موسسه پزشکی و پرستاری کیان آرامش و سلامتی را ارمغان می‌آورد.

موسسه کیان

ویزیت در منزل قزوین [ پزشک متخصص + شبانه روزی ]

ویزیت پزشک در منزل قزوین

ویزیت پزشک در منزل قزوین با بهترین متخصصین

رانندگی همراه تحمل درد ، خستگی ناشی از رفت و آمد به بیمارستان و برگشت از آن یا تنفس هوای آلوده شهری و ابتلا به عفونت های بیمارستانی ، تنها بخشی از معضلات پیش روی درمان بیماران است. در حالیکه بیماران می توانند همه این نگرانی ها را با تقاضای ویزیت پزشک در منزل قزوین برطرف کنند. کافیست به شرکت خدمات سلامتی در ایران کیان که دارای مجوز رسمی از وزارت بهداشت است؛ برای اعزام انواع پزشک  ( عمومی _ متخصص _ فوق تخصص ) و پرستار برای درمان بیماری های کودکان و بزرگسالان اعتماد کنید.

آشنایی با شرکت تخصصی کیان

مرکز شبانه روزی کیان سالهاست که کلیه خدمات پزشکی ، پرستاری ، فروش و اجاره تجهیزات پزشکی ، ارسال دستگاه های تصویر برداری ( مثل اکو و نوار قلب ، سونوگرافی ، رادیولوژی ، نوار مغز و.. به منزل بیماران ) ، خدمات مراقبتی را در منزل بیماران ساکن در چندین استان تهران ، کرج ، مشهد و کرمانشاه برعهده دارد. شما نیز با درخواست ویزیت دکتر در منزل قزوین می توانید از تجربه پزشکان این مرکز عظیم درمانی استفاده نمایید.

ویزیت پزشک عمومی و متخصص در منزل قزوین

چرا ویزیت دکتر در منزل کیان ؟

انتخاب بهترین متخصص برای ارائه خدمات ویزیت دکتر در منزل قزوین توسط مرکز کیان بر طبق موازین قانونی ، علمی و پزشکی بوده است. با خاطری آسوده که مدارک و رزومه کاری از متخصصان اعزامی اخذ گردیده و سلامت اخلاقی _ روانی و مهارت بالای آنان مورد تایید است درخواست ویزیت پزشک در منزل قزوین را مطرح کنید.

در طول سفر زیارتی نیز با مرکز کیان همراه باشید : ویزیت در منزل مشهد

ویزیت شبانه روزی پزشک قزوین 

شما قادر به تماس 24 ساعته در طول هفت روز هفته برای دریافت ویزیت شبانه روزی پزشک در منزل قزوین خواهید بود.

  •  رفع کامل نیاز های درمانی در منزل

مهم نیست به فصد خون در منزل نیاز داشته باشید یا بیمارتان برای گرفتن رادیولوژی ، قادر به تحرک نباشد. انجام هر گونه خدمات درمانی در منزل قزوین را به ما بسپارید.

  • پشتیبانی و رسیدگی به شکایات

ارائه خدمات پزشکی در منزل قزوین با کمترین خطر ریسک مواجه است. زیرا در صورت نارضایتی ، امکان گزارش فرد خاطی را خواهید داشت.

  • دسترسی به متخصصین مختلف خانم و آقا

شاید برایتان پیش آمده باشد که به دنبال متخصص اورولوژی کودکان باشید اما آن را در قزوین نیافته و مجبور به رفتن به تهران باشید. با درخواست ویزیت در منزل قزوین ، امکان حضور آن ها را در این شهر فراهم خواهید کرد.

جایگاه بیمه در کاهش هزینه ویزیت پزشک در خانه قزوین

با توجه به اینکه مرکز شبانه روزی کیان ، یک شرکت خصوصی است ؛ تعیین نهایی میزان تاثیر و کاهش هزینه ویزیت پزشک در منزل قزوین با شرکت های بیمه ای خواهد بود. زیرا هر شرکت بیمه ، میزان متفاوتی از هزینه ها را تقبل می کند. می توانیم اطمینان دهیم که برگه حاوی ویزیت در منزل قزوین به شما ارائه خواهد شد تا به شرکت بیمه ای خود نشان دهید.

می توانید در هنگام تماس ، نام شرکت بیمه ی خود اعم از : تامین اجتماعی ، تکمیلی ، نیروهای مسلح ، فرهنگیان و.. را با کارشناسان کیان در میان بگذارید. آسوده خاطر باشید که با بهترین مرکز اعزام پزشک درب منزل در قزوین تماس گرفته اید.

اگر از دیسک کمر رنج می برید ، فیزیوتراپی در منزل را تقاضا نمایید.

مزایای خدمات درمانی در منزل قزوین

اولویت دریافت خدمات درمانی در منزل قزوین با افرادی است که توان حرکتی نداشته یا پزشک براشان ، استراحت مطلق را تجویز نموده است علاوه بر ضرورت نیاز این عزیزان ؛ دریافت خدمات درمانی مانند ویزیت پزشک در منزل قزوین مزایای دیگری نیز دارد که ما برای شما گرامیان برمی شماریم تا انتخاب بهتری داشته باشید این ویژگی های مثبت عبارتند از:

  • عدم اتلاف وقت در مراکز درمانی و صف های رزرو نوبت از پزشک متخصص
  • کاهش احتمال ابتلا به بیماری های واگیردار مانند کرونا ، آنفولانزا و…
  • کاهش احتمال ابتلا به بیماری های مزمن مانند آسم ، بیماری های قلبی ، استرس اجتماعی
  • دریافت خدمات تخصصی و بهتر به دلیل تمرکز بیشتر پزشک و سیستم تک بیمار

خدمات مربوط به انجام گواهی فوت در منزل

گیرندگان خدمات پزشکی در منزل قزوین 

همیشه برای دستیابی به خدمات درمانی در قزوین نیاز نیست به مراکز درمانی مراجعه کنید با یک تماس می توانید بهترین و مجرب ترین پزشک را برای ویزیت دکتر در منزل خود به خدمت بگیرید. اما خدمات پزشکی در منزل در استان قزوین به کدام اقشار و افراد ارائه می شود؟

زنان

 تازه ترین متدهای درمانی برای بانوان ساکن در استان قزوین در دسترس خواهد بود ؛ منوط به اینکه ویزیت پزشک در منزل قزوین را از طریق مرکز کیان درخواست کنند تا بهترین دکتر زنان در منزل شان حضور یابد. از آنجایی که برخی از بیماری ها مختص به خانم هاست . پس ، مسائل عرفی و شرعی می طلبد که ویزیت دکتر در منزل قزوین با پزشک و متخصص خانم صورت گیرد. مرکز کیان ، این امکان را برای شما فراهم نموده است که بهترین خدمات پزشکی در خانه قزوین را تجربه کنید.

مردان

درمان بیماری های مخصوص مردان بهتر است با ویزیت دکتر آقا در منزل پیگیری شود. کلیه خدمات پزشکی و پرستاری در منزل قزوین برای آقایان با بهترین و مجرب ترین پزشکان و پرستاران به صورت شبانه روزی انجام می گیرد. معاینه و درمان خصوصی در محیط امن خانه از مزیت های اجرای طرح درمان در منزل قزوین است.

کودکان

ویزیت دکتر عمومی در منزل قزوین برای تمام گروه های سنی از جمله کودکان و نوزادان قابل دریافت است. استفاده ی به موقع از مهارت متخصص اطفال موجب افزایش سرعت بهبودی کودکان و بازیابی روند رشد آنها میشود. ویزیت پزشک در منزل قزوین ، بهترین متخصص اطفال در گرایش های مختلف را به صورت شبانه روزی و 24 ساعته در اختیار شما قرار می دهد.

سالمندان

به دلیل کاهش توان جسمانی که در دوره سالمندی وجود دارد؛ ارائه خدمات پزشکی و پرستاری برای سالمندان دارای اولویت ویژه است. ویزیت پزشک در منزل قزوین با هدف : نوشتن آزمایش ، معاینه سالیانه ، نوشتن آزمایشات چکاپ ، تفسیر برگه آزمایش ، تمدید دارو یا گرفتن نسخه مجدد ، درمان بیماری سالمند و مشاوره با پزشک صورت می گیرد. خدمات ویزیت دکتر در منزل قزوین تا بازیابی کامل سلامتی در کنار سالمندان خواهد بود.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on facebook
Share on email
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on pinterest