتی اگر بعد از نیمه شب یا روزهای تعطیل مانند پنج شنبه و جمعه یا نوبت صبح و عصر باشد بدون رزرو نوبت ؛ متخصص دلخواه در منزل جنوب تهران را در اختیار خواهید داشت.

پزشک در منزل نازی آباد 

شما مختارید تا از بین بهترین پزشکان در منزل نازی آباد انتخاب کنید چگونه ؟ وقتی یک موسسه را از نظر میزان رضایت متقاضیان ، گستردگی خدمات درمانی در منزل جنوب تهران ، سرعت اعزام متخصص درب خانه ، پشتیبانی خدمات پزشکی در منزل نازی آباد ، شبانه روزی بودن ، مشاوره حضوری و آنلاین با متخصص و… می سنجید در انتها تنها موسسه ای که از هر نظر کامل است باقی میماند تا شما درخواست ویزیت پزشک در منزل نازی آباد را مطرح کنید. خوشبختانه موسسه ما از دید بیماران تمام این شاخصه را رعایت کرده و نظر آنان را برای تقاضای جلب نموده است.

پزشک در منزل جوادیه 

جوادیه از قدیمی تری و نام آشناترین محلات تهران می باشد. از این رو جلب توجه آنها برای تقاضای پزشک در منزل جوادیه دشوارتر بوده اما ما مفتخریم که توانسته ایم این امر دور و غیر ممکن را به حقیقت نزدیک سازیم به طوری بسیاری از ساکنان این منطقه ترجیح می دهند بیماران خود را از طریق خدمات ویزیت پزشک در منزل موسسه کیان درمان کنند. دلیل این امر گستردگی خدمات پزشکی و پرستاری ارائه شده ، شبانه روزی بودن ، داشتن متخصصان از هر دو جنسیت آقا و خانم ، فعالیت در روزهای تعطیل ، مهارت پزشکان ، سابقه بالای ده سال کاری متخصصان و پرستاران ، اخلاق مداری و قانون مداری فعالان در این مرکز 24 ساعته پزشکی در جنوب تهران می باشد. چنانچه تماس گرفته و درخواست پزشک در منزل جوادیه را داشته باشید به انواع متخصص دسترسی خواهید داشت.

دسترسی به ویزیت در منزل اسلامشهر  فقط با یک کلیک

پزشک در منزل عبدل آباد

چنانچه ساکن جنوب تهران محله پر جمعیت عبدل آباد بوده میتوانید به صورت 24 ساعته با مرکز کیان تماس گرفته و درخواست خود را ثبت کنید.

پزشکان عمومی مرکز کیان حداکثر تا یک ساعت آینده منزل شما بوده و آماده خدمات رسانی هستند.

همچنین کیان دارای انواع پزشکان متخصص نیز میباشد که شما عزیزان میتوانید با ثبت درخواست خود تا چند ساعت آینده پزشک را در منزل خود داشته باشید.

ویزیت پزشک در منزل جنوب تهران

نحوه درخواست پزشک در منزل جنوب تهران

نحوه درخواست پزشک در منزل جنوب تهران بدین شرح است که ابتدا با شماره های درج شده در سایت تماس می گیرید و درخواست خود را مطرح می کنید کارشناسان اطلاعات بیمار و نوع پزشک یا متخصص درخواستی را از شما اخذ خواهند کرد. در صورتی که شما تمایل داشته باشید سایر اطلاعات مانند : پوشش بیمه ای ، زمان تقریبی رسیدن پزشک  ، دستگاه های و ابزار آلات همراه دکتر ( رادیولوژی و سونوگرافی جنوب تهران و….) ، هزینه ویزیت متخصص در منزل ، کیفیت مواد استفاده شده در حین درمان (داخلی یا خارجی بودن دارو و ابزار)  و… را نیز از کارشناسان جویا شوید.  اگر هنوز مایل به دریافت این خدمات بودید از شما خواسته می شود آدرس یا لوکیشن خود را از طریق پیامک یا اپلیکیشن های موجود به شماره های مورد نظر ارسال کنید هماهنگی ها با نزدیک ترین نیرو به محل صورت گرفته و متخصص در اسرع وقت بر بالین بیمار حاضر خواهد شد.

پشتیبانی خدمات

از پشتیبانی کامل ، صد در صد اطمینان داشته باشید. هرگاه در هنگام ارائه ویزیت پزشک در منزل جنوب تهران متوجه نقص یا اهمال کاری از طرف پرسنل اعزامی شدین حتما با کارشناسان مرکز شبانه روزی کیان تماس حاصل فرموده و مراتب نارضایتی خود را اعلام کنید این موسسه خصوصی به عنوان رابط بین بیمار و کادر درمان عمل میکند در صورتی که تخلفی مشاهده گردد بر طبق قوانین با فرد متخلف برخورد خواهد شد اعتماد بیماران و خانواده های آنها ضامن بقا و کسب رضایت آنان سرلوحه خدمات دهی بانیان این موسسه می باشد.

 ضمن عذرخواهی و پوزش از مشکل به وجود آمده ؛ اقدامات انضباطی و جبرانی از عودت هزینه دریافتی اضافی از توافق اولیه ، جایگزینی فرد بهتر و انجام خدمات ، تجدید نظر در فعالیت مجدد با فرد خاطی و عدم اعزام او به منزل سایر هموطنان و… متفاوت می باشد

سایر خدمات درمان در منزل جنوب تهران

همزمان با ویزیت بیمار در منزل جنوب تهران می توانید به سایر خدمات زیر دسترسی داشته باشید:

سونوگرافی در منزل جنوب تهران

امروزه دستگاه های سونوگرافی را به گونه ای طراحی کرده اند که ضمن افزایش کیفیت عکس برداری ، قابل حمل به منزل بیماران برای ارائه بهتر خدمات درمانی باشد.. خصوصا زمانی که بیمار قادر به تحرک جهت رفتن به مراکز تصویربرداری نیست. پزشک می تواند بنا به درخواست شما سونوگرافی در منزل جنوب تهران را انجام دهد.

رادیولوژی در منزل جنوب تهران

یکی دیگر از خدماتی که ویزیت متخصص در منزل جنوب تهران برای بیماران انجام میدهد ، رادیولوژی است. غالبا ، این نوع از تصویربرداری پزشکی برای شناسایی بیماری های مربوط به استخوان و اجسام سخت درون بدن کاربرد دارد. بهترین تکنسین ها در خوانش تصاویر عکسبرداری را با درخواست خدمات رادیولوژی در منزل جنوب تهران در کنار خود خواهید داشت.

 

صدور گواهی فوت با خدمات دکتر در منزل 

از دیگر اقدامات پزشکان می تواند صدور گواهی فوت در منزل باشد. امیدواریم سلامتی خود را بازیابید و در صحت تن روزگار بگذرانید اما مرگ ؛ بخشی از زندگی بوده و گریزی از آن نیست

مزایای ویزیت دکتر در منزل جنوب تهران

صرفه جویی در زمان و نیرو : گشتن در سطح شهر برای رفتن به بیمارستان یا ماندن در صف های رزرو از زمان و نیروی شما می کاهد در حالیکه می توانستید با درخواست ویزیت دکتر در منزل جنوب تهران در خانه بمانید و این زمان و نیرو را صرف استراحت و بهبودی خود کنید.

دریافت خدمات اختصاصی : توجه و تمرکز دکتر در هنگام ویزیت در منزل جنوب تهران  به دلیل اینکه با سیستم تک بیماری اقدام به درمان می کند، بیشتر است. زیرا در مراکز درمانی با انبوه بیماران و امراض آنها مواجه است.

محفوظ ماندن از آلاینده ها : هرچه کمتر در محیط های جمعی و خیابان باشید، از آسیب های آنها در امان خواهید بود. زیرا هیچ کس از مضرات ذرات گرد و غبار هوا ، ویریوس کرونا یا آنفولانزا و همچنین صداها و ارتعاشات محیطی محفوظ الی الابد نیست.

دریافت خدمات همزمان : حتی اگر در بیمارستان های خصوصی باشید برای انجام رادیولوژی و سونوگرافی باید از اتاق خارج شده و به اتاق مخصوص بروید. در حالیکه با انتخاب ویزیت دکتر متخصص در منزل جنوب تهران کلیه تجهیزات عکسبرداری ارسال شده و یا حتی انجام آزمایش خون و ادرار در منزل انجام می شود.

حفظ روحیه : بودن در محیط های مثل بیمارستان که با صحنه های دلخراش و فوت بیماران کناری همراه است موجب تضعیف روحیه بیمار برای مبارزه با بیماری می شود. حال آنکه با تقاضای ویزیت پزشک در منزل جنوب تهران می توان در کنار عزیزان بود و شاهد این صحنه ها نبود.

متخصص گوش و حلق وبینی در منزل

یکی از خدمات بی نظیر موسسه پرستاری در منزل کیان که توسط ویزیت پزشک در منزل صورت می گیرد ویزیت و معاینه توسط متخصص گوش

مطالعه کنید »
ویزیت متخصص قلب در منزل

ویزیت متخصص قلب در منزل زندگی پر نشاط در گرو داشتن قلب سالم محقق خواهد شد. موسسه کیان بر حسب مولفه های همچون دانشنامه تخصصی(بورد)

مطالعه کنید »
متخصص عفونی در منزل

متخصص عفونی در منزل  موسسه کیان به خوبی از تاثیر دغدغه هایی از قبیل: یافتن متخصصی با سابقه چندین ساله درمانی، هزینه درمان و دارو،

مطالعه کنید »
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on facebook
Share on email
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on pinterest